Sayfa 24 Toplam 134 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3329 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kocaelispor 1-3 Trabzonspor

Süleyman Sofu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Song gibi bir adamı bulmuşuzda kadrodışı bırakıyoruz ALLAHIM sen akıl fikir ver bu takımın hocasından tutda yöneticisine kadar.Biz evrimini tamamlayamamış bir takımız buna artık eminim şayet songun sakatlığı varsaki hiç sanmıyorum bu ucuz kahramanlıktan başka bişey olamaz songun varsa en kötü yedek olur onu oynatmayacak hocada ancak paf takımında paspasçı olur...
    61} ŞENOL GÜNEŞ & FATİH TEKKE {9
    RUHUNUZ YETER

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Süleyman Sofu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Song gibi bir adamı bulmuşuzda kadrodışı bırakıyoruz ALLAHIM sen akıl fikir ver bu takımın hocasından tutda yöneticisine kadar.Biz evrimini tamamlayamamış bir takımız buna artık eminim şayet songun sakatlığı varsaki hiç sanmıyorum bu ucuz kahramanlıktan başka bişey olamaz songun varsa en kötü yedek olur onu oynatmayacak hocada ancak paf takımında paspasçı olur...

song gıbı bır oyuncuyu oynatmıyorsa bır t.t kesın gecerlıbır sebebı vardır buna emin ol ozellıkle bu t.t ahmet ozense
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Nereden
    Sakarya

sevgili yöneticilerimiz dün akşamki rezalet mağlubiyete rağmen bu reklamın burda tutulmasındaki amacı bizle paylaşabilirlermi acaba?
    Herşey biyanada ne basket oynadık ya herkesin eli ayağı titriyodu üzerlerindeki forma sanki TRABZONSPOR forması değilde başka biyerin formasıydı adam o forma için oynasa enaz onsayı fark atardı..
    RUHUNUZ YETER

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ya ayıp ya ya tamam adama kesik attın, e kardeşim ne demek kadroya almamak, adam 35 yaşında 30 mac sarı kartsız aralıksız oynuyor ha sen yoruldun seninle işim bitti, niye tayfun agam oynayacac

ahmet özen istifa
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

song ve tolga kadroya alınmamıs..buyuk ihtimal stoperde giray ve egemen oynucak..
    inşallah giray bi gol atar ve 4 5 farkla kazanırız..

Nereden
    Sakarya

Alıntı demirbeyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    song gıbı bır oyuncuyu oynatmıyorsa bır t.t kesın gecerlıbır sebebı vardır buna emin ol ozellıkle bu t.t ahmet ozense
    doruuu ahmet hoca zaten tecrübedede ERSUN HOCAYA fark atar bırakın abi ben kimse benim fikrime katılsın demiyorum zaten bu benim görüşüm bana göre AHMET HOCA stajyer bir hocadır öyle olmasa 5haftalığına bi takımı alıp kahraman olmaya çöalışmaz...
    RUHUNUZ YETER

.....
    Ziyaretçi

Kesin bi şey bilmeden konuşmayı ne kadar çok seviyoruz. Tamam kadroya alınmamış olabilir ama nerden biliyorsunuz kadro dışı olduğunu. Biraz bekleyelim bakalım kokusu çıkar

Nereden
    Sakarya

gecerli neden tayfun oynayacaktır kesin
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Nereden
    Sakarya

Sağlam olan bir songu kadroya almayıp yerine saatli bomba tayfunu oynatıyorsan bunun adı kadro dışıbırakmaktır ama akıllanmamış demekki geçen hafta bir penaltı yaptırıp sahada serseri mayın gibi gezen tayfun acaba hocanın neyi oluyor songun ölüsü bile tayfundan topçudur songun tecrübesi tayfunun sahada durmasından iyidir..
    RUHUNUZ YETER

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Song yorugun ve gripti.Bu maçta riske atmak istemedi önümüzde daha da önemli maçlar var.Bunlar düşünmeden taşınmadan konuşmayın.Antreman rapor ve formlarını hocadan daha iyi kimse bilemez...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Nereden
    Asya Diğer

Song sapa sağlam olsa bile, artık dinlenme zamanı gelmişti. Geçen seneler Galatasaray'da oynarken bile bu kadar maça çıkmıyordu. Hem o zaman daha gençti. Ben Tayfun'a güveniyorum. Israrla sağ kanat oynatılmak istendi. Ama stoper olarak bence daha yararlı. Eksiklikleri yok mu var. Riziko mu evet. Ama bence gün geçtikçe alıştıkça çok daha iyi olacak.

Nereden
    Sakarya

Alıntı lakerta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Song yorugun ve gripti.Bu maçta riske atmak istemedi önümüzde daha da önemli maçlar var.Bunlar düşünmeden taşınmadan konuşmayın.Antreman rapor ve formlarını hocadan daha iyi kimse bilemez...
    Tamam kardeş özür dileriz sana sormadan konuşmayız hatta direk sen konuş biz imzalayalım istersen burasının tartışma konuşma forumu olduğunu hatırlatırım kaldıkii songun hasta grip yorgun herneyse olduğunu söyleyecek kişi sen olmamalısın bunu hocanızın yada yönetimin açıklaması lazım bu adamlar bu hoca gelene sapasağlamdılar ne olduda bu gelince hepsi hastalanmaya sakatlanmaya başladı bu hocamı işi bilmiyor yoksa bence evet ama kesin biliyodur size göre herneyse ya bu iyigünlerimiz tadını çıkarın
    RUHUNUZ YETER

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Süleyman Sofu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlam olan bir songu kadroya almayıp yerine saatli bomba tayfunu oynatıyorsan bunun adı kadro dışıbırakmaktır ama akıllanmamış demekki geçen hafta bir penaltı yaptırıp sahada serseri mayın gibi gezen tayfun acaba hocanın neyi oluyor songun ölüsü bile tayfundan topçudur songun tecrübesi tayfunun sahada durmasından iyidir..
    Song bitti artık ağabey. Dinlendirilmesi gerekirdi dinlendirilmedi. Formda bir Giray'a şans verilmedi artık yaşı epey ilerlemiş Song'a yüklenildikçe yüklenildi. Zaten Song'da bence saha içindeki misyonunu tamamlamıştır. Bunda daha az görev verilmeli, toparlayıcı rolü daha fazla basmalı artık.

Mustafa Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ayıp ya ya tamam adama kesik attın, e kardeşim ne demek kadroya almamak, adam 35 yaşında 30 mac sarı kartsız aralıksız oynuyor ha sen yoruldun seninle işim bitti, niye tayfun agam oynayacac

ahmet özen istifa
    peki ya hatalarini nasil unuttun hemen ? bunlar ne olacak simdi ?

Ahmet Özen cok iyi karar verdi

Nereden
    Sakarya

tayfunun stoper olduğu bir takımda kimse umutla gökhana kızmamalı nede olsa ne demişler bana defansını söyle sana forvetinin kim olduğunu söyleyim anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az
    RUHUNUZ YETER

Nereden
    İstanbul

Colman oynamak istiyorum demiş..

Muhtemel kadro yazıyor zaten o kadro ile çıkılmayacakki maça yarına kadar 3 kere daha değişir muhtemel kadro

Nereden
    Avrupa Diğer

Trabzonspor'un Kocaelispor maçına Sylva, Ferhat, Tayfun, Egemen, Cale, Hüseyin, Serkan, Selçuk, Yattara, Gökhan ve Umut muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor.
    kaynak:ligtv

ahmet hoca saçmalamaz inşallah. colman yok, giray yok tayfun var! :/

Nereden
    Sakarya

Alıntı ceserdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Song bitti artık ağabey. Dinlendirilmesi gerekirdi dinlendirilmedi. Formda bir Giray'a şans verilmedi artık yaşı epey ilerlemiş Song'a yüklenildikçe yüklenildi. Zaten Song'da bence saha içindeki misyonunu tamamlamıştır. Bunda daha az görev verilmeli, toparlayıcı rolü daha fazla basmalı artık.
    Haklı olabilirsin ama ben sana katılmıyorum bu takımda tayfun stoper oynuyorsa songa ihtiyaç var demektir adam formsuzsa bunun çözümünü bulması gerekende sizin hoca dediğiniz benimse birtürlü güvenemediğim kişidir
    RUHUNUZ YETER

abdullah6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak buna mı deniyor acaba...arkadaşlar bekleyelim bi bakalım niye alınmamış kadroya..geçen hafta selçuk olmayınca da salladı herkes yok ersun hoca yok diye oynamıyo falan...bi daha da oynamz bu takımda diye...selçuk çıktı iki sene daha sözleşmem var Trabzon'dan ayrılmak istemiyorum dedi..sonra da hasta olduğu açıklandı..

Nereden
    Sakarya

Alıntı Mustafa Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ya hatalarini nasil unuttun hemen ? bunlar ne olacak simdi ?

Ahmet Özen cok iyi karar verdi
    ne hatası????
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

tonyalı Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

hocayı takdir ediyorum ersun yanalın yapamadığını yaptı.helal olsun bir defans oyuncusu 25 30 maç oynayıpta bunların %80 ninde yenilen gollerde hatası varsa kesilmeyi kesinlikle hak etti.birde şu selçuk,umut tayfun gibi sıradan topcuları şu takımdan kesebilse bu takım dahada iyi olabilir.eğer bu maçta stoperde girayı değilde yine tayfunu oynatırsa vay halimize.adam resmen canlı bomba ne zaman nerde ne yapacağı belli değil.kayseri maçında eh dedik rahat bir maç seyreteçeğiz.adama hiç yoktan bir daldı.penaltı sevinçimizi kursağımızda bıraktı.hadi hocam bunlarıda keski rahat bir maç seyretelim.benim kadrom 1.recep artık biraz şans verilmesi lazım.2.serkan 3.cale 4.giray 5.egemen 6.hüseyin 7.colman (CEYHUN)8.yattara 9.gökhan 10.barış 11.isaaç
    imzaya gerek yok dedik ya Tonyaliyiz...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sezonun ilkyarısında 2 mağlubiyetimiz vardı ve ikisinde de colman yedek başlamıştı.
    EN IYISI BIZIZ:

Nereden
    Sakarya

Alıntı tonyalı Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocayı takdir ediyorum ersun yanalın yapamadığını yaptı.helal olsun bir defans oyuncusu 25 30 maç oynayıpta bunların %80 ninde yenilen gollerde hatası varsa kesilmeyi kesinlikle hak etti.birde şu selçuk,umut tayfun gibi sıradan topcuları şu takımdan kesebilse bu takım dahada iyi olabilir.eğer bu maçta stoperde girayı değilde yine tayfunu oynatırsa vay halimize.adam resmen canlı bomba ne zaman nerde ne yapacağı belli değil.kayseri maçında eh dedik rahat bir maç seyreteçeğiz.adama hiç yoktan bir daldı.penaltı sevinçimizi kursağımızda bıraktı.hadi hocam bunlarıda keski rahat bir maç seyretelim.benim kadrom 1.recep artık biraz şans verilmesi lazım.2.serkan 3.cale 4.giray 5.egemen 6.hüseyin 7.colman (CEYHUN)8.yattara 9.gökhan 10.barış 11.isaaç
    senin yazını okuyanda takım ligi bitirdi uzatmalara oynuyor sanır ikinciyle aramızda 3 puan varken bu dediklerinin olması biraz zor deilmi tayfun konusunda sana sonuna kadar katılıyorum yarın bende maçta olacam ve eğer onun yüzünden bir goldaha yersek valla söverim artık kimse durduramaz ama yinede kadron çok fantastik olmuş şu ortamda bu kadroyla çıkan adamı naparlar sence...?
    RUHUNUZ YETER

Nereden
    Almanya

Song kadroya alınmadı
    Turkcell Süper Lig'in 31. haftasında yarın deplasmanda Kocaelispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, Kamerunlu savunma oyuncusu Song maç kadrosuna alınmadı.
    8-5-2009 14:13

Teknik direktör Ersun Yanal'ın istifasının ardından sezon sonuna kadar takımın başına getirilen antrenör Ahmet Özen tecrübeli oyuncu Song'u antrenman performansını yeterli bulmadığı için kadroya almadı.

Özen, hastalığı geçen ve takımla antrenmanlara çıkan orta saha oyuncusu Selçuk İnan'ı ise maç kadrosuna dahil etti.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA
    http://www.holigan.com.tr/NewsDetail.php?news_id=12250
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herhangi bir puan kaybında bu song ortaya gelir.
    EN IYISI BIZIZ:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)