Sayfa 2 Toplam 4000 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 99992 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaşlar iyi hoş diyorsunuz da bende yazdığınız oyuncuların alınmasını isterim..ama hangi parayla alınıcak bilmiyorum..bana göre kadromuz çok yetersiz.. seneye 3 kulvarda yarışıcaz..bence bu takıma gerçekten bi forvevt lazım bu iş umut gökhanla olucak iş değil bunu herkes biliyor..fatih tekke,semih tarzı bi oyuncu lazım ilerde top tutucak..birde defansit ortasaha(ön libero)yani hüseyin oyunun bi tarafını oynayabiliyor..hücuma hiç bi katkısı yok..hücuma çıkmaya çalıştığı zaman gol yiyoruz sivas maçında olduğu gibi..hüseyinin yerine oyunun iki tarafını oynıyabilecek bi oyuncu lazım aurelio gibi mesela.. bu iki mevkiye kesinlikle oyuncu alınması şart..adam gibi bi sağ bekimizde yok ama sağ bek sonraki iş.. ince forvet ve önlibero lazım..şunuda söylemeden geçemicem..GÖKHAN ÜNALA VERİLEN 6.250 MİLYON AVRO'YU MEHMET YILDIZ İÇİN KULLANSALARDI SEZON BAŞINDA..MEHMET YILDIZ ilerde top tutabilen bi oyuncu ben gökhanın hiç ilerde top tuttuğunu görmedim..anca 5 kişinin arasına dalıyo topu kaptırıyo..MEHMET YILDIZ GÖKHANDAN ÇOK DAHA İYİ Bİ OYUNCU..O PARAYLA MEHMET YILDIZ ALINSAYDI ŞİMDİ SİVASIN YERİNDE EMİN OLUNKİ BİZ OLURDUK..
    I am not in danger , I am the danger..

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güzel bir baslik. Sadece transer zamanlarinda degil, her zaman acik kalmasi dilegiyle.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Almanya

ön liberoya oyuncu lazim degil faty ve ceyhun yeterde artar bile.bu takimdan yattara,hüseyin,tolga tayfun,ferhat,sylva,umut gönderilmeli.yattara mehmet topuzla takas edilmeli

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bence o bölge için ceyhun çok yetrsiz. stoper için iyi olabilir ancak ön liberoda çok yetersiz ve yavaş...hüseyin on defa daha iyidir ceyhundan o bölgede! o bölgeye seri bir oyuncu lazım, colman, selçuk ve hüseyin yeterince ağır zaten, o nedenle çok pozisyon veriyoruz bazen...
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Murat Ceylan faydalı olmaz mı bize ben beğeniyorum oyununu

Abi Tayfun'a bu kadar ön yargılı yaklaşmayın bu sene bariz bir hata yaptı mı Tayfun bence tam aksine gelişme gösterdi iyi bir sezon geçirdiğini düşünüyorum Tayfun'un
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Almanya

Murat ceylani genc milli takimdayken abdullah hocamiz bizim yöneticilere önermis malesef ilgilenm emisler piyasasi artmadan önce tv,de bir yönetici söylemisti.tayfuna gelince TS,de oynayacak bir oyuncu degil,ön liberoda faty oynamali hic bir sikinti olmaz

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Gençlerbirliğinden Mehmet Nas'ı azcık takip edin arkadaşlar bence 10 numara topcu. Ön libero için yerlilerin en iyilerinden birisi.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray Bulakın yakın çevresinden aldığım bilgiye göre.. Giray Bulak gelirsem Hüseyini kesinlikle takıma almam, 2.lig de bile zor oynar diyomuş Hüseyin için

farukdayi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖNCELİKLE YENİ BAŞLIK HAYIRLI OLSUN...
    Gökhan ünal ve umut pulut bu takımdan gönderilmeli...demorolize oldular..bu saatten sonra en iyi adamı da getirsen onlara şahane paslar da çıkartsalar bu kazma ve kürekten birşey olmz...
    takıma çok iyi 2 tane yıldız golcü şart...
    ayrıca çok iyi bir oyun kurucu..COLMAN denilen vatandaş kaç maçta bu görevi yaptı??3 yada 4 maç...hüseyin muhtemelen satılcak onun yerine çok iyi bir ön libero şart...ERNST gb...
    ayrıca sol bek ve sol açık alternatifi yok..
    yattara satılcaksa onun yerine gökdeniz tarzınd bir oyuncu alınmalı..tayfunun yerinede iyi bir sağ bek olmalıç.serkan balcı gönderilmeli...

en önemlisi ts ligde 61 numaralı kaliteli futbolcuları toplamalı...geçen sivas maçıonda gördüğümüz üzere takımda trabzon insanı temsil edecek ruh yok...ancak trabzonlu birkaç futbolcu olursa bu özveriyi diğerlerine aşılayabilir...

sonuç bu takım çekirdek kadro olarak düşünülmeli en az 5-6 yıldız transfer edilip seneye şampiyonluğa oynanmalı...

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Iyi bir hoca ve 5 sene garanti kalmasi icin bir kontrat transfer edilmesini istiyorum... gerisi gelir zaten
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun Öncelikle , Hemen Başlığın Anlam Ve Önemine Değinerek Düşüncemi Yazayım , Orta Saha'ya Biglia ve Mehmet Topuz İleri Uçta Baros Gibi Bir Forvet Lazım .Ama Önce Teknik Adam Lazım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi bir hoca ve 5 sene garanti kalmasi icin bir kontrat transfer edilmesini istiyorum... gerisi gelir zaten
    5 ay diyecektın 5 sene yazdın galiba yanlışlıkla. İyi bir hoca 5 ayda takımı takım yapar yapamadı zaten iyi değildir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençlerbirliğinden Mehmet Nas'ı azcık takip edin arkadaşlar bence 10 numara topcu. Ön libero için yerlilerin en iyilerinden birisi.

oda bizim Serkan gibi, zamaninda Samsun'daydi. suan ki maclarinda gördügüm kadari ile futbolunu hic gelistirememis.

Adnanimiz vardi, o zaman onu satmasaydik, ha Mehmet Nas ha Adnan
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1) Forvet = en kötü ihtimal 15-20 gol atacak
    2) ön libero = ofansif yönü güclü olacak
    3) sag bek = Serkan ve Tayfun'dan iyi olacak
    4) sol bek = Cale'ye iyi bir alternatif
    5) ? Tabata

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı Olsun

Nereden
    İstanbul

Mehmet Topuz !!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Lancet_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alanzinho-yattaranın sahada birlikte oynaması için(yattaranın satılmayacağını varsayarsak) ileride top tutan bi forvet arkaya da gattuso lazım bi tane..ancak bu iki adam beraber oynar öyle olursa..yoksa öne gökhanı koyarsan orta saha da berbatsa o gün sonuç sivas hüsranı olur..bunu görmüş olduk..iyi bi sırtı dönük oynayabilecek bi forvet ki bu tekke olur yada başkası olur bilemem..bi de selçukla beraber çift önlibero oynayabilecek harbi ciğerli top kazanma ve yer tutma yeteneği üst düzey olan örnek aurellio yada appiah gibi bi adam..sağbek işini serkanın halledeceiğini düşünüyorum..bu aralar formsuz sadece herkes gibi
    Gattuso Yerine Mehmet Topuz Koy cuk Diye Oturur

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Acil birinci öncelik SAĞBEK.
    Serkan oranın adamı değil, Tayfun yedek olur. Kaliteli bir sağbekten başlamalıyız...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence trabzonsporun oncelikli ihtiyacları on libero sag bek forvettr ve yattarayı iyi bi paraya satıp yerine ozeri almaktır..yattaranın 10 milyon euroya satıldıgını varsayarsak..

1)Fatih Tekke 2 milyon euro
    fatih tekkeyi herkes bilir ve sezon sonu 2 milyon euroya serbest kalıyor kendisi de trabzonspora gelmek istiyor 3 sene rahatlıkla gol sorunumuzu cozer alınacak ilk isim fatih tekke olmalı diyorum..ayrıca formundan hiçbiir şey kaybetmemiş 50 dakika da 1 gol ortalaması ile oynuyo rusyada
    2)orhan sam sezon sonu serbest
    orhan sam sezon sonu serbest kalıyor bence suan super lig de oynuyan en iyi sag bek orhan samdır umit milli takımda da cok basarılı bi performansı vardıı...managerine ve ya kendisine cuzi bi miktar para odenerek sozlesme imzalayabiliriz..bize hem ofansif hem defansif olarak cok katkı saglar 90 dk yorulmadan ileri geri gidebilen defansif yonu de yuksek bi oyuncu ayrıca daha 22 yasında..
    3)ozer hurmacı 2 milyon euro
    başında yattarayı satarsak demiştim yattaranın satıldıgı varsayılırsa orta sahadaki acıgımızı ozer hurmacı kapatabilir..ozer daha onceki acıklamalarında -biz trabzonsporun maclarını izleyerek buyuduk yenilince aglardık- gibi soylemlerde bulunuyodu ama biz 1.5 milyon euro ya onerilince almadık sonra lemi de kafasını yiyince transfer yattı...ama suan 2 milyon euroya cok rahat satabilirler zaten ankaragucu kume duserse ankarasporla birlesir bircok oyuncu da satılır..
    ozerin oyununa gelince oncelikle cok hırslı bi oyuncu cok rahat adam gecebiliyo ve takım oyununu cok cok iyi oynuyor iyi pas yapabiliyor seneye cok iyi pas yapan iyi takım oyunu oynayan bi takım dusunuyosak yattaranın yerine ozer sart diye dusunuyorum yattaraya da artık izin verilmeli..ozer 22 yasında
    ozeri tanımayanlar için
    http://www.ktunnel.com/index.php/101...74af6cfe215354
    http://www.ktunnel.com/index.php/101...440b7d7f215354

4) lucas biglia 6 milyon euro
    geldik on liberoya lucas biglia gecen sene belcika liginde en iyi oyuncu secildi ki bu sezon da secilicek gibi gozukuyor..ben belcikayı bilmem ama bana gore dunyada en iyi on liberolardan birisi hem adam gecme yetenegi var hem top cok iyi bir top kesici ve colmandan bile iyi pas atıyor şimdi bu bize agır gelir denilebilir yıllardır pas atan on liberomuz olmadı ama bigliayı alabilirsek yapabilicegimiz en iyi iş olur

Nereden
    İstanbul

Lucas biglia devam

biglia daha 22 yasında cok hırslı bi oyuncu 6 milyon euro civarı rahatlıkla alınabilir tek dezavantajımız anderlethin sampiyonlar ligine gitme ihtimali ama yine de 6 milyon euro gibi bi teklifi reddetmezler..
    biglia

Lucas Rodrigo Biglia
    - RSC Anderlecht Jupiler Pro League Jupiler Pro League

Weiterblättern zu: Jan Polak
    Lucas Rodrigo Biglia Foto: unbekannt
    Geburtsdatum: 30.01.1986
    Größe: 1,76
    Nationalität: - Argentinien
    - Italien
    Fuß: rechts
    Profil Transferdaten Leistungsdaten Auf einen Blick Steckbrief Korrektur
    Verein (RN): RSC Anderlecht 5
    Position: Mittelfeld
    Positionsdetails: defensives Mittelfeld
    Vertrag bis: 30.06.2012
    Marktwert: 7.000.000 €
    Spielerberater: firsteleven ISM
    Debüt (Team): 30.07.2006*
    * = (im Aufbau wegen fehlender Spielberichte)
    defensives Mittelfeld
    News zu Lucas Rodrigo Biglia
    21.05.06 Biglia zu Anderlecht

bigliayı merak edenler için
    http://www.ktunnel.com/index.php/101...c6ab7d09315354

Nereden
    İstanbul

................slyva................
    o.sam.....giray.....egemen..cale
    ...........biglia...colman............
    .......ozer.................alan......
    ............gokhan....tekke..........

sadece 4 transfer ile bu kadro kurulabilir..
    huseyin ruslara yattara araplara tayfun herhangi bir turk takımına satılarak transferler karsılanabilir zaten 10 milyon euroya mal oluyor...eminim bu kadro gol rekoru pas rekoru her tur rekor kırıcaktır..

7 AHMET 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sağ kanat (yattara satılırsa), sağ bek, sol bek(caleye alternatif) , ön libero, ,forvet (2 tane) çok ihtiyaç var bakalımm ne olacak??
    Oluklar çift birinden nur akar, birinden kir...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

transferden önce eldekileri verimli kullanalım derim...

Mesela göksu..eger ısrar edilirse ikinci bir gökham gönül olabilir..Ayrıca tayfun da iyi bir alternatif sag bek...

ceyhun kesinlikle ön libero degil ama iyi bir alternatif stoper olur...
    giray,egemen,song ile tandeme adam gereksiz..

Sol bekte cale ve karadenizspordaki ismail yeterli..

sag acık yattara kalırsa göksu ve barıs burada alternatif olur..Belki bir alternatif alınabilir...

Sol acık alan barıs bir tane genc yetenekli sol acık alınmalı....

ortasahanın ortasında selcuk colman faty dısında bir tane mücadeleden kacmayan ama topa yatkın olan oyuncu alınmalı.Ernst ayarında olmalı...
    Bunun dısında brulsun sezon bası performansı cok önemli.Eger beklentileri karsılarsa bu bölgeye yapılacak cok iyi bir takviye yeterli olur..

Ve gelelim forvet..Bence en sorunlu bölge..Gökhan maliyeti nedeniyle kolay vazgecilecek bir oyuncu degil..Keza umut iyi bir alternatif olur....

İsac kalırsa oda alternatiften öteye su an icin gecemez...

Bu bolgeye karadenizspordaki eren sezon bası performansına göre kadroya dahil edilmeli ve kimsenin tartısmayacagı cok iyi bir santrafor alınmalı...

sırtı dönük oynamalı yop tutup geriden gelen oyuncularla duvar pası yapabilmeli hava hakimiyeti olmalı...Kısca fatih tekke ayarında bir oyuncu olmalı...Paraya kıyılıp en fazla maliyetli transfer bu bölgeye yapılmalı..
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı farukdayi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖNCELİKLE YENİ BAŞLIK HAYIRLI OLSUN...
    Gökhan ünal ve umut pulut bu takımdan gönderilmeli...demorolize oldular..bu saatten sonra en iyi adamı da getirsen onlara şahane paslar da çıkartsalar bu kazma ve kürekten birşey olmz...
    takıma çok iyi 2 tane yıldız golcü şart...
    ayrıca çok iyi bir oyun kurucu..COLMAN denilen vatandaş kaç maçta bu görevi yaptı??3 yada 4 maç...hüseyin muhtemelen satılcak onun yerine çok iyi bir ön libero şart...ERNST gb...
    ayrıca sol bek ve sol açık alternatifi yok..
    yattara satılcaksa onun yerine gökdeniz tarzınd bir oyuncu alınmalı..tayfunun yerinede iyi bir sağ bek olmalıç.serkan balcı gönderilmeli...

en önemlisi ts ligde 61 numaralı kaliteli futbolcuları toplamalı...geçen sivas maçıonda gördüğümüz üzere takımda trabzon insanı temsil edecek ruh yok...ancak trabzonlu birkaç futbolcu olursa bu özveriyi diğerlerine aşılayabilir...

sonuç bu takım çekirdek kadro olarak düşünülmeli en az 5-6 yıldız transfer edilip seneye şampiyonluğa oynanmalı...
    Arkadasim sende takimda adam birakmamaissin. Yataaradan Umuta, Gokhandan, Huseyine, Tayfundan Serkana. Biraz daha yapici ve gercekci olursak daha iyi olur gibime geliyor.

Ornegin 2 forvetten bahsetmissin. Ben yonetimin boyle birsey yapacagini zannetmiyorum. En fazla 1 tane forvet alabilirler. Zaten Isaac, Umut ve Gokhanin kontratlari devam ediyor. Bunlari satip yerine alacaklarsa bilemiyorum. Ha sattilar diyelim yabanci golcu zaten alamayiz, turklerdende bizimkilerden cok daha iyisini bulmak zor. O yuzden benim dusuncem sadece 1 cok kaliteli yabanci forvet.

Ikincisi sol beke transfer gerektiginede katilmiyorum. Egemen Calenin olmadigi sure zarfinda cokda iyi idare etti. Olmadi Karadenizspordan birtane getiririz. Oyle heryere 2 adam almaya kalksan zaten kadro yetmez. Bazi insanlar birkac yerde birden oynayabilmeli.

On libero mevkiine kesinlikle katiliyorum. 1 adet cok kaliteli olmasina gerek yok (Bizdeki 0 oldugu icin azicik iyi olsa yeter) turk bir onlibero. Mehmet Topuz, Murat Ceylan yada sezer Badur olabilir.

Colmandan 10 numara olmaz demissin ki bu adam zaten 10 numara degil. Geldigi yerdede 10 numara degildi. Daha defansif oynayan bir oyuncuydu. O yuzden zaten onceden transfer ettigimiz Christian Bruls denenerek bu mevki icin kullanilabilir.

Sag kanatta yeterniden fazla alternatifimiz mevcut zaten. Isaac, Baris, Yattara. O yuzden boyle bir transfere hic gerek yok.
    CM yada FM deki gibi sunu satayim bunu alayim biraz gercek disi oluyor. Bence kadro cok iyi. Bu kadro korunup 1 On Libero ve 1 Forvet ile takviye edilirse cok guzel gunler ve sampiyonluklar bizi bekleyecektir.

Ha alinabiliyorsa maddi gucumuz elveriyorsa tabiki Hayrettinler Musalar, Ozerler, enginler alinip kadro genisletilebilir ama bu maliyeti kaldirabilecek bir gucumuz oldugunu zannetmiyorum.

Selamlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı olsun.. Asla memnun olmayanların yeni uğrak yeri olacaktır..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)