Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 347 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tercümanýmýz Halil Yazýcýoðlu Radyo BMN'de! | 22.05.2009 | Yayýn Kaydý Ýlk Ýletide

bende açamýyorum dinleyen varmý þu anda?
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Arkadaþlar kusurumuza bakmayýn.

Bu akþamki sorunu halledemedik bir türlü, teknik iþlerle ilgilenen arkadaþlarýmýzýn hepsi seferber oldu fakat çözemedik.
    Daha önce de bazý teknik sorunlar yaþadýk fakat bu kez biraz farklý bir problemle karþýlaþtýk. Hala onu çözmeye çalýþýyoruz ama Halil Yazýcýoðlu'nu da daha fazla bekletmemek adýna ertelemeye karar verdik birlikte.

Kayseri maçýndan sonra inþallah uygun bir vakitte yayýný yapacaðýz.

Hepinizden özür dileriz.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Gamze Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar kusurumuza bakmayýn.

Bu akþamki sorunu halledemedik bir türlü, teknik iþlerle ilgilenen arkadaþlarýmýzýn hepsi seferber oldu fakat çözemedik.
    Daha önce de bazý teknik sorunlar yaþadýk fakat bu kez biraz farklý bir problemle karþýlaþtýk. Hala onu çözmeye çalýþýyoruz ama Halil Yazýcýoðlu'nu da daha fazla bekletmemek adýna ertelemeye karar verdik birlikte.

Kayseri maçýndan sonra inþallah uygun bir vakitte yayýný yapacaðýz.

Hepinizden özür dileriz.
    neyse kýsmet deðilmiþ...önümüzdeki yayýný sabýrsýzlýkla bekliyoruz...
    OSCAR CARDOZO

Hayýrlýsý olsun kolay gelsin hepinize.
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Mert Zaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hayýrlýsý Olsun Ýnþ Bu Haftadan Sonra Sampiyonluk ile ilgili sorular sorarýz
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 Ýbrahima Yattara

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sorunun çýkmasý bir tek bana yaradý galiba

Bir sonraki yayýný dinleyebilecek durumda olabileceðim inþallah.
    Yaþamak Direnmektir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ah Be Basket Maçý Galibiyetinin Üzerine Bu Yayýn Çok Güzel Olacakmýþ Neyse Nasip..
    Emeðinize Saðlýk..
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Kurtlar Vadisi'ne yönelelim o zaman

Nereden
    Aksaray

Talihsizlik.

Olsun, bir baþka zamana artýk.

Moral bozmak yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Saðlýk olsun....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Kýsmet deðilmiþ.
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Arkadaþlar, bu gün konuþtuðum Halil Yazýcýpðlu ile programýmýz gerçekleþtirecektik. Bu programlar internet üzerinden olduðu için sorunlar biraz fazla olabiliyor ne yazýkki? Yien karþýlaþmýþ olduðumuz sorunlar dolayýsý ile bu akþamki yayýnýmýzý gerçekleþtiremedik.

Öncelikle bunun için önce sizlerden daha sonra da yayýn için nette beklettiðimiz Halil Yazýcýoðlundan özür diliyorum.

Bizler sorunun halledilmesini beklerken bir yandan hem basketbol maçýmýzý konuþtuk (kendisine canlý canlý anlattým ) hem de sizilerin gündüzden foruma býraktýðýnýz sorularý sordum. Ýsterseniz Halilin kulübümüzde son zamanlarda olanlar hakkýnda söylediklerini yazarak sizlere anlatmaya çalýþayým?

1) Öncelikle Halil hepimizin merak ettiði bu Giray olayý hakkýnda konuþmak istemedi doðal olarak. Zaten yayýnýmýza katýlsa da bu soruyu kendisine sormayacaktýk. Çünkü sizler de takdir edersiniz ki kulüp içerisinde bulunan bir kiþinin bu tarz sorulara maruz kalmasý çok da hoþ olmayacaktý. Ki zaten kulübümüz çýkan haberleri yalanlamayarak olyý doðruladýðýný bizlere göstermiþtir.

2)Getirilmesi muhtemel bir teknik direktör konusunda herhangi bir bilgisi bulunmamakta kendisinin. Hatta þu sözü çok hoþuma gitti Biz bugün klinsmanýn geleceðini gazeteden öðrendik. Ýþe sizlere yerel medya faydasý. Teknik direktör konusunda yönetim gerekli çalýþmalarý yapýyor ama bunlar yönetim bazýnda konuþulyor diye cevapladý sorumuzu.

3) Gökhan ve diðer bazý oyuncularýn Ersun hocanýn gitmesi ile birlikte formlarýnda yükseliþ olduðu haberlerine ise gayet samimi, Takýmda hiçbir oyuncu hocasýnýn kuyusunu kazmak gibi bir düþünceye sahip olmadý olamaz da, bu haberþere itimat etmeyin. diyerek güzel ve samimi bir þekilde cevapladý.

4) Ersun hocanýn gidiþi ile ile özellikle Alanzinho, colman ve selçuk gibi oyuncularda bir düþüþün olabileceði sorusuna ise; mutlaka etkileneceklerdir, ama onlar birer profesyonel ve bu durumu aþacak güçleri vardýr diyerek cevapladý.

5) Fatih TEKKE konusunda sorumuza ise, foruma girip baþlýðý inceledim ama ne olduðunu pek anlayamadým dedi. Açýkladýðýmýzda fazla yrum yapmadý.

Arkadaþlar yayýn yapamayacaðýmýzdan dolayý kendisini çok fazla bekletmek istemedik. Bu yüzden sorularýn hepsini sormadýk. Ama saðolsun yine her zamanki gibi çok içten samimi ve delikanlý bir Halil bulduk karþýmýzda. Ýsteklerni de istemediklerini de gayet medeni ve düzgün bir þekilde bizlere ileten bir tercümanýmýz vardýr karþýmýzda. Umarým Trabzonspor yönetimi Teknik Direktör konusunda gösteremediði Ýstikrarý Tercüman konsuunda gösterebilir.

Bu arada belki de bizlerden daha fazla basketbol takýmýmýzýn galibiyetne sevindi. Bu maçý yorumlarken Trabzon da ki Beykoz maçýna da deðinmeden edemedi.

Sizlerin de büyük bir istek ile beklediðiniz bu yayýný teknik aksaklýklardan dolayý gerçekleþtiremediðimiz ve verdiðim sözü tutamadýðým için hepinizden tekrar özür diliyorum. Umarým kayseri maçýndan sonra daha güzel bir ortam da farklý konularýn konuþulacaðý bir program yapma fýrsatýmýz olur.

Ýlginize ve güzel dileklerinize tekrar tekrar teþekkürler.

NOT: programý düzeltebilme adýna gerekli herþeyi yapan KAYA ve GAMZE arkadaþlarýma da teþekkür ediyorum.

Serhat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Halil düþündüðümden ve göründüðünden daha profesyonel çýktý desem yalan olmaz...

Sorulara mükemmel ötesi profesyonellikle cevap vermiþ...

Helal Olsun Halile...

Recep; bi ricam olacak. Bu tip yayýnlar anidenmi oluyor bilmiyorum ama kaçýrdýklarýmýzla ah vah etmek istemiyenlerdenim...

Doðal olarak planlý olsa ve bu tip haberler sabit baþlýkta duyurulsa 1 gün önceden daha iyi kamuoyu oluþur...

Özellikle perþembe akþamlarýnu Cumaya baðlayan akþamlarda yapýlan yayýnlarda izleyici, dinleyici kitlesi az olabiliyor. Mümkünse baþka bir günde yaparsaniz bu yayinlari çok daha hoþ ve güzel dinleti ve yayýnlar olabilir...

Emeklerinizden ötürü çok teþekkür ederim...
    Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemençe bir yere yaslanmadan çalýnabilen tek yaylý çalgý imiþ, Özgürlüðün enstrümaný diyorlar ya; iþte Trabzonspor da bir yere yaslanmadan ilerleyen, Özgürlüðün takýmýdýr...

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Serhat;

Þuna inan kardeþim, Halil gördüðümüzden de iyi bir profesyonle ve bir o kadar da adam. Buna þahsým adýna kanaat getirdim diyebilirim.

Öncelikle yayýnýn kaçýrýlma durumunda zaten bu þekilde önemli konuklar aldýðýmýzda kaçýran arkadaþlarýmýz için yayýnlar kayýt ediliyor ve Radyo bmn sayfasýnda sizlere sunuluyor. En büyüðü 40 mb civarý

Gelelim bu yayýnlarýn yapýlma zamanýna ? Bu yayýnlar normalde daha önce kararlaþtýrýlýyor. Fakat Takým içerisinde görev yapan bu tür arkadaþlarýmýz antrenman programýna göre hareket ettiklerinden dolayý bazen son güne kadar cevap veremeyebiliyorlar. Bir de tabiki kulübün o zamanki durumu ve olaylarýn geliþimi

Bu arada güzel dileklerin için bir kez daha teþekkürler. Keþke sözümüzü yerine getirebilseydik.

Bu arada alacaðýmýz konuklara kusura bakmayýn bizim site perþembe akþamlarý kurtlarý seyredior baþka zaman gelin diyemiyoruz

Sümeyye Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

dün yayýndan haberim olamadý..daha þimdi öðreniyorum ..her ne kadar kayýttan da dinleyebilmek olsa da canlý canlý dinlemek isterdim ve öyle de olacak büyük bi ihtimelle... , geçen yayýnda konuþulan kolbastýnýn gerçekleþememesi üzdü gerçekten beni... kimbilir bi daha ne zamana...bi kez daha teþekkürler ...
    Mustafa abimiz huzur içinde yatýyordur. Bu iþi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu iþi aklayanlar bu iþte sessiz kalanlar acaba onlarýn yatacak yeri var mýdýr?
    Trabzonspor 'eski' kaptaný

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ersun Hoca Halile göre kendi ipini kendi mi çekti?
    Umut ve Gökhaný birlikte oynatmakta bu derece ýsrarlý olmasýnýn sebebi neydi? Takým içinde Ersun Yanal ve futbolcular özeleþtiri yapýyolarmýydý??

Bunu sorarsanýz sevinirim

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Özür diliyorum ben programýn ne zaman olacaðýný anlamadan soru yazmýþým.. Ancak tamam delikanlý dürüst diyoruz seviyoruz da Alkan arkadaþýmýzýn hiçbir sorusuna cevap vermemiþ ki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Yeni program saatini sabýrsýzlýkla bekliyoruz.

Serhat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý alkan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serhat;
    .....
    Öncelikle yayýnýn kaçýrýlma durumunda zaten bu þekilde önemli konuklar aldýðýmýzda kaçýran arkadaþlarýmýz için yayýnlar kayýt ediliyor ve Radyo bmn sayfasýnda sizlere sunuluyor. En büyüðü 40 mb civarý

Bu arada güzel dileklerin için bir kez daha teþekkürler. Keþke sözümüzü yerine getirebilseydik.

Bu arada alacaðýmýz konuklara kusura bakmayýn bizim site perþembe akþamlarý kurtlarý seyredior baþka zaman gelin diyemiyoruz
    Recep; Valla bu iþe bukadar mesai harcýyan herkese çok teþekkürler...

BMN Farký desek yeridir ama emeðinizde bu konuda mükemmel...

Þu Kurtlar iþinede pasif bakma da abi; malum alýþkanlýk yaptý...
    Ýkinci bi husus mübarek gece
    Üçüncüsü bilmem herkesin iþi benim gibimidir; Perþembeleri aþýrý yoruluyorum... Ýþ yoðun oluyor genelde ( Þikayetçi deðilim )

Kaçýrdýklarýmýzýda bi þekilde izleme imkaný sunduðunuz içinde ayrýca teþekkürler ... Sizleri emeklerinizden ötürü AYAKTA alkýþlýyorum...
    Mükemmelsiniz...
    Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemençe bir yere yaslanmadan çalýnabilen tek yaylý çalgý imiþ, Özgürlüðün enstrümaný diyorlar ya; iþte Trabzonspor da bir yere yaslanmadan ilerleyen, Özgürlüðün takýmýdýr...

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Arkadaþlar kýsmetse gene bir sorun ile kaþýlaþmazsak 22.05.2009 Cuma saat 21:30 da halil ile söz verdiðimiz ama aksaklýklardan dolayý gerçekleþtiremediðimiz yayýnýmýzý gerçekleþtireceðiz.

Umarým güzel ve yararlý bir sohbet olur.
    Konu Recep Alkan tarafýndan (21.05.2009 Saat 12:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý alkan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar kýsmetse gene bir sorun ile kaþýlaþmazsak 22.01.2009 Cuma saat 21:30 da halil ile söz verdiðimiz ama aksaklýklardan dolayý gerçekleþtiremediðimiz yayýnýmýzý gerçekleþtireceðiz.

Umarým güzel ve yararlý bir sohbet olur.
    recep abiiiiiiiiiiiiiççç
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Heyecan Yok Heyecan Yok..

Yine Güzel Bir Yayýn olacaða Benziyor.. Recep Abi Þimdiden Kolaylýklar Dileyeyim..
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Arkadaþlar tarihte bir yanlýþlýk olmuþ dzelttik. Saðol vuralcým uyarýn için.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

heyecanla bekliyoruz...
    OSCAR CARDOZO

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Güzel haber.Hemen ajandaya kayýt edelim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)