Sayfa 157 Toplam 159 Sayfadan BirinciBirinci ... 57 107 147 155 156 157 158 159 SonuncuSonuncu
Toplam 3966 adet sonuctan sayfa basi 3,901 ile 3,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor 2 - 5 Trabzonspor

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Acar08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda yazılanalrı geçtim maç başlamadan önce onlara Çok güzel paslar verdik zeytin dalı uzattık (b)ES ES KARADENİZ ES ES[/B] Diye Tezahürat yapıp onlardan karşılık bekledik ki henüz maçda başlamamıştı ama Bırakn karşılığında bir jesti maç boyu küfür ettiler yetmedi maç çıkışında çakmak para koltuk fırlattılar Bir arkadaşımız orda başından yaralandı yetmedi birde Dışarda Ankara otobüsünü taşlayıp cam kırmışlar artık Es Es e EN ZOR DEPLASMAN TRABZONDUR...Şimdi Bazıları diyecekki tüm Eskişehire mal etmeyin..Ben ve benimle birlikte Eskişehire giden ekip arkadaşlarım BMN |Isparta hiçbir Kötü muameleyle karşılaşmadık ama Maç boyu ve maçtan sorna Ankara BMN ye yapılanalrıda duyunca Es es e olan sempatim sıfırlandı.BİZİM BİZDEN BAŞKA DOSTUMUZ YOK...
    Abi öyle diyorsun ama tarihde bu şehirde tüm istanbul takımları tir tir titrerken trabzonspor çok rahat hareket edebiliyordu. sanırım maçtaydınız. bende maçtaydım gol atana kadar es es taraftarlarının hiçbir kötü tezahüratı olmadı. golleri ikileyince bizler başladık uyuyan devi uyandırmaya.. biraz da kabahati kendimizde arayalım bence...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Vay be bir Eskişehir kaldı hiç değilse diyorduk...Kalmamış...Olsun benim için hala Amigo Orhan lı futbolcularının çoğu üniversiteli hocası Abdullah Gegiç olan Eskişehir kalacak hafızamda....Yenisi ..Galiba yok olup gidecek...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoş görüntüler değil bunlar ayıp etmişler.

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fotregan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi öyle diyorsun ama tarihde bu şehirde tüm istanbul takımları tir tir titrerken trabzonspor çok rahat hareket edebiliyordu. sanırım maçtaydınız. bende maçtaydım gol atana kadar es es taraftarlarının hiçbir kötü tezahüratı olmadı. golleri ikileyince bizler başladık uyuyan devi uyandırmaya.. biraz da kabahati kendimizde arayalım bence...
    Hocam ilk önce rengini belli et.
    Ben Eskişehir'in Sevilla macerasını babamdan dinledim. Daha çok küçüktüm. Sempatim o zamandan gelir. Vel hasıl anlamak mümkün değil. Saat 17'den itibaren uzun bir süre küfür yedik. Üstelik EsEs diye bağırdı bizim uşaklar. Küfür yedi efendi davrandılar.
    Maçı da TV'den izleyen biri olarak şunu söyleyebilirim ki Espana adını verdiğiniz organizasyonu maç boyunca yapsaydınız, kimsenin kalbi kırılmazdı. Hatta gıpta ile anılacaktınız. Bununla birlikte pekte garipsemedim, açıkçası biz alıştık kardeşten(!) küfür, taş yemeye.
    Konu Hotaman tarafından (25.05.2009 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Şimdi gol hesabı yapıyoruz , birden aklıma Gökhan Ünal ın kaçırdıkları geldi ,çok kolay şampiyon olabileceğimiz bir seneydi....
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldığı sürece onun için kaybedilmiş birşey yoktur...

Nereden
    İstanbul

Alıntı twentysix26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçta esesli olduğumdan çok utandım yapılanlar hiç yakışmadı kendi adıma çok özür dilerim
    30'lu yaşlarda ki Eses taraftarı ile 20'li yaşlarda olanlar arasında dağlar kadar fark var. Bunun 12 yıldır takımdan bir haber olan insanların, süperligle beraber dizilerin etkisiyle "ağır abi" imajına bürünmeye çalışmasının sonucu olarak görüyorum. Yoksa sizin gibilere daima saygı ve sevgimiz olacaktır. Ancak bir alt nesiliniz sizlerden çok ayrı çizgideler.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Biliyormusunuz ben Eskişehirspor belgeselini seyrederken ağlamıştım....Bizim hikayenin başlangıç noktası diye...Şimdi görüyorum ki kendi hikayelerini onlar anlamamış....Umrumda değil artık...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

27.05.2009 Çarşamba 17.00 Trabzon Yalıspor - İyiderespor (Kartal)
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Hotaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk önce rengini belli et.
    Ben Eskişehir'in Sevilla macerasını babamdan dinledim. Daha çok küçüktüm. Sempatim o zamandan gelir. Vel hasıl anlamak mümkün değil. Saat 17'den itibaren uzun bir süre küfür yedik. Üstelik EsEs diye bağırık bizim uşaklar. Küfür yedi efendi davrandılar.
    Maçı da TV'den izleyen biri olarak şunu söyleyebilirim ki Espana adını verdiğiniz organizasyonu maç boyunca yapsaydınız, kimsenin kalbi kırılmazdı. Bununla birlikte pekta garipsemedim, açıkçası biz alıştık kardeşten(!) küfür, taş yemeye.

nikimin manasını çözme çabasına girersen rengimin ne olduğunu anlayabilirsin. Başkaları gibi diğer takımların forum sitelerine girip ortalığı kızıştıracak kadar gerizekalı birisi değilim.... Demekki maçı tv den izlemekle olmuyormuş.. maça 2 saat öncesinden gelip tüm gelişmeleri yerinde görmemiz gerekiyor.. Ben stad içindeydim ve bizim türbün rakip takımı tahrik etmek için elinden geleni yaptı diyorum....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Hotaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30'lu yaşlarda ki Eses taraftarı ile 20'li yaşlarda olanlar arasında dağlar kadar fark var. Bunun 12 yıldır takımdan bir haber olan insanların, süperligle beraber dizilerin etkisiyle "ağır abi" imajına bürünmeye çalışmasının sonucu olarak görüyorum. Yoksa sizin gibilere daima saygı ve sevgimiz olacaktır. Ancak bir alt nesiliniz sizlerden çok ayrı çizgideler.

çok doğru söylüyosun kardeşim malesef öyle benim en samimi kankam trabzon oflu we bütün eses maçalarına gelir klübümüze destek sağlar harbiden hepiniz sağlam adamlarsınız sizleri çok sewiyorum inşallahhhhhhhh şampiyon olursunuz maçda bile çok yerde çatışma oldu küfür edin etmeyin ayıpdır diye malesef oldu tekrar binlerce özür kendi adımaaa

eses taraftarı kendi forumunda özür diliyorlar. onlar da farkındalar. ortalığın bikaç kendini bilmez taraftar tarafından alevlendirildiğini söylüyorlar.
    bu yüzden teşekkürler eses e. erdemli insanlarda var aralarında

Nereden
    İstanbul

Alıntı fotregan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nikimin manasını çözme çabasına girersen rengimin ne olduğunu anlayabilirsin. Başkaları gibi diğer takımların forum sitelerine girip ortalığı kızıştıracak kadar gerizekalı birisi değilim.... Demekki maçı tv den izlemekle olmuyormuş.. maça 2 saat öncesinden gelip tüm gelişmeleri yerinde görmemiz gerekiyor.. Ben stad içindeydim ve bizim türbün rakip takımı tahrik etmek için elinden geleni yaptı diyorum....
    BMN sadece bu başlıktan oluşmuyor ve dün gece olanları anlatan ve daha önce bizzat tanıştığım bir sürü arkadaşım var bu forumda. Senden çok farklı söylemleri var.Onlara inanıyorum.

Alıntı twentysix26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok doğru söylüyosun kardeşim malesef öyle benim en samimi kankam trabzon oflu we bütün eses maçalarına gelir klübümüze destek sağlar harbiden hepiniz sağlam adamlarsınız sizleri çok sewiyorum inşallahhhhhhhh şampiyon olursunuz maçda bile çok yerde çatışma oldu küfür edin etmeyin ayıpdır diye malesef oldu tekrar binlerce özür kendi adımaaa
    Sizlere saygımız sonsuz. Diliyorum gelecek sezon bu gibi olayları konuşmamız oluruz. Eskişehir'in hep iyi yerlerde olmasını isterim. Kişisel görüşümdür.
    Konu Hotaman tarafından (25.05.2009 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Arkadaslar bu mac gecti artık lütfen yazıpta es es lileri mutlu edip bu konuyu yukarıda tutmayalım biz maruz kaldıgımız durumu biliyoruz ve yasadık onun icin gelecek seneki Trabzondaki macta o tas atip bize koro halinde soven sanatciları gormek isteriz
    LÜTFEN YAZMAYIN.

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tam 4 yıl eskişehir de yaşadım üni yıllarımda... formamı trabzon da nasıl giyip dolaştıysam o rahatlıkta giyip dolaştım adalarda kızılay caddesinde heryerde... hiç tepki almadım aksine her Es-Es li ve Eskişehirli ile sıcak diyaloglarımız oldu... Süper lige çıktılar beraber eğlendik hatta gidip stada çiçeklerle hoşgeldiniz dedik... Eskişehir taraftarı delikanlı bir o kadar da anti istanbul cudur... bizzat gördüm eziklilerin porsuk çayına atılıp şampiyonluğu kutlayanların ne çektiğini... bu maç oldu bitti bir kaç dengesiz kendini bilmez taraftar yüzünden bu iki kulübün taraftarının arasının açılmasını gerçekten istemem çünkü eskişehir ve trabzon buligin en kaliteli en değişilmez renkleri...

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Taraftarların en önünde duran, liderin kim olduğu belli olmalı.

Çoğu şey, iyi veya kötü, çoğunlukla onlara aittir.

Tribünü yönlendiren, tribün liderleridir.
    Yaşamak Direnmektir!

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Acar08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda yazılanalrı geçtim maç başlamadan önce onlara Çok güzel paslar verdik zeytin dalı uzattık (b)ES ES KARADENİZ ES ES[/B] Diye Tezahürat yapıp onlardan karşılık bekledik ki henüz maçda başlamamıştı ama Bırakn karşılığında bir jesti maç boyu küfür ettiler yetmedi maç çıkışında çakmak para koltuk fırlattılar Bir arkadaşımız orda başından yaralandı yetmedi birde Dışarda Ankara otobüsünü taşlayıp cam kırmışlar artık Es Es e EN ZOR DEPLASMAN TRABZONDUR...Şimdi Bazıları diyecekki tüm Eskişehire mal etmeyin..Ben ve benimle birlikte Eskişehire giden ekip arkadaşlarım BMN |Isparta hiçbir Kötü muameleyle karşılaşmadık ama Maç boyu ve maçtan sorna Ankara BMN ye yapılanalrıda duyunca Es es e olan sempatim sıfırlandı.BİZİM BİZDEN BAŞKA DOSTUMUZ YOK...
    Abi kimse bizim dostumuzdur demiyorum ki. Yani şimdi şu mesajınıza cevap vereceğim daha sonra onları savunuyor pozisyonunda olmuş olacağım.

Anadolu takımlarının bize garezi var mı diyoruz ama biz başkalarına garez besliyoruz. Trabzon'da da benzer görüntüler olmuş (maç öncesi alkışlama, es es diye bağırma vs. ) ve akabinde maç içerisinde adamlara çakmak felan atılmış. Şimdi o çakmak atanları tüm Trabzonspor taraftarına mâl etmek yanlıştır. Eskişehirspor bu yanlışa düştü. Yaptıkları çok ayıptı. Hiçbir etik yanı yoktu. Hatta terbiyesizlikti.

Şimdi Trabzon'a maça gelen Es Es taraftarı mı atmıştır o taşları arkadaşlarımıza? Bence hayır! Deplasmana takımını desteklemek için kilometrelerce yol tepip giden insanlar bunları yapmazdı. Ama bu şehir bizim "ya Allah bismillah" diye gözü dönen sözüm ona taraftar müsfetteleri bunları yapmış. Ayıptı bu yapılan.

Şimdi biz bunları tüm Eskişehirspor taraftarına mâl edersek ne olacak? Hayır çözüm bu mu onu söyleyin. Eğer çözüm buysa bundan sonra hiçbir takım deplasmanına rakip takımlar gitmesin. Yoksa memleketi kan götürür.

Yaptıklarının savunulacak bir yanı yok. Hatta savunmak bir yanı konuşulacak bir yanı yok. Yapılan insanlık suçu ve ayıptır.

Ama biz onlara bunu yapmayalım diyorum. Biz onlara bunu yaparsak onlardan ne farkımız kalacak?
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Kocaeli

Eskişehir taraftarı bir hata yapmıştır.

Ama eski günlerin hatırına ben olanları unuttum.Orada o küfürleri yiyen,arabaları taşlanan arkadaşlarımızdanda ricamdır.

Sizlerde unutun.

Dost kaybetmek kolaydır,kazanmak ise zor.Gelin biz zoru yapalım
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla şu an sapasağlam olmam tamamıyle şans.O taş benim bir arkamda oturan arkadaşın camına isabet etti.Benim camımda ardına kadar açıktı.Polisler etraftan tepki almayalım diye minibüslerin içerdeki ışıklarını bile söndürttüler bize.Sadece geçen yıl Eskişehir'e 4-5 kez gittim.Hatta kaldığım otelde Giresunsporlu futbolcular kalıyordu.Eskişehirle maçları varmış.Onlarla yemek yerken "boşuna geldiniz onlar sizi yenerler demiştim".Minibüsün içinde polis eşliğinde Eskişehirden çıkarken geçen yıl sokaklarında arkadaşlarımla gezdiğim Eskişehire bakarken "camım açık bir vaziyette" nerden bilebilirdim kendini ES ES taraftarı sanan birinin avucuna sığmayan taşı aracımıza atmaya çalıştığını.Neyse eskiden olduğu gibi yine Eskişehire gidersem bu yaşadığımı unutup yine arkadaşlarımla Porsuğun yanında oturup içtiğim çayları,ettiğimiz muhabbetleri hatırlamak dileğiyle...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

e şimdi ne olacak haydi diyelim geyse sivasa yattı puanı 58 biz fenere vurduk puanı 58 bursa belediyeyi devirdi puanı 58

yani
    4-febe
    5-bursa
    6-geyse

yani sözde avrupa fatihi avrupaya gidemeyecek mi biz fenere vurduk mu 2.yiz beyler sıkıntım o değilde oynayacağımız 2 ön eleme bilgisi olan varsa bilgi versin ön elemeden elenen uefa dan devzm edebiliyormu çünkü ikinci ön eleme maçlarında çok zor tekımlar bizi bekliyor
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Erdinç Barutçu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla şu an sapasağlam olmam tamamıyle şans.O taş benim bir arkamda oturan arkadaşın camına isabet etti.Benim camımda ardına kadar açıktı.Polisler etraftan tepki almayalım diye minibüslerin içerdeki ışıklarını bile söndürttüler bize.Sadece geçen yıl Eskişehir'e 4-5 kez gittim.Hatta kaldığım otelde Giresunsporlu futbolcular kalıyordu.Eskişehirle maçları varmış.Onlarla yemek yerken "boşuna geldiniz onlar sizi yenerler demiştim".Minibüsün içinde polis eşliğinde Eskişehirden çıkarken geçen yıl sokaklarında arkadaşlarımla gezdiğim Eskişehire bakarken "camım açık bir vaziyette" nerden bilebilirdim kendini ES ES taraftarı sanan birinin avucuna sığmayan taşı aracımıza atmaya çalıştığını.Neyse eskiden olduğu gibi yine Eskişehire gidersem bu yaşadığımı unutup yine arkadaşlarımla Porsuğun yanında oturup içtiğim çayları,ettiğimiz muhabbetleri hatırlamak dileğiyle...
    Erdinç abi tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum. Hassasiyetinden ve son cümlelerinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum. Bravo.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu olayların olacağı önceden belliydi. Birkaç kendini bilmez yönetimimizi taşıyan otobüsü taşlamış ve bunu taraftar sitelerinde övüne övüne anlatmıştı. Orada bu çakalları fırçalayan ve haddinin bildiren gerçek Es-Es taraftarı keşke biraz uyanık olsaydı da bu herifleri tribüne sokmasaydı.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e şimdi ne olacak haydi diyelim geyse sivasa yattı puanı 58 biz fenere vurduk puanı 58 bursa belediyeyi devirdi puanı 58

yani
    4-febe
    5-bursa
    6-geyse

yani sözde avrupa fatihi avrupaya gidemeyecek mi biz fenere vurduk mu 2.yiz beyler sıkıntım o değilde oynayacağımız 2 ön eleme bilgisi olan varsa bilgi versin ön elemeden elenen uefa dan devzm edebiliyormu çünkü ikinci ön eleme maçlarında çok zor tekımlar bizi bekliyor
    Ediyoruz abi.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Es Es taraftarını bu denli agresif hale "biz" getirdik!

Bir ara öyle oldu ki, neredeyse 20 dakika adamları kışkırttık. Sövdük. Dalga geçtik. Kendi takımımıza bağırmayı bıraktık, onlarla uğraştık.

Sonra da ayıp ettin Es Es diyoruz.

Ayıbı karşılıklı ettik, müsebbibi de biziz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Semih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es Es taraftarını bu denli agresif hale "biz" getirdik!

Bir ara öyle oldu ki, neredeyse 20 dakika adamları kışkırttık. Sövdük. Dalga geçtik. Kendi takımımıza bağırmayı bıraktık, onlarla uğraştık.

Sonra da ayıp ettin Es Es diyoruz.

Ayıbı karşılıklı ettik, müsebbibi de biziz.
    Yani Semih, senin söylediğinin tam tersini Es Es'liler söylüyor.

Onlara göre de asıl suçlu onlar.

Kime inanacağıma şaşırdım valla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)