Sayfa 53 Toplam 106 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2641 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFF 1. Lig

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mersin Ordu Bolu çıkar inşallah

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sami Kuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsunspor cıkama ıns allah b.. 61 dk da gecirim size tobe tobe durduk yere ceza alıcaz..Olamassın samp trabzon bagırmısken sampıyon fener bagırsalardır barii
    Allah aşkına düzgün yazın da biz de ne demek istediğinizi anlayalım.

Haftaya Orduspor - Boluspor maçı var, bu maç belirleyici olacaktır, eğer Orduspor bu maçta puan kaybederse ilk iki sırada yer bulamaz kendine.Bolu'nun alacağı bir puan bile çok önemli, çünkü Mersin, Ordu ve Rize gibi takımlardan bir maçı eksik.

Haftaya Rize - Altay maçı var, bu maçtan galip ayrılır Rize, Diyarbakırspor - Samsunspor maçından da büyük ihtimalle Samsunspor galip çıkar.
    Çok enteresan bir lig Bank Asya, çok mu kaliteli ya da çok mu kalitesiz ben kestiremiyorum ama şurası kesin muazzam bir rekabet var.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Anlayan anladı kardes bosver..

Diyorumki İnş samsun cıkamaz uzun yıllar.Allaha havale ediyorum o trabzon olamassın sampiyon bagıranlar..Samsunda fener askı baskadır..

Nereden
    Ankara

Anlayan beri gelsin o zaman, kusura bakma ama düzgün yazmaya azıcık özen göster.Forumda bunlarla ilgili bazı başlıklar var, biraz bakarsan neden düzgün yaz dediğimi anlarsın.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16133

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=152

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Samsunspor çıkamazsın umarım lige amatöre kadar yolun var.O küfürler ancak size yakışır zaten.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Nereden
    Rize

Murat bi git başımdan samsun diyince küplere biniyorsun..Bu samsun çıkarsa varya Kim çekecek bunları ya

Nereden
    Ankara

Murat bi git başımdan samsun diyince küplere biniyorsun..Bu samsun çıkarsa varya Kim çekecek bunları ya

Aynen bu şekilde işte, biraz daha gayret edersen olacak, daha düzgün yazmayı başaracaksın.

Nereden
    Rize

Murat Dinç arkadaş boş zamanların da provakatörlük yapıyor herhalde..
    Mekansızlar Grubu

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Memleketim Samsun, rize ve ordu insallah cikar...Giresun ve Boluyu seneye bekliyoruz...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    İstanbul

Bu saatten sonra çıkmasını en çok istediğim takım Tavşanlı. Hem Kütahya şehri için de pozitif bir gelişme olur bu. Bize de yeni yerler keşfetmek için fırsat doğar.

Sonra Bolu ve Mersin içinde aynı şeyler geçerli, birazcıkda Ordu

Ama duygusal tarafım Rize ve Karşıyaka'yı istiyor. Karşıyaka imkansız gibi artık ama hayırlısı bakalım.
    Gurbetçi Gençler.

TS57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsun çıkmasın da kim çıkarsa çıksın pazar akşamına kadar bende bir sinoplu olarak çıkmasını çok istiyordum ama pazar akşamki maçta i... Trabzon şampiyon fener tezaruhatın da inş. Amatöre kadar gider

Nereden
    Ankara

Alıntı Çağrı Çolak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Dinç arkadaş boş zamanların da provakatörlük yapıyor herhalde..
    Çağrı provokatörlük yaptığım yazıları buraya koy sana eyvallah diyeceğim.

Nereden
    Orta Doğu

Demekki tek olay yazıları buraya koymak değilmiş herkes bu durumdan rahatsız olduguna göre.Aklıma gelmişken amatöre git Samsun.

Nereden
    Ankara

Kimmiş o herkes söyle biz de bilelim Mustafa.En başta sen varsın, iftiralarını bir güzel salladın sonra da ben senle uğraşmam dedin ve de gittin, sen önce ortaya attığın şeyi ispatla, işkembeden sallama.

Yine yazıyorum buraya koy buraya benim Rizespor hakkında yazdıklarımı, koy bakalım.

Alıntı Mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat bırak artık şu Rize düşmanlığını tamam sevmiyorsun ama her mesajında kötülemene gerek yok.
    Sen şu yazdığını ispatla önce.
    Konu Murat' tarafından (24.03.2011 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Orta Doğu

Yukarılara doğru oku anlarsın kimler oldugunu Murat.Dediğim gibi işim gücüm yok senin mesajları inceleyip Rizesporla ilgili düşmanca yazılarını seçemem bunu sende biliyorsun burdaki birçok kişide biliyor.Çok övdüğün Samsunspor tribününün 61. dakika şovunu gördün mü ?

Nereden
    Ankara

Yok bence sadece sen biliyorsun, başkalarını katma bu işe, seçemezsin değil bulamazsın öünkü öyle bir mesaj yok, haa eleştirmek düşmanlık ise onu bilemem, o zaman Trabzonspor'un bile düşmanıyım ben.

Bir de benim çok övdüğüm Samsunspor demişsin, neden övmeyeyim arkadaş, adamlar lider, maçları zevkli geçiyor, tribünler de her zaman dolu.Bahsettiğin 61. dakikada her ne oldu bilmiyorum ancak kastettiğin şeyin Trabzonspor aleyhine tezahürat olduğunu düşünüyorum, ya da küfürlü her neyse, bize küfür edilmeyen ,bazı istisnalar dışında, hiçbir yer olmadığını düşünürsek bu hiç de şaşılacak bir durum değil, hepsinin de ağzının payını bir güzel verdik sahada, dilerim Samsunspor Süper Lig'e de çıkar da aynısını sahada yaparız.Ancak Samsunspor taraftarının yapmış olduğu andavallık bir küme aşağıdayken ve alakalı alakasız Trabzonspor aleyhine tezahürat yapmaları.

Bu arada burası bir forum, herkesin kendi görüşü var, kimisi Rize'yi kimisi Samsun'u kimisi de başka bir takımı destekler, bundan daha doğal olan nedir, eğer gerçekten Rizespor düşmanı olsaydım çıkıp burda söylerdim, kime ne yani , ama öyle değil işte.

Samsunspor'un sırf bizim andavalların yapmış olduğu şu hareketten dolayı da çok çıkmalarını istiyorum, yani şu hareket bende negatif etki yaptı, böyle taraftarlık ve böyle insanlık olmaz.
    Konu ilhan tarafından (25.03.2011 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Rize

Bu murat dinç enteresan bir insan 15.Bin mesajı olmasa varya dicem Trabzonsporluda değil Sadece Samsunsporlu.Samsunlu ve Samsunsporlu oldugun kesinde zaten..

Amacın ne senin koymus Faceden bir resim..İnş Rize ve Trabzon bu sene Şampiyon olucak.Samsundan nefret ediyorum.Karadenizden saymıyorlar adamlar kendindilerini herkesi düsman görüyorlarlar.Gerzekler

Nereden
    Ankara

Samsunlu ve Samsunsporlu da olabilirim Sami ama değilim, senin hem Rizeli, hem Rizesporlu hem de Trabzonsporlu olman gibi.

Merak etme forumda onlarca Samsunlu vardır benim bahsettiğim gibi.

Benim o görseli koymakla anlatmak istediğim çok açık, sen anlamıyorsan seninle ilgili bir sorun var demektir.
    Konu Murat' tarafından (25.03.2011 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Murat,

Başlığı biraz rahat bırakırsan iyi olacaktır. Her şeye cevap vermek zorunda değilsin. Anladık, tanıdık, bildik. Bende Samsunspor'dan senin gibiler yüzünden nefret ediyorum desem iyi olacak mı? İnsanlara andaval diyorsun bir de. Hem üslubun hem de bu başlıktaki tutumun doğru değil.

Birazcık izan...
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Rize

Vay vay birde sallamış bana hem Rizeli hemde Trabzonsporlusun diye..Ben Karadenizliyim Trabzon Rize fark etmiyor 45 dk uzakta olan komşumuz.Tabiki Trabzonsporu desteklicem.Febeyimi desteklicem..

Ayrıca samsunlu ve samsunsporlu degilsen neden zırt pırt samsunspor macları sonuçlarını,taraftarın şovunu falan filan herşeyi son dk olarak yazıyosun.Bunu kapatılan samsunspor başlığındada sık sık yapıyordun.Hayırdır aranızda duygusal bir bağmı var.Bunları yaparken arada Rizespora Rizelilerede sallıyosun.

Neden Mersin ,Ordu,Bolu gibi takımlar hakkındaki gelişmeleri yazmıyosunda samsunu ısrarla yazıyosun.

Nereden
    Rize

İnadına Trabzon Rize.Sene sonunda 2 Kupada Bize gelecek inş.KıskananLar çatLasın..

Nereden
    Ankara

Vay vay birde sallamış bana hem Rizeli hemde Trabzonsporlusun diye..Ben Karadenizliyim Trabzon Rize fark etmiyor 45 dk uzakta olan komşumuz.Tabiki Trabzonsporu desteklicem.Febeyimi desteklicem..

Ayrıca samsunlu ve samsunsporlu degilsen neden zırt pırt samsunspor macları sonuçlarını,taraftarın şovunu falan filan herşeyi son dk olarak yazıyosun.Bunu kapatılan samsunspor başlığındada sık sık yapıyordun.Hayırdır aranızda duygusal bir bağmı var.Bunları yaparken arada Rizespora Rizelilerede sallıyosun.

Neden Mersin ,Ordu,Bolu gibi takımlar hakkındaki gelişmeleri yazmıyosunda samsunu ısrarla yazıyosun.

Sende kesinlikle bir sorun var Sami, ben sen neden Trabzonspor'u tutuyorsun diye sorguladım mı, eğer yazdıklarımdan bunu çıkardıysan helal olsun sana, haklıymışım demek ki senin anlama ile ilgili bir sıkıntın var.

Yahu bana mı kalmış insanların ne kadar Trabzonsporlu olduklarını tartışmak sorgulamak, benim ne haddime.Yazdıklarımı az daha dikkatlice oku.

Senin benimle ilgili kişisel bir sıkıntın var kesinlikle, ben her takımın başlığına girip böyle şeyler yazıyorum, Samsunspor'a methiyeler düzdüğüm gibi Rizespor'a ve Orduspor'a da yazıyorum.

Azcık araştır bakalım,

Orduspor ile ilgili yazdıklarım burda,
    http://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=2023634

Rizespor
    http://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=2023644

Giresunspor
    http://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=2023641

Samsunspor
    http://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=2023646

Gir bak bakalım kaç mesaj yazmışım ne yazmışım herşey ortada, hangi takım hakkında ne düşündüğümü rahatlıkla çıkartabilirsin.Rize başlığına 30 mesaj yazarken Samsun, Giresun ve Ordu başlıklarına 14 tane mesaj yazmışım.Ne yazdığıma dair içerikleri buraya koycak değilim, ama haksız çıktığın çok açık.Ben yazıyorum ama sen görmek istemiyorsun nedense.

@ilhan

İlhan ben insanlara andaval demiyorum ki, koltuk kıran, söven sayan, insanlara taş atacak kadar insalıktan nasibini almamış olanlara söylüyorum, lafımın da arkasındayım.Bu arada sen o görseli kaldırınca ben bu lafı havaya söylüyorum gibi oldu.
    Konu Murat' tarafından (25.03.2011 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Mesajlarının ucu çok sivri Murat. Herkes seni iyi tanımıyor. Mesajların çok sert görünüyor dışarıdan bakınca. Biraz daha ılımlı olabilirsin.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ugur Kursad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

rizem çıksın trabzon'um şampiyon olsun daha bişey istemem =)

Nereden
    Avrupa Diğer

Murat Dinç,

Sinir bozucu tavrın var bu başlık altında. Diyorsun ki Samsunspor maçlarını takip ediyorum. Nasıl takip etmek bu? Daha çapları yokken her maç Trabzonspor'un büyüklüğünün altında ezilmelerinden dolayı Trabzonspor'a kötü tezahüratları var. Sadece tezahürat değil her platformda bize karşı kustukları saçma sapan bir kin var bu istanbul uşakları eziklerin. Bunlar apaçık ortadayken burada Samsunspor propogandası yapman sinir bozucu. Üslubunda çok gereksiz, rahatsız edici. Umarım Samsunspor yerin dibine girer. Ha olurda çıkarsa cevaplarını güzelce sahada alacaklar.

Bu arada arkadaşların sana karşı yazdıkları her şeye katılıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)