Sayfa 97 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97 98 99 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2641 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFF 1. Lig

Nereden
    Afrika Diğer

Bursaspor'da herkes Ali Akman'ı konuşuyorken 61 numaralı Batuhan Kör'e direkt çökmek, Ozan Koç'un durumunu da tâkip etmek lâzım. Fenâ durmuyorlar.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Tekke dün 10 kisi kalmis Giresun'dan son dk gol yedi 1-1 bitti maç, sinir oldum, yakismadi Tekke hocaya...

bugün de Keçiören iyi patlatti adana demir balonunu, zâten sunu yapan topçunun takimi lige mige çikmasin baslarim onlarin sisirilmis çakma taraftarlarina da...

https://twitter.com/yescontextfoot/s...073123841?s=21
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adana ve Samsun'un en büyük avantajı üst ligden takım düşmemiş olması. Kadroları gayet iyi ve bu takımları çok fazla zorlayabilecek bir ekip göremiyorum. Altay beni sezon başında çok umutlandırmıştı ama kötü başladılar. Onlardan büyük bir atak bekliyorum aslında.
    Geliyor büyük Altay

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geliyor büyük Altay
    Son 4 maçı kazandılar ama önlerinde çok zor 3 deplasman maçı var. Arka arkaya Tuzla, Samsun ve Bandırma'ya gidecekler. Bandırma maçında sonra üç haftalık bir ara var.

İstanbul beklediğim gibi düşüş yaşadı tek hedefleri play-off olmalı. Giresunspor forması giyen Balde Tekke'nin elinde olsaydı farklı şeyler söyleyebilirdim. Balde yakaladığı zaman atıyor ama Diouf çok kaçırıyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Şu süper lige çıkma mücadelesei veren ankara keciorengucunun defans kosusuna bakin. Adamlar simeonenin, bielsanin takimlarina yaptirdiklarini yapiyorlar. Topu kaptirdiklarinda 8 kisi defansa kosuyorlar. Bu sezon super lige cikma ihtimallerini yuksek goruyorum. Keciorengucunun de teknik heyeti biraz tuhaf. Takimi daha once hic profesyonel top oynamamis ve antrenorluge 2007 agustosta bir baska ankara takimi olan etimesgut belediyede baslamis 37 yasindaki ilker puren ile su an dunyada gorev yapan en yasli teknik direktor olan 75 yasindaki hamdi yilmaz takimi calistiriyor.

https://twitter.com/turkligleri/stat...555097088?s=20

https://drive.google.com/file/d/1XDo...7i4q_omc4/view

https://twitter.com/skorermilliyet/s...183812609?s=20
    Konu korkusuzmaraz tarafından (31.12.2020 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

13:30 Tuzla-Altay maçı var. Güzel maç, müsait olanlar baksın.

Nereden
    Fransa

oooo adanademir hoçasi yavsak cücüdumlupinar "8 kisi de kalsaydik yenerdik" diyemedi mi dün ? yedi mi tokadi Tekke'nin Istanbulspor'undan ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bursaspor gençlerle gümbür gümbür devam ediyor. Bugün de Keçiörengücü deplasmanında 1-0 kazandılar.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbul çok güzel top oynuyor bu sene özel olarak maçlarını izliyorum

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Balıkesirpor çok dağınık bir takım, İstanbulspor'un ilk 2 yapma ihtimali bence yok, devre arası transferleri görmek lazım ama Play-off bile riskli.

Nereden
    Fransa

ben bos konusmam, birine taktim mi kötü dedim mi kötüdür arkadas ))
    peyuk hoça kosukavak ile peyuk hoça dumlupinar balonlari patlamaya devâm ediyor... ne güzel... 8 kisi kalsa yenermismis deget lan...
    zâten adanademir erkan zengin ile yollari ayirarak saçmaladi, o kadar transfer yapiyorlar yine tirtlar, beter olsunlar, messi ronaldo alsalar yine çikamazlar bunlar... su hiyarlara sempati duyan Trabzonsporlu da ne bileyim normal degildir yâni... bizi sevmeyenlerin en basinda gelir kendileri adim gibi emînim... seyircili karsilassak direk hamsi mamsi muhabbetine girerler, gomisim atanatemirsporuna da taraftarina da... fuzuli takim sisirilmis hoca, pttden de asagi yuvarlanip gitsinler

önce Tekke'nin Istanbulspor'u, simdi de Bursaspor iyi tokatladi bunlari... devam aynen böyle

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Nereden
    Fransa

Biraz kalbur üstü golcü alsaydı Tekke, kesin çıkarlar derdim... gerçi yine iyi gidiyorlar Altay'ı yeneceklerine çok olasılık vermiyordum berâberlik bekliyordum...
    İstanbul takımı ama salak sapalak takımlar geleceğine onlar gelsin... yok adanademir yok zurna hadi bakın işinize 8 kişi de kalsa yenermiş bizi he... eşşooleşekler
    Giresun'un ilk 3 yapacak kadrosu bile yok bence ama herifler durdurulamıyor

Samsun'un önündeki tek engel ise hocaları Ertuğrul'dur... çıkaramayacak takımı

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Biraz kalbur üstü golcü alsaydı Tekke, kesin çıkarlar derdim... gerçi yine iyi gidiyorlar Altay'ı yeneceklerine çok olasılık vermiyordum berâberlik bekliyordum...
    İstanbul takımı ama salak sapalak takımlar geleceğine onlar gelsin... yok adanademir yok zurna hadi bakın işinize 8 kişi de kalsa yenermiş bizi he... eşşooleşekler
    Giresun'un ilk 3 yapacak kadrosu bile yok bence ama herifler durdurulamıyor

Samsun'un önündeki tek engel ise hocaları Ertuğrul'dur... çıkaramayacak takımı
    Giresunspor takım oyununun bireysel performansla ilerleyen takımların nasıl önünde olabileceğinin şu günlerdeki en somut örneği. Takım 8 haftadır gol yemeden kazanıyor ve bireysel olarak bakarsak ilk 11'de sadece 3-4 oyuncuyu alıp diğer zirve takımlarına koyarsın. Ama takım halinde gayet başarılılar. Transfer yasakları olduğundan devre arası transfer yapamadılar. Uzun vadede, rotasyon darlığı sıkıntı çıkarabilir takım için.

Samsunspor konusuna gelirsek Ertuğrul Sağlam hakkında aynı düşüncede değilim. Şuan onların en belirgin eksikliği bitirici bir golcü. Kadro kalitesi olarak şampiyonluğu hak eden birinci takım bence. Gökhan Karadeniz, Djedje, Yasin Öztekin, Hamroun, Mücahit ve Coureur ile kadroyu genişlettiler. Bence çıkacak Samsunspor.

Nereden
    Fransa

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giresunspor takım oyununun bireysel performansla ilerleyen takımların nasıl önünde olabileceğinin şu günlerdeki en somut örneği. Takım 8 haftadır gol yemeden kazanıyor ve bireysel olarak bakarsak ilk 11'de sadece 3-4 oyuncuyu alıp diğer zirve takımlarına koyarsın. Ama takım halinde gayet başarılılar. Transfer yasakları olduğundan devre arası transfer yapamadılar. Uzun vadede, rotasyon darlığı sıkıntı çıkarabilir takım için.

Samsunspor konusuna gelirsek Ertuğrul Sağlam hakkında aynı düşüncede değilim. Şuan onların en belirgin eksikliği bitirici bir golcü. Kadro kalitesi olarak şampiyonluğu hak eden birinci takım bence. Gökhan Karadeniz, Djedje, Yasin Öztekin, Hamroun, Mücahit ve Coureur ile kadroyu genişlettiler. Bence çıkacak Samsunspor.
    Kadro olarak evet ama oyun olarak iyi değil bence Samsun... son maçta üstünlük kuramadılar, Canbaz yetti onları zorlamaya...
    Ertuğrul yanlış değişiklikler yapıyor... Nadir kötü, Coureur 11 oynamalı bence.. 20dk sahaya at haydi kurtar bizi diyerek Coureur de çöp olur...
    Yoksa kadro olarak açık ara, şu an über ligimizde alt sıralarda hattâ ortalarda olan takımlarda rahat oynar Yasin Djedje Hamroun Gökhan

Erkan Zengin'i Samsun ya da İstanbulspor alsaydı fark yaratırdı, Tuzla'yı çıkaracak hâli yok fenâ kadroları olmasa da sanmıyorum çıkabileceklerini

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    “Kamuoyunun dikkatine; Yönetim Kurulumuzun 02.02.2021 tarihinde yapılan toplantısında Bursaspor Kulübünün altyapısında yetişen Ali Akman’ın etik dışı transferinden ve davranışlarından dolayı süresiz kadro dışı bırakılmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Bursaspor Yönetim Kurulu.”

Nerdeydiniz geçen sene veya sene başı? Aynen aynen 18 yaşında bir "çocuk" diye son güne kadar bekleyin "hallederiz yaaaaa" diyerekten kulak arkası edin sonra o gün geldiğinde bir de çocuğun geleceğine mani olun. Çocuk da önüne çıkan fırsatları tepsin yani? Oldu

Çok ciddi ve çok ilginç bir karar gerçekten. Böyle reaksiyonlar beni çok itiyor

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    “Kamuoyunun dikkatine; Yönetim Kurulumuzun 02.02.2021 tarihinde yapılan toplantısında Bursaspor Kulübünün altyapısında yetişen Ali Akman’ın etik dışı transferinden ve davranışlarından dolayı süresiz kadro dışı bırakılmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Bursaspor Yönetim Kurulu.”

Nerdeydiniz geçen sene veya sene başı? Aynen aynen 18 yaşında bir "çocuk" diye son güne kadar bekleyin "hallederiz yaaaaa" diyerekten kulak arkası edin sonra o gün geldiğinde bir de çocuğun geleceğine mani olun. Çocuk da önüne çıkan fırsatları tepsin yani? Oldu

Çok ciddi ve çok ilginç bir karar gerçekten. Böyle reaksiyonlar beni çok itiyor
    Rezil bir yönetim. Daha dün beinsportsta sportif direktörleri kadro dışı bırakma gibi bir planımız yok terinin son damlasına kadar savaşacak demişti. Helal olsun adamlara demiştim ama bugün kadro dışı bırakmışlar ve daha da kötüsü bunu "etik dışı" davranıştan dolayı yapmışlar.

Ayhan Akman sezon başında gelen teklifin kabul edilmediğini şu anda asgari maaş aldığını söylemiş. Yazık gerçekten.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tekkeyi ne kadar sevsem de lige bi İstanbul takimi daha çıkmamalı yeter abi ya. Adamlar deplasmanlarin yarisina otobüsle gidecek neredeyse biz her yere uçakla gidiyoruz uzak mesafe yol yorgunluğu vs. Bugün Hatay macindan sonra Erol çıkmış seyahat yaptiklari icin ağlıyordu adamlar o kadar alışmış ki İstanbul dışına çıkmamaya, bazen 5-6 hafta üst üste İstanbul dışına çıkmıyorlar. Samsun ve Giresun cikar umarim bizim de artik yakib deplasmanlar (İstanbullulara uzak) ihtiyacimiz var. Ve umarim Akbil, Kasımpaşa ve Karagumruk düşer.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekkeyi ne kadar sevsem de lige bi İstanbul takimi daha çıkmamalı yeter abi ya. Adamlar deplasmanlarin yarisina otobüsle gidecek neredeyse biz her yere uçakla gidiyoruz uzak mesafe yol yorgunluğu vs. Bugün Hatay macindan sonra Erol çıkmış seyahat yaptiklari icin ağlıyordu adamlar o kadar alışmış ki İstanbul dışına çıkmamaya, bazen 5-6 hafta üst üste İstanbul dışına çıkmıyorlar. Samsun ve Giresun cikar umarim bizim de artik yakib deplasmanlar (İstanbullulara uzak) ihtiyacimiz var. Ve umarim Akbil, Kasımpaşa ve Karagumruk düşer.
    Samsun ve Giresun cıkacagına istanbulspor cıksın daha iyi. İki il de Trabzon düşmanının önde gideni. İstanbulspor, başak, kasımpaşa falan daha hayırlı olur bizim için

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsun ve Giresun cıkacagına istanbulspor cıksın daha iyi. İki il de Trabzon düşmanının önde gideni. İstanbulspor, başak, kasımpaşa falan daha hayırlı olur bizim için
    Yav yemişim onlarin düşmanlıklarını yakın deplasman olsun yeter. Rize de bize düşman bak her sene 6 puan garanti onlar da öyle olacak zaten.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Fransa

Valla aralarimizda skinti da olsa, Rize yeri geliyor bizden çok digerlerine çelme takiyor, 1 2 sezon önce gördük bunlari, dogruya dogru... Samsun'da da var o olay, cücüslere verelim falan olmaz onlarda.... ama Giresun ? aman aman hiç istemem çikmalarini, az olan taraftarlarindan tut berbat baskan ve yöneticilerine kadar, tamâmen bize düsman tamâmen cücüs yalakasilar... fb kupada deplasmana bunlara gelirken sehri aziz yildirim pisligine hîbe etmedikleri kalmisti...

Nereden
    İstanbul

Valla aralarimizda skinti da olsa, Rize yeri geliyor bizden çok digerlerine çelme takiyor, 1 2 sezon önce gördük bunlari, dogruya dogru... Samsun'da da var o olay, cücüslere verelim falan olmaz onlarda.... ama Giresun ? aman aman hiç istemem çikmalarini, az olan taraftarlarindan tut berbat baskan ve yöneticilerine kadar, tamâmen bize düsman tamâmen cücüs yalakasilar... fb kupada deplasmana bunlara gelirken sehri aziz yildirim pisligine hîbe etmedikleri kalmisti...
    Sefer bir Rizeli olarak üzülerek karşı çıkıyorum bu değerlendirmeye. En ufak faydası yok bize, fb sempatizanı oldukları için gs maçlarında biraz daha gayretli oynanıyor o kadar. He içeride dışarda tokatlıyoruz o ayrı. Rize'de Rizelilerden küfür yedim bir Rizeli olarak aşlskdşasjdkşa.

Fb vs Rizespor:

Bjk vs Rizespor:

Gs vs Rizespor:

Nereden
    Fransa

@Ufuk

tabloya bakinca ilginç olan en çok bjkye puan vermeleri ama Rizeli kartallar meshurdur ki gerçekten azimsanmayacak kadar bjkli Rizeli var, Samsun'daki Rizeliler'in çogu bjkli, Rize'de de çok var... Giresun da ayni... ama hep fb gs ile özdeslesir Rize çünkü zenginleri onlari tutuyor, Giresun böyle bilinmez çünkü pek taninmis Giresunlu yok varsa da bizi tutuyor, oysa isin asli öyle degil... Rize antipatikse Giresun en az o kadar antipatiktir bize düsmanlik ve Istanbul seviciligi konusunda...

bir de o fbyi yendikleri 3-0'lik maç efsoydu yaa, aklimda hep o kaldigi için fbye çelme taktiklari aklima geliyor hep )) ben Rize'yi severim, 1 kültür 2 sehir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)