Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 229 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Lütfen Istifa Edin" yürüyüsü - Trabzon

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

protestoya az bir süre önce "bayrak yakiyorlar" diyelim arkadaslar.

saka bir yana. Inschallah trabzon inliyecek protestoda.

Sana bunu yaptiranlar utansinlar. Yollara düsürenler utansin.

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

cuma gunu sabah 11.00de brukselden biniyorum aktarmali geliyom yani gece trabzondayim yetisemiyorum[img]smileys/smiley19.gif[/img]

AMA MACTAYIM[img]smileys/smiley2.gif[/img]

DRmavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

ARKADASLAR BUGUN TOPLANTI YAPILDI YAPILACAKLAR HAKKINDA SIMDI EN YENI BILGILERI SUNUYORUM..
    TRABZONSPOR TARAFTARLAR DERNEGI OLARAK PLANIMIZ SOYLE:
    1) YARIN UZUN SOKAKTA ZORLU GRAND OTELIN ONUNDE
    IMZA KAMPANYASI BASLATIYORUZ.'LUT FEN! ISTIFA EDIN FENERASYON..YETER!!!'

2) YARIN AKSAM 18.00DA TESISLERE INECEGIZ VE TAKIMIMIZIN SONUNA KADAR EN BUYUK DESTEKCISI OLDUGUMUZU GOSTERECEGIZ.GELEBILENLER ORDA OLSUN

3) CUMA GUNU SAAT 14.00DA TEDAS'TAN BASLAYIP BELEDIYENIN ONUNDE BITECEK OLAN YONETICILERIN,SIVIL TOPLUM ORGUTLERININ,PARTI TESKILATLARININ,VE TARAFTARLARIN KATILACAGI BUYUK BI PROTESTO YURUYUSU YAPILACAK.

4.MACTA BAYRAK DAGITILACAK,DEV SIYAH BAYRAK ACILACAK VE DAHA BI COK SEY..AVNI AKER TIKLIM TIKLIM OLMALI ONA GORE..

EMEGE SAYGISI OLMAYANLARA TEPKINIZI DILE GETIRMEK ICIN BUNDAN DAHA IYI BI FIRSAT YOK.HERKESIN KATILIMINI BEKLIYORUZ...

Guests
    Ziyaretçi

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý

protestoya az bir süre önce "bayrak yakiyorlar" diyelim arkadaslar.

saka bir yana. Inschallah trabzon inliyecek protestoda.

Sana bunu yaptiranlar utansinlar. Yollara düsürenler utansin.

"biçakçi Trabzon halkindan özür dilemeye gelecekmis" diyelim...

yürüyüse gelenler, onu orada göremeyince öfkeleri dahada büyüsün. iyice galeyana gelsinler...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

UYAN TRABZON

GÜNÜMÜZDE : TÜRKIYE LIGLERINDE HER ISTEDIKLERI ÇIRKEFLIGI, MASA OYUNLARINI, ENTRIKALARI RAHATÇA UYGULAYAN; BU OYUNLARINA TÜRKIYE FUTBOL FEDERASYONUNU ALET EDEN VE FEDERASYONU KENDI ISTEDIKLERI ÖLÇÜDE KULLANAN FENERBAHÇE KLÜBÜNÜN ADETA BIR EMPERYALIZMI VARDIR..

ADETA BIR EMPERYALIZM OLAN BU FENERBAHÇE DÜZENININ IÇERISINDE SAMPIYONLUGA GIDEN BIR TRABZONSPORUN ÖNÜ KESILMIS, TRABZONSPORUN SAMPIYONLAR LIGINE GITMESI ENGELLENMIS,TRABZONSPORUN BORSADAKI PIYASASI DEGER KAYBETMIS,OLASI BIR SAMPIYONLAR LIGINE KATILMAYLA BERABER FUTBOLCU TRANSFERINDE DAHA KOLAY PAZARLIK YAPILMASI ZORLASMIS,VE TRABZONSPOR BU DURUMLARDAN YAKLASIK 10 TRILYON TL ZARARA UGRATILMISTIR..

TRABZONDA OYNANMIS OLAN BIR MILLI MAÇTA BILET FIYATLARI 30 MILYON TL?DEN BASLARKEN ISTANBULDAKI BILET FIYATLARI 5 TL?DEN SATILMIS VE BILET ALAN HERKESE FORMA ILE BERABER TÜRK BAYRAGI DAGITILMISTIR.TRABZONDA BILET FIYATLARI FAZLA OLDUGU IÇIN STAD FAZLA DOLMAMIS, BAYRAK DAGITILMADIGI IÇIN DE STATTA FAZLA BAYRAK GÖRÜLMEMIS. DAHA SONRADA BU OLAY FEDERASYON VE BASTA FENERBAHÇE OLMAK ÜZERE : TRABZON SEHRI ALEYHINE BIR KAMPANYAYA DÖNÜSTÜRÜLMÜS VE MEDYAYI KULLANARAK TRABZON SEHRINI TÜM TÜRKIYEYE VATAN HAINIYMIS GIBI GÖSTERMISLERDIR.

BUNUNLADA YETINMEYEN FEDERASYON BASKANI LEVENT BIÇAKÇI 2012 AVRUPA FUTBOL SAMPIYONASINA ADAY OLDUKLARINI VE OLASI BIR SAMPIYONADA MAÇLARIN TOPLAM 7 TANE SEHIRDE OYNANACAGINI SÖYLÜYOR.AMA FUTBOLUN TÜRKIYEDEKI BASKENTI OLAN BIR TRABZON SEHRININ ADINI SÖYLEMIYOR ÇÜNKÜ FUTBOLUN ADRESINI LISTEYE ALINMIYOR. KONYA,ANTALYA,KAYSERI GIBI FUTBOLLA ALAKASI OLMAYAN SEHIRLER BILE LISTEDEYKEN FUTBOLUN ADRESI TRABZON SEHRI LISTEYE ALINMIYOR. VE OLASI BIR 2012 AVRUPA SAMPIYONASINDA TRABZON SEHRINE GELECEK OLAN ÇESITLI ÜLKELERDEN ONBINLERCE TURIST, VE DÖVIZ TRABZONDAN MAHRUM BIRAKILIYOR..

ISTE BU EMPERYALIZME, TRABZON SEHRI ? TRABZONSPOR ALEYHINE ÇEVRILMIS OLAN BU KAMPANYAYA TEPKIMIZI DILE GETIRIYORUZ....

6 MAYIS CUMA GÜNÜ SAAT 14:00 DA TRABZON TEDAS ÖNÜNDEN YÜRÜYÜSE BASLANILACAK VE GENIS KATILIMLI BIR PROTESTO MITINGI GERÇEKLESTIRILECEKTIR..BU KONUYA LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYIN VE FEDERASYON BASKANI LÜTFEN ISTIFA!ADLI MITINGE SIZDE KATILIN !
    Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Iste bu metni bir kagida yazip bir kaç tane örnekle beraber tanidiklarimiza dagittik veAkçaabat'ta bir kaç dükkanin camina,bir kaç duvara yapistirdik insanlarin okumasi için..

Cuma günüde bana söz verenlerle beraber Trabzona gidip yürüyüse katilmayi düsünüyoruz.Imkanimiz olursa bir kaç fotograf buraya eklemeyi düsünüyorum.Edited by: TheRapZoNe

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý TheRapZoNe Nickli Üyeden Alýntý

Iste bu metni bir kagida yazip bir kaç tane örnekle beraber tanidiklarimiza dagittik veAkçaabat'ta bir kaç dükkanin camina,bir kaç duvara yapistirdik insanlarin okumasi için..

Cuma günüde bana söz verenlerle beraber Trabzona gidip yürüyüse katilmayi düsünüyoruz.Imkanimiz olursa bir kaç fotograf buraya eklemeyi düsünüyorum.

bravo kardes. sizi anlinizdan öpüyorum.

Picakcinin terörist basi apo köpegiyle ayni hücreye konmasini istiyorum. Ikiside bu ülkede huzursuzluk cikarmaktan baska birsey yapmadi. Eger katil olursak sorumlusu bu Levent Picbilmemnedir !

Lütfen, bizi katil yapma !Edited by: sanatik

artik haykiris zamanidir artik bir daha oturmamak üzere ayaga kalkis zamanidir haydi trabzonum haydi trabzonsporumun taraftarlari yillardir hep bagirdik hep konustuk artik icraat zamanidir konusma bitmistir artik

is adamlari eski yöneticiler eski baskanlar sizleride bekliyoruz sizler hep konustunuz ama icraatinizi bir türlü göremedik artik icraatlarinizi görelim

trabzonum her yönden bitirildi trabzonum ekonomik olarak bitirildi artik trabzon ve trabzonspor düsmanlariyle ticari iliskilerinizi kesin trabzona sahip çikin ben olsam söyle olurdu ben olsam böyle olmazdi laflarini artik birakin özünüze dönün

hep konustunuz hep konustunuz artik icraat zamani tüm türkiyeyi ayaga kaldirmaliyiz hani anadolu birligi nerdesiniz anadolu takimlari neden sustunuz korkunuz ne korkmayin korkunun ecele faydasi yok zaten sizleri susturdular sizde onlara uydunuz sizde düsman kesildiniz ama biz hepsinin üstünden geliriz biz trabzonluyuz biz trabzonsporluyuz çünkü biz biziz yeterki birlik olalim gün birlik zamanidir gün zalimlere baskaldiri günüdür gün bizim günümüzdür ama lütfen dikkat hersey demokratik olmali hakl1yken haksiz duruma düsmeyelim taskinlik yok ama haykiris var

BIZBIZIZ ÇÜNKÜ BIZ TRABZONSPORLUYUZ

Yaþ
    39

HAYDI TRABZON,

ONURUN,GURURUN,EMEGIN VE HAKKIN ICIN YÜRÜ!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Cuma günü saat 14 :00 da bende orada olacagim.Trabzonspor'umuza yapilan haksizliklara karsi, tek yumruk olarakorada olmaliyiz. Bu artik bizim için bir onur,seref ve namus davasi olmustur. Bu degerlerden yoksun olanlara, sesimizi duyurana kadar mücadelemizi sürdürecegiz...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Pazar günü de federasyona siyah çelenk birakma eylemi gerçeklestirilecek degil mi?

hakantpl - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    45

Arkadaslar yalniz Protesto amacini Asmasin dikkat Edelim hakli durumdayken haksiz duruma Düsmeyelim. Centilmen Trabzon Halkinin Bu konuda Duyarli olmasini Rica ediyorum.

Provakotorlerin oyununa Gelmeyelim Aman Dikkat !!!

Guests
    Ziyaretçi

Alýntý kaze Nickli Üyeden Alýntý
    Pazar günü de federasyona siyah çelenk birakma eylemi gerçeklestirilecek degil mi?

buna müsaade edilmyor maalesef..!

sadece tedas'in önünden meydan'a yürümeye izin var.

Guests
    Ziyaretçi

Alýntý Duman61 Nickli Üyeden Alýntý
    Cuma günü saat 14 :00 da bende orada olacagim.Trabzonspor'umuza yapilan haksizliklara karsi, tek yumruk olarakorada olmaliyiz. Bu artik bizim için bir onur,seref ve namus davasi olmustur. Bu degerlerden yoksun olanlara, sesimizi duyurana kadar mücadelemizi sürdürecegiz...

bende ordayim kardes.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Trabzon'u sallayalim... Herkes orda olmaya çalissin lütfen !

Yaþ
    39

DUN OGLE SAATLERINDE TARAFTARLAR DERNEGI OLARAK UZUNSOKAKTA IMZA KAMPANYASI BASLATTIK.TAHMIN ETTIGIMIN OTESINDE BI KATILIM OLDU.HALK YASLI,GENC,BAY,BAYAN DEMEDEN TEPKISINI DILE GETIRIP IMZA ATTILAR VE BUGUNKU PROTESTO YURUYUSUNE KATILACAKLARINI SOYLEDILER.TRABZON TEK YUREK OLMUS DURUMDA.AKSAM SAATLERINDE STANDI KALDIRDIK 9 BIN KADAR IMZA TOPLANMIS.

HERSEY TRABZONSPOR ICIN...

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Okudum bugün gazetede...Bi kadin vardi bebekli,o da imza atiyordu...Acaip duygulandim...Haydi TRABZONSPORLU...yürekler bir...Herkes katilsin bu yürüyüse lütfn....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ebru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

insallah çok güzel bir protesto olacak HAYDI TRABZON!

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

SIMDI TRABZON'DA OLMAK VARDI ANASINI SATAYIM.

HÜZÜNLÜ GURBET...

NEYSE BIZDE PAZAR GÜNÜ MERDE NAMERDE GÖSTERECEGIZ...

Bu protesto yürüyüsü zaten zamanlama olarak asagi yukari Cuma namazinin bitis saatinden az sonraya denk geliyor.Camilerden çikan kalabalik(özellikle de esnaf kesimi)dogruca Tedas'in önüne gitse amaca ulasilir.

ben de gidiyoruuuuuuuummmmmm!!!!!! [img]smileys/smiley17.gif[/img]okulda sinavi ögleden önce olduk... simdi eve geldik biz de arkadaslarla protestoya katilacagiz... sunu söyleyebilirim ki bugün Trabzon'daherkes 'PROTESTO'yu konusuyor...

hadi arkada$larrr bastirin yikin ortaligi

aaahhh TRABZONda olsaydim aaahhhh

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yürüs basladi gazamiz mübarek olsun...

Istanbul'da geçtigimiz haftasonu Fenerbahçe ile Trabzonspor arasinda oynanan son yillarin en tartismali karsilasmasi kabul edilen maç sonrasinda Trabzon'da bugün Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve karsilasmanin hakemi Cem Papila'ya tepki anlaminda "Lütfen Istifa Edin" yürüyüsü düzenleniyor.
    Cumhuriyet Caddesi'ndeki TEDAS önünde toplanan ve sayilari 10 bini bulan kalabalik, Kahramanmaras Caddesi'nden Atatürk Alani'na dogru saat 14.15'de yürüyüse geçti. Trabzonspor'u destekleyen tüm taraftar dernekleri, sivil toplum kuruluslari, eski futbolcular ve yöneticiler yürüyüse katilarak destek verirken, yürüyüs sirasinda sürekli olarak TFF ve hakem Papila aleyhine tezahüratlarda bulunuluyor. Polis ekipleri çevrede genis güvenlik önlemleri alirken, çevre binadaki vatandaslar da yürüyüstekilere alkislariyla destek vermeye çalisiyor.
    Edited by: Emorfo

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Ben katildim bankada isim vardi kalamadim fazla.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Çok kalabalikti gruplar parça parçaydi ama birlesmistirler illaki.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bayraklar da süperdi ya.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

hadi hayirlisi bakalim

goreceksiniz istanbul basini bunu gostermicek bile gosterse bile 3 saniye gosterir

Edited by: Tolgaa6161

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)