Sayfa 3 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 803 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iç Transfer

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bence emrah bu takimin gizli kahramanlarindan. gerci su sakatligindan sonra biraz bozuldu ama düzelecek. bence çok iyi. ama 1000000 YTL istiyorsa biraz fazla istiyor. kulubumuz verirse bu parayi emrah a sorun yok. ama vermezse emrah inda fedakarlik yapmasi gerekir.

Bence istedikleri meblaglardan dolayi oyunculari fazla yadirgamamak lazim.Bu isler böyledir.Oyuncu bir rakam ister,yönetim bir rakam önerir.Sonra da pazarlik yapar ve orta noktada bulusurlar.Bulusamazlarsa da isin çaresine bakilir.

Bu islere biraz da profesyonellik anlayisiyla bakmamiz lazim.Emrahbu transfer sezonunda belki de futbol kariyerinin en önemli meblagini alacak.Emrah her seyden önce son derece uyumlu,ahlakli ve iyi bir sporcu.Ben orta yolu bulacaklarina inaniyorum.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara'nin sözlesmesi degistirilip uzatilmali maç basina para verilirse daha iyi oynayabilir.

Yönetim ne yapip ne edip elindeki mevcut kadroyu korumali bunun için her iki tarafta fedakarlik yapacaktir mutlaka.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da sezon sonunda sözlesmesi bitecek tek oyuncu olan Emrah Eren, ciddi ve iyi teklifler aldigini ancak Trabzonspor ile anlasacagina inandigi için gelen teklifleri düsünmedigini söyledi.

Emrah Eren, bu sezon hedeflerinin bitmedigini belirterek, "Sampiyonlar Ligi'ne katilma sansimiz çok az ama bunu sonuna kadar kovalayacagiz. Son maçlarimizi kazanip ligi bitirebilecegimiz en yüksek puanda bitirmek istiyoruz. Önümüzdeki sezon Trabzonspor'un hedefi yine sampiyonluk olacaktir. Benim sezon sonunda sözlesmem bitecek. Bir aksilik olmazsa anlasacagimizi umuyorum. Hem Trabzonspor hem de ben fedakarlik yaparak anlasacagimizi düsünüyorum" dedi.

Kendisiyle ilgili basinda çikan yüksek rakamlarin gerçegi yansitmadigini kaydeden Emrah, "Benim kulüpten istedigim paralar yazilmis, kulübün önerdigi paralar yazilmis. Ne benim istedigim paralar, ne de kulübün önerdigi paralar dogru. Ben kendime ayri ödeme sekli istemisim, bunlar dogru degil. Garanti para istedigim seklinde çikan haberlere taraftarimiz inanmasin, bunun bilincinde olsun. Bir futbolcuya nasil ödeme yapiliyorsa bende onu istiyorum. Ben Trabzonspor'da kalmayi çok istiyorum" diye konustu.
    "Trabzonspor bence Türkiye'nin 4. büyügü degil bence en büyük takimi" diyen Emrah, "Burada çok huzurluyum, çok mutluyum. Takim olarak da çok huzurluyuz. Fenerbahçe maçini kaybetmeseydik sampiyonlugun en güçlü adayi bizdik. Çok huzurlu ve mutlu oldugum için Trabzonspor'da kalmayi çok istiyorum. Yönetim ile aramizda çok büyük pürüzler yok. Anlasip burada kalmak istiyorum" seklinde konustu.
    Emrah, Trabzonspor'da sözlesmesinin 3 maç sonra bitecegini ifade ederek, "Sözlesmem bitecegi için bana gelen teklifler var. Iyi yerlerden iyi teklifler aliyorum. Ben suanda Trabzonspor'dayim ve burada çok mutluyum. Gelen teklifleri her zaman Trabzonspor'un teklifinden sonra tutuyorum. Trabzonspor ile anlasacagimi düsündügüm için gelen diger teklifleri düsünmüyorum bile" açiklamasini yapti.
    Iyi bir sezon geçirdigini ve sahada en iyi Yattara ile anlastigini belirten Emrah, sunlari söyledi:
    "Benim mevkimde önümde Ibrahim Yattara oynuyor. Yattara'nin olmadigi maçlarda Adem, Hasan ve Szmykowiak ile bu alanda oynadik. Ancak Ibrahim Yattara'nin defansif yönü yok. Rakip iki kisi ile geldigi zaman zorlaniyoruz. Yattara ileride çok büyük bir silah ve Yattara ile takimda en iyi anlasan oyuncu benim. Çünkü Yattara ile biz birbirimizi çözdük. Nerde ne zaman Yattara'nin önüne pas atacagimi, Yattara topu aldigi zaman hangi pozisyon da çikabilirim. Hangi pozisyon geride kalmam lazim. Birbirimizi çok iyi çözdügümüzü düsünüyorum. Yattara'nin biraz defansif problemi var. Onun disinda çok iyi anlastigimizi düsünüyorum".
    Trabzonspor sampiyon olmadigi sürece basarili sayilamayacagini ifade eden Emrah Eren, "Trabzonspor ne zaman sampiyon olursa o zaman basarili olur. Bu sezon ligi sampiyon olarak bitiremedigimiz için ben takimi basarili bulmuyorum. Bazi haksizliklara ugramasaydik oynadigimiz futbola ve kaliteye bakilirsa bence Trabzonspor ligin sampiyonudur. Önümüzdeki sezon sehrin sampiyonluk özlemine son vermek istiyoruz" dedi.
    Emrah, Teknik Direktör Senol Günes'in gelisi ile biraz daha hücum agirlikli oynadigini da kaydederek, "Senol hoca bana biraz hücum özgürlügü verdi. Ziya hocanin sisteminde ise defans oyuncularin ataga kalkmasi yok gibi bir sey. Ziya Dogan defans da saglamliga önem veriyordu. Senol Günes ataga çikmamiza izin veriyor. Bu benim futboluma olumlu yansidi. Daha çok ataga çikiyorum ve asist yapiyorum. Gol paslari vermeye basladim. Gol pozisyonlarina girmeye basladim" seklinde konustu.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

emrah böyle söylemisse cok iyi. onun gitmesini zaten istemem. böyle para mevzulari trabzonspor kulubunde kolay asilir. ama istanbul kulüplerinde cok pürüz çikar. trabzonsporun ne futbolcusu ne de taraftari istanbul takimlarininkine benzemez. cok daha fedakar cok daha asil ve sereflidir.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugun fanatikte emrah erenle besiktasin ilgilendigi yaziyordu...üzülmüstüm, fakat Emrah Erenin bu söylediklerinin ardindan Emrah'in kalacagina kesin gözüyle bakiyorum...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emrah kalsa bence de iyi olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

eMRAH BIZIM IÇIN OLMAZSA OLMAZ BIR OYUNCU BÜYÜK YETENEK DEGIL. AKLINI BASINA ALSIN ÖYLE FAIS RAKAMLARDAN BAHSETMESIN. EMRAHI EMRAH YAPAN YINE TRABZON SPORDU. BU GÜN TRABZON DA OYNAMASA KIM TANIRDI EMRAHI. HER SEY ONUN ELINDE BEN BU ADAMA 600 BIN DOLAR BILE FAZLA DIYORUM. AKLLI OLSUN YOKSA AKIBETI ERMAN ÖZGÜR TAMER TUNA MUZAFFER DILAZER ERMAN GÜRAÇARDAN FARKLI OLMAZ. SAG KANATTA ZATEN YETERLI DEGIL. BIZ EVIMIZDEKI GAY SE MAÇINIA UNUTMADIK. FUTBOLU BIRAKMA NOKTASINA GELEN BALIÇI TUTAMADI ENGELLEYEMEDI NE 1 MILYON DOLARI BE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gultekinsurul Nickli Üyeden Alıntı
    BIZ EVIMIZDEKI GAY SE MAÇINIA UNUTMADIK. FUTBOLU BIRAKMA NOKTASINA GELEN BALIÇI TUTAMADI ENGELLEYEMEDI NE 1 MILYON DOLARI BE

Fevkalede dogru bir yaklasim...

Çok para istiyor yahu....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı iso61trabzon Nickli Üyeden Alıntı
    emrah 1 trilyonda ister 2 trilyonda ister. mühim olan onun istemesi degil yönetimin verecegi paradir.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konyasporlu altan'i alsak diyom ben fanatikte ergün atanin yazisini okudumda adam bayaa mantikli yazmis helal olsun ona bi de yattaranin yerine alternatif bi adam çünkü bu bizim yattaranin bi günü bü gününü tutmuyo ki

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

emrah kalmali ama ofansif oynatilsa daha iyi olur....

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kalsin da 1 milyon ytl çok fazla eer kabuletmezse yolu açik olsun

bence sampiyon olduktan sonra gitsin.çünkü avrupada tsli olmasi çok klas olur.

Nereden
    Belçika

emrah kesin kalmali sag kanatin ilaci o zaten yonetim ne yapip edip tutar onu takimda!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu takimdan kimse ayrilmaz

Can damari olan topçularin ayrilmak isteyeceklerini zannetmiyorum zaten büyük baskanimizda onlari Trabzonsporu sampiyon yapmadan birakmaz.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı madheart17 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu takimdan kimse ayrilmaz

ayrilmayacak zaten hiçbir türk oyuncu digerlerindende yattara ve sizmek kalir digerleri gider..

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

FAtih Tekkeye Eger 15 milyon dolar verilirse bence gönderilsin derim. Seneye gitsin diyenler var Zaten 28 yasinda Seneye Geç Olabilir. 15 Milyon dolara iki tane Kral topçu alabiliriz. yabancilardan Syzmek,Yattara Kesin kalmasi gerekir. Lee Young'un da bu takima Katkisi Var. Bence Gönderilmesi Gerekmez.

Kaleci OLarak dudegin ismi dolasiyor, Hava toplarinda hakimiyeti olan Hizli Bitirici Bir forvete Ihtiyacimiz Var. Orta saha ya da bir Topcu da fena olmaz hani.

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

[QUOTE=hakantpl]

FAtih Tekkeye Eger 15 milyon dolar verilirse bence gönderilsin derim.. 15 Milyon dolara iki tane Kral topçu alabiliriz.

O PARALAR VERILIRSE IYIDE ONU VEREN NERDE? HADI VERDILER 2 KRAL TOPÇU ALDIK E BI KRAL TOPÇU VERDIK , SONUÇ 2-1=1 NE KAZANDIK????

FATIH KALMALI.TOLGA DA KALMALI.

FATIHIN YANINA YÜKÜNÜ HAFIFLETECEK BIR FORVET SÜPER SONUÇLAR ÇIKARIR...AVRUPAYI SALLARIZ.

Nereden
    Ankara

fatih bizim bas tacimiz!!! sampiyon olmadan gidecegini zannetmiyorum! gidecek olsa bile yönetimle oturur konusur, trabzonspor için iyi bir fiyat konulduktan sora hatta yerine futbolcular bulunup anlasma saglandiktan sora gider!!!

ama trabzonsporda oynayacak forvet zor bulunur! symek gibi yabanciyi nerden bulacaz ! herkez onun gibi hirsli oynar mi ? türkiyeden yerli futbolcu almak istesen fatih tekkenin yarisi kadar iyi bir forvet var mi ? [img]smileys/smiley4.gif[/img]

ben kalmasini isterim fakat çok astronomik rakamlar verilir ve trabzonsporumuzun isine gelicek bir sekilde transfer olursa ve yerine çok kaliteli bir iki yabanci oyuncu alabilirsek ve gelecek sezonun en büyük sampiyon adayi olursak tamam ama diyer türlü hiçbirimiz istemeyiz. ogün ve abdullahi sattigimiz zamani hatirliyorumda yerine gelenler daha mi iyi idi ?

emrah konusuna gelince ! senol hocamiz yerli futbolcularin hiç birisini birakmak istemedigini söylemis fakat ben emrahin kalmasinda israrci olunmamasindan yanayim! ben trabzonsporda yedek oynayacak kapasitede bir futbolcu! heykez çok çabuk unuttu en kritik maçlarda yedigi çalimlari! alan savunmasi ve bire birde çok zayif bir adam!!! yanlis hatilamiyosam ispanyada a. bilbao maçinda çalimi yedi gol oldu! bi de gayse maçinda baliçten çalimi yedi gol oldu. o iki maçida kaybettik. ugurlar ola!!! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

ben emrah a çok fazla para verilmesinden yana degilim gelecek sezon yedek olarak kalabilir! normalde daha iyisi bulunur aslinda ama bir kaç sezondur türkiyede sag back de kaliteli adam yok!

ayrica emrah 34 numra giyiyo yanlis hatirlamiyosam! 34 giymesinede kilim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Juan_Juan Nickli Üyeden Alıntı

ayrica emrah 34 numra giyiyo yanlis hatirlamiyosam! 34 giymesinede kilim!

Kardes ben onu okumustum.Adam 7 sülaleden Istanbulluymus.. Ailesi, dedleri falan.. Hakikaten memleketi Istanbul, o yüzden giyiyor[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Amasya

ya su emrah lan anlasinlar capik 6 aya girmeden birde ugrasmayalim simdi bunlan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)