Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AK Parti?ye Protesto baslatalim

bulutus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

KATILMIYORUM: Burada sorun Adalet ve Kalkinma Partisi degil, RTE'dir.

Konu basligina dabakarsan sadece RTE degil toptan AKP'ye karsi bir kasit var. Ve bunu belli ki bazi baska parti sempatizani arkadaslar yapiyor, özellikle de bizimhassas tarafimizi,trabzonsporumuzu kullanarak..RTE hata yapmistir, dogrudur, ancak bu yuzden hükümeti düsürsecek halimiz yok.Sanirim hatasini da anlamistir. Sorun AKP degildir, kim gelirse gelsin bu degismez.Önceki hükümet dönemlerindene farkliydi?Fenerbahce, Aziz ve ekibi her zaman para gücünü, medyayi ve lobisini de kullanarak borusunu öttürüyor. Olay bu bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bulutus Nickli Üyeden Alıntı

Bazi arkadaslarintranzonspor üzerinden AK partiye saldirmanizi mantiksiz buluyorum. Trabzonsporu siyasi malzeme yapmayin lütfen.. Basbakan fenerliyse, Bakan Osman Pepe ve Abdullatif Sener, MilletvekiliFaruk Özak, Asim Aykanvs. de Trabzonsporludur.

BU basligi ben açtim BEN AKPARTI üyesiyim ve AKPARTIYE oy vermis birisiyim.Burda Trabzonspor için AKPARTI ye saldiralim diye bu basligi açmadim.Bu basligi açmamdaki neden AKPARTI su anda HÜKÜMET ve ülkeyi bunlar yönetiyor.Su anda FUTBOLDA resmen GASPLAR isleniyoru Hirsizliklar yapiliyor.bunlara ÇÖZÜM bulun diye tepkimizi dile getirelim.Bununla ilgili kanun çikartsinlar,Haram Puanla sampiyonlugun önüne geçsinler.amacimiz bu Trabzonspordan dolaYI akparti nin Ekonomik politikalarini elstirmiyoruzki.LEVENT BIÇAKÇI yi bunlar seçtirdi kontrol etmekde onalra düsüyor.LEVENT BIÇAKÇI ve ekibinin Trabzonspor ve baska takimlarla oynamaya MILLI TAKIMIN kaderi ile oynamaya hakki yok.Gürcistan maçindan dolayi Trabzonspora saldrimaya hiç hakki yoktu Küstahça saldirdi.

Zaten tepkilerde ses getirdi DÜN M.ALI SAHIN.

"Trabzonsporun tepkisine sessiz kalamayiz." diye açiklama yapmak zorunda kaldi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar gerçekten yanlis yapiyorsunuz ben bu basligi neden açtigimi izah ettim AKPARTI li vekillere bu konulari düzeltmeleri için mesaj gönderelim amaci ile baslik açtim ama görüyorum ki herkes hiç alakasi olmayan konulara girip gereksiz yere burda tartismalar yapiyor.Bu ülkenin Basbakani sevebilirsiniz sevmeyebilirsiniz FB lidir yada baska takimdandir bizi baglamaz eger Trabzonsporlu Basbakan arayacaksak ozaman HAYDAR BAS a oy verelim.

Konuyu saptirip baska konulara yok Isaril yok Ekonomi yok CHP vs vs çekmeye kimsenin hakki yok biz ne zaman bir konuyu dogru dürüst tartisip amacindan saptirmayacagiz ben onu analamiyorum.

BURDA amaç tepkimizi dile getirelim ama KONU Israilden ABD ye kadar uzandi TRabzonsporumuzun hakkini korumyai bitirmeden gittik Filistin haklarinin savunucusu olmaya basladik bence saçmalamaya basladik

arkadaslar Konu amacindan sapmistir LÜTFEN KAPATALIM.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

waqlla siyaset islerine hiç aklim ermez ama basbakan efendinin fenerbahceyi korudugu kolladigi asikare belli. koskoca basbakan hak hukuk cercevesinde bu isi halledemiyorsa yada kafasina estigi gibi davraniyorsa yazik. rte yi kiniyorum.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sesimizin biraz daha fazla çikmasi lazim arkadaslar!!![img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

bu konunun gereksizz yere tartsildigini düsünüyorum..bu tartislmalar bize bir fayda vermezz..ama sunuda demeden geçemicemm.hükümet futbolla ilgili yasalar çikartti ama uygulmada sifir çektikleri kesinn...basbakan bence fenerli oldugu için bazi konulari ört bas ediyo gibime geliyo bence..birde spordan sorumlu b.kan yardimcisi m.ali sahin pek spordan çaktigi yok milletin sözüylen hareket ediyooo..bu kabinede güvendigim tek isim milletvekili faruk özak..yapsa yapsa o birseyler yapar onunda eli kolu bagli tabii..

bunlar benim fikirlerim tabii

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

yönetim deki arkadaslar lütfen konuyu kapatirmisiniz konu amacindan sapti.Saçma sapan tartismalara girmeye basladilar.

BEN diyorumki sesimizi duyuralim Su an iktidara AKPARTI var o yüzden onlara protosto gönderelim.Burda Tartisma bilmez arkadaslar Siyaset meydanina çevirdiler.

TARTISMAYI BILE BILMIYORUZ LÜTFEN KONUYU KAPATIN BEN AÇTIM KAPATIN

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

her türlü tepkiye varim.yeterki seviyeli olsun basbakan veya baska biri farketmez

aydingursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı dallas_41 Nickli Üyeden Alıntı

bu konunun gereksizz yere tartsildigini düsünüyorum..bu tartislmalar bize bir fayda vermezz..ama sunuda demeden geçemicemm.hükümet futbolla ilgili yasalar çikartti ama uygulmada sifir çektikleri kesinn...basbakan bence fenerli oldugu için bazi konulari ört bas ediyo gibime geliyo bence..birde spordan sorumlu b.kan yardimcisi m.ali sahin pek spordan çaktigi yok milletin sözüylen hareket ediyooo..bu kabinede güvendigim tek isim milletvekili faruk özak..yapsa yapsa o birseyler yapar onunda eli kolu bagli tabii..

bunlar benim fikirlerim tabii

tesekkür ederim bukadar...

Baslik kilitlenmis,siyasi mesaj ve hakaret içeren yazilar silinmistir.

Edited by: tigin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)