Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ANKARA Cumartesi ANITKABIR?e

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu konu Bahadir arkadasimiz tarafindan açilmis ve daha sonra bilinmeyen bir nedenle kapatilmistir.

Ancak bugünkü Milliyet gazetesinde sayin Ibrahim Sahin bey'in açiklamalari asagidaki gibidir.

Trabzonspor, Futbol Federasyonu'nda taslari yerinden oynatmaya kararli görünüyor. Levent Biçakci yönetimini devirmeyi planlayan Bordo - Mavililer'in, haziran ayinda yapilacak Mali Genel Kurulu'nu seçimli kongreye dönüstürmeye çalisacagi ögrenildi.
    Baskan Atay Aktug, yöneticiler ve camianin agir toplarinin, diger kulüpleri de ikna etmeye çalisacagi, delege sayisinin 3'te 2 oraninda imza toplayarak isi kongreye götürmeye çalistiklari ifade edildi.

Ata'ya sikayet
    Bordo-Mavililer'de baskan adayinin ismi ise netlik kazanmadi. Ilk olarak, Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz'in ismi gündeme gelirken, Yilmaz'in yani sira, AKP milletvekili olan eski baskanlardan Faruk Özak'in da düsünüldügü ifade edildi.

Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, protestolarinin sürecegini belirtti. Ankarali taraftarlarin cumartesi günü Anitkabir'e giderek futbolu yönetenleri, Atatürk'e sikayet edecegini söyleyen Sahin söyle devam etti: "Atamiz, (Ben sporcunun zeki, çevik ve ayni zamanda ahlaklisini severim) demisti. Bugünkü yarisma ortamini görseydi acaba daha neler derdi? Tepkimiz, sizlanma tepkisi degil, Türk futbolunun gelecegini kurtarma mücadelesi. Bunda basarili basarili olacagiz. Haksizliga ugrayan takimlara seslenip yanimizda olmalarini istiyoruz."

Bizler konuyu kapatiyoruz ama bu açiklamalar eger dogru ise, bu olusumun içinde neden yokuz ???

Gerçeklik payi var ise Cumartesi bu yürüyüse katilmamiz gerekiyor.
    Edited by: CeSS

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ankara'da protesto

ANKARA'DAN PROTESTO
    Trabzonsporlularin Federasyon'a olan yönelik tepkileri sürüyor. Bu dogrultuda Ankara'daki Trabzonsporlular, Federasyon'u protesto için cumartesi günü yürüyüs düzenleyip finali Anitkabir'e çikip Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün mozalesine çelenk birakarak noktalayacak. Bu protesto organizasyonuna binlerce Trabzonsporlu'nun katilmasi bekleniyor. Istanbul'daki dev protesto yürüsünün de hazirliklarini sürüyor.

------------------------------------------------------------ --------------------

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu iyi güzelde kim yapiyor bu organizasyonlari neden kimsenin haberi yok. istanbul'da yürüs deniyor binlerce kisi katilacak ancak henüz hiç bir seyden haberimiz yok. gazetenin sallamasi olmasin bu haberler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu bence yönetimden bize bir request yani gidin Anitkabire protestonuzu yapin diyorlar.Ben bunu çok mantikli bulmuyorum[img]smileys/smiley23.gif[/img].Ne alakasi var Atatürkle futbol federasyonunun Allah Allah kendimizi komik duruma düsürmeyelim simdi[img]smileys/smiley29.gif[/img].Bence Ligin son maçi olan Istanbulspor maçina gidelim.Protestonun esas yeri orasidir.Bir de ezikler nasil sampiyonluk kutluyormus bir görelim.Bizi görünce çil yavrusu gibi kaçisacaklar.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nasil yani selçuk abi atamizin yanina su lafi yüzünden gidecegiz

BEN SPORCUNUN ZEKI ÇEVIK VE AHLAKLI OLANINI SEVERIM olayi hani aglak nerde

görebiliyormusun.Görenler görmeyenlere göstersinler.

Guests
    Ziyaretçi

arkadaslar, özellikle yerel basinin bu forumu sürekli takip ettiginden bahsetmistik...

büyük ihtimimalleanitkabir yürüyüsühaberi, daha sonra kilitlenen bahadir'in açtigi basliktan alinmistir... basligi okuyan biri, "hemen bunu haber yapayim demisve haberi patlatmistir." [img]smileys/smiley36.gif[/img]

n'olacak simdi..?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar, özellikle yerel basinin bu forumu sürekli takip ettiginden bahsetmistik...

büyük ihtimimalleanitkabir yürüyüsühaberi, daha sonra kilitlenen bahadir'in açtigi basliktan alinmistir... basligi okuyan biri, "hemen bunu haber yapayim demisve haberi patlatmistir." [img]smileys/smiley36.gif[/img]

n'olacak simdi..?

aynen öyle aklinla bin yasa.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bende katiliyorum ve bu forumdan alinti oldugunu düsünüyorum.

konuyu okusaydi keske :-)

KOnu basligi degistirilmesi uygun olur. Edited by: sanatik

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

HaberdekiIlginçlikler ;

1- Haber dogru olmayabilir, söylediginiz gibi basin bizi gazliyor , kendilerine haber çiksin diye yapiyor.

2- Yada selçuk'un ilk dedigi gibi Yönetim bizi destekliyor gidin protestonuzu yapin diye.

3- Veya bizim bilmedigimiz baska bir olusum var, onlar yürüyecek ama bunuda hiç sanmiyorum.

Konuya açiklik getirecek olan Ibrahim Sahin Bey'dir. Bir açiklama bekliyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

HaberdekiIlginçlikler ;

3- Veya bizim bilmedigimiz baska bir olusum var, onlar yürüyecek ama bunuda hiç sanmiyorum.

Ben de sanmiyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ata'ya sikayet
    Bordo-Mavililer'de baskan adayinin ismi ise netlik kazanmadi. Ilk olarak, Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz'in ismi gündeme gelirken, Yilmaz'in yani sira, AKP milletvekili olan eski baskanlardan Faruk Özak'in da düsünüldügü ifade edildi.
    Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, protestolarinin sürecegini belirtti. Ankarali taraftarlarin cumartesi günü Anitkabir'e giderek futbolu yönetenleri, Atatürk'e sikayet edecegini söyleyen Sahin söyle devam etti: "Atamiz, (Ben sporcunun zeki, çevik ve ayni zamanda ahlaklisini severim) demisti. Bugünkü yarisma ortamini görseydi acaba daha neler derdi? Tepkimiz, sizlanma tepkisi degil, Türk futbolunun gelecegini kurtarma mücadelesi. Bunda basarili basarili olacagiz. Haksizliga ugrayan takimlara seslenip yanimizda olmalarini istiyoruz."

vallaha bence daha iyibir protesto yöntemi bulmaliyiz Atamizion bu isle ne alakasi var

zaten oda fb li idi (saka)

Bencede daha iyi bi protesto çesidi bulunmali bunu anitkabire kadar tasimanin bi manasi olacagini sanmiyorum.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Basindan beri bu protesto yanlis olur.Zaten bu aralar eline türk bayragi geçiren birseyler yapmaya çalisiyor. Anitkabir yerine Bakanliga gidilse daha iyi olur.

Kemal Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar yapmayin lütfen ya öyle saçmalik olmaz ya .. anitkabir yerine gidecek çok yer var.. mesela meclis mesela basbakanlik bunlar varken anitkabire gitmek saçamlik ötesi olur.. saygilar..

Guests
    Ziyaretçi

hiç gerek yok bence. yok daha neler

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sonuçta 100 kiside gitse bu haberden sonra gidilicek oraya bari yüksek katilim olsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kim organize ediyor bu isi? kim karar veriyor? bizim neden haberimiz yok?Eger ankarada bir organizasyon yapilacaksa bundanBMN Ankara'nin haberi olmalidir.
    Birilerinin bunu haber yapmasida önemli degil.Biz birileri istedi diye gaza gelip eylem yapacak degiliz.Kimse bizim adimiza kararlar vermesin.Bu basligida kapatiyorum.Tekrar ediyorum eger bir protesto eylemi yapilacaksa buna eylemi yapacak olanlar karar verir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)