Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Petkovic kalmali mi gitmeli mi?

var iste iyisi suha dururken bizim kaleye baskasinin gelmesi aypi olur . [img]smileys/smiley36.gif[/img]dallas sen daha iyisin be

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle gönderilmeli..

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de ikilemdeyim ama iyi oldugu zamanlar da oldu ancak kararsizim ileriki haftalara bakacaz...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bazi arkadaslar petkodan iyisi bulunursa gonderilsin demis...bence bulmalari sart petko iyi kaleci ama buyuk maclarda olmuyo yapamiyor...buyuk kaleci lazim...

Bence bizim suanlik kaleciye ihtiyacimiz yok!Çünkü gerek PETKOVIÇgerekse HASAN bizim isimizi görür!Evet kabul ediyorum bazen çok basit hatalarla gol yiyoruz,ama olsun iki kalecimizinde bize katkisi büyük![img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bizim ihtiyacimiz kaleci degil oyuncudur!Dolasiyla oyuncu kontenjanimizi gereksiz yere kullanmamamiz gerektigini düsünüyorum!Onun yerine kaliteli iki oyuncu transferiyle büyük isler yapacagimiza inaniyorum![img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tabiki bu benim düsüncem,katilan olur veya olmaz herkesin düsüncesine saygi duyuyorum!Umuyorum TRABZONSPOR'umuz için hayirlisi olur!Tüm TRABZONSPORLU arkadaslara sevgi ve saygilarimla!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ilove you petkooooo - I love you petko
    seviyorum bu adami be.250 bin dolara alindi o paraya daha iyisi varsa gelsin.Edited by: tigin

Bence kalmali

giderse eger yedek kaleci kim olacak? o zaman yedek kalecide alinmali bu takima

bu yüzden kalmali diyorum..yeni kaleci alinacaksa petkoviç yedek kalabilir.böylece yedek kalecimiz bile kaliteli olmus olur..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güven vermiyor.Bence bu sene sonu gitmeli ve yerine daha iyi bir kaleci alinmali

Bazi maçlarda Petko'yu o kadar çok seviyorum ki gitmesin diyorum ama bazi maçlar var ki maç bitsin diye etmedigim dua kalmiyor.

Petko cepheden güzel top çikariyor ama yan toplarda yüregimi agzima getiriyor(genelde golyiyoruz zaten) bu yüzden Petko yedek kaleci olarakkalmali

Nereden
    İstanbul

Sahsi görüsüm, Senol Günes ten sonraki(yaklasik 20 yil) en iyi kalecimizin Petkoviçoldugudur.Kimi zamanlar hatali goller yemis olsada genel olarak basarili buluyorum.eger yerine ismi tartisilmayacak bir kaleci alinirsa gönderilebilir.aksi takdirde bazi arkadaslarin söyledigi gibi Petkoviç in yedek olacak bir kaleci oldugunu düsünmüyorum.

Aklima gelen bir diger ayrintida ,Petkoviç sezon basinda esinden ayrilirken bunun sebebinin Trabzon un uzak olusu ve esinin Trabzonda kalmak istemeyisi oldugu söylenmisti( ne kadar dogru bilermiyorum).eger gerçek neden buysa herkes kendine göre bir yorum yapabilir.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz bu zihniyetle nasil basarili olacaz petko yu butakima yeterli görmeniz beni ürkütüyor lütfen arkadaslar etko biz hepyakiyor!!!

busene mesela;

ilk yari geseyle oynuyoruz adamlarin tek bi atagi yok nerdeyse baliç öylesine vuruyo ve golü yiyor

ilk yarifeb maçi maç basabas gidio hiç geregi yokkenbi çikis yapiyo ve nopre yi indirio adamlarhiç yoktanpenalti kazanyolar sonuç tabiki gol

gene ayni maç alexandra ortaliyo çikasa çok rahat alcagi topta çikmiyo ve tuncay golü atiyo

busene feedenofside yle yedigimiz golde çik al topu ama çikmiyo gene gol

bunlar bizm nemli maçlarimiz ve saydigim pozisyonlari vasat olmayan bi kleci çikarirdi

hepiniz rezil kupa finalini izlemissinizdiir hani büyük diye tabir edilen takimlarimizin oynadigi yokben 100 milyon öbürünün 200 milyon taraftarim vardedigi takimlarin finalini orda mondragon neler yapti iyi dikkat etmissinizdir heralde o kaleciyi bizim petkoyla bi kiyaslayin kalecilik nasil yapiliris üstelik mondragon da öle çokpraya gelmemisti

bi düsünün bakalim

Nereden
    İstanbul

birde ii kalecilikyatigi oluyo iyosunuz sizden tek bi kurtardigi maçi istiyorum lütfen yazin

bence kesinlikle gönderilmeli..10 numara bir kaleci alinmali

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı
    birde ii kalecilikyatigi oluyo iyosunuz sizden tek bi kurtardigi maçi istiyorum lütfen yazin

yahu çok istedin... aslinda bir çok maç var ama aklima ilk gelenleri iki sene önce Trabzon'daki 0-0 biten Altay maçi, geçen sene yine Avni Aker'de en kritik dönemimizde Adanaspor ve Denizlispor maçlari...[img]smileys/smiley17.gif[/img]hadi söyledim ha! [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

petkoviç'in iki önemli eksigi var.
    1. büyük maçlara konsantre olamamasi(d.kiev,a.bilbao,3 istanbul köpekleriyle maçlar)

2. yan toplarda o boyuna ragmen amatör kaleciler kadar olamamasi

Sampiyon olabilmemiz için istanbul köpeklerine puan kaybetmemeliyiz.Bu iki zaafi olan kaleciyle sampiyonluk hayal

suhduc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence petkoviç iyi birkaleci kalmali...

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

yahu çok istedin... aslinda bir çok maç var ama aklima ilk gelenleri iki sene önce Trabzon'daki 0-0 biten Altay maçi, geçen sene yine Avni Aker'de en kritik dönemimizde Adanaspor ve Denizlispor maçlari...[img]smileys/smiley17.gif[/img]hadi söyledim ha! [img]smileys/smiley17.gif[/img]

çok abartiyosun... evet çok canimizi yakti, buna itirazim yok ama vefali olmayi da unutmayalim... sürekli daha iyisini istememiz güzel ama Petkovic de mükemmel bir kaleciolmasa bile Trabzonspor'un tarihine baktigimizda iyi kaleciler arasinda yerini aldi... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

yattaracim canim kardessim ben ptko yu severimkarizmatik bi adam bakislari süper ama bensadece sampiyon olacaksjk onla olamayiz diyorum çok hata ypiyor

yattaracim canim kardessim ben ptko yu severimkarizmatik bi adam bakislari süper ama bensadece sampiyon olacaksjk onla olamayiz diyorum çok hata ypiyor

tamam ben de Petko'nun gitmesini istemene bir sey demiyorum, eger yerine iyi bir kaleci alinacaksa gitmesine ben de karsi çikmiyorum...

ben farkli bir noktaya deginmek istedim ama kendimi tam ifade edemedim...

Petkovic'e sürekli yaptigi hatalarindan dolayiartik olumsuz bakiyorsun... bu çok normal... ama benim demek istedigim O'nu çok acimasiz elestirdigin... [img]smileys/smiley2.gif[/img]Petko takimimizahiç fayda saglamamis gibi yorumlar yapiyorsun... halbuki Petko'nun Trabzonspor'a faydali oldugu zamanlari kendi gözlerimle gördüm... [img]smileys/smiley17.gif[/img]

benim anlatmak istedigim buydu kardesim, yanlis anlasilma olmasin...

Nereden
    Ankara

diego kardesime katiliyorum petko'nun gerçektende yan top sorunu var pek umutlu deilim ama eskiden kendiside kaleci olan senol günesin tecrübelerinden faydalanabilirse gerçekten trabzona yakisir bir kaleci olacagina inaniyorum

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı suhduc Nickli Üyeden Alıntı
    bence petkoviç iyi birkaleci kalmali...

ii biz cok kötü demiyoruz ama büyük maclari kaldiramiyor adam bizim sampiyonluk yarisinda kaleci hatalari kurbani olmamamiz lazim.yoksa nasil sampiyon olacagiz uzaktan cok gol yiyor adam bizim ibi büyük bir klubun kalecisinin böyle goller yememesi lazim

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sampiyonluga oynayacak takimda zor.. küçük takimlarin yildiz kalecisi olmaya aday ama adam yetersiz kardesler.. daha iyisi bulunmali ve gönderilmeli..

bana göre iyi bir kaleci lazim petkoviç kendini pek gelistiremedi uzun zamandir burda olmasina ragmen halen daha geldigi zamanlardaki hatalarini bir türlü düzeltemedi acaba bu kalecidenmi kaynaklaniyor yoksa kaleci antrönerindenmi bunu arastirmak lazim bana görede bu haliyle gitmesi lazim ama suda bir gerçek senol hoca bana göre çok iyi bir kaleci idi eger o onda birseyler görüp kalmasi lazim diyebiliyorsa kalmali suda bir gerçek ki yaptigi hatalar golle sonuçlaniyor her kalecinin mutlaka zaaflari vardir ama bunlari kapatmasi lazimdi petkoviç bunlari kapatamiyor su an anket yapilsa kesinlikle yüzde 50 yüzde 50 çikar eger ondan iyisi bulunacaksa gitmesi lazim acaba gelen ne kadar zamanda uyum saglayacak birde o sikinti var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim Petko alem adam. Onu çok seviyorum ama beni çildirtan bazi hareketleri de yok degil.

1- Kazara 1-0 önce olalim, bir out atisini 10 dakikada yapiyor. Birakin rakipleri, ben bile sinir oluyorum.

2- Topu oyuna sokarken daha bir kez dogru yere attigini görmedim. Bu yüzden baski altinda kaldigimiz dakikalarda bütün toplar gerisin geriye kalemize geliyor. Tek farkli öndeyken maç hiç bitmeyecekmis gibi geliyor.

3- Inanilmaz toplar çikariyor ama, sonra öyle goller yiyor ki maalesef bütün iyi yaptiklarini silip götürüyor.

Bence de gönderilmeli, ama Senol Hoca buna ne karar verirse dogru olacagini düsünüyorum. Çünkü Lenol Hoca Türkiye'nin gelmis geçmis en iyi kalecisiydi. Onun kararini ne olursa olsun destekliyorum.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyunu çok oyaladigi dogru.. Elinden çikarirken minimum 6 saniye bekliyor, topu yanlis kullaniyor, degajlari ya rakibe ya taca gidiyor.. Yan top alamiyor.. zaman zaman hatali çikislar yapiyor ileriye dogru.. Bu kadar kusur Trabzonspor gibi bir takimin kalesini korumak için fazla derim ben..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)