Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’u Şampiyon Yapma Projesi

BU TAKIMA BIR ORTA HAKEM BIR YAN HAKEM TRANSFER EDILMEDIKCE

KESINLIKLE SAMPIYON OLAMAZ.......[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

butaktığe inanç ekle yapamıcan şey yok
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

en büyük proje lazaroniyi göndermek olur

Abdallı61
    Ziyaretçi

eline sağlık doğru yazmışsında bizim takımda maalesef bunun zerresi bile yok

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz nasilmi Sampiyon oluruz?

Yani su durumda kessinlikle sampiyon olamayiz.

Takimin basina gelen her yeni yönetim önce bi trabzonsporun gecmisteki yillara baksin, biz nasil sampiyon oldu ne yaptikta sampiyon olduk, bunlari gecmisle ilgili bakarak arastirmali ama her yeni gelen yönetim kendi kafasina göre takimi sampiyon yapmak istiyor bundada basarili olamiyor.

Su bi gercekki trabzonspor herzaman kendi as trabzonda büyüyen trabzon cocuklariyla Sampiyon olmustur, yani biz yabancilarla hic Sampiyon olamadik, onun icin bu takimin basina gelen yönetimler düsünmesi lazim BIZ GECMISTE NASIL SAMPIYON OLDUK.

Evet bu soruyuda size soruyorum abilerim Biz gecmis yillarda nasil sampiyon olduk?
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

güzel çalışma tebrikler...Takımı için bu kadar kafa yormuş ve ortaya somut bi çalışma koymuş birini görmek takdire değer
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak eden arkadaslar için belirteyim; Fanatik febe li olan Erdal Hoca bu ödeve 80 vermisti ve bu ders üniversite hayatimda AA ile geçtigim 3 dersten bir tanesiydi[img]smileys/smiley17.gif[/img]... Edited by: Berat Tekke
    o 20 puanı da neden kırdığını anladım. Nalbayrak'ın istifa etmesi gerektiğini yazmamışısın..
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lazo gidick başka yolu yok bunun gene ziya hoca bence bizi ayaklandırır

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu proje ile anadolu takımları ile oynanacak maçlarda beraberlik almadan hatta mağlubiyet almadan 3 puanları toplarız ama gelin görünki 6 maç için böyle konuşamayacağım...yine bi çirkeflik çıkar...
    ama çok güzel bir çalışma ellerine sağlık
    ...anti-klişe timi...

Vegas
    Ziyaretçi

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lazo gidick başka yolu yok bunun gene ziya hoca bence bizi ayaklandırır
    Samet Aybaba ile belki ucunculuk, Ziya Hoca ile de yeniden ikincilik alabiliriz ama sampiyonlugu Ersun Yanal'dan baskasiyla alamayiz diye dusunuyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

trabzonspor özüne dönmesi lazım deniyo böylece şampiyonluk gelecek bu bence trabzonsporu küçültecek bir düşünce.(hemen mesaja sarılmayın dinleyin)

bende isterim sadece türk oyunculardan kurulu bır trabzonsporun sampıyon olmasını ama yapılmak ıstenen yanlıs.

tabıkı 11 ıcınde fazlaca altyapıdan oyuncu olsun ama dunya capında yıldızlaşmıs(burdakı yıldız tecrubelı yeteneklı tanınmıs) bır kac takvıye olmadan basarı zor.kısaca anlatmak ıstedıgım sırf bızım oyuncumuz dıye hasan ucuculerı bu takıma dolusturarak ıste özumuze donduk mantıgı ıle basarı gelmez.anteple gencler yarısırız. suankı alt yapımız yeterli değil karadenız bolgesı yeterlı taranmıyor cevherler bulunmuyo.sırf paf takıma guvenılırse bu ıs olmaz.öze donmek ıcın once ıyı bır ekıple tarama yapılıp pılt takımlarda bu oyuncular yıllarca ızlenmelı.sonra tecrubelı yabancılarla takvıyelı bır takım yaratılmalı.ama bakıyorum ozellıkle gs fb ve bjk nın cok bılmıs ulemaları, trabzonun özune donmesı lazım yanı trabzon kendı alt yapısından oyuncular la ıdare etsın bıuzım takımlar anadoludakı en ıyı oyuncuları toplatyıp yabancı takvıyesı ılede alsı basını gıtsın.özdönüş için en az 10-15 yıllık bır alt yapı calısmasından sonra bır takım somut adımlar atılmalı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BIZ GECMISTE NASIL SAMPIYON OLDUK.
    işte buna takılıp kaldıgımız ıcın hala yerımızde sayıyoruz.gecmıs gecmıstır. ozamankı futbol farklı ıdı, turkıye farklı ıdı , ekonomı farklı ıdı, kultur farklı ıdı,o zaman o zamanda kaldı. gecmısten ders alınmalı ama gecmıse baglanıp kalınmamalı. gecmıs gecmıs denıyo pekı o zaman ne vardı da sampıyon olmustuk denınce tek denılen " ruh" .

yanı sakaryadan cıkan antepten gelen ankaradan gelen adamlar ıstanbulda ruh olusturyo ama aynı adamlar bızde mı ruh olusturmuyo.veya kayserıden konyadan antepten vandan taraftarımız oluyoda neden oralardan oyuncu alınca ruh olmuyo.

sen gıt lıstenın son sırasındakı adamı al ondan sonra ruh yok gecmıse bakalım de.yanı o zamankı adamlar ıyı topcu dgıldı ama ruhları vardı o yuzden sampıyonluklar aldılar.ama aynı ruh hasan ucuncude kazmalık yapıyo.

bır kere adam gıbı transfer yapacaksın.ugur boral varken gıdıp cem demırı alırsan ondan ruh bekleme.
    evet ruh olacak ama sen hasandan cemden huseyınden takım kurup ondan sonra ruh yok olsa sampıyon olurduk de.hadı canım.
    bu takımda sota da vardı unal da apdullahta bunlar trabzonlumu ıdı hayır ama ıyı oyunculardı.96 dakı takım ıyı takımdı ruh(hanı sampıyon zamanddakı ruh ) olustu.

sen kazmalardan takım kurarsan olan ruh ta kacar.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar merak etmeyin yakında şampiyon olacağız. Biz şimdi nasıl şampiyon olunmaz metodları üzerinden çalışıyoruz. Yakında şampiyon olamama metodları nı denedikten sonra zaten tek bir alternaif olan şampiyonluk metodu kendiliginden işlemiş olacak.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

tebrikler guzel olmuş,yonetime sunmak lazım
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı haslazkopat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BU TAKIMA BIR ORTA HAKEM BIR YAN HAKEM TRANSFER EDILMEDIKCE

KESINLIKLE SAMPIYON OLAMAZ.......[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    doğru söylüyorsunda bu yönetim ve teknik adam onuda eline yüzüne bulaştırır.

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon nasıl Şampiyon Olur?

Öncelikle çok güzel fikirler var tebrik ederim.. Gerçektende tespit edilen şeyler çok yerinde. Madem burda herkes bir fikir beyan etmiş bende kanımca aklımdan geçenleri sizlerle paylaşmak isterim..

Daha öncede bazı topiclerde yeri geldi söyledim.. Bence Trabzonspor Şampiyon olmak istyorsa en azından 1 sezon İstanbula taşınmalı ve maçlarını burda yapmalı dünya ya burdan açılmalı..

Sakın bunları yazarken asla Trabzon şehrini küçümsediğimi falan zannetmeyin zira Trabzon hasretiyle yanıp tutuşan biri olduğumu bilmenizi isterim. Benimki sadece bi fikir.. Katılırsınız katılmazsanız o ayrı..

1 - Öncelikle Transfer; Diğer yönetimlerin (şimdiki yönetim dahil) bize söyledilerinden yola çıkarak takım olarak en büyük eksikliğimiz kaliteli futbolcuların, yıldız dediğimiz futbolcuların transfer zamanı İstanbulla kıyasladıklarında trabzon şehrini tercih etmemeleri... Dolasıyla yıldız futbolcu ya da tabiri caizse dünyaca ünlü star futbolcuları istanbula getirip takımda en azından 1 sezon oynamalarını sağlayıp takımı şampiyonluğa oynayan bir takım haline getrebilmek ve diğer takımların gözünü korkutan bir kadro kurabilmek

2- Trabzonun sosyal yapısından dolayı düşük bilet fiyatlarının İstanbul gibi büyük şehirde daha yüksek fiyattan satılma imkanı olmasından dolayı külübe gelir imkanı..

3- Futbolcuların (kendilerinin dediklerine göre) Avni akerdeki taraftar baskısı olmadan maçlara daha rahat çıkmaları

4- Bence; taraftar olarak İstanbuldaki taraftarlarımızın senelerce takımlarına olan özlemleri sebebiyle Trabzondaki taraftar desteğinden daha coşkulu bir taraftar desteği sağlayacakarına inanıyorum..

5- Gerek basın yayın organlarının merkezlerinin İstanbulda bulunması sebebi ile takımın medyada ve görsel basında sıkça haberlerinin yayınlanması daha kolay olur ve dolaylı olarak dış basın tarafından daha sık şekilde trabzonumuzun daha çok izlenmesine imkan vermek
    vs. vs. vs.

Aslında yapılacak çok şey varda benim burda yazdıklarım sadece Trabzonun neden İstanbulda oynasın dediğimin cevaplarını kendimce vermeye çalıştım.. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama tek istediğim Trabzonsporu Şampiyon görmek.. Ben sadece İstanbul dedim.. Şampiyon olsunda nerde olursa olsun hiç önemli değil.. Saygılarımla..
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

tacon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa benim merak ettiğim birşey var. trabzon lisesi ben bildim bileli hep dünya şampiyonluğuna oynuyor. ve genellikle ya şampiyon oluyor yada finalde hilelere yenik düşüp kaybediyor. peki bu çocuklar hiç büyümüyor mu? büyüyüp trabzonspor as takımına niye gelmiyor hiç biri? geliyorda benim haberim mi olmuyor? yani bizim öz evlatlarımız nerede? öz kaynaklarımız, gençlerimiz nerede? geçmişte istanbul saltanatını yıkan proje bu değilmiydi? daha başka projeye gerek mi var?
    34 mekan 61 vatan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Bir takım şampiyonluktan nasıl edilir.

Berat bence Bir takım şampiyonluktan kendi insanları tarafından nasıl edilir,Bunula ilgili Tez hazrılasan ve açıklama bölümüne Örnek Trabzonspor yazssan çok kolay bir tez hazırlarsın
    Dülşünebiliyormusunuz,Bir yönetim geliyor 3,4 milyon usd harcamadığı için transfer yapmadığı için takımı Şampiyonluktan ve şampiyonlar liginden ediyor.
    Aynı takımın diğer yöneticileri,Bu Transfer yapmamanın takımı şampiyonluktan ettiğini görüyor 2düzine Transfer yapıyor,Fakat onlarda Hocanın kalitesi olmadığında şampiyon olunamayacağını göremiyor,
    Trabzonspor gerçekten tezlere konu olacak Bir takım.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hoca da istikrar 10 ziya hoca ile. stad yeni bir stad. ve azim hırs ve ts tutkusu

işte size şampiyonluk recetesi. . . .

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bununla beraber bence iki yildir dünya sampiyonlugu nda finale çikan
    Trabzon lisesi futbolcularinin Trabzonspora kazandirilmasi
    gerekmektedir yukarida bahsedilen ajax modeli gibi

ve 100.000 uye kampanyasi buyutulerek gerçeklestirilmeli

o dunya şampiyonu olan liseliler futbolcu olmadan hepsi kendini zidane zannediyor. onlara eğitim vermek lazım. ömer eyuboglu gibi onları derse sokmadan not verirsen cahi cüheyla okuldan mezun edersen futbolcu mantıgıyla bir yere varamazlar varamadılar. cin olmadan adam çarpmya başladlar. alt yapıdan futbolcu çıkıyorda bunları birisi mi egelliyo iyi olan zaten çıkar. bu genç kardeşlerimize egitim vermemiz lazm. ilk kazandıları paralarla bmw almasını biliyolar başka bişe değil..

Alıntı tacon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa benim merak ettiğim birşey var. trabzon lisesi ben bildim bileli hep dünya şampiyonluğuna oynuyor. ve genellikle ya şampiyon oluyor yada finalde hilelere yenik düşüp kaybediyor. peki bu çocuklar hiç büyümüyor mu? büyüyüp trabzonspor as takımına niye gelmiyor hiç biri? geliyorda benim haberim mi olmuyor? yani bizim öz evlatlarımız nerede? öz kaynaklarımız, gençlerimiz nerede? geçmişte istanbul saltanatını yıkan proje bu değilmiydi? daha başka projeye gerek mi var?
    işte merakının cevabı eğitimlerii olmadıgı için ne olduma düşüyorlar kendilerine bakmıyolar. biz dünya 3. sü olduk dünyayı kutardık sanıyorlar. yavuz selimde yaşlanıyorlar. 60 yaşına gelince torununa anlatır ey gidi torunum biz lisedeyken dünya 3. sü olduk. eee dede neden sen o zaman trabzonsporda hiç oynamadın. torunum buyuyunce anlarsın benim torpilim yoktu. bi de o x hoca yok mu ooo yaktı yedi bitirdi beniiii ben orta sahada ronaldinyo gibiydim beni çekti sag beke bende bıraktım futbolu oynayamadım orda )))

nerdesin ali şen kandil.. senin gibi yetenek geldi mi trabzonspora. yok. ama hergün 2 kilo yaglı et yiyip bmw ile gezmekle topçuuu olunmuyoo. öle ancak popçu olunur.

Cool 10 yılda bir

bira daha ki heycan için tam 10 yıl bekleyeceğiz. bu arada kimse takıma kızmasın. niye mi hep öyle oluyor. örnek

1983-84 şampiyon
    1994-95 lig 2.
    2004-2005 lig 2.
    2014-2015 ya nasip. . . .

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı erdal6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bira daha ki heycan için tam 10 yıl bekleyeceğiz. bu arada kimse takıma kızmasın. niye mi hep öyle oluyor. örnek

1983-84 şampiyon
    1994-95 lig 2.
    2004-2005 lig 2.
    2014-2015 ya nasip. . . .

Alemsin dua etde öle olmasin ben habu topraga girmeden sampiyon görmek isteyrum habu takimi...
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı space Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dunya şampiyonu olan liseliler futbolcu olmadan hepsi kendini zidane zannediyor. onlara eğitim vermek lazım. ömer eyuboglu gibi onları derse sokmadan not verirsen cahi cüheyla okuldan mezun edersen futbolcu mantıgıyla bir yere varamazlar varamadılar. cin olmadan adam çarpmya başladlar. alt yapıdan futbolcu çıkıyorda bunları birisi mi egelliyo iyi olan zaten çıkar. bu genç kardeşlerimize egitim vermemiz lazm. ilk kazandıları paralarla bmw almasını biliyolar başka bişe değil..
    Alıntı space Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte merakının cevabı eğitimlerii olmadıgı için ne olduma düşüyorlar kendilerine bakmıyolar. biz dünya 3. sü olduk dünyayı kutardık sanıyorlar. yavuz selimde yaşlanıyorlar. 60 yaşına gelince torununa anlatır ey gidi torunum biz lisedeyken dünya 3. sü olduk. eee dede neden sen o zaman trabzonsporda hiç oynamadın. torunum buyuyunce anlarsın benim torpilim yoktu. bi de o x hoca yok mu ooo yaktı yedi bitirdi beniiii ben orta sahada ronaldinyo gibiydim beni çekti sag beke bende bıraktım futbolu oynayamadım orda )))

nerdesin ali şen kandil.. senin gibi yetenek geldi mi trabzonspora. yok. ama hergün 2 kilo yaglı et yiyip bmw ile gezmekle topçuuu olunmuyoo. öle ancak popçu olunur.
    güzel konulara değinmişsin herkesin merakıydı Trabzon lisesi noldu diye. dediğin gibiyse bişi çıkmaması normal. bu tarz bilgileri Trabzondaki arkadaşlar çok daha iyi takip edebiliyor. biz bayağı uzak kalıyoruz sadece sahadakileri görüyüroz. o yüzden bu tarz bilgileri foruma vermek ldukça yararlı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)