Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: senol hoca bombaladi

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Günes, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, bir takimin gidisatinda degisikligin olabilecegini ifade ederek, ''Yanlis yapiyorsan bu istifa olabilir. Görüyorum ki kötü niyetli bir ortam var. Fenerbahçe maçi sonrasi istifayi düsünmedim. Bu kötü niyetli ortamda gerekirse savasacagiz. Birakmak bir çözüm yolu degil, tam tersini yapmak bizim için çok daha önemli'' dedi.

Bu yil ligde kalan 4 maçi düsündüklerini ifade eden Günes, ''Bu 4 maçi bekleyecegim. Seneye bir kaos olursa bunun sorumlusu ben olmayacagim. Ama bugün için söylüyorum kötülerle gerekirse kötü silahla savasacagimi söylüyorum. Asla birakmayacagiz. Oyuncularima (biz pes etmiyoruz, siz de etmeyeceksiniz) diyorum. Bu yarisa devam edecegiz. Bu yil için olan olmustur, geri getiremeyiz. Gelecek yil bizi sadece futbol oynayan takim olarak görmeyebilirsiniz. Bunu açmayacagim. Açarsam herseyi anlatirim'' diye konustu.

-''PAPILA'NIN BIRAKMASI TATMIN ETMEZ''
    Günes, Fenerbahçe maçinin hakemi Cem Papila'nin hakemligi birakmasinin kendisini tatmin etmeyecegini söyledi.

Kendisini su anda hiçbir seyin tatmin etmeyecegini kaydeden Günes, ''Cem Papila'nin hakemligi birakmasi beni tatmin etmez. Daha önce de birakan hakemler oldu. Yapilan yanlistan ders almazsak hiç bir sey halledemeyiz. Kimin hata yaptigina degil neyin hatali olduguna bakin'' dedi.

Cem Papila'nin hukukçu olmasi ile ilgili olarak da Günes, ''Hukukçular, hakkini arayanlarin hakkini arar. Federasyon'da 2 tane daha var. Tam tersini yapiyorlar. Bunlar hukukçuysa hukukçulara zarar veriyorlar'' diye konustu.

Haluk Ulusoy'un Türk hakemligi için gayret gösterdigini belirten Günes, söyle konustu:
    ''Türk hakemligi insan sinifi olarak 5. sinifa düstügü dönemde Haluk Ulusoy'un, Türk futbolunda devrim olabilecek sekilde Türk hakemligini üst seviyeye getirmek için gösterdigi gayreti biliyorum. Hakemligin yücelebilmesi için en çok gayreti hakemlerden çok sayin Ulusoy göstermistir. Dikkatinizi çekerim bunu ben söylüyorum.'' Türkiye'de sporda yasanan olaylarin siyasi tarafinin da oldugunu savunan Günes, sözlerini söyle sürdürdü:
    ''Diyarbakir, benim kardesim. Biz bir ayirim yapmiyoruz. Oyuncu Türk degilken, yabanci antrenör, yabanci futbolcu gelirken konusmayan simdi (yabanci hakem gelmesin) diye konusuyor. Ben bunun aldigi davayi merak ediyorum. Türk hakemleri için çok beyanat kullandim. Bugün maalesef (Türk hakemliginin, Türk futbolunun kurtulmasi için yabanci hakeme ihtiyaç var) lafini ilk kez kullaniyorum. Çünkü adaleti dagitmak isteyenler, adaletli olmak isteyenler hata yapmaya baslarlarsa, onlarin baskalarinin etrafinda korunmasina ihtiyaç duyulursa bu ülkede hak hukuk konusulmaya baslanir.''

Günes, Trabzonspor olarak futbol oynamaya çalistiklarini ifade ederek, ''20 yil daha sampiyon olmayabiliriz. Ama birakin futbol oynayalim. Bunlarin performansi her geçen gün yukari çikiyor. Futbolcular, (hocam ne yapalim) dedigi zaman ben nasil çalistiracagim onlari? Hatalarimizi elestirin, eksiklikleri söyleyin. Halkima söylüyorum, Federasyon ve hakeme serzeniste bulunmadan, onlari yok sayin. Takiminizi bagriniza basin'' dedi.

Çok dogru bir konusma...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

acaip açiklamalar...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özellikle kirmizyla yazdigim bölümler nekadar da delikanli açiklamalar

senol günes gözümde kahrman oldu artik

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

güzel konustu...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Napsin adam o kadar doldukii....ama helal olsun yani[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Vu adami simdi sevmeye basliyorum isteee [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Vu adami simdi sevmeye basliyorum isteee [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bugüne kadar sevmiyo muydunuz yahu?

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Düsünüyorum da bu dönem de Senol Hoca degil de baska biri olsaydi, Atay Aktug degilde baska biri olsaydi ne olurdu halimiz? Sanirim takimin yarisini Fenere satarlardi sezon sonunda.

Nereden
    İstanbul

Filozof SENOL GÜNES ...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bravo

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

HeLaL oLsun SenoL Hoca'ya.DogruLari söyLemis ama bazi safLar bunLari anLamiyor iste.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı calypso Nickli Üyeden Alıntı
    Düsünüyorum da bu dönem de Senol Hoca degil de baska biri olsaydi, Atay Aktug degilde baska biri olsaydi ne olurdu halimiz? Sanirim takimin yarisini Fenere satarlardi sezon sonunda.

yada istifa ederdi.

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gelecek yil bizi sadece futbol oynayan takim olarak görmeyebilirsiniz. Bunu açmayacagim. Açarsam herseyi anlatirim'' diye konustu.
    BUDA BIZIM ARTIK GEREKENI YAPACAGIMIZI ANLATIYO

Alıntı ezrail61 Nickli Üyeden Alıntı
    Gelecek yil bizi sadece futbol oynayan takim olarak görmeyebilirsiniz. Bunu açmayacagim. Açarsam herseyi anlatirim'' diye konustu.
    BUDA BIZIM ARTIK GEREKENI YAPACAGIMIZI ANLATIYO

sonunda bizi de bu igrenç sistemin içine çekmeye basladiniz ezikler! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Senol Günes'i bile böyle konusturdunuz ya yaziklar olsun!Edited by: yattara11

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar yazip ediyoruz ama bir sey olmuyor , bugün trt spor haberlerinde bir sey ts den yok ama konya haberi var tek konya yani (adamlar diyorki yenmeye gidecegiz) ,bu ne demek anlaya biliyormusunuz????????????

anlayan varsa lütfen yazsin

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocama helal olsun canim benim ne derse güzelini söler.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senol hoca süper konusmus ama anlayanlara anlamayanlar böle devam ederler gene

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

tesekkür ederim hocam..

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocam helal olsun [img]smileys/smiley32.gif[/img]herseyi cok güzel söylemisin[img]smileys/smiley32.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yürek sizde hocam,günesim...bunuhissettiginizi biliyorum..........

çok sükür hocam ya sonunda iste böyle kaybedecek neyimiz kaldi artik agzimiza ne gelirse bundan sonra söyleyecegiz agzina saglik bak simdi sevdim seni iste her zaman böyle konus hocam konus kim tutar seni arkanda koskoca trabzonsporumun aslan yürekli taraftari var

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

tsk Senol hocam .

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

[img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

SÜLALEN ERKEK

GEÇEN AKSAM NTV DE IYI LAF ETMISTI
    "TRABZONSPOR 22 YILDIR SAMPIYON OLAMIYOR BELKI DAHA UZUN ZAMAN OLAMAYABILIR AMA GEÇMISINDE ONURSUZUK OLMAMISTIR."

Nereden
    Ankara

ben tv de izledim. gerçekten muhtesem bir konusmaydi. çok nazik bir dille agir konustu . tabi anlayana [img]smileys/smiley7.gif[/img].

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)