Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AIHM Karari : Apo Adil Yargilanmadi

Biz yakaladik diye kimse iktidara gelmedi onu demek istiyorum o dönemde iktidara gelen partiler MHP-dsp-anap bunlardan hiçbiri biz yakaladik diye bir kelime kullanmamistir. Evet apoyu TÜRKIYEYE yakalayip teslim eden amerikadir bu bir gerçek ama biz yakaladik diye kimse bunu seçim malzemesi olarak kullanmamistir. Hatta kenyada amerikali yetkililerden teslim aldik diyede bildigim kadariyla açiklama yapilmistir.

Ayrica bu serefsizi asmamiz mümkün degildir insan haklari kanununu devletimiz kabul ettigi için elimizde böyle bir imkan bulunmamaktadir. En çok yapilabilecek 3-4 kez müebbet hapis cezasina çarptirmaktir. Onu asmak için ancak iç savasi beklemeliyiz o zaman imraliyi basar o serefsizi sehit analarinin eline veririz.Onlar gerekeni yapar.

Bugün teröristlerle güvenlik güçlerimiz arasinda çikan çatismada 3 erimiz canimiz kanimiz vatan topragimizin bekçileri olan 3 kardesimiz sehadet serbetini içip hakkin rahmetinekavusmustur. Ayrica 4 tane erimizde yaralanmistir.

Anlayacaginiz gene birileri ortaligi karistirmak, bulandirmak için kollari sivamistir.

Ama biz TÜRKIYE sevdalilari olarak buna hiçbir zaman müsade etmiycez..

Sehitlik mertebesine ulasan kardeslerimize ALLAH tan rahmet kederli ailelerine bassagligi dileriz.

abi kimse kusura bakmasin. kimse burda beni siyaseti ise karistiriyor diyede yargilamasin ama su bir gercek bu tayyip milliyetci bi insan degil turkiyenin yarisi gitsin cikipta bi bok yapmaz. su anda iktidarda milliyetci bi parti olsaydi bu isler boyle olmazdi. yemisim ab yide abdyide. haaa bu arada bingolde yada bitliste tam emin degilim ama 3 askerimiz sehit olmus[img]smileys/smiley19.gif[/img]allah mekanlarini cennet etsin. UYAN TURKIYE UYAN bu sehitlerin kanlarini yerde koyma. AH BASBUGUM AHHHHHH icim yaniyor icim

Bakin kisa ve öz anlatayim.

Tabiki hepimiz bu vatanin evlatlari olarak asilmasini isteriz ki ben özellikle yakalandigi gün okulun yemekhanesinde masalari kaldirtarak halay çekip sarkilar söylemistim. Bizim bu adami asmamiz imkansiz. Ha sayet ben avrupayi tanimiyorum kapilarimi kapatiyorum dersek o zaman olur oda ülkemiz için iyi olmaz. Egri oturup dogru konusalim.

Çünkü altina imza attigimiz sözlesmeleri tanimamis oluruz, tüm dünyaya rest çemis oluruz. Bunu hesapsizca yapacak tek ülke var oda amerika. Biz dünyada güçlü bir ülkeyiz ama ekonomik olarak o kadar güçlü degiliz. Zaten etrafimizdaki çakallar kuyumuzu kazmak için firsat bekliyo.

Ben koyu bir Mhp liyim ilçe teskilatlarinda önemli yerlerde görev yaptim halada yapmaktayim. Inandigim ve söyledigim tek sey var her zamanda söylerim "o serefsizi MILLIYETÇI HAREKET PARTISI asamadiysa baska kimsede asamaz" yapilacak seyde su bu serefsiz, ALLAH siz, kitapsiz tekrar yargilanacak ve 3-5 kez müebbet hapis cezasina çarptirilacak bu kadar. Bugün iktidarda bizde olsak asma olayini gene yapamayiz.

Bu dünyaya rest çekmek olur. Zaten büyük bir krizden zar zor çikmisiz böle bir krizi bu ülke bir daha kaldirmaz. Kriz zamaninda unutmayinnice insanlar zengin yatip bir ekmege muhtaç kalkti. Artik önümüze bakip uyanik olup çok ama çok güçlü olmaliyiz tek hedefimiz bu olmali. Iste o zaman istedigimiz sekilde apo köpegini hatta bush serefsizini bile asariz.

Yanlisim varsa söleyin arkadaslar.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adil yargilanmadi çünkü askeri bir hakimin de yargilamada bulunmasi buna sebep oldu.taraf oldugumuz avrupa insan haklari sözlesmesi'nde tabii yargiç ilkesi var ve çesitli sebeplerden dolayi askeri yargiçlar bu ilkenin ihlali anlamina geliyor(mesela emir komuta zincirinde olmalari).hatta devlet güvenlik mahkemeleri'nin de kapanmasinda bu ilkenin etkisi var.

kisisel kanaatime gelinirse keske imkan olsa da asilabilse ama günümüz sartlarinda mümkün gözükmüyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

apoyu ölüme ölümün de dibine göndermek için asmayin!..

aç susuz sefalet için de birakin bir bok çukurunda!...

apo eskisi gibi degil .. eskiden ödü kopuyordu ölecem diye ama simdi geçen seneleride ele alarsak çok güçlü bir durumda kisilik olarak ve rahat çünkü arkasinda avrupa birliginin oldugunu ve binlerce terörist kürdün onun agzindan çikacak kelimeleri bekledigini biliyor!..

arkadaslar yeniden yargilanma olursa mahkemede apo laubali hakeretler edecektir ve bu da terörist kürt gruplarina cesaret verecek ortalik ozaman karisacaktir hem de çok!.

yurdun dört bir yaninda gösteriler ayni zamanda büyük sehirlerde ve doguda kürtlerin çirkef eylemleri gerçeklesecek.

halkla kürtler kavga edecekler.. sokak kavgalari ...

ülke yasanmaz bir hal alacak..

turizme etkisi cabasi..

sonra avrupa birligi ülkeleri halklarina türkiyeye güvenli degil diyecek ve turizm bir anda sifira inebilecek..

faizler yükselecek dolar artacak ....

insanlar tedirginlik içinde olacak sonuç ne olacak diye merak edecekler..

yatrimlar duracak yabanci türkiyeye parasini yatrim olarak yatirmayacak. türk yatirimcida parasini türkiyeye degil baska yerlere yatirmak için biraz düsünecek bu arada da para arzi azalacak...

daha neler neler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Asmak onun kurtulusu olur derdik...

Ama simdi asalim o köpegi diyoruz ve asamiyoruz...

Bu da yetmezmis gibi çok rahat bir ortamda adami tutuyoruz...

Inanilacak gibi degil...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya benim aklim almiyor adam o kadar kisiyi öldürmüs deyil sanki bir eli yhagda bir elibalda adam krallar gibi yasiyor nasil bir istir bu ya lan böyle adamlari yasatmamak lazim ya ben böyle adeletin varya taaaaa...

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

la havu kopek soyunu asamiyoz ya hem sehitlerimizin hem atalarimizin kemikleri sizliyo onlara nasil cevap verecekler nasil haklarini odeyecejkler oteki tarafta bu hukumetler

y[img]smileys/smiley7.gif[/img] daha nasil adil olacak adam hem binlerce kahramanimizin katili hemde pasalar gibi adada yasiyor dagda daha rahatsizdi simdide ariza yapiyorlar bu adami kahraman ilan ederler yakinda[img]smileys/smiley7.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Bu da yetmezmis gibi çok rahat bir ortamda adami tutuyoruz...

En çokda bu koyuyor zaten...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kendi isLerine geLdigi gibi karar verdiLer...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yani bu isin sonu ekonomik güce bakar, ordada biter.

aydingursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ABD nin yapmak istedigi oyun içinde oyun...

apo denen köpekpkk yanlisi dergilerdeyazilari çikiyor..

ADAM IMRALIDAN KÜRTLERI BIRLESTIRIP , EMIR VERIYOR...

''UYAN TÜRK MILLETI UYUMA UYAN 30 BIN CANI SOKAKTA BULMADIK UYAN''

Sitemizde bulunan bazi çok bilmisler avukatligini yapar olur biter. Onlar gibiler varken biz çok ugrasiriz. Ama ancak bilgisayarlarinin arkasindan yaparlar savunmalarini. Onlarda o kadar yürek hiç bir zaman bulunmadi bundan sonrada bulunmaz.

(Anlayan anlamistir)

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslinda bu serefsizi ibrete alem için taksim meydaninda linç etmek lazim ah ulan öyle biseyler yapsanlar kosa kosa gideriim o serefsizi öldürmemde bi katkim olsun diyee

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)