Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lisanslý Ürün Al. Takýmýna Sahip Çýk!

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Thumbs up Lisanslý Ürün Al. Takýmýna Sahip Çýk!

Lisanssýz ürünlere raðbet etmeyin

Kulübümüzün taklit ürünlere karþý mücadelesi tüm hýzýyla sürüyor. Bu anlamda Trabzon’da hizmet veren dolmuþlarla Trabzon Belediyesi’ne ait otobüslere “Lisanslý ürün al, takýmýna sahip çýk” yazýlý çýkartmalar asýldý.

Ts Club markasýný ön plana çýkarmak adýna taraftarlarýmýzý bilinçlendirmeye ve taklit ürünlere karþý duyarlý olmaya davet eden çalýþmalarýn devam edeceði açýklandý.

Ayrýca ülke genelinde Trabzonspor’un ismine yakýþýr kalitede bayilerin arttýrýlmasý çalýþmalarýna hýz verileceðine de dikkat çekildi.

Resmi Site

Bu Çok önemli konuda herkes duyarlý olmalý .
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Ýlk önce belediye maç günü stadyum etrafýnda korsan ürün satan seyyar satýcýlara müdahale etsin....

Bir iþ yapýyorlar kendileri bile inanmýyor....
    Konu Atalay tarafýndan (15.05.2009 Saat 14:44 ) deðiþtirilmiþtir.
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Katýlmamak mümkün deðil. Avni Aker stadýna giderken Traboznspor ,Bulvarýný geçtikren sonra yavuz selim'in önünde bir sürü seyyar satýcý var. lisanssýz ürün satan. Maraþ caddesinden meydana doðru yürürken beton helvaya gelmeden satan var. Bunlar benim istanbuldan bildiklerim. Ýstanbulda yok mu elbette var herkesde biliyor. Engelleyebiliyorlarsa engellesinler. Ama 1 ay öncesine kadar bir yasanýn deðiþtirilmemesinde dolayý imitasyon yani taklit ürün yapmak serbest diye biliyorum. Bedava bilet -korsan ürün bunlarýn altýndan kalkmak dün panelde sorulan fakat bana göre cevap alýnamayan kurumsallaþma ve profesyonelleþme ile olur...
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Gökhan abi þöyle söyleyeyim
    Stat çevresinde o iþi yapanlardan bir maç öncesi Adliyeye bile götürülen olduðuna þahit oldum.
    Ama ozamanlar o sahte formalarda amblem vardý

Þuan dýþarýda satýlan o ürünlerin korsan olduðunu bilmeyen yok.
    Ama buna Kulüp avukatýda dahil kimse müdahale edemiyor.
    sebebi o formalarýn üzerinde Trabzonspor Amblemi olmayýþý.
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Stat önünde iþporta satan adamý polis içeriye alýyor ve Kulüp yöneticimiz polisi arayarak hem adamý hemde mallarýný iade etmesini saðlýyor.

Bu zamanlardan bu zamanlara geldik.Ýnþallah dahada iyi olacaðýz.Bu baþlýðýn en anlamsýz olduðu yerde herhalde BMN forumlarý olsa gerek.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bu baþlýðý açarken BMN deki üyeler lisanssýz ürün alýyor artýk bundan vazgeçin lisanslý ürün alýn diye anlam çýkarýp açmamýþtým.
    BMN de zaten herkesin bu konuda ne kadar duyarlý olduðunu herkes biliyor.

Kulübün uzun zamandýr önem verdiði ve her fýrsatta sesini duyurmaya çalýþtýðý bu projenin BMN vasýtasýyla daha çok kiþiye ulaþmasýný saðlamak için açýlmýþ bir baþlýktýr....
    Gerçek budur. ☆

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu konuya her zaman çok dikkat etmiþimdir...Hep de dikkat edeceðim...Tezgahtan atký, bere vb. gibi ürünleri almýþlýðým bile yoktur...Yalnýzca lisanlý ürünleri alýyorum...Ancak son zamanlardaki ürünlerimizin fiyatlarý biraz uçtu..Onlarý makul seviyelere çekersek çok daha iyi olur..

Lisanslý Ürün Al.Takýmýna Sahip Çýk!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu baþlýðý açarken BMN deki üyeler lisanssýz ürün alýyor artýk bundan vazgeçin lisanslý ürün alýn diye anlam çýkarýp açmamýþtým.
    BMN de zaten herkesin bu konuda ne kadar duyarlý olduðunu herkes biliyor.

Kulübün uzun zamandýr önem verdiði ve her fýrsatta sesini duyurmaya çalýþtýðý bu projenin BMN vasýtasýyla daha çok kiþiye ulaþmasýný saðlamak için açýlmýþ bir baþlýktýr....
    Burçak yazdýðým yazýyý baþlýðý eleþtirme anlamýnda algýlamadýðýný umud ediyorum

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Burçak zaten iþporta açýlmasý bile yasak... belediyenin en azýndan tüm seyyar satýcýlarý ellerindeki mallarla beraber toplama yetkisi var bari onu uygulasýn...

Öyle otobüs arkasýna çýkartma koymakla olmuyor bu iþler kanunularý uygulasýn yeter...
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Nereden
    Trabzon

lisanslý ürün alýyoruz zaten ama ürün yelpazemizi geliþtirmemiz lazým yaz geldi bol çeþit ve bedende t-shirt'ler satýþa sunulursa kapýþ kapýþ gider.
    ÜNAL KARAMAN!

Nereden
    Ankara

Bir de þöyle bir durum var tabi ki...Stadyumunun hemen dibinde satýlan korsan ürünlere hiçbir þey yapýlmazken sen taraftara git lisanslý ürün al denilmez..

O satýcýlarý ordan bir türlü kaldýramadýk..Acaba mafya baðlantýlarý falan mý var diye düþünmüyor deðilim..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr ÝHTÝLALL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu lisanslý ürün satýþýnýn birde bayi ayaðý var.
    Bu arkadaþlarýn gerçek bir ticaret dehasý olduðunu düþünüyorum(!)
    Ne zaman gitseniz aðlarlar,iþ yok diye.
    Basit bir örneklemeyle ;Ýstanbul ve civarýndaki taraftar sayýsý belli iken(en azýndan yüzbinlerce)ve bu forumda gençler harýl harýl ürün ararken ,akýl edipte BMN veya diðer sitelere üç-beþ kuruþ verip basit bir krokiyi ana sayfaya ,yada uygun bir yere reklam veremeyen....
    ...
    Ýddia ediyorum,üç hafta sonra þampiyon olursak gidin,alacaðýnýz cevap þudur:Forma kalmadi ballim..

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne zaman ki Maðazamýza 50 metre mesefade korsan ürün satýþýna müsade edilmez o zaman bu çalýþmalarýn ciddiyetine inanýrým.

Stad önlerinde kurulan seyyarlar hariç Trabzon merkezde korsan ürün satan en az 10 maðaza adresini kulübe bildirdim.Hiçbi sonuç çýkmadý.Halen adamlar korsan üretiyor korsan satýyor Hepimizin ortak deðeri olan Trabzonspor üzerinden haksýz kazanç saðlýyor.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Mehmet Zeki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1

Nereden
    Ankara

Yaktým seni Mehmet...O dolaplarýn rengi ne öyle...Umarým renk körüyümdür
    Konu Burçak tarafýndan (15.05.2009 Saat 16:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaktým seni Mehmet...O dolaplarýn rengi ne öyle...Umarým renk körüyümdür
    Burasi kardesimin odasi. Ama o renk yesil
    1

Nereden
    Ankara

Alýntý Mehmet Zeki Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burasi kardesimin odasi. Ama o renk yesil
    Tamam yaaa içimi rahatlattýn...Ben renk körü olmaya razýyým..Yeter ki o renkler malum renkler olmasýn... Bak adýný bile söyleyemiyorum...

Nereden
    Trabzon

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam yaaa içimi rahatlattýn...Ben renk körü olmaya razýyým..Yeter ki o renkler malum renkler olmasýn... Bak adýný bile söyleyemiyorum...
    Allah korusun abi.
    1

Nereden
    Aksaray

Bende gördüm bugün bazý dolmuþlarda bunu.

Güzel bir haber gerçekten.

Ama yukarýda bahsedilen gibi, statýn önünden þu standlarý kaldýrtmak lazým...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

hep lisanslý ürün alýyorum para kalmýyor cebimde
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Hasan Habip Özbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

daima lisanslý ürün alýyorum geçen hafta kocaeli maçýna gittim bizim ts clup yanýnda adam sahte forma ve mont satýyor müdahale ettik ama oradan satýn alan ts liler bize kýzdý olmaz arkadaþlar onlarý satanlar istanbullular yani düþmana cephane veriyoruz
    Bordomavi.net - Orhangazi

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Gurbet'de yasayan Taraftarlar bu konuda cok duyarli ve bilincli.

Yaz aylarinda TS Club'dan en cok alisverisi biz yapiyoruz kardesim
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Lazanist, anlamlý bir cevap yazmýþ,fakat aradaki nüansý yakalarsanýz anlamlý.

Öyle tahmin ediyorum ki, özel olarak yönetimi arayýp konuþsak, herhalde 'Siz üzerinize alýnmayýn BMNliler' diyeceklerdir. Bu konuda baþlýðýn açýlmasý anlamýný kaybetmiyor elbette, nihayetinde siteye yüzlerce misafir üye de girmekte.

Korsan ürünle mücadele hususunda yönetim kurulumuza naçizane önerim þu; Trabzonspor taraftarý ekseriyetle ürünlerde kaliteden ziyade ucuz olma özelliði aramakta. Kulüp elbette kaliteli ürün sunmak istiyor olabilir ve bizde de kaliteyi arayanlarýmýz var ancak, çoðunluðumuz ucuz olmasýný tercih ediyor. Bu noktada da, kulüp uygun fiyata kalitesi kýsmen düþük ürünler de eklemeli ürün yelpazesine. hatýrlayalým, Ts Club ürünleri 2 sene sonra 3te 1 fiyatýna satýlmaya baþlanmýþtý ve o dönemde forma satýþ rekoru kýrýlmýþtý, hatýrladýðým kadarýyla. Zaten maçlarda da görüyoruz, hemen herkeste eski Ts Club formasý var.

Ucuz, kalitesi düþürülmüþ ürünlerle bu korsan sorunu büyük oranda çözülebilir.
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ben anlamýyorum illaki amblemin yada renklerin olmasý gerekmiyorki hakime kalmýþ iþ bu o ürünün taklit ürünü olduðuna karar verirse ceza verebilir

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Bu baþlýk dün geldi aklýma. Ama bilgisayarýn baþýna oturamadým doðal olarak da açamadým. Burçak güzel kýl etmiþ.

Her taraftar bu konuda gerekeni yapmalýdýr. Senede 70 liraya çoluk çocuk kolpa mal alacaðýna bir tane orjinalini alsýn kulübe katkýda bulunsun.

Ama bu konuda kulübünde mutlaka önlemler almasý lazým. Bunlarýn baþýnda da ürün çeþitliliði ve kesinlikle fiyatlar gelmektedir. Çeþit çok olursa hitap edilen kitle artar, insanlar bütçelerine göre alabilirler. Fiyat konusu ise zaten yazýlmaya deðmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)