Sayfa 103 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2641 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFF 1. Lig

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Altınordu maç boyunca %22 topa sahip olma yüzdesiyle oynamış ve sadece 80 başarılı pas yapmışlar. Pas başarı yüzdesi %45 Bu nedir arkadaş.
    Konu Manu61 tarafından (22.05.2021 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altınordu maç boyunca %22 topa sahip olma yüzdesiyle oynamış ve sadece 80 başarılı pas yapmışlar. Pas başarı yüzdesi %45 Bu nedir arkadaş.
    Bunlar unutulur. Adamlar finalde. belki de Süper Ligde
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 haftadır Alisson Becker haberleri görünce gaza gelmiş olabilir
    İzlerken çok şaşırdım, hocası niye bir şey demedi onu da anlamadım. Adam iki tane stoperin elinden top alıp tac kullandı. Sinyalleri vermişti.

Mathias ve kubilay falan 11 başlasa kazanabilirlerdi ama. Girdikten sonra baya etkili oynadı Mathias. İlyas da ligdeki en iyi şutör olabilir, al veri iyi uzun atabiliyor. Hocaya yazar. Maçtan sonra da tribüne laf etti, kovarlar onu.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Dozer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burası her yer değil şehri samsun ve bu şehrin çocukları samsunsporludur pankartlarıyla çıkan Trabzonspor düşmanı takımın yerine altay veya altınordu nun gelmesi çok iyi oldu. Umarım hiç süper lig yüzü göremezler. Hem karadeniz takımı olcaksın hem de Trabzonspor a düşman olcaksın ahmaklar...
    Aynen öyle nefret ettiğim bir takım samsunspor.Altay gibi efendi elit bir camia varken bu Trabzonspor düşmanı takımcığın ligde işi yok YALLAH .
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Koç'un alt şubesi şaşırtmadı tabi ki ahaha yukarıdaki örneği gibi 35 transfer yapıp hiçbirinden verim alamadı adamlar. Eğer akıllanacaklarının sözünü vereceklerse çıksınlar süper lige yoksa Altay gelsin.
    Umarım daha makul hayaller, makul bütçeler ve doğru planlama ile seneye çıkar Samsunspor ama bu sezon aşağıda kalmayı hakettiler. Kimse para gücüyle birilerini ezip yukarı tırmanamamalı bu harika bir örnek oldu.

adem73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

altınordu baskani diyor ki:superlige cikip dusecegiz.federasyonun verdigi parayi alacagiz sadece.Es kaza altinordu lige cikarsa averaj yapmamiz lazim.Atabilecegimiz kadar atalim.ligde kalmayacaklarini beyan etti baskanlari.ben olsam tff nin yerinde lige almam Altinordu yu.hakem olsam samsunu tur atlattirirdim.5000 tlik topcularla kazandi samsunun yatirimi bosa gitti.Isyan eden avrupa ligi kurucularini simdi daha iyi anliyorum.su yari finalde seyirci reytingi samsun un.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbulspor çok aciz kaldı, Samsun ise iyi baskı kurdu. Ayrı ayrı maçlara genel bir özet...

Altay gelir.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Samsunspor'a yazık oldu, seneye çıkarlar inşallah. Karadeniz'de ne kadar fazla takım olursa bizim için o kadar iyi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı adem73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altınordu baskani diyor ki:superlige cikip dusecegiz.federasyonun verdigi parayi alacagiz sadece.Es kaza altinordu lige cikarsa averaj yapmamiz lazim.Atabilecegimiz kadar atalim.ligde kalmayacaklarini beyan etti baskanlari.ben olsam tff nin yerinde lige almam Altinordu yu.hakem olsam samsunu tur atlattirirdim.5000 tlik topcularla kazandi samsunun yatirimi bosa gitti.Isyan eden avrupa ligi kurucularini simdi daha iyi anliyorum.su yari finalde seyirci reytingi samsun un.
    Samsun'un yatırımı boşa gitti diyorsun da dışardan baktığımda zengin bir adamın parasını boşa saçmasından başka bir şey göremiyorum. Diğer tarafta da sattığı oyunculardan gelen parayı altyapısına yatırıp oradan meyveleri toplayan bir takım görüyorum. Başkanlarını sevmiyorum pek, fazla abartılı konuşuyor, sanki tüm oyuncuları altyapıdan çıkmış gibi sallıyor. Seneye benzer politikayı sürdüreceklerse ligde kalmaları imkansız değil.

İlk devre 15 yabancı, devre arası onları gönderip 10 yeni yabancı yapana kadar alt liglerden 10 tane ortalama Türk oyuncu bulsa rahat ligde kalırlar. Metahan falan gayet oynar burada. Gs 3. ligden getirdiği adamı oynatıyorsa Altınordu da pekala oynatabilir. Süper lige çıkarsa Türk takımları için bir farkındalık yaratabilir Altınordu. Ligde kalmak için dünyaları saçıp savurmaya değil doğru plan ve organizasyona ihtiyaç var.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Samsunspor ligde uzun bir süre ilk 2 de kaldı sonra düşüş yaşadı
    Bu kadar zaman ilk 2 de kalıp da lige çıkamamak kötü oldu

Kadrosu da rakiplere göre zayıftı
    Yedek kulübesi vasattı
    Kaliteli transferlerle yeni sezonda süper lige çıkar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsunspor ligde uzun bir süre ilk 2 de kaldı sonra düşüş yaşadı
    Bu kadar zaman ilk 2 de kalıp da lige çıkamamak kötü oldu

Kadrosu da rakiplere göre zayıftı
    Yedek kulübesi vasattı
    Kaliteli transferlerle yeni sezonda süper lige çıkar
    Kadrosunun rakiplere göre zayıf olduğu kısmına katılmıyorum. Derin ve kaliteli bir kadro vardı kağıt üstünde.

Oyuncular şımardı, hoca ve yönetim takımı yönetemediler.

Giresunspor'un kadrosu net olarak daha zayıftı misal.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadrosunun rakiplere göre zayıf olduğu kısmına katılmıyorum. Derin ve kaliteli bir kadro vardı kağıt üstünde.

Oyuncular şımardı, hoca ve yönetim takımı yönetemediler.

Giresunspor'un kadrosu net olarak daha zayıftı misal.
    Son haftalara doğru çok fazla kırmızı kart gördüler
    9 kişi kalırsan şampiyonluk bekleme
    Evet saha içini yönetemediler

Nereden
    Samsun

Altay süper ligde. Son üç sezonun gol kralı Marco paşa süper lige gelecek mi acaba?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bir daha küme düşmemen dileğiyle hoşgeldin Altay.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    İstanbul

Altay bile şampiyon yapsın tecrübeli diye Mustafa Denizli'yi getiriyor. Biz neler yaptık vallaha durduk yere kederlendim yine.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoşgeldin Altay.

Nereden
    İstanbul

Kocaeli Sakarya karşısında ilk yarıda 3-0 yaptı. Sakarya iki takımda çıksın üst lige diye uğraşacağına maça konsantre olsaymış keşke.

Murat Cem'i oynatmayı düşünüyorlarsa sözleşme uzatıp bir sene daha kiralanabilir. Golü de attı, diğer maçlarda da fena oynamıyordu.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sakaryasporda garip bir ilk 11

https://www.transfermarkt.de/ali-ozg...spieler/109191

şuraya bak,18 gol 12 asist yapan ali özgün yedek

https://www.transfermarkt.de/hasan-b...spieler/406295

birde 700 dakikaya 9 gol 1 asist sığdırmış olan genç hasan bilal, o da yedek kalmış final maçında
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kocaeli ciksin.Ligler ne zaman basliyor Agustos sonu ekim basi Gölcükteyim giderim bir kac maclarini.Halen Alparsan Türkes stadinda mi oynuyorlar yoksa pismaniye stadt bitti mi?
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaeli ciksin.Ligler ne zaman basliyor Agustos sonu ekim basi Gölcükteyim giderim bir kac maclarini.Halen Alparsan Türkes stadinda mi oynuyorlar yoksa pismaniye stadt bitti mi?
    Yeni stadyumda oynuyorlar.

Nereden
    İstanbul

Tuzlaspor yeni Epurueanu almış sanırım. 30 yaşında 45 Moldova milli maçı var. 8 Cl elemesi, 18 Avrupa ligi elemesi, 8 Avrupa ligi maçı var. Yürüyen tecrübe

Anıl yine boşa gitti, oynayamaz diyordum hem Özgürcan hem Thuram'ı göndermişler. Ankara'dan Pedersen'i almışlar normalde bu ligin forveti değil profili var ama yarım devrede baya gol atmış garip bir adam. Rahmi ikinci forvet olarak şans bulur herhalde.

Safa'nınsa bir sürü rakibi var. Orada bile rotasyona girmesi zor gibi. Ahmet, Pucko, Samet falan banko adamlar.

edit: Safa ilk maça 11de başladı. Bir de gol attı, izlediğim dklarda bir de direkten dönen topu vardı. Baya hareketliydi. Direkt oynatmalarına şaşırdım. Bravo.

Konu Ufuk tarafından (16.08.2021 Saat 02:11 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Lig güzel başladı. Alttan gelen takımlardan Eyüpspor ve Manisa FK maçlarını deplasmanda da olsa kazandılar.

Üstten düşen takımların Ankaragücü hariç hepsi maçlarını kaybetti. Gençlerbirliği içerde Eyüpspor'dan 4 yedi, B.B. Erzurumspor Menemenspor'a 2-0 kaybetti, Denizlispor kendi sahasında Bandırmaspor'a 2-0 kaybetti. Ve bu takımlardan B.B. Erzurumspor ve Denizlispor (transfer konusunda büyük sıkıntıları var, gençlerle devam ediyorlar yola) oyun olarak da kötü bir izlenim bıraktılar ilk hafta.

Ankaragücü de Tuzlaspor deplasmanında kötü oyunla beraberlik aldı. İlerisi için oyun umut vermedi. Hoca-taraftar gerginliği sürüyor. Hoca çok gitmez bu takımda, ayrılık gelecektir.

Bursaspor tahtayı açtı, transferleri hızlıca yaptı ama onlar da beklenen etkiyi taraftarda şimdilik yaratamadı, teknik direktör Mustafa Er'in de dediği gibi zamana ihtiyaç var. Camia bu zamanı kendisine ne kadar tanıyacak, bekleyip göreceğiz.

Haftanın sürprizini sezona transfer tahtası kapalı olduğu için genç oyuncularla başlamak zorunda kalan Balıkesirspor gerçekleştirdi. Boluspor'u 1-0 yendiler iç sahada. Haftaya Samsunspor deplasmanına gidiyorlar, Samsunspor ilk haftayı bay geçti. Güçlü bir kadro kurdurlar bu sezon da, hoca Mehmet Altıparmak. Geçen sezon direkten dönmüşlerdi. Bu sezon ne olacakg göreceğiz.

Ligin güçlü takımlarından Kocaelispor da bu akşam Ümraniyespor'u ağırlıyor. Ev sahibi ekip ligin favorilerinden görülüyor. Ama takım toplama oldu, zamanla oturacaktır işler. Konuk Ümraniyespor isebenim sezon geneli sürprizadaylarımdan. Teknik direktör Recep Uçar'ın oturtmuş olduğu bir sistem var. Hücum hattını da Del Valle, Onur Ayık, Bammou gibi isimlerle güçlendirdiler.

İlk hafta gözüme çarpanlar bunlar. Sezon boyu bu sayfadayız inşallah

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bursaspor tahtayı açtı, transferleri hızlıca yaptı ama onlar da beklenen etkiyi taraftarda şimdilik yaratamadı, teknik direktör Mustafa Er'in de dediği gibi zamana ihtiyaç var. Camia bu zamanı kendisine ne kadar tanıyacak, bekleyip göreceğiz.
    Sabah bunu yazdık, öğleden sonra hoca ile yollar ayrıldı. Daha 1. haftada

Nereden
    Samsun

@Faruk BERBER Samsun bu sene banko çıkar, çok isabetli transferler yaptılar.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

@Faruk BERBER Samsun bu sene banko çıkar, çok isabetli transferler yaptılar.
    Çıkmalarını isterim, geçtiğimiz sezon da şansları yüksekti ve lig bu sezona kıyasla daha zayıftı, ona rağmen o kadar para harcayıp çıkamadılar.

Bu sezon hoca avantajları var, Mehmet Altıparmak ligin dinamiklerini en iyi bilen 3-5 hocadan biri. Kadro da daha mütevazı geçen seneye göre, mesela net bir golcü yine yok. Marco Paixao ismi geçiyor, o gelirse çok faydalı olur. Moryke Fofana hamlesi geldi dün, o da iyi hamle.

Favori takımlardan evet biri, ama banko demek için ben 1 ay beklerim

Ümraniyespor ve Bandırmaspor benim baş altı takımlarım bu sene , sürpriz yapabilirler, özellikle play-off noktasında.

Takım ismi olarak öne çıkan ama kadroları pek de umut vermeyen takımlar Ankaragücü ve Kocaelispor oldu ilk hafta itibariyle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)