Sayfa 3 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 522 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilgisayar Oyunlari

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaaa hileler war merlninin kazaninda ama nasil kullaniliyor yaaa ana sayfa diyor yaziyorum kabul etmiyor yani bir sey yok ne olcak )))))

bir de bari su audi yi nasil alacagimi söleyin we 1 arabam war 2. yi nasil alacam ben)))))))))))))

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

The Godfather'in grafikleri güzelmis.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MaCKaLii_61 Nickli Üyeden Alıntı
    yaaa hileler war merlninin kazaninda ama nasil kullaniliyor yaaa ana sayfa diyor yaziyorum kabul etmiyor yani bir sey yok ne olcak )))))

bir de bari su audi yi nasil alacagimi söleyin we 1 arabam war 2. yi nasil alacam ben)))))))))))))

hile yapma yaw zevkli olmuyor. Araba almak için sokaklarda dolasirken yalnis hatirlamiyorsam mavi noktaydi. oraya gidiyorsun.. baya bi bölüm geçmissen audi çikacaktir. yapman gereken entere basip arabayi almak. garajinda 5 tane araba saklayabiliyorsun.. ben oyunu audi tt ile bitirdim. mustenngi dene derim.

Nereden
    İstanbul

araba saklama nasil oluyor abicim yaaa mesela ben arabami o kadar modifiye etmeme ragmen araba almaya gittim araba aldim we modifiyeli arabam yok oldu(((((((((((((( bana sölesene nasil saklicam arabayi.......

world of warcraft muhtesem düzenlenmis bir oyun

siz bir dünyadasiniz ve bütün herolar dünyanin degisik bir yerinden giren insanlar canadali , misirli , hintli....

ama bir sorun var oyunu oynamak için basta 54 sonra her ay 14 dolar yatircaksiniz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı MaCKaLii_61 Nickli Üyeden Alıntı
    araba saklama nasil oluyor abicim yaaa mesela ben arabami o kadar modifiye etmeme ragmen araba almaya gittim araba aldim we modifiyeli arabam yok oldu(((((((((((((( bana sölesene nasil saklicam arabayi.......

esc ye bas ve açilan menülerden birisi senin garajin ismini unuttum simdi. hepsinidene eski arabani görürsün. entere bas arabi seç oyuna devamet.

Nereden
    İstanbul

saol deneyecem abi ayrica su yeni çikcak oyun mükemmelmis çiktigi zaman haberini beklicem )))))))

benim favorim nba97-98-99-2000-01-02-03-04-2005 bu oyun hakinda bilgisi olan varsa ve yazarsasevinirim paylasalim , hatta iddasina bile oynarim o kadar iddaliyim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Bu alemde yapilmis en iyi fps hatta oyun half-life'dir bence.Gerisi yalan.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Roller Coaster 3 ; üç boyutlu lunapark yapma oyunu .isterseniz makineleri kullanabiliyorsunuz.düsünsenize raylarin üstünde gidiyorsunuz. bu tür oyunlarla ilgilenenlere siddetle duyurulur ...

bence en iyi pc oyunu "harry potter and the philosopher's stone","harry potter and the chamber of secrets" ve son olarak "harry potter and the prisoner of azkaban" üçlüsüdür. kitap ve de filmleri ile ayni temaya sahipler.çok zevkli ve kesinlikle ince bir zeka gerektiriyor.Yani herkes oynayamaz kolayina [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

menejer oyunlarindan CM'den baskasini tanimam. Yeni çikan FM felan hikaye...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Bilgisayarda oyun oynamayali 1 yili geçti ama duydugum elestirilere göre CM ile kiyaslaninca çok kolay bir oyun olmus FM. Oynayan herkes her takimla büyük basarilar kazanabiliyormus rahatlikla. Olmaz kardesim menajerlik oyunu dedigin olabildigince zor olacak, TS'ye sampiyonluk yasatinca evde timsah yürüyüsü yaptiracak insana [img]smileys/smiley4.gif[/img]O yüzden forza CM! [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en baba oyun dxball bilen vardir umarim

dxball cok oynarim güzel oynarim fakat

konsolda burn out takedown 2

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı
    en baba oyun dxball bilen vardir umarim

bende en son sürümü var canim sikildikça oynuyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Artik PC ile ilgilenmiyorum... Yeni parçalar almaya da son verdim...

2006'nin ilk çeyregini bekliyorum... FORZA PLAY STATION 3...

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

cm tabiki onunda en iyisi 01-02 olsa gerek

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

SCN'ye bende üyeyim.Güzel yamalar yapiyorlar.

SCN de türk ligini indirdim fifa 2005 icin ama olmuyor bende hep bir hatta gösteriyor sonra hepden oyundan disari atiyor beni niye acaba??

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

5 senedir CM oynarim, üstüne de bilgisayar oyunu tanimam..Gerçi CMye oyun demek hakkaten pek dogru degil..Daha farkli bi sey bu..Ama simdi FM oynuyorum.Çünkü FM, adindan yanlis anlasilmasin, CMnin son çikanidir..Yani ayni oyun..Bazi olaylardan dolayi adi degisti o kadar..Kolaylik zorluk bilemem ama, ben çok zevk aliyorum.Çünkü oyun CMdeki ayrinti sayilan bir sürü hatadan arinmis durumda..Ayrica kadrolar falan tamamen yeni olunca...

Bence CM ,FM o kadar degil de, öteki menejerlik oyunu diye gösterilenler gerçekten hikaye...

Nereden
    İstanbul

CM'nin devami oldugunu biliyorum.CM'yi yapan iki sirket anlasamamis Cm yapimcilari Fm diye CM'nin devami olarak görülen FM'yi yapti. Arayüz degistigi için alisamadim. hosuma gitmedi. CM'yi her sene günceller oynariz artik

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yillardir bir CM simdilerde FM oyuncusu olarak bu iki oyun arasinda kisa bir kiyaslama yapacagim.

Her yeni gelen oyundan beklentilerim daha fazla olupta bulamadigimdan mi bilemem ama CM-FM serilerinin son versiyonu bir önceki versiyonunu aratir durumda.Firmalarin anlasmazlik yasamasi sonucunda ikiye ayrilan bu oyunlardan FM arayüz ve yenilikler bakimindan oldukça iyi ama önceki serilere göre verdigi zevk sadece %20 diyebilirim.CM 0102 yi 16 saat oynadigimi bilirim ama FM yi en fazla 4 saat oynamisimdir.Eski CM daha gerçekciydi yillar ilerledikçe gerçek denebilecek yetenekler çikiyor oyun daha bi heyecan veriyordu.Lakin FM de ise oyunun zevk alabileceginiz kismi sadece ilk 5 sene ne yazik ki.Bundan sonra oyun zivanadan çikiyor ve tahammül edilemez bir saçmaliklar silsilesine bürünüyor.O ilk 5 senede de katlanamayacagimiz olaylarda yok degil ama yeni arayüz ve futbolcu resimleri bizim ilk 5 senede ki hatalari görmememiz için geçerli sebep.

Sonuç olarak söyleyecegim odur ki CM-FM serilerinden en iyisi CM 0102 dir.FM 2005 ise bizim büyükbeklentilerimizi veremeyen "Bir Gora Filmidir."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

THE PUNISHER...Özellikle grafikleri ve görüntüsü çok güzel tavsiye ederim...

Saygilarimla...

Ilginç KeeN bence efsane CM 01-02 dir ancak FM 2005 de çok güzeldir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)