Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AK Parti?ye Protesto baslatalim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FUTBOLDA son zamanlarda yasanan cinayetlere sessiz kalan Iktidar Partisi AKPARTI ye protosto baslatalim derim.Ben su asagidaki adreste belirtilen yerden bir metin yazip gönderdim ayni metni Milletvekilerinede gönderecegim.Ilgilenenlere duyrulur.iste adres benim yazdigim metin ve basvuru numarasi

http://akim.akparti.org.tr/akimi.asp

AKPARTI iktidara gelirken hortumlari kesecegiz diyerek gelmistir.Son günlerde Trabzonsporun resmen hakki gaspedilmistir malasefe oy verdigim AKPARTI bu olaylara seyirci kalmakta Hakemler ve fedarasyon tarafindan Trabzonsporun haklarinin gaspedilisine ses çikarmamaktadir.Sayin Basbakanin geçen sene Trabzonspor FB maçindan sonra yaptigi talihsiz açiklama sonucu TRABZON gibi muhafazakar bir ilde Beldiye Bbaskanligini CHP ye kaptirmasi hala AKPARTI yi uynadirmamis olacakki.SPOR da TRABZONSPOR düsmanligina ses çikarmayarak prim vermekte israrla devam etmektedirler.BEN Orduluyum ve Trabzonsporluyum AKPARTI ye oy vermis AKPARTI nin üyesi olarak söylüyorum Bu tür olaylar FB li Basbakan tarafindan önlenmedigi müddetçe yeminle Konusuyorum AKPARTI ye oy vermeyecegim ve yakinlarima verdirmeyecegim.EGER hortumlari kestiginize inaniyorsaniz FUTBOLDA dönen hortumlarida kesinki inandriciliginiz olsun.EGER belediye seçimlerinden sonra TRABZONU kaybettiginizdeki gibi gene üzülmek Ve SADECE FB lilerden oy almak istemiyorsaniz BU cinayete Gaspa Hirsizliga son veriniz aksi takdirde AKPARTI büyük oy kayiplarina ugrayacaktir.Trabzonsporun Sampiyonlar liginden olmaiyla kaybettigi 10.milyon usd gibi bir zarari kim ödeyecek.ANADOLU kulplerine yapilan haksizlikalara kim dur diyecek.
    EGER FB liler hariç tüm insanlari küstürmek istemiyorsaniz Futbolun basina FUTBOLDAN ANLAYAN BIRILERINI koyar BIÇAKÇI yi gönderirsiniz.
    BIÇAKÇI nin gelmesi ile TÜRK FUTBOLU gerileme süreceine girmis.Yanli Milli Takim seçmeler.sonucu Milli TakimBasit gruptan çikamama tehlikesi ile karsi karsiya kalmistir.SPORDAN Futboldan anlayan BASBAKANIN bu konuda duyarsiz kalmayacagina inaniyorum.aksi taktirde Ben RP zamanindan beridir .bu çizgiye oy vermis birisi olarak bundan sonra oy vermeyecegimi ve yakinlarima verdirmeyecegimi bildirim.

Bilgileriniz kaydedilmistir.
    Basvuru numaraniz 197778
    Anasayfa için tiklayiniz Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Adreste belirttigim yerdeki hazir protosto metnini sol tarafta belirtilen yerdeki milletvekillerinde Internetten GERI çubugunu tiklayarak defaklarca gönderme hakkina sahipsiniz ben Bakanlarin bazilarina Trabzon,istanbul Ve Ordu Milletvekillerine gönderdim. Edited by: CAFER52

ya kardesim sen basbakan olmussun boyle seylere tepki göstermezsen yarin oburgun senin devletine göz dikenlere de tepki göstermezsin....[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Basbakan futbola el mi atsin yani?

Futbolun özerkligine ne oldu? Futbola hiçbir sekilde siyasetçiler el atmamalidir...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Futbolun özerkligine ne oldu? Futbola hiçbir sekilde siyasetçiler el atmamalidir...

Basbakan futbola el atmadi mi??? Hatirlamiyorsan;

Bkz. Özkan Sümer'in istifa nedeni...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Basbakan futbola el atmadi mi??? Hatirlamiyorsan;

Bkz. Özkan Sümer'in istifa nedeni...

Ben o hareketini onayladigimi söylemiyorum ki. Bir hata yapti diyeo hatayi tekrarlamasi mi gerekir?

Yapilmis bir hata oldugunu hepimiz söyledik zaten. Futbola siyaset girmemeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Futbol siyasetten uzak olsun ama LEVENT BIÇAK çi siyasi oyunlarla oraya seçildi ise vebalinide siyasiler çekmeli.

Basbakan istedigi takimi tutabilir o bizi baglamaz ama tuttugu takima verilen ceza nedeniyle konusupta ceza verenleri etkileyip o cezayi iptal ettirirse o bizi baglar.

Futbol özerktir ama Futbolda olumusuzluklar yolsuzluklar olursa ona Hükümet müdahale etmeli gerkirse bu ugurda kanun çikarmali Futboldan sorumlu bir DEVLET BAKANI var.ve bu olaylarida çözmek onun görevi.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen senekiTrabzon'daki olaya kadar bir basbakan futbola hiç bu kadar müdahil olmamisti.Karadenizliligi tartisilan bir basbakanin ,Domuzcuk Levent'i futbol federasyonunun basina getirmedigi ne malum...

Domuzcuk Azize'nin masasi olabilir.Peki Azize kimin masasidir ?ÇünküAzize köpegine ancak sapin ucuna kazma olmasi yakisir.
    BU ANLAMDA AKPARTI'DE BASBAKAN'DA SORGULANMALIDIR

Guests
    Ziyaretçi

basbakan futbola el atmiycakta benmi aticam. futbola yön versin demiyoruz. geçen sene yaptigi gibi mesala.

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Geçen senekiTrabzon'daki olaya kadar bir basbakan futbola hiç bu kadar müdahil olmamisti.Karadenizliligi tartisilan bir basbakanin ,Domuzcuk Levent'i futbol federasyonunun basina getirmedigi ne malum...

Domuzcuk Azize'nin masasi olabilir.Peki Azize kimin masasidir ?ÇünküAzize köpegine ancak sapin ucuna kazma olmasi yakisir.
    BU ANLAMDA AKPARTI'DE BASBAKAN'DA SORGULANMALIDIR

futbol federasyonunu devletin seçtiginden emin olabilirsin...

Nereden
    İstanbul

basbakan futbola el atsin degil, attigi eli çeksin yeter..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı marna Nickli Üyeden Alıntı
    basbakan futbola el atsin degil, attigi eli çeksin yeter..

Aynen yusuf abiye katiliyorum! LüFtEn Elinizi Futboldan Çekiniz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

basbakana en güzel dersi trabzonlu seçmen verdi ama anlamisa benzemiyor.

millet bence gereksizz bi tartisma. yapilan halk yürüyüsü çok önemli..bugüne dek hangi anadolu kenti kendi takimini benligini savunmusss..biiz digerleriyle karistiriyolarrr..bu yapilan yürüyüsler belli bi noktadan sonra biçakçi zihniyeti için çekilemez hale gelciktirr..

evet bu gerçekten trabzonsporumuzun istiklal mücadelesidirrr..ya kendi hakkimizi alicazzz..yada boyun egecezzz..hiçbir trabzonsporlunun bogun egecegi düsünülemezzz

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lütfen bu ülkenin basbakanina gürcü kökünden gelmis demeyin

Futboldan anlayan futbol geçmisi olan bir Basbakanin olaylara bu kadar kayitsiz kalmasi kanaatimce yakisiksiz bir durum teskil etmekte..

Sirf Istanbul ' büyükleri ' istediler diye gelen Biçakçi'dan zaten su anda fb hariç tüm takimlar sikayetçidir...

Ne degisecek ki ? Seneye de yarisacagiz gücümüz yettigince ama yine tirnaklarimizla kaziyip yakalayacagimiz olasi bir basari gayet profesyonel bir sekilde bir umuda dönüsecektir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kisa bir hatirlatma!

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley11.gif[/img]

[img]smileys/smiley11.gif[/img]

bulutus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Bazi arkadaslarintranzonspor üzerinden AK partiye saldirmanizi mantiksiz buluyorum. Trabzonsporu siyasi malzeme yapmayin lütfen.. Basbakan fenerliyse, Bakan Osman Pepe ve Abdullatif Sener, MilletvekiliFaruk Özak, Asim Aykanvs. de Trabzonsporludur.Edited by: bulutus

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bulutus Nickli Üyeden Alıntı

Bazi arkadaslarintranzonspor üzerinden AK partiye saldirmanizi mantiksiz buluyorum. Trabzonsporu siyasi malzeme yapmayin lütfen.. Basbakan fenerliyse, Bakan Osman Pepe ve Abdullatif Sener, MilletvekiliFaruk Özak, Asim Aykanvs. de Trabzonsporludur.

saa´na hak veriyorum dostum!!

siyasete bulasmayalim...gereksiz ve sonuçsuz kalir...

zaten tepki yüzünden trabzon gibi bi yerde chp. seçim kazaniyo,ise bak..! neyse bende siyasete bulastim gibi ama idare edin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

bize yapilan haksizligi sadece akpartiye yükleyip akpartiye yüklenmek çok gereksiz ve basit bir muhalefet oyunu olarak kalir

bizim ugradigimiz haksizlik sadece akpartinin meselesi olamaz

bu meclisin isidir..mecliste komisyon olusturulur ki bunun içinde güç gerekli sonrada fenerbahçenin düzenine el konulur. ama akparti neden buna karsi gelmiyor anlayisi yanlistir..

herkes gereken cevabi alacak hiç bir takim devlet eliyle sampiyon yapilamaz yapilirsa bizde onlarin istedigi dilde konusuruz basbakan fenerbahçenin degil tüm türkiyenin basbakanidir dünyada hiç bir takim bu kadar devlet yardimi görmemistir

Trabzon millet vekilleri uyumayin sesinizi çikarin biraz o mecliste futbol adina ne pislikler dönüyo hepside gözünüzün önünde olan seyler vurun yumrugunuzu su masaya biraz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bulutus Nickli Üyeden Alıntı

Bazi arkadaslarintranzonspor üzerinden AK partiye saldirmanizi mantiksiz buluyorum. Trabzonsporu siyasi malzeme yapmayin lütfen.. Basbakan fenerliyse, Bakan Osman Pepe ve Abdullatif Sener, MilletvekiliFaruk Özak, Asim Aykanvs. de Trabzonsporludur.

Katiliyorum ve katilmiyorum.

KATILIYORUM: Trabzonspor'un herhangi bir akima, partiye veya düsünceye alet edilmesi önlenmelidir.

KATILMIYORUM: Burada sorun Adalet ve Kalkinma Partisi degil, RTE'dir. Yani AKP elbette ki herkesimden oy almak ister. Ancak burada sprunlu olan kurum degil, kisidir. Oysa ki orada bahsettigin Vekiller, torpilci, eyyamci, vs degildir. Sadece dogru bildiklerini söylerler.

Bu konuda Sn. Atay AKTUG'a çok özel bir yer veriyorum. Nedeni su: simdiye kadar Trabzonlu siyasetçiler, genelde Trabzonspor'u malzeme olarak kullandilar. Oysa ki O siyasi geçmisini ve deneyimini Trabzonspor'a aktardi. YAni tersini yapti. Bu nedenle çalismalarini takdirle karsiliyorum.

Ayni zamanda yakin Trabzon tarihini pek hatirlamayan ya da bilmeyen arkadaslara da Trabzon Merkezinin, Maçkanin ve Akçaabatin evvelden beri sol partilere yüksek oranda oy sagladigini hatirlamiyor ya da bilmiyorlar. Dolayisiyla RTE'nin Trabzonspor - Fenerbahçe maçini maniplasyonu, kentin siyasi egilimlerini degistirmedi sadece aktive etti.

Solu, sagi bir tarafa birakalim, zira bence spesifik olarak bu olayda ne bir siyasi akim, ne de bir partinin parmagi vardir.

Kral ve onun yardakçilari kraldan çok kralcilar vardir. Bunlarla ugrasmakTrabzonspor'un görevidi de isi de degildir.

Burada gereksiz yeresiyaset yapmanin alemi yok

neden chp yi protesto edelim diye baslik açilmiyor peki

chp bizim ugradigimiz haksizliga çok mu duyarli kaldi

birakin bu siyasetle alakasi olmayan seylerden siyaset malzemesi çikarmayi beyler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)