Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 149 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’u Şampiyon Yapma Projesi

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Trabzon'u kalkındırma projesi" üzerinde çalışılsa bunun yan ürünü olarak Trabzonspor da şampiyon olur. Kayseri'nin ya da Bursa'nın ekonomisi Trabzon'da olsa şampiyonluğa ambargo koymuştuk.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Berat kardeş.Tezinin konu başlığı Trabzonsporu şampiyon yapma projesi ama okuyunca burada daha çok genel bilgilerin olduğunu görüyoruz.
    Yani tezinin başlığı çemişkezeksporu şampiyon yapma projesi olsa farkeden birşey olmayacak.
    Aslında yapılacak doğrular basit ama,kısaca vizyonu olan,çağdaş,ilkeli,ileri görüşlü ve bu klübe gerçek anlamda mesai harcayabilecek ve profesyonellerle çalışacak bir YÖNETİM desek ?

Ork Hun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence sadece baskan secimle gelsin
    Yönetimi oluşturan insanlar baskan tarafından atansın ve bunların yöneticlikten baska işi olmasın
    iş adamlığı yaparken trabzonsporu reklam aracı veya boş zamanlarına hobi olarak kullanmasın
    üniversitelerde yöneticilik okumuş hatta trabzonspor tarafından Ajax,Milan,Arsenal gibi takımlara klüp yönetimi ve klübün altyapısı gibi konuları iyice kavraması için gönderilmeli

ayrıca futbol dışında trabzonspor için mali kaynaklar oluşturulmalı

bir de sadece trabzona değil türkiyenin farklı yerlerine hatta yurtdışına dahi trabzonspor okulları açılmalı(bkz:arsenal altyapı modeli)

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

40. Yılın Şampiyon Olabilecek kadroyuu açıklıyorum

tolga zengin

tayfun cora tolga seyhan erdinç yavuz celallettin

dauda jabii serkan balcı

gökdeniz karadeniz ceyhun eriş ibrahima yattara

umut bulut
    Bu Deplasman Kadrosuuu

Şimdi İçerdeki Kadrooo

tolga

tayfun risp erdinç celalleettiin

ayman

gökdeniz ceyhun yattara

ergin umut

deplasmanlarda alırsan pricayıı koyarsın performansa göre baktık yeniliyorsunnnn pricayıı koyarsın orta sahadan birini alırsın sakatlık vs durumlarda iseee kullanacağın adamlar

yusuf,musa,adnan,jun,ufukan,murat,mustafa keçeli

budur birde bu kurduğum kadrolara trabzonun tarihini büyük perdeli bir sinemada bir piskolok danışmanla ve ilk kurulan trabzondaki futbolcularla birlikde izletim futbolcuları ağlatacak kadar tarih anlatıp gaza getirip anlatıldı mı birde futbolculara prim verildi mi bu takımı süper ligde kimse yenemez

formülll budurr bu takımda da kimseye torpil geçilmeyecek hüseyin kötüyse yerine ayman koyulabileecek ceyhun kötüyse yusuf girebilecek olay budur devre arasında da orta saha ve sol bege adam alınırsa şampiyonluk hiç de rüya değil
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    Kocaeli

bu seneki oskara komedi dalında senin yazını aday gösteriyorum
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bir yönetime 2 yıldan fazla dayanabilirsek,trabzonspor geleceğine yatırım yapan teknik direktörler bulup 2-3 yıl istikrarlı bir şekilde devam edebilirsek,kadromuzdaki bazı yetenekleri kısıtlı oyunculara kapasitelerine göre transfer ücreti verebilirsek şampiyon olma ihtimalimiz yükselir...

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

defansta kolay geçilmeyecek 2, forvete gökdenizin yattaranın kesmelerini iyi değerlendirecek bir forvet yeterli şampiyon olmaya.

DipNot: ( Tabi ki futbolumuz oynattırılırsa.. )
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Yabancı transferi mekruhtur!... Nedense kimse ders almaya pek yanaşmaz; ama hemen herkes hemfikirdir ki, şu cennet ülkenin illet liginin her bir sezonu yabancı transferi fiyaskoları ile tepeleme doludur.
    NTV-MSNBC 17 Haziran— Özellikle İstanbul’un para hesabından hoşlanmayan kulüpleri, her sezon bir uçak dolusu yabancı oyuncu getirirler, her sezon ortasında ve sonunda da bir o kadarını geri yollarlar. Durum bizim Trabzonspor’da da pek farklı değildir aslında. Kendini, başta “hedef” olmak üzere kısıtlı sayıda konuda İstanbul kulüplerine benzetmesi gereken bu güzide kulübümüz, özellikle kerameti kendinden menkul başkanlar döneminde yabancı oyuncu alacağız diye çuvalla para saçmıştır transfer sisteminin kanalizasyonuna.

Şimdi haklarını yemeyelim, israfa dur demek amacıyla yönetime soyunulan son dönemde de, parasal açıdan olmasa da -oyuncu sayısı da bir rakam olduğuna göre- rakamsal açıdan epeyce bir transfer yanılgısı olmuştur son iki yılda.
    Neyse ki, bu sezon biraz akıllar başa geldi, Başkan “Sadece 4 yabancı ile mücadele edeceğiz” gibi bir söz sarfetti. Etmesine etti ama, bu kez de başka muhabbetler çıktı ortaya.
    Geleneksel dediğimiz şey, Trabzon kentini beğenmemek temelde. Avrupa’nın düzenliliğinden, gelişmişliğinden gelen bir oyuncunun orta ölçekli bir kent olan Trabzon’u hemen kabullenmesi kolay değil elbette. Kendisi beğense, karısı beğenmiyor mutlaka. Birkaç yıl önce Norveçli Rekdal da kentimize kadar zahmet etmiş, şartlarda anlaşmış, fakat eşinin muhalefeti nedeniyle geri dönmek zorunda kalmıştı. O zamanki bir yazımda, Trabzon’un çok uzak olduğunu söyleyen yenge hanıma hitaben “Bize göre Trabzon dünyanın merkezidir, asıl uzak olan sizin Norveç’iniz” demiştim ya, tercümesini yaptıracak fırsatımız olmadığı için içimizde kalmıştı sinirimiz.
    Aradan geçen zaman zarfında fazla bir değişiklik olmadı bu yabancı transferinin, ne Trabzonspor ne de ulusal cephesinde. Doksanların ortalarındaki Gürcü piyangosundan sonra yabancıdan yana yüzü pek gülmedi Trabzonspor’un. İşi yine bilime, istatistiğe vurup vaktinizi alacak değilim; zaten kısaca, Campbell olayı desem, Brezilya dizisi desem, yeter galiba.
    Şimdi Belçika hadisesi çıktı başımıza. Zamanında Soumers’in bonservisine verilen “ağır” para ile başlayan “Beljik” maceramız, bu yaz, van de Paar ve de Vlieger ile gelişip güzelleşti çok şükür! Sakatlık dedikodusu, geçen sezon kaç maç oynadığı merakı yayılmadan önce ikisinin de eş durumu sorun olmuştu malumunuz. Çocuklarının okulu, köpeklerinin hastanesi, arabalarının servisi falan derken epeyce canımız sıkıldı yine.
    Aslında onlar da kendi kaygılarında haklı. Onların yerinde biz de olsak yaşarız aynı tereddütleri. Durum sadece kültür ve yaşam tarzı farklılığından kaynaklanıyor. Bu, işin bir yanı tabii. Benim düşündüğüm şey, faraziyem ise biraz daha farklı: onların değil de bizim yöneticilerin yerinde olsaydım ne yapardım acaba? Cevabı en zor soru da bu galiba.
    Samimi şekilde itiraf ediyorum: Ben bu yabancı transferi işini kafamda bir türlü çözemiyorum. Ayrıca, bu işin bu denli zor olmasına da akıl sır erdiremiyorum. Yıllardır futbolun içinde bulunan insanların, bir tane olsun, ideal ve sorunsuz yabancı transferi yapamamış ve büyük olasılıkla bundan sonra da yapamayacak olmalarını anlayamıyorum.
    Garip şey şu yabancı transferi. Hem mühim, hem zulüm. Doğuya mı yönelsek? Gürcistan’a mı kamp kursak? Futbolu geriliyor olsa bile kulüpleri iflas eden ülkelere mi dadansak? Ta Güney Amerika’ya gidip genç yetenekleri analarından babalarından mı istesek? Grönland’a, Antarktika’ya, kutuplara ya da ekvatora mı yönelsek? Temelden girip kendi yabancımızı kendimiz mi yetiştirsek. Arçil-Şota ikizleri gibi bir voli vurduğumuzda hemen klonlama olayına girip bir kısmını satıp bir kısmını elde mi tutsak?
    Tuhaf iş şu yabancı transferi. Seçenek çok ama çözüm yok.
    Olmadı, tümden yasaklansa mı, diyorum bir de. İsraf da var ya içinde, haram deyip kestirip atsa mı Federasyon bir defada! Ya da “mekruh” deyip soğutsak cemaati! Yani “tam yasaklanmasa da yapılması tavsiye edilmeyen” kapsamına mı sokulsa?
    Bilemiyorum. İlmim yetmiyor bu yabancı transferi hadisesine. İşin kötüsü, sadece benim değil, kimseninki yetmiyor bu ülkede. Bu noktada benziyoruz yani de, şeyde ayrılıyoruz sanırım: bazıları yanlış yapmakta ısrar ediyorlar, benim gibiler ise yanlış yapıyorsunuz, demekte.
    Yazanın işi kolay tabii, zor olan yapanınki. Ah bir başarsalar, ah bir mahcup etseler bizi…

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu projenin çıktısını alın,kongrede seçilecek olan yönetiminin eline tutuşturun salondan çıkmadan..
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonlu olmak
    Yaşamı hücrelerine dek duyumsamak demek

Trabzonlu olmak
    Duygusallık demek,
    Şairleri kıskandırırcasına

Trabzonlu olmak
    Muhalif olmak demek,
    İradenin üzerindeki toz zerresine bile!

Trabzonlu olmak
    Soru işareti olmak demek, çengeli en uzun olanından

Trabzonlu olmak
    Direnmek demek,
    Gerektiğinde kafa tutabilmek tüm dünyaya!

Trabzonlu olmak
    İsyan demek;
    Kalıplara, elbiselere, düzene, tüm dayatılmışlıklara

Trabzonlu olmak
    Tabanca mizaçlı olmak demek;
    Sevincini, öfkesini kimselerin tahmin edemediği;
    Her daim vurucu, her daim yakıcı ve delici!

Trabzonlu olmak
    İnsan olmak demek kemençeden;
    Çok sesli, çok renkli,
    Doyulmaz tatlar yaratan, kayde atlarken

Trabzonlu olmak
    TRABZONSPORLU olmak demek,
    Yılların ezilmişliğinin ortak sesi, yılmaz balyozu, Sıradanlığın tepesinde!

Trabzonlu olmak
    Kartal olmak demek,
    Konmak Boztepe’ ye, açmak kanatlarını,
    Kucaklamak Karadeniz’ i...
    degıl 20 sene bır asır gecsede hep senınleyız

Standart projeler güzel olur

sayın hocam projeniz güzel insanı heycanlandırıyor.biz projeleri güzel yaparız.icra aşamasına geldiği zaman hebimiz karşı cıkarız.trabzonspor bu grupculukdan çok zarar görüyor.buna care bulmamız ve hizmet edene görev süresinde hepimiz yardımcı olmalıyız.trabzona yapılacak projelerin şehrin doğusuna yapılarak şehiri doğya büyütmenin yolunu acmalıyız.hoşcakalın.

tslover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hüseyin cimşiri kaptan yapan ve böle bir oyuncuyu 11 de oynatan sebepler yok edilmedikçe şampiyonluk HAYAL...
    Umut Bulut

Trabzonspor taraftarı (yani bizler) Trabzonspor'a sahip çıkar her maça yenilmemiz garanti olsa da (ki böyle bir şey olamaz) bağıraçağıra gidersek inanın Trabzonspor 2 sene sonra Şampiyondur. Şimdi ki Trabzon futbolcuları hata yapınca medyanın karşısına geçip konuşmayıda biliyolar artık... Rize maçında da gördük 0-1 öndeyken biziimkiler oyunu soğutmaya çalışıodu bu akılla Şampiyonluğa gidilmez oyunu soğutmaya başladığında biizimkiler,taraftar ıslıklamalıydı yuhalamalıydı Trabzon mu skor 0-1'ken oyunu soğutmaya çalışıcak... Şimdiki Futbolcular giydikleri formayı gaffur pijaması sanıyolar...
    Konu Son Fedaî tarafından (29.01.2008 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor nasıl şampiyon olur?
    05 Mayıs 2008 Pazartesi
    Trabzonpor değerlerine sırt çevirdiği sürece başarıyı yakalaması mümkün değil.
    Trabzonspor"da başarı öncelikle kendi değerlerine sahip çıkmaktan geçer, şampiyonluklar kimlerle geldi, nasıl yakalandı, İstanbul hegemonyasına nasıl son verildi, Anadolu İhtilali nasıl yaşandı, bunları çok iyi irdelemek lazım.

Trabzonspor"un o efsane tarihini, iyi bilmek lazım. Bu her konuda da böyledir.Mesela Türk tarihini için Anadolu"dan önceki Türk devletlerini, Türkiye Cumhuriyetine gelmeden önce de Osmanlı tarihini iyi bilmek lazım. Trabzonspor"da da bu böyledir. Geçmişini unutanın, geleceği asla olmaz.

Bugün Trabzonspor neden şampiyon olamıyor, bunu cevabını Trabzonspor"un tarihinde mevcuttur. Bu Trabzonspor değil miydi, 2. Lig"den 1. Lige çıkan ve 6 kez şampiyon olan, o dönemde şampiyonluklar nasıl yakalandı, geçmişe bir gidelim, hangi ruhla o şampiyonluklar geldi, bugün ise nerde neyi eksik yapıyoruz.

Ben Trabzonspor yönetimine acizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum. “Kendi değerlerinize sırt çevirerek başarıyı yakalayamazsınız, şampiyon hayal olur. Neden mi, Bir Ahmet Suat Özyazıcı gibi bir efsane görmezlikten gelinmez. Hafta içi Ahmet Suat Özyazıcı ile çok geniş kapsamlı bir röportaj yaptım
    Ahmet Suat Özyazıcı, yaşına rağmen heyecanını hiç ama hiç kaybetmemiş. Onun gözlerinde şampiyon dönemindeki o heyecanı, şampiyonluk yıllarındaki kupalara bakarken, duygulandığını gördüm, Ahmet Suat Özyazıcı o röportajında Trabzonspor"un neden başarısız olduğu konusunda çok önemli mesajlar verdi. O mesajları iyi algılamak lazım….

Ben diyorum ki, Trabzonspor şampiyonluğu kendi değerlerine başta Ahmet Suat hocamın düşüncelerine sahip çıkmakla olur. O Trabzonspor"da efsane kadroyu kuran ve bugün bile geçmişimizle övündüğümüz Trabzonsporun şanlı tarihini oluşturan insandır. Sakın yanlış anlaşılmasın, ben burada kendi değerlerimiz diyerek bunu sadece sayın Ahmet Suat Özyazıcı ile de sınırlamak da istemiyorum. O dönemde şampiyonlukta emeğe geçen kişiler de unutulmasın tabı ki…

Trabzonspor"da kimleri küstürmedik ki, Trabzonspor"un değerlerini kendine küstürdük, adete onları yabancılaştırdık, Trabzonspor"daki en büyük sorun bu. Bakın İstanbul takımları eskisi gibi Trabzonspor ile uğraşmıyor, hiç merak ettiniz mi, neden mi, neden olacak, çünkü Trabzon"da yeterince Trabzonspor ile uğraşan var ki. . san ki kendilerini ana muhalefet partileri yerine koymuşlar. Kendileri yönetimden düştüğünde acımasızca yeni gelen yönetimi eleştiriyorlar. Trabzonlunun yapısında ' Ben' olursam başarı olur 'olmazsam' olmaz zihniyeti devam ettiği sürece bu takım ve kulüp başarıyı yakalayamaz.

Trabzonspor"da şimdi destek zamanıdır. Şampiyon olmak istiyorsak, iç hesaplaşmaları bir kenara bırakılmalı, biz yapamadık, onlar da yapamasın düşüncesinden vazgeçilmeli. Yoksa biz şampiyonluk görmediğimiz gibi yeni nesilde göremeyecek.
    http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=164
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu gün gs ( ki her zaman yabancı esaretindeydi..) kadrosunda 1-2 yabancıyla şampiyon oluyorsa bundan bizim kendimize bir pay bir yara çıkarmamız lazım.3 eziklere ve milli takıma trabzon ve trabzonspor kökenline kadar çok futbolcu olduğu malum.bizlerde gerek alt yapı gerek gözlemcilerle yerliyıldızları daha çok ve doğru şekilde tespit ettiğimiz zaman şampiyonluk gelir ..

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

arkadaslr nasıl zenıt 24 sene ustune sampıyon oldu nasıl standard 24 sene ustune sapmıyon oldu nasıl chealse 50 sene ustune sampıyon oldu.hepsnın kadrosu cok ii bi kere zenıt uefada fınal yonuyor standard bellı yere kadar yenılgısız sampıyonlugunu ılan etti.bizim bu sene iyi bi kadro kurmamız lazım sonrasında kadro oturdugunda ust duzey 3 sağlam ıkı yedek aldıgımızda sampıyonluga oynarız oluruzda..bakın arakadaşlar bızım 4 sene oncekı kadronun ustune marcelınho stepanov zuravskı ersan martın gıbı adamlar alsaydık bı 3 sene once sampyonduk ama ne yapık gıttık mal mal adamlar aldık.bi konuya daha dıkkat cekmek ıstıyorum arkadşlar.seneye beşiktas fıs parada yok stadda.fener seneye avrupaya galatada avrupya cok asılacak cunku her ikiside birbirine rakıp olacak bu sefer lıg ikinci planda olacak onlar için.ben size soylıyım sene cok saglam kurarsak nasıl galatsary bu sene nokta transferle sampyon oldu bızım oyle yapmamız lazım..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu islerde artik Para dönüyor hemde büyük paralar...Büyük Paranin döndügü her yerde Mafya vardir...Trabzonsporun Sampiyon olmasi icin arkasi saglam olmali...Mehmet Ali Yilmaz,Cevahir,Agaoglu,vs.... Yani Bunlar gibi adamlar Ts nin arkasinda olmalari lazim...yoksa Hikaye...

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

TRABZONSPOR neden şampiyon olamıyor.
    1- İstanbul takımları gibi yabancı futbolcu alıyor,haydi aldı diyelim,kalitelisini değil ucuz ve kıyıda köşede kalanını.
    2-Mazimiz gerçekten çok başarılı,fakat Futbolda dün değil,bugün ve yarın vardır.
    3-Çok kaliteli bir kalecimizin olması gerek.Yerli veya yabancı farketmez.Ne yazık ki yok.
    4-Hakem-medya-şu takım bu takım değil,kendimizin ne yaptığı önemlidir.Yöneticimize-futbolcumuza kızacağımıza bahaneler üretiyoruz.Deplasman maçlarını neden dolduramıyoruz,neden taraftarımız parçalanmış buna neden önlem alamıyoruz.
    5-Sahaya neden yabancı madde atıyor,ya da müdahele de bulunuyoruz.
    6-Neden sadece Ezikbahçe takıntısı var.Cinconun Şampiyonluğu bize ne fayda sağlar.Ezikbahçeyi yenince neden Şampiyon olmuş gibi seviniyoruz.1995-1996'da Van maçı ile Şampiyonluk gitmedi mi?
    7-Kendi deyimimiz ile Anadoluda şampiyon olduğumuz yıllarda herkesin Sempatisini kazanmışken şu anda neden antipatik gelmeye başladık.Bu önemli bir konu.BU SENE ŞAMPİYON ANADOLUDAN diye bağıran KAYSERİ'yi 2-5 yenerek küme düşüren biz değilmiyiz? Samsun ile kavgalı maç yapan,Ordu ile didişen biz değilmiyiz.Acaba MÜTEVAZİ iken birden değiştik ve havalandık mı,kendimizi DEV aynasında mı gördük.
    8-KAPLAN ile bizim ne alakamız varki,kaplan sembolü kullanıyoruz.KARADENİZ FIRTINASI değilmiyiz.?
    9-Bunca sene kaç defa saha kapatma cezası aldık,küfürden,sahaya yabancı madde atmaktan canımız yanmadımı?
    10-2 sene üst üste Avrupa kupalarından hem de RUM takımına yenilerek elenmedik mi?

LÜTFEN-LÜTFEN-LÜTFEN

MANİSA-BURSA-SİVAS-YA DA HAKEM-ULUSOY DEĞİL HATALARI KENDİMİZ DE ARAYALIM.ÇÖZÜM YOLLARI BULALIM.YOKSA MEHMET YILMAZ KAHRAMAN OLUR,BİZ HAYIFLANIP DURURUZ.
    GÜÇLÜN HEDEFİNİ KOYAN VE BAŞARILI TRABZONSPOR İÇİN EN ÖNEMLİSİ ELEŞTİRİLMEYE ALIŞALIM.ELEŞTİRİLER HAKLI İSE DERS ALIP,DEĞİLSE BOŞ VERİP GEÇELİM.

ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Trabzonsporun, Şampiyonluk projelerini hayata geçirecek kadar Profosyonel bir yönetim kurulu gördüğünü düşünmüyorum...
    Biraz daha bekleyelim, şu okul bitsin ufaktan ufaktan bu işlere gireriz bakarsınız
    Sahi, partilerin gençlik kolları var da Trabzonsporun olsa ne olur...

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslr nasıl zenıt 24 sene ustune sampıyon oldu nasıl standard 24 sene ustune sapmıyon oldu nasıl chealse 50 sene ustune sampıyon oldu.hepsnın kadrosu cok ii bi kere zenıt uefada fınal yonuyor standard bellı yere kadar yenılgısız sampıyonlugunu ılan etti.bizim bu sene iyi bi kadro kurmamız lazım sonrasında kadro oturdugunda ust duzey 3 sağlam ıkı yedek aldıgımızda sampıyonluga oynarız oluruzda..bakın arakadaşlar bızım 4 sene oncekı kadronun ustune marcelınho stepanov zuravskı ersan martın gıbı adamlar alsaydık bı 3 sene once sampyonduk ama ne yapık gıttık mal mal adamlar aldık.bi konuya daha dıkkat cekmek ıstıyorum arkadşlar.seneye beşiktas fıs parada yok stadda.fener seneye avrupaya galatada avrupya cok asılacak cunku her ikiside birbirine rakıp olacak bu sefer lıg ikinci planda olacak onlar için.ben size soylıyım sene cok saglam kurarsak nasıl galatsary bu sene nokta transferle sampyon oldu bızım oyle yapmamız lazım..
    aynen katılıyorum.84'ten bu yana şampiyon olamadık diye inancımızı mı kaybedeceğiz.asla...
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Emo91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cok mükemmel fikirler var , emeginize saglik , insallah sesimizi duyanlar olur burda.

SADRI SENER BASKAN, SU FIKIRLERI DUYUN!!!
    En büyük TS

öncelikle transferlerde ince eleyip sık dokumak gerekir sonra zirveyi hedefleyen bir takım yaratmak vede şehirle takımı özdeşleştirmek ve trabzonsporu bir marka yapmak herzaman yükseklere bakmak kişiliğinden taviz vermemek her eleştirilere sert yanıt vermek korkmamak yılmamak sözde büyük olan takımlara nasıl kafa tutmasını bilmek felsefesinden geçer şampiyonluk BENCE

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Her sene transfer döneminde 10 tane oyuncu almakla olmaz bu işler. Kadro iskeleti ve nokta transferler başarıya ulaştırır.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllık altyapiya ne kadar yatırım yapılıyor
    Bir milyon dolar bile olmadığına eminim ama ispat edemem
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)