Sayfa 101 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2641 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFF 1. Lig

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür gibi gelecek vaad eden topçularsa laf yok ama yoksa yazik, bilmiyordum o ayrintiyi...

zerre hayirli olmasin, ne onlara ne Giresun'a... net desteklendiler kiyakla üst lige çikarildilar...
    seneye bu 2 deplasmanda da bize yapacaklari pislikleri simdiden kestirebiliyorum... he digerlerine de pislik yapsalar lafim olmaz ama biliyoruz bunlari...
    Samsun da bize pislik yapar ama gidip digerlerine de yapar, onun için ayri tutarim onlari biraz
    Sefer kaç tane Giresun maçı izledin de desteklendi diyorsun kardeşim....O kadroyla yaptığı mücadeleye helal olsun denir....Transfer yasağı var takviye yapamadı takım....Bırak desteği kaç maçta hakem hataları oldu kasıtlı bugün ki gibi verilmeyen golleri....

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömür gibi gelecek vaad eden topçularsa laf yok ama yoksa yazik, bilmiyordum o ayrintiyi...

zerre hayirli olmasin, ne onlara ne Giresun'a... net desteklendiler kiyakla üst lige çikarildilar...
    seneye bu 2 deplasmanda da bize yapacaklari pislikleri simdiden kestirebiliyorum... he digerlerine de pislik yapsalar lafim olmaz ama biliyoruz bunlari...
    Samsun da bize pislik yapar ama gidip digerlerine de yapar, onun için ayri tutarim onlari biraz
    Rezillik ya, Tuzla hesapları ciddi incelenmeli.

Şöyle kadroya baktım neden oynamadı bu adamlar sakat mı diye, Gökcan, Thuram, Ahmet Yazar falan Adana Demir maçında da kadroda değilmiş.

14 gollü Thuram, 7 asistli Gökcan neredeyse her maçta 90 dk sahada kalmışlar bu sezon. Adana Demir maçında kadro dışı bırakılıyorlar. Sonraki hafta Altınordu karşısında 11 başlıyorlar. Sonraki hafta Giresun karşısında kadro dışı kalıyorlar. İlk yarının en iyisi Segbefia (aşırı motiveydi) ve Muhammed Gönülaçar (Ümraniye'de de böyle hırslıydı zaten) devre arası kenara alınıyor 18 yaşında kariyerinde prof maçı olmayan bir çocukla ligde 34 dk top oynamış (33 dksı Adana Demire karşı) 19 yaşında bir çocuk giriyor.

Maçın son dklarında Tuzla kalecisi açıldı falan, bu adamlar bastırıyor Allah Allah dedim, kaleci ileri çıkmışken kısa kullandılar asdnlkanslda

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rezillik ya, Tuzla hesapları ciddi incelenmeli.

Şöyle kadroya baktım neden oynamadı bu adamlar sakat mı diye, Gökcan, Thuram, Ahmet Yazar falan Adana Demir maçında da kadroda değilmiş.

14 gollü Thuram, 7 asistli Gökcan neredeyse her maçta 90 dk sahada kalmışlar bu sezon. Adana Demir maçında kadro dışı bırakılıyorlar. Sonraki hafta Altınordu karşısında 11 başlıyorlar. Sonraki hafta Giresun karşısında kadro dışı kalıyorlar. İlk yarının en iyisi Segbefia (aşırı motiveydi) ve Muhammed Gönülaçar (Ümraniye'de de böyle hırslıydı zaten) devre arası kenara alınıyor 18 yaşında kariyerinde prof maçı olmayan bir çocukla ligde 34 dk top oynamış (33 dksı Adana Demire karşı) 19 yaşında bir çocuk giriyor.

Maçın son dklarında Tuzla kalecisi açıldı falan, bu adamlar bastırıyor Allah Allah dedim, kaleci ileri çıkmışken kısa kullandılar asdnlkanslda
    Tuzla hesabı incelemeyin boşuna...Başkanına bakın....Geçen hafta sosyal medya hesabından Giresun şampiyon kutlaması yaptı....Ama A.demir'e geçen hafta yapılanları gördükten sonra sıkıntı yok benim açımdan....Giresunluyum iyi oldu playofftan çıkamazdı takım....Samsun gelir oradan güle oynaya....Karadeniz takımı çok olsun ligde ki İstanbul takımları azıcık deplasman yapsın....

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Tebrikler Giresunspor. Umarim Samsunspor'da cikar
    .

Francesco
    Totti

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Giresunspor ile de problemliyiz sanırım.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basketbol maçları hala aklımda, ilk düdükten son düdüğe kadar küfür yemiştik. Trabzonspor'u kendilerine rakip görüyorlar sanırım Geldikleri gibi giderler.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

https://www.futbolarena.com/haber/fe...in-mesaji.html

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Rize bile yapmamistir sunu, ama sorsan ooo Giraasun komsu ilimiz kardasimiz falan fistan.... hikâye
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuzla hesabı incelemeyin boşuna...Başkanına bakın....Geçen hafta sosyal medya hesabından Giresun şampiyon kutlaması yaptı....Ama A.demir'e geçen hafta yapılanları gördükten sonra sıkıntı yok benim açımdan....Giresunluyum iyi oldu playofftan çıkamazdı takım....Samsun gelir oradan güle oynaya....Karadeniz takımı çok olsun ligde ki İstanbul takımları azıcık deplasman yapsın....
    hayırlı olsun Hocam sevindim..gelsin karadeniz takımları..anadolu takımları..

kulüplerle problem davasıda biraz bizim biraz karşı tarafların hataları..
    tam köylü mantığı..
    yan ile düşman..
    yan ilçeye düşman..
    yan köye düşman..
    yan komşuya düşman..
    ben hiçbir kulübü fb-gs nin düşürdüğünü ve onlara düşman olduklarını hatırlamam..

algılarla bizi herkese düşman gösteriyorlar çıt yok..cevap yok..hayır öyle değil deme yok..
    gerçi damat algısına bile cevap vermeyen kulüpten ne beklersin..
    Konu alperrr tarafından (10.05.2021 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    İstanbul

Samsun başkanının açıklamalarından sonra playofftan çıkartmazlar Samsun'u.

Nereden
    Samsun

Altay - İstanbulspor maçı başlıyor, yeteri kadar İstanbul takımı var bu yüzden saldır Altay!
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Samsun

İlk yarının son dakikaları ve Altay 3-1 önde. İstanbulspor kalecisi sezon boyu yaptığı gibi komik goller yemeye devam ediyor, sağlam bir kaleci ve forvetle Tekke bu takımı şampiyon yapardı.

Umarım Altay - Samsun finali olur, Samsun favori ama bu işler belli olmuyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Altay üstündü oyun olarak, galibiyeti hak etti.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

samsunspor altınordu ilk yarısının son 15 dakikasını izledim,rezalet bir futbol vardı,iki takım içinde geçerli

futbol seviyesi çok düşük aga,
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsunspor altınordu ilk yarısının son 15 dakikasını izledim,rezalet bir futbol vardı,iki takım içinde geçerli

futbol seviyesi çok düşük aga,

Vallahi ben 90 dk maça baktım. Samsunsporun ne oynadığını bana biri anlatsın. Bu kadar kötü futbol mu oynanır. Altınordu zaten top oynamadı. Şansa bir gol attı işi bitirdi.

Samsunsporun hele penaltı atışı tam bir fiyasko. Adamın daha topa vuracak gücü yok.

Bu Playoff maçı gerçekten TFF 1. Lig maçımıydı. Bence Amatör liginin playoffu olur en fazla.

Samsunspor ne şut ata bildi. Ne doğru dürüst ara pası ata bildi ne doğru dürüst orta aça bildi. Ve en önemlisi daha penaltı atmasını bilmiyorlar.

Kusura bakmayın Samsunsporlular. Bu penaltı atışından sonra süperlig sizin için hayal oldu!!!!

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsun başkanının açıklamalarından sonra playofftan çıkartmazlar Samsun'u.

Samsunspor kendisi kendini çıkartmayacak. Samsunsporun attığı penaltıya bir baksana. Benim dedem bile daha iyi penaltı atar.

Nereden
    Asya Diğer

Rize bile yapmamistir sunu, ama sorsan ooo Giraasun komsu ilimiz kardasimiz falan fistan.... hikâye
    Bunu tüm Giresunlulara bağlamamak lazım. Çünkü Giresunda Trabzonsporu tutan binlerce taraftar var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben 90 dk maça baktım. Samsunsporun ne oynadığını bana biri anlatsın. Bu kadar kötü futbol mu oynanır. Altınordu zaten top oynamadı. Şansa bir gol attı işi bitirdi.

Samsunsporun hele penaltı atışı tam bir fiyasko. Adamın daha topa vuracak gücü yok.

Bu Playoff maçı gerçekten TFF 1. Lig maçımıydı. Bence Amatör liginin playoffu olur en fazla.

Samsunspor ne şut ata bildi. Ne doğru dürüst ara pası ata bildi ne doğru dürüst orta aça bildi. Ve en önemlisi daha penaltı atmasını bilmiyorlar.

Kusura bakmayın Samsunsporlular. Bu penaltı atışından sonra süperlig sizin için hayal oldu!!!!
    Başkanları konuşmasında öyle dediklerine bakmayın algı yapıyorlar, kim çıkmak istemez demişti ama Samsunsporlu topçular ciddiye almış sanki Altınordu başkanını. Hekimoğlu'nun ilk maçı gibi ruhsuz, bize üst turu armağan etsinler oynamamıza gerek yok der gibi bir oyun vardı.

İkinci maç çok daha iştahlı oynayacaklardır. Ahmet İlhan ikinci golü atsa çok daha zorlu olurdu da bu skorla Samsun çıkar ikinci maç.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Samsunspor finallerde hep aynı şeyi yapıyor.
    Ucunda Süperlig var ama sahada ki futbola bakıyorsun ortada hiç bir şey yok.
    Altay gelir gibi gözüküyor.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    İstanbul

Ali Koç'un alt şubesi şaşırtmadı tabi ki ahaha yukarıdaki örneği gibi 35 transfer yapıp hiçbirinden verim alamadı adamlar. Eğer akıllanacaklarının sözünü vereceklerse çıksınlar süper lige yoksa Altay gelsin.

Nereden
    İstanbul

Altay'ın kadroya baktım bunlarda çıkmasın. Ellerindeki yabancılar en az 4-5 yıldır Türkiye'de olan tanıdık tipler ne yeni yabancı sunuyorlar Türk futboluna, ne genç yetenekler var lige çıksa ne olacak bu takımlar ne kazandırabilir Türk futboluna? Arası bizimle pek iyi olmasa da en iyi seçenek Altınordu'nun süperlige çıkması en azından adamların belli bir düzenleri var.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

samsunspor lige gelsin trabzondaki maçta tribünler dolar en azından. yıllardır trabzona adam gibi deplasmana gelebilen takım olmadığı için içerdeki maçlar tatsız tuzsuz geçiyor. hiç olmazsa tribünler daha agresif oluyor.

Nereden
    Samsun

İstanbul - Altay maçını izliyorum, 60 dakika oldu ve gol yok.

Rroca'nın sakatlık durumunu bilmiyorum ama yedeklerde oturuyor kendisi, eğer yürüyebilecek durumdaysa her zaman sahada olmalı.

Tam bunu yazarken oyuna gireceğini söyledi spiker, teknik direktör ''fazla bir beklentimiz yok'' demiş, sakatlığı ciddi sanırım.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Samsun

Altay finalde, İstanbulspor uyuz uyuz paslaşmaya devam edebilir. Sezon başından beri bu takımın forvetsiz olduğunu herkes söyledi, Mirkan Aydın sezon başından beri takımda olsaydı belki daha iyi uyum sağlardı bilemiyorum.

Samsun bu gece kazanıp finale yükselecektir, ilk maçı 1-0 kaybettiler ama çok daha kaliteli takımlar.

Samsun - Altay finalinde favorim yine Samsun. Marko paşayı karşıya almak çok tehlikeli olsa bile sezon boyu izlediğim şey bana bunu söylüyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altay finalde, İstanbulspor uyuz uyuz paslaşmaya devam edebilir. Sezon başından beri bu takımın forvetsiz olduğunu herkes söyledi, Mirkan Aydın sezon başından beri takımda olsaydı belki daha iyi uyum sağlardı bilemiyorum.

Samsun bu gece kazanıp finale yükselecektir, ilk maçı 1-0 kaybettiler ama çok daha kaliteli takımlar.

Samsun - Altay finalinde favorim yine Samsun. Marko paşayı karşıya almak çok tehlikeli olsa bile sezon boyu izlediğim şey bana bunu söylüyor.
    Bu ülkede otoriteye rağmen kazanmak çok zor. Üstüne Samsun'lu oyuncuların duygusal olarak çok kırılgan olmaları bunu imkansız hale getiriyor. Başkan seneye daha genç oyuncular alacağız, direkt çıkacağız dese de bu şekilde olcaksa çok zor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)