Sayfa 3 Toplam 455 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 11367 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009-2010 Avrupa Ligi Play Off Maçı: Trabzonspor 1 - 3 Toulouse

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı metinU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diger baslikta bu durumu acikladim. iki eleme turu oynayacagiz: 3. on eleme turu + playoff turu.
    Bu konuyu Biraz daha acarmisiniz
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslinda tek baslikta bu konuya yogunlassak daha iyi olurdu. bilgiler dagiliyor bu sekilde.
    "ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. teşekkürler dünya." kazim koyuncu

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

12 takim 4 grup. ilk 2'ye giren yoluna devam edecek.

muhtemelen gruptan çıkan 24 takıma şampiyonlar ligi gruplarından gelen 8 takım katılacak ve toplam 32 takım eleme usulü yoluna devam edecek ta ki finale katar
    değil mi?
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2.olmak çok önemli o zaman.
    ben en azından 1 takımı eleyip şampiyonlar ligine kalmak için o 2.zor takımla oynama heyecanı yaşamak isterim.elensek bile avrupa ligine kalıyoruz...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mahmut Pervaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu Biraz daha acarmisiniz
    toplamda 4 on eleme turu var.

1. on eleme
    2. on eleme
    3. on eleme
    playoff

biz 3. on elemeden katiliyoruz. turu gecersek playoff turu. bunu da gecersek gruplar.
    "ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. teşekkürler dünya." kazim koyuncu

Nereden
    İstanbul

aceleyle yanlis yazmisim, deminki mesajimi duzelttim:

4 takim 12 grup. ilk 2'ye giren yoluna devam edecek. bunlara sampiyonlar ligi'nde 3. olan 8 takim daha eklenecek.

icosgun08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1. on eleme
    2. on eleme
    3. on eleme
    playoff

biz 3. on elemeden katiliyoruz. turu gecersek playoff turu. bunu da gecersek gruplar.
    Ölme eşşeğim ölme...
    KaZıM KoYuNcU;

"Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti...''

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene avrupa liginde 12 grup olacak ve her grupta 4 takım mücadele edecek. şampiyonlar ligi gibi her takım birbirleriyle hem içerde hem dışarıda maç yapıcak ve ilk 2 takım yani toplam 24 takım bir üst tura çıkıcak. şampiyonlar liginden gelen 8 tane 3.olan takımla birlikte 32 takımlık eleme sistemi başlıcak. avrupa kupası kaldırmak çok zor
    VERENA (KIRANKAŞ)

Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli

Avrupa futbol tarihinin en önemli mücadelelerinden olan UEFA Kupası 2009 yılı itibariyle tarihe karışıyor. UEFA Kupası'nın yerini alacak olan Avrupa Ligi'nin yeni statüsü kamuoyuna duyuruldu.

*** 1971-1972 sezonundan beri gerek Avrupa gerekse dünya futbolunda büyük öneme sahip olan UEFA Kupası, 2009-10 sezonunun başlamasıyla birlikte yerini Avrupa Ligi'ne bırakacak.
    Kulüpler futbolu bazında Avrupa'nın Şampiyonlar Ligi'nden sonra en prestijli ikinci kupası olan UEFA Kupası Avrupa Ligi'yle birlikte büyük değişime uğrayacak ve tarih olacak.
    Gelişen dünyaya, yeni pazarlama ve reklam stratejilerine ayak uydurmak, ikinci kupayı daha ilgi çekici hale getirmek, Avrupa'daki daha çok ülke takımına hitap etmek isteyen Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) yeni logoyla Avrupa Ligi'nin başlangıcını yaptı.
    UEFA Kupası'ndan farklı olarak yeni statüde en büyük farklılık grup maçlarının deplasmanlı yöntem ile gerçekleştirilecek olması ve kupaya katılacak takım sayısının geniş tutulması. UEFA sıralamasında bazı geride yer alan ülkelerin lig şampiyonlarına ve ligi iyi sırada bitiren ekiplerine daha çok şans tanınması Avrupa Ligi'nin en önemli farklılıkları olarak göze çarpıyor.
    Yeni statüye göre 4'er takımdan 12 grup oluşturulacak ve takımlar, gruptaki rakipleriyle hem iç sahada hem de deplasmanda karşı karşıya gelecek.
    Gruplara ise bazı ülke şampiyonları ve Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalamayan 10 takım otomatik olarak girecek. Liglerinde ülke kupalarını kazanan takımlar da kupaya katılma hakkı kazanacak.
    UEFA, Avrupa Ligi'ne girmek için 3 özel takıma fazladan bir hak tanıyacak. Bunlar Avrupa'da liglerinde sezonu Fair-play lideri olarak en üst sırada bitiren 3 takım olacak. 3 takım da 1. turdan mücadelelere başlayacak ve gruplara kalmaya çalışacak.
    Ülkemizi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil etmeye çalışacak takımlardan ligi 3. sırada tamamlayacak ekip 3. turdan, lig 4.'sü takım ise 2. turdan kupada mücadele etmeye başlayacak.
    Fortis Türkiye Kupası'nı kazanan takımımız ise 4. turdan itibaren UEFA Avrupa Ligi'ne girme mücadelesi verecek.
    2009-2010 sezonunun UEFA Avrupa Ligi finali, 12 Mayıs 2010'da Almanya'nın Hamburg kentinde oynanacak.

Alıntıdır.

Seyfi_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben simdiden heyecanlandim

ali+61+26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.olmak çok önemli o zaman.
    ben en azından 1 takımı eleyip şampiyonlar ligine kalmak için o 2.zor takımla oynama heyecanı yaşamak isterim.elensek bile avrupa ligine kalıyoruz...
    aynen bende.....
    TRABZONSPORUM VARLIĞIN YETER

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1. on eleme
    2. on eleme
    3. on eleme
    playoff

Saol simdi uefa nin sitesinden baktim 3 olursak uefaya da 3 tudan kailcaz birde 4 tur yani play offf maci oynicaz
    Gitme demek cok da Zor olmamali

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fincher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (2/3)*(1/3)=2/9 (bjk ihmal edilmiştir)
    güzeldi bu
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fortis Türkiye Kupası'nı kazanan takımımız ise 4. turdan itibaren UEFA Avrupa Ligi'ne girme mücadelesi verecek.

Alıntıdır.
    Fenerbahce kupayi kazanamadigi icin bu hakkini ligde 3. olacak takima kaybetti.

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Biraz önce Eskisehir maç başlığına da yazdığım gibi gönül en azından bu sene için 2.liği istiyorsa da Avrupada gruplarda oynamayı daha çok arzu ediyorum hem prestij hem reklam hem de para açısından.
    Şampiyonlar Liginde gruplara kalma şansımızı gerçekçi bir ifadeyle pek mümkün göremiyorum o yüzden varsın ligi 3. bitirelim ve tek ön eleme ile UEFA avrupa liginde gruplarda oynayalım. Varsın da Sivas gitsin ŞL ye 2. olarak boylarının ölçüsünü alsınlar dönsünler geri. Ama ilk ön elemede bize Anderleht çıkarsa tamam o zaman 2. biz olalım
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mahmut Pervaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol simdi uefa nin sitesinden baktim 3 olursak uefaya da 3 tudan kailcaz birde 4 tur yani play offf maci oynicaz
    avrupa liginde de durum ayni:

1. on eleme
    2. on eleme
    3. on eleme
    playoff
    gruplar

biz ligi 3. bitirirsek, fenerbahce kupayi kazanamadigi icin playoff turundan mucadeleye baslayacagiz. uefa'daki bilgi yenilenmemis.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Yahu bu ne acele?

Bari bir hafta sabretseydiniz keşke şu başlığı açmak için..

Şimdi bir hafta burada harala gürele Devler Ligi fantazileri kurup duracağız. Eeee?

Hafta sonu Sivas puan kaybetmezse bir hafta boş konuşmuş olmakla kalmayıp bir de heriflerin madarası olacağız..

Enteresan..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

EGN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nereden nereye geldik nerelere kabullenmeye razı olduk. Akradaşımın dükkanından Eskişehir - Trabzonspor maçını seyrediyorum, keşke diyorum ama keşke formayı dah ayeni kapmış ve asla bırakmak istemediğini gösteren Ceyhun gibi futbol oynasalar Fırtına mı bir Allah'ın kulu dindiremez!

Zaman zama gerek ruhu bozuk olan teknik direktörler, kulub yöneticileri ve de aslı trabzon ruhuna dayanmayan futbolcular takımımızın gidişatını kötü gitmesine sebep oluyor. Özen'e minnettarlarımı sunuyorum burada. Ceyhun ve teknik hocamız Özen aynı ruhları taşıyan insanlar. Ve başa geldikleri günden bu güne kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için canlarını ortaya koyan Trabzon'lular...

Trabzonspor için hiçbir zaman üçün beşin hesabı yapılmaz. Takımın adı, şanı, şerefi ve de gücü herkesce bilinen çok büyük bir takımdır. Trabzon(spor)um seni dünden ve de bu günden daha cok seviyorum iyi ki varsin iyi ki senin topraklarında doğup senin topraklarında yaşıyorum.
    Sene 1967...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bu ne acele?

Bari bir hafta sabretseydiniz keşke şu başlığı açmak için..

Şimdi bir hafta burada harala gürele Devler Ligi fantazileri kurup duracağız. Eeee?

Hafta sonu Sivas puan kaybetmezse bir hafta boş konuşmuş olmakla kalmayıp bir de heriflerin madarası olacağız..

Enteresan..

o zaman ilk mesajin 2. bolumune bakacagiz. burada gereksiz birsey goremiyorum.

ayrica sivas puan kaybettigi takdirde baslik amacina ulasmis olacak tekrardan.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

eger galatasaray yenilirse bizde yenersek o zaman 3 takim 58 puanda olur tabi bursa yenerse o zaman gs 6 olur 3lü averajda buda demektirki bursa uefaya gider o yüzden gs 1 puan bile alsa bizde yenersek 2 oluruz

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

o zaman ilk mesajin 2. bolumune bakacagiz. burada gereksiz birsey goremiyorum.

ayrica sivas puan kaybettigi takdirde baslik amacina ulasmis olacak tekrardan.
    Bir kere daha okursan, gereksiz demedim..

Acele olmuş dedim

UEFA zaten cepte..

Bir hafta sonra Devler Ligi de belli olacak zaten..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

% 61

Fenerbahçe'yi yenelim Galatasaray isterse Sivas'a yenilsin.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kere daha okursan, gereksiz demedim..

Acele olmuş dedim

UEFA zaten cepte..

Bir hafta sonra Devler Ligi de belli olacak zaten..
    "...bir hafta boş konuşmuş olmakla kalmayıp..."

bos konusuldugunu iddia ettigin icin boyle bir mesaj attim.

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başlığın adı şampiyonlar ligine gidersek falan diye bir şey değil bilgilendirme amaçlı ve herkes soru soruyo bunun için bence gerekli soner abi..

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fincher harikasın yaa... ama orantı yanlışş:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)