Sayfa 100 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 50 90 98 99 100 101 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2641 adet sonuctan sayfa basi 2,476 ile 2,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFF 1. Lig

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şöyle bir algıda yanlış ve genelde bu yapılır ülkede

hep önde olanlar irdelenir,ama alttan gelenlerin nasıl geldiği fazla sorgulanmaz,yani nasıl şampiyon oldun diye sorulur ama nasıl 3. oldun diye sorulmaz

misal geçende adanademirspor altınordu maçını biraz izledim,çok fark vardı futbol olarak,demirspor ezdi altınorduyu,izlediğim bölümde,

misal altınordunun bu futbolla nasıl playoff a çıktığı sorulmuyor,çok amatör seviyede futbol oynuyordu altınordu yada adanademirspor ağır geldi

1. ligi takip etmem ama 1 maçta hatalı kalkan bir ofsayt nedeniyle taraf tutmak yada mağdur edebiyatı yapmak bana mantıklı gelmiyor,sanki diğer haftalar diğer takımlar lehine hiç hata olmamış gibi
    geçin bu işleri aga

bu arada adanademirspor yıllardır playofflarda eleniyor,
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

A.A 8 puandan şampiyonluğu verdi yavcı tayfa tabi ki anlayamaz dönen olayları.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tuzlada Segbefia Doga Kaya gibi oynuyor.
    ( ゚д゚)

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Goller yağmur gibi geldi.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Resmen tiyatro izliyoruz.Kabak Giresunun basina patliyacak.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Giresun maçındaki hakem rezalet....Giresun'u yakacaklar....

Nereden
    Almanya

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giresun maçındaki hakem rezalet....Giresun'u yakacaklar....
    Bende öyle düsünüyorum.Kim cikacak arar verildi gibi.Adana Spor Samsunspor maclarini izliyorum.O defanslar rezilik.Becerikli olsa Samsunsporlular 4-5 tane atmislardi simdiye kadar.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuzlada Segbefia Doga Kaya gibi oynuyor.
    destekli 2 takimdan biri çikmasin, keske adana çikmasaydi ama o is bitti fark yapacaklar,,, sev sevme ama Samsun net bir sekilde ordan burdan destek almadi, herifler altyapi için bile proje pesindeler ama devlet neredeyse çomak sokacak... Giresun'a bakiyorsun Berat'in sâhibi oldugu GZT mi nedir ordan hop 1 ay önce sponsorluk, sonra bi de kriptopara sponsorlugu falan, içerdeki maçlara 5 bin kisi sokmalar.... rezillik
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende öyle düsünüyorum.Kim cikacak arar verildi gibi.Adana Spor Samsunspor maclarini izliyorum.O defanslar rezilik.Becerikli olsa Samsunsporlular 4-5 tane atmislardi simdiye kadar.
    dogrudur izlemedil simdilik, 2.yari açarim, ama ben sunu görüyorum Adanaspor en azindan sürebilecegi topçularin hepsi sahada yabancilar falan, Menemen'in yabancilari nerede ? Zenke'yi de yedek tutmuslar belki asilir Samsun için diye....

ama ben bunu geçen haftadan beri diyorum yazistigim arkadaslara, terim'in usagi ümit karan varken menemen'in basinda e tabi ki yol verecekler adanademir'e
    Konu Sefer A. tarafından (09.05.2021 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogrudur izlemedil simdilik, 2.yari açarim, ama ben sunu görüyorum Adanaspor en azindan sürebilecegi topçularin hepsi sahada yabancilar falan, Menemen'in yabancilari nerede ? Zenke'yi de yedek tutmuslar belki asilir Samsun için diye....

ama ben bunu geçen haftadan beri diyorum yazistigim arkadaslara, terim'in usagi ümit karan varken menemen'in basinda e tabi ki yol verecekler adanademir'e
    Giresun macini izlemiyorum ama öbür 2 macda rakipler sali vermis en hafif tabirle.Insanda en azindan ekmek parasi kazandigi ise biraz saygisi olur.tama kimse sert gir vs demiyor ama en azindan o kadar sali verme.

Nereden
    Fransa

Giresun macini izlemiyorum ama öbür 2 macda rakipler sali vermis en hafif tabirle.Insanda en azindan ekmek parasi kazandigi ise biraz saygisi olur.tama kimse sert gir vs demiyor ama en azindan o kadar sali verme.
    maalesef alt liglerde hep böyle, son maçlarda alma verme çok oluyor.. hiç olmadi rakip olan ama kanka olan topçular aralarinda anlassa bile tiyatro görüntüsü ortaya çikar...

Nereden
    Almanya

giresunspor macini izleyen var mi?
    Arkadas tuzla beles penalti almis diyor giresunun da nizami golünü ofside diye vermemis.dogru mu?
    cikacaksa samsun giresun derdim ama adana garantiledi.playoff dan altayi bekliyorum ben.

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Penaltı penaltı değil Giresun maçında...Buz gibi golü ofsayt ile yediler....Olmayan faullerle kontraları kesiyor...Bir pozisyonda Giresun çabuk kullandı....Topu alan araya bıraktı baktı kaleci ile karşı karşıya kalınca düdük çalıp kesti atağı 1 metre geriye aldırıp tekrar kullandırdı....

Rahmi Akkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadas tuzla beles penalti almis diyor giresunun da nizami golünü ofside diye vermemis.dogru mu?
    cikacaksa samsun giresun derdim ama adana garantiledi.playoff dan altayi bekliyorum ben.
    Penaltı penaltıydı bence

Gol nizamiydi, verilmedi
    Tirebolu/İstanbul/YıldızT/Ankara

Nereden
    İstanbul

Ofsayt için var çizgisi lazım çok kritik. Değil gibi duruyordu.

Penalti zaten komedi.

Ben çözemedim kim kimle kirli is yapıyor. Fazla takip etmiyorum ligi ama Tuzlada Ahmet vardı roket gibi, siyahi forvetleri vardi, Gökcan falan hicbiri oynamıyor.

Orta sahadaki Segbefia mamali gibi oynuyor. Kusar birazdan her yere basıp çirkeflik yapıyor.

Diğer maclar zaten formalite maçına dönmüş.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Fransa

segbefia çikmis devre arasi =)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    segbefia çikmis devre arasi =)
    Diyorum ya kim kim için oynuyor, oynamıyor belli değil. Sanki birileri tuzla sıkıntı çıkarmasın diye doğrudan tuzla ile temasa kurmuş, başka biri de hakem ve bir iki futbolcu ile iletişime geçmiş.

İnsan utanır da 2-1 maçın devre arasında 18-19 yaşında iki topçu atmaz sahaya.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı olsun Adana Demir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyorum ya kim kim için oynuyor, oynamıyor belli değil. Sanki birileri tuzla sıkıntı çıkarmasın diye doğrudan tuzla ile temasa kurmuş, başka biri de hakem ve bir iki futbolcu ile iletişime geçmiş.

İnsan utanır da 2-1 maçın devre arasında 18-19 yaşında iki topçu atmaz sahaya.
    Ömür gibi gelecek vaad eden topçularsa laf yok ama yoksa yazik, bilmiyordum o ayrintiyi...
    Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Adana Demir.
    zerre hayirli olmasin, ne onlara ne Giresun'a... net desteklendiler kiyakla üst lige çikarildilar...
    seneye bu 2 deplasmanda da bize yapacaklari pislikleri simdiden kestirebiliyorum... he digerlerine de pislik yapsalar lafim olmaz ama biliyoruz bunlari...
    Samsun da bize pislik yapar ama gidip digerlerine de yapar, onun için ayri tutarim onlari biraz

Rahmi Akkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çıktık be

ÇOTANAKLAR geldi
    Tirebolu/İstanbul/YıldızT/Ankara

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Giresunspor geldi. Sevindim.

darısı samsunsporun başına

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Karadeniz takımlarının hepsi çıkması lazım. Bu sene 8 maç İstanbul'dan çıkmadı takımlar. Gitsinler biraz deplasman yapsınlar.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karadeniz takımlarının hepsi çıkması lazım. Bu sene 8 maç İstanbul'dan çıkmadı takımlar. Gitsinler biraz deplasman yapsınlar.
    Aynen ne kadar uzaklara giderseler o kadar puan kaybı yaparlar adamlar semt değiştiriyor sürekli.

He tabi Giresun bize aşırı düşmanlık yapıyor, epey sorun yaşarız o maçlarda.
    Konu Enaldo61 tarafından (09.05.2021 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tebrikler Giresunspor
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Fransa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla buna bir îtirâzim yok bir yandan ama bunu diyenlerin çogu Trabzon takimlarinin çikmasini istemiyor, vallahi aklim almiyor...

futbol sehriyiz diyoruz, kiçi kirik Antalya'nin 2 takimi var ligde, bizim 1'den fazla olacakken aman olmasin diyoruz korkak gibi... yok taraftar bölünürmüs zart zurt fuzuli fuzuli laflar,, yine aklima 1461 geldi yine çildiriyorum arkadas yaa... playoff hakkini bile bu esek adana demir'e vermistik... neymis Trabzonspor ile bagi kesilirse üst lige çikabilirmis ama bag kopmasin istiyormusuz... koparmadin da ne oldu basin göge mi erdi ey Trabzonsporlu ? bag kopsaydi ne olurdu yan binâda olan takim fbye falan mi hizmet edecekti ?

o zamanlar 1461'in çikmasini istemeyenler net geri zekâlidir istisnâsiz, taraftarindan tut baskanina kadar....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)