Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz nerde yanlis yaptik?

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Besiktas macindan sonra ilk kez giriyorum siteye. Nedendir bilmem cok canim sikilmisti o mactan sonra hem yenilmemiz hem de her yenilgi sonrasi yaptigimiz kelle koparmalarimiz ve birbirimize karsi bazen acimasizliga varan hareketlerimiz, sozlerimiz.fficeffice" />

O gunden beride aklima geldikce soruyorum kendime hep. Acaba biz nerde yanlis yaptik veya yapiyoruz diye. Tamam temiz olmayan bir ortamda Allah?a cok sukur ustumuze leke degdirmeden bugune kadar geldik ama yanlis olan sadece ortamin pis olmasi degil diyordum kendi kendime. Tamam sunuda kabul ediyorum eger soracak olursaniz. Rakiplerimiz bize karsi bazen anlamsiz ve beklide gereksizce saldiriyorlardi ama sonunda gene yanlislardan bir tanesinin bu olmadigi sonucuna vardim hep. Neden derseniz bunlar hep vardi zaten ve bundan sonrada olacakti. Ama yillar oncesinde oyle bir nesil geldiki, butun bunlari ve bundan daha fazlasini altederek bir degil iki degil tam alti kez heveslerini kursaklarinda birakti akbabalarin ve bugun hala yasayan onlarin cocuklarinin.

Ondandirki sorularim hep kendime, hep bize yonelmeye basladi. Ben nerde yanlis yapiyorum daha dogrusu biz nerede yanlis yapiyoruz ki o gunlerde bizden cok daha zor sart ve durumda olan bu insanlara ulasamiyoruz hatta bazen yakinlarina bile yaklasamiyoruz. O zamanlarda maddi imkanlar daha mi iyiydi yoksa, veya o zamanlarda stadimiz, tesislerimiz daha mi moderndi. Bu ve bunun gibi sorular silsilesine verdigim her cevap koca bir hayir oluyordu. Peki o zaman nedir bu lanet olasi yanlis veya eksik diye cildiracak duruma geliyordumki Hakan Kulacoglu?nun kitabina basladigim ilk sayfalarda cevap bir tokat gibi suratima carpmaya baslamisti. Hani suclu olursunuz ve bir buyugunuz sizi dover ama suclu oldugunuzdan dolayi birakin elinizi kaldirmayi utancinizdan yerinizden bile kipirdamazsiniz ya iste oyle bir durumdu o anki halim.

Arkadaslarim, kardeslerim benim yasimdakilerin anilarinda bile toz tutmaya baslayan en son sampiyonlugumuzdan sonra gecirdigimiz surecte biz aslinda sampiyonluklari kaybetmiyorduk, bizi biz yapan gercek efsanenin ortaya cikmasini saglayan ruhumuzu yitiriyorduk yavas yavas. Dis mihraklarin bilincli olarak yaptigi, icimizden bazilarininda belkide farkinda olmadan iyi niyet disinda bir amaci olmayan kararlar ve hareketler sonucunda ruhumuz gidiyordu. Rakiplerimizin cuvallar dolusu paralar harcayarak veremeyecegi maddi zararlar farkinda olmadan cok farkli bir sekilde eritmeye basliyordu bence bizi.

Ilk olarak beklide daha buyuk bir Trabzonspor ruyasi bazi yerlerde yaralar acmaya basladi. Kim diyebilir bunu yapmak isteyenlerin Trabzonspora zarar vermek icin boyle birsey yapmak isteyeceklerini. Onlar icinde belkide en kolayiydi en ucuza bu isi bitirip moda tabirle ?gaz vererek? gencleri sahaya surup basarilara devam etmek. Ama olmadi ve bu olmamayi o insanlara cok agir bir sekilde yuzlerine vurarak anlattik. Ilk ?ayri gayri? orda cikti belkide dusmanlarimizin agizlarindan salyalar akitarak izledigi. Sonra Trabzondan olanlar ve Trabzondan olmayanlar senaryosu oynanmaya basladi. En guzel ve en ise yarayanida bu oldu herhalde. Zaten ?tezcanli? bir yapiya sahip olan bizler birbirimize ilk kanatan yaralari burada vermeye basladik. Trabzonda olanlar Trabzonda olmayanlari uzaktan gazel okumakla suclarken, disardakilerde Trabzondakileri nimetin kadrini bilmemekle cevap vermekte gecikmediler hic. Bu arada degisim projesi tutmayinca tekrar eskiye donen anlayisinda basarisiz olmasi icin icimizden ?refleks? olarak belkide temenniler gecmeye basladi. Insan dogasindan olacak belkide ?sen beni basarisiz oldugum icin yerden yere vurdun ayagin sektigi anda aynisini bende sana yapmazsam ne olayim? psikolojisi iyice oturdu.

Bundan dolayi cok genc topcumuz heder oldu, cok insanimiz kusturuldugu icin faydali olamadilar belkide. Kendi icimizde yetisen evlatlarimiza en hoyrat muameleyi yaptik cogu zaman, onlarinda en az bizim kadar bu renklere olan sevdasini unutarak belkide. Isin en aci tarafi artik aramizdaki husumet tohumlari iyice tutmus ve disardakilerin birsey yapmasina gerek kalmadan en ufak bir terslikte aramizda ayrik otlari bitmeye baslayiveriyordu.

Goz gore gore kendimizi yedik belkide yillarca rakiplerimizin sinsi ve dusmanca tebessumleriyle izledigi bu surede. Acilar bizi bir araya getirsede bazen, ?inatci? kimligimiz hic birakmadi bu birlikteligi cok fazla surdurmemize. Daha dogrusu firsat vermediler ?Trabzonspor? sevdasini yasayanlarin ayri gayrisini ne olabilecegi sorusunu sormamiza. Hemen baksa bir hikaye uydurup bizi birbirimize dusurmeyi basardilar herseferinde. Islerine geldigi icin cok hoslarina giden ?Trabzon insani futbolu cok iyi bilir? lafi bizi ?en iyisini ben bilirim bende baska daha iyisini bilen olamaz? kibirliligine kadar goturde belkide. Karsimizdakini birakin anlamaya calismak dinleme tenezzulunu bile gostermemeye baslamistik artik. Birkere birseyi soyledik mi haksiz oldugumuzu anlamamiza ragmen geri donmemeyi maharet sanmaya baslamistik.

Yazimin basinda dedigim gibi, bizi yillardir kendisine hasret birakan sampiyonluk, ortamin pisligi, rakiplerimizin buyuk hamleler yapmasi, hakem hatalari, kadromuzun yetersizligi, hocalarimizin isbilmemezligi, yonetimimizin pasif olmasindan degil ruhumuzun azalmasindan, o eski havayi yakalayamamizdan kaynaklaniyor. Akbabalarinda yillardir yapmaya calistiklari ve yakalamamizi engelledikler sey bu bence arkadaslar.

Ama artik yolun sonuna geldiklerinin farkinda hepsi. Emin olun su anda onlar daha tedirginler bizden. Korkunun ecele faydasi olmadigini anladilar ve kirli sampiyonluklarinin sevincini yasayamadan kabuslar gormeye basladilar. Bu senede bir sekilde durdurduk ama seneye ne yapacagiz diye kara kara dusunuyorlar caresizce Yillarca her turlu cirkeflikle, pislikle, igrenclikle devam ettirdikler bu sistem cokecek arkadaslar ve bunu gerceklestirmekte ne mutlu bizeki Trabzonsporumuza nasip olacak, dolayisiyla bizlere.

Onun icin diyorumki birakalim ?ayri gayri? yi birakip toplanalim masanin basina hep beraber. Eski gunlerin yer sofrasinda ortaya konulan tencereye beraberce sallayalim kasiklarimizi. Berbaberce paylasalim her turlu guzelligi dahada buyutmek icin, beraberce paylasalim her turlu aciyi dahada azaltmak icin. Trabzon?da, Istanbulda, Ankara?da, Izmirde, Edirne?de tum Turkiyedeki kardeslerimizle tek bir yurek olalim Trabzonspor sevgimizi yaristirmak icin. BMN, AvniAker.net, Trabzonsporlist,GurbetciGencler.com, Cilginlar.Com, TS-67.com ve daha adi aklima gelmeyen tum kardeslerimizle bir araya gelelim. Tribunlerde beraberce haykiralim taraftar gruplari Gurbetci Gencler, Cilginlar, Meydan, Tayfa ve gene aklima gelmeyen diger gruplarla omuz omuza verelim birbirimizden hic ayrilmamacasina.

Gelin yillarca bizi uzaklastirmaya calistiklari EFSANE TRABZONSPOR ruhumuzu yeniden kazanalim bu serefsiz aleme ONUR kelimesini tekrar ezberletmek icin. Cunku buna bizim oldugu kadar guzel ulkemizinde ihtiyaci var.

Saygilarimla

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1)-Sezon basinda ilk 3 haftadan sonra kim ne derse desin Yattara-Gökdeniz-Tekke çekismesi oldu.

2)-Szymkowiak gibi çok kaliteli bir futbolcu almadik hataydi.

3)-Lee'nin yerine çok daha iyi bir transfer yapilabilirdi.

4)-Agustine'den hiç yararlanilamadi,ya oynatilmali ya da gönderilmeliydi.

5)-Seyircimiz ikinci yaridaki muhtesem performansin da degildi.

6)-Camiamiz sampiyonluga tam inanamamisti.

Nereden
    Avrupa Diğer

7)- Ilk bes hafta icersinde verilen cok iddali demecler vemedyanin verdigi gazla birlikte takimin erken havaya girmesi!

Seyircimiz ilk yarida çok mu güzeldi ? allah askina? TRABZONSPOR SEYIRCISI BILINÇLENMEDIKTEN SONRA TAKIMI OLUMSUZ ETKILEMEYE DEVAM EDICEK VE BASARISIZLIK KAÇINILMAZ OLACAKTIR. Kimse bana masal anlatmasin 2 yildir içerde ki tüm maçlara gittim. Iste size Trabzonsporun taraftar potresini söylüyorum. Takim saha isinmaya çiktiginda maraton + kale arkasinda ki ler sampiyon trabzon vsvs bagiriyorlar. Ayrica tribunlerde muthis çekisme içersinde bi deniz bi yol tarafi bi maraton sag bi maraton sol önce teker teker sonra topluca takimi çagiriyorlar (ya birakin adamlar isin be) sonra ilk 15 dk genellikle bordo-mavi-en büyük-trabzon seklinde kapaliyida katarak bagiriyorlar. digerlerinde kapali bagirmiyor. daha sonra gol felan olmazsa suskunluk hatalarda ugggg diye garip sesler geliyor oyuncunun morali bozuluyor. gol pozisyonlarinda alkis ardindan trabzon diye bagirmalar 2 dk sonra tekrar çekirdek. ilk yari biter öndeysek alkis, gerideysek eskisi kadar olmasada bazi küfürler,ugultular felan berabere ise her ikiside. Ikinci yarida ilk 15 dk ts pozisyona giremezse herkes tiyatro izler gibi izliyor. Maç 1-0 lehimize, 0-0 veya yeniliyorsak pas hatalarinda ugultular. 3-0 ve fazlaysa stadta ses yok yine hatalarda ugultu. (2 sezondur 3-4 maç disinda bütün maçlarda görüntü buydu malesef) evet takimimizi desteklemeyi ateslemeyi bilmiyoruz dünkü maçta da açikca görüldü bu böyle giderse de ögrenecegimiz yok. Baska bir konuda stad 2 sezonda yaptigimiz 34 maçta toplasan 10 kez felan doldu. kimse maça gelmiyor. bu sezon 5-6 maç haricinde maratonun yarisi bostu. yönetim biletleri 2-4-10 yapmis açikca diyor ki bilet hasilati diye birsey almayacam gelecek para giderlerden az çunku yalvariyorlar sanki gelin takima destek verin diye gelenler destek yerine, takimi atesleyecek yerine en ufak bir hatada bagiriyor adamlarin morali bozuluyor. anlamiyorum ya onlar robot mu hata yapamaz mi? ne oldu pas hatasi yapti ? niye bagriyorsun? alkislasana bidakine pasi dogru yaparsin diye? NIYE LAN NIYE BAGIRIYORSUN? o kadar doluyum ki bu konuda sayfalarca yazarim. bilet fiyatlari 0 nerdeyse gelene para vericek yönetim ama yine gelenler bagirmiyor ya maraton 10 milyon olunca kiyamet kopuyor. kimsenin geldigi yok? bu mu dur taraftarlik ya? anlamakta zorluk çekiyorum. bakin size 1-2 rakam vereyim ;

Trabzonspor - Galatasaray :

Kale arkasi : 5
    Maraton : 10
    Kapali : 20
    Vip 2 : 40
    Vip 1 : 80

Fenerbahçe - Galatasaray

Kale arkasi : 37,5
    Maraton alt : 100
    Maraton üst : 125
    Kapali : 100
    vipleri yazmiyorum neyse

salicakla.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akla gelmeyecek maçlarda puan kaybettik. 2 ankarabüyüksehir maçi ve istanbulspor maçi. üçü de berabere bitti. fenerle aramizda 3 beraberlik fark var. son dakikada hemde kendi sahamizda istanbuldan gol yiyerek maçi berabere bitirdik. ankarabüyüksehiri 2 maçta da yenemedik kendi sahamizdaki maçta 80 dakika 10 kisi oynadilar. 3 büyüklerle oynadigimiz 6 maçin 4 ünde yenildik.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

shipbroker, tutki o yaziyi birlikte yazdik.

elbet, katki yapmak isterim, yapacagim da elimden geldigince..

ama imzam yazinin altinda, tesekkür ederim. evet, bizden korkuyorlar, bu o kadar açik ve aslinda o kadar da haklilar ki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ibrahim kardesim, nerde hata yaptik biliyormusun?Sezon basi hatta sezon basindan da önce; geçen sezon kapandiktan sonra transfer politikasi bizim için en büyük yanlisti.Paraya kiyamayan yönetimimiz bizi önce Sampiyonlar ligi ardindan da UEFA kupasindan etmistir.Hüseyine orta sahadaen büyük yardimi yapacak diye alinan Thijs tam bir hayal kirikligi yasatmistir.Syzmkowiak'in takima geç gelisi bizi belkide sampiyonluktan etmistir.Ayni yanlisi Zurawski konusunda yapmayalim ve önümüzdeki sezonu kurtaralim derim.Bu isin kisaca özeti...Gidenler (Romashenko,Emre Toroman,Agustine,Sommers, birde Ibrahim Ege olayi var bir sezon kendisinden faydalanamadik) kalsaydi ne olurdu?

Benim gördügüm 5 tane saglam adam bu takima sarttir.Önümüzdeki sene takima banko oynayacak 3 tane, toplamda da 5 tane oyuncu ile sampiyon olacagimizi söyleyebilirim.Fatih Tekke oynamadigi zamanlarda takim gol sikintisi yasamistik bu yüzden; Szymkowiak ile çok iyi anlasan Zurawski muhakkak alinmalidir.Orta sahanin sagina ve soluna oyuncu sarttir..Lee çogu zaman aksiyor,olmayinca Celaledine yük fazla biniyor.Keza Yattaranin kanadi da ayni,defansif özelligi pek olmayan Yattaraninkeyfini beklemektense onu harekete geçirecek onu oynatacak bir transfer sarttir.Kaleciyi de unutmayin...Kisacasi bu kadro elde tutulur ve 5 tane transferle kesin sampiyon oluruz.Tolga muhakkak 1 sezon daha kalmali ama istemiyorsa israrci olunmamalidir.

Bu onurlu çocuklar bize bu mutlulugu yasatacaklarindan eminim!...Türk futbol tarihe 2.futbol devrimi diye yazilacak ve etkisi gene yillar boyu sürecektir.

Kardesim evvela yazini sabirla ve sukunetle okudum gercekten bunlar senin benim degil hepimizin yureginde olan seyler agzina eline saglik gercekten bu kadar guzel ifade edilemezdi fakat sorun iceride bu gercekEdited by: baris_aykan

Alıntı kobra Nickli Üyeden Alıntı

1)-Sezon basinda ilk 3 haftadan sonra kim ne derse desin Yattara-Gökdeniz-Tekke çekismesi oldu.

6. Maddeye sonuna kadar katiliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Amasya

yabancilar bizi bu snee cok yakdi arkadaslar this augustin lee fazala gösteremedibada petko dhane bunlar bos bosuna duruyorlardi takima sahada durmakdan baska katkizi yokdu yattara ve symko sagladi

Alıntı baris_aykan Nickli Üyeden Alıntı

6. Maddeye sonuna kadar katiliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kesinlikle katiliyorum bireysel tercihler cok ön plana cikmisti

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HERSEYE RAGMEN (YANLIS TRANSFER POLITIKASI GIBI); TARAFTARIMIZ YETERLI DESTEGI VERMIS OLSA (BKZ:KONYA VE SAMSUN MAÇLARI) BIZ SAMPIYONLUGU ALIP GÖTÜRÜRDÜK.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gerçekten çok iyi anliz etmissin

bide ilk yari ben kombine almamistim.ama tüm maçlara gitmistim çok büyük maddi kayip yasadim

mezgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yazinin ana temasi TRABZON kentinde ve KULÜP te birlik, beraberlegin olmayisidir.Bilgilerinize sunulur[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

Sunu eklemek isterim yukarida yazildigi gibi herkesi bir korku almis fb maçindan sonra ki birlik gösterisi korkularini had safhaya çikartmistir.Vakti geldi artik kaçinilmaz sonun

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

1 .MADEYI MEDYA TEZGAHLADI .ISRARLA "FATIH-GÖKDENIZ IKILISI",YADA "YATTARA-FATIH-GÖKDENIZ SEYTAN ÜÇGENI" GIBI SÖYLEMLER FORMAYI ISLATAN ASKERLERE AKSI TESIR ETTI.

ILK 5 HAFTA DA KAZILAN 3 ER PUANLARDA SADECE DOGRULAR VE MAÇ NETICESI DIKKATE ALINDI.BÖYLE GÖRÜLMESI ISTENDI.

OYSA ILK MAÇ; KAYSERI DEPLASMANI BILE(3-1)KAZANILMASINA RAGMEN ,YATTARA GOLÜ YAPANA KADAR ,RAKIP BAYAA ÜZERIMIZE ETKILI GELMISTI.

BU SEKIL RAHATLATMA POLITIKASI TAKIMI "BIZ ÇOK ÇOK IYIYIZ"HAVASINA,RAHATLIGINA YAVAS -YAVAS GÖTÜRDÜ.

HATIRLARSAK; BIR ISTATISTIK TE 5*3 =15 PUAN YAPAN TAKIMLARIN SAMPIYON OLDUKLARI GIBI HABERLER SPOR MEDYASINDA ORTAKLASA YER BULMUSTU.

KISACASI, KAZANIRKEN YANLISLAR,EKSIKLER TARTISILMADI.GÖRMEZDEN GELINDI, SÜMEN ALTI EDILIP HAVAYA SOKULMAK ISTENDI.
    PUAN KAYBEDILMEYE BASLANDIGINDA ISE TOPARLAMAK ZORDU .HOCADA ARTIK BISEY VEREMEM DEDI VE GITTI.Edited by: ftunsal

Nereden
    İstanbul

herkese gunaydin,

yanlis hatirlamiyorsam bu yaziyi fenerbahce maci sonrasi olusan birlik ve beraberlik havasinin heyecaniyla yazmistim (hatta itiraf edeyim ulen yazi gume gitti diyede uzulmustum[img]smileys/smiley1.gif[/img]) yorum yapan ve destek veren arkadaslara tesekkurler herkesin dusunceleri dogru katilmamak mumkun degil ama mezgit kardes olayin ozunu benden daha guzel ve kisa anlatmis.

arkadaslar dogrudur, yanlis futbolcu transferi, zamanlama hatalari, x futbolcusunun yerine y futbolcusunun alinmamasi vs vs. bunlarin hepsi daha goreceli kavramlar aslina bakarsaniz ve isin dogrusu direk olarakta bizim kontrolumuzde degil. simdi simeki hepimiz cok seviyoruz bagrimiza basiyoruz ama emin olun augustine, lee veya diger transferlerde baska amacla yapilmamisti bu ve diger yonetimlerce. amiyane tabirle kavun degilki koklayalimda iyi mi kotu mu karar verelimle olmuyor.

ama sunu kabul edelimki sampiyonlugun gelmedigi donemlerde bizde cok bolunduk kendi icimizde. trabzonda olanlar, trabzonda olmayanlar, a grubundan olanlar, be grubundan olanlar vs vs. ve biz boyle bolunurken rakiplerimiz olan akbabalar mutlu mutlu guluyorlardi. iste ben bu durumda birazda cem papila ve fenerbahceye tesekkur etmiyor degilim icten ice. cunku onlar farkina varmadan oyle bir sey yaptilarki biz bir anda tek yurek tek vucut olduk. trabzondaki kardeslerimiz trabzonda yururken biz kalbimizle o mitingin tam ortasindaydik aslinda. gene ayni sekilde istanbulda ankarada yuruyusler yapilirken insanlar sen surdansin burdansinla degil hepimiz trabzonluyuz diye kolkola girdiler. iste bence en onemli sey bu arkadaslar veya ben daha hissi algiliyorum bunu.

simdi esas is bence bundan sonra basliyor. eger diyorsakki yonetim transfer doneminde gec kaldi iyi adamlar alamadi bizde ayni sekilde bugunden gelecek sezon icin hazirliklarimiza baslamaliyiz. istanbulda, ankarada, trabzonda, turkiyenin heryerindeki kardesler olarak ne yapacagiz onu simdiden kararlastirmaliyiz. cok acik soyleyeyim sitede defalarca yazilan "ulan bunlarin hepsi serefsiz", "bunlarin hepsi ezik", vs vs turu laflar bize hicbirsey kazandirmaz, kazandirmadida. yani 2 kere 2 nasil hep dort ediyorsa bu laflari defalaca kullanmakta bize ayni seyi ifade etmesi lazim.

simdi kisaca soyluyorum daha sonra detaylandiririm ama cem papila olayindan sonra yanan ates sonmesin hep boyle yansin diyorsak daha cok seyler yapmaliyiz. testi kirilmadan onlemimizi almaliyizki bir dahaki sene sampiyonlugumuzu calamasinlar, ayni sekilde ondan sonraki senelerdede.

ondan dolayidirki arkadaslar bizim gectigimiz aylarda yaptigimiz ama arkasini getiremedigimiz (ki daha oncede yapilmis gene) organizasyonlari daha siklastirmamiz lazim. monitor basinda baslayan bu sevgi zincirinin gercek hayatada gecirilmesi lazim. yani sevgili bulent abininde (momentus) dedigi gibi bulusmamiz lazim, toplanmamiz lazim, lazimda lazim....

YANLISLARIN ARTIK GECMISTE KALMASI ICIN......

saygilar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

shipbroker bir kez daha tesekkür;

söylemde degil eylemde birlik için ilk adimi atiyoruz. eski besiktasli yeni ve "akilci fanatik" trabzonsporlu çok degerli karim; istanbul ve çevresindeki tüm bayan bmn üyelerini evimize davet etmeye hazirlaniyor. evimiz dublex olup 100 kisiye kadar kapasitemiz var, merak edilmesin

hele bir hazir olalim, eyleme geçiyoruz. az kaldi

Nereden
    İstanbul

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

söylemde degil eylemde birlik için ilk adimi atiyoruz. eski besiktasli yeni ve "akilci fanatik" trabzonsporlu çok degerli karim; istanbul ve çevresindeki tüm bayan bmn üyelerini evimize davet etmeye hazirlaniyor. evimiz dublex olup 100 kisiye kadar kapasitemiz var, merak edilmesin

abi naptin sen ya yenge butun bulasiklari sana yikatacak valla[img]smileys/smiley1.gif[/img]neyse madem eylemde beraberlik diyorsun durulamaya yardima gelirim bilgine

saka bir yana arkadaslar yukarida yazilanlari daha net anlatabilmek icin ingiltere premier liginde kume dusen southampton ornegini hatirlatmak istiyorum sizlere... takim bu sene kume dustu son macinda. berabere kalsalar bile yeterliydi ama kendi sahalarinda m united'a 2/1 yenildikleri icin dustuler. ortam nasildi biliyor musunuz???

full bir stad ve mactan sonra takimi dakikalarca ayakta alkislayan bir taraftar grubu?? simdi herkes kendisine sorsun boyle bir durumda biz napardik veya ne yaptik???

iste yanlisimizi gormek icin en guzel ornek bu bence. sakin yanlis anlasilmasin veya kimse gucenmesin sadece iyi olmamiza yonelki bir ozelestiri benimkisi.

Bence bizim yanlislarimiz degil futbolu çocuk oyuncagi gibi görüp oynayanlarin yanlislari yüzünden böyle bi durumdayiz...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Trapzone Nickli Üyeden Alıntı
    Bence bizim yanlislarimiz degil futbolu çocuk oyuncagi gibi görüp oynayanlarin yanlislari yüzünden böyle bi durumdayiz...

aynen katiliyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kim bizmi davet edilecegiz [img]smileys/smiley9.gif[/img]vaybe ses getirmeye basladik yani oh oh ne güzel ne güzel.Böyle bir düsünce içinde oldugunuz için de tesekkür ederiz BMN bayanlari olarak size.Peki biz Istanbulspor maçindan sonra arkadaslar la toplanmayi düsünüyoruz acaba esinizde bize katilir mi ? tanismis olurduk kendileriyle

Edited by: sevgi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

kim bizmi davet edilecegiz [img]smileys/smiley9.gif[/img]vaybe ses getirmeye basladik yani oh oh ne güzel ne güzel.Böyle bir düsünce içinde oldugunuz için de tesekkür ederiz BMN bayanlari olarak size.Peki biz Istanbulspor maçindan sonra arkadaslar la toplanmayi düsünüyoruz acaba esinizde bize katilir mi ? tanismis olurduk kendileriyle

ince düsünceniz için hem size hem de esinize çok tesekkür ederiz.

sevginin yaptigi bu davet tüm bmn. üyelerinin esleri, kizkardesleri vs. tüm bayanlar için geçerli[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: fanatik pacci

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne var kulunk abi de bizi çagiriyo her yere dernege falan(kiskandim belli de ettim galiba [img]smileys/smiley36.gif[/img])

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cok acik soyleyeyim sitede defalarca yazilan "ulan bunlarin hepsi serefsiz", "bunlarin hepsi ezik", vs vs turu laflar bize hicbirsey kazandirmaz, kazandirmadida. yani 2 kere 2 nasil hep dort ediyorsa bu laflari defalaca kullanmakta bize ayni seyi ifade etmesi lazim.

TAM BASTIN HATANIN ÜSTÜNE HELAL SANA

HATAYI YAZIYORUM HERKES KULAK VERSIN ANLAMAK COK KOLAY

FUTBOLCUNUN ÜMITSIZLIGI

YONETICININ ÜMITSIZLIGI

VE TARAFTARIN ÜMITSIZLIGI

BIZI SAMPIYONLUK DAN ETTI

toshiba
    Ziyaretçi

Bas neden bence basinin ultra taraf tutmasidir. Devlet televisyonu olan TRT bile neler yapti hepimimiz gorduk. Vergi veren herkesten para alan tv kanali bile reyting hesabi yaparak, Trabzon'u kendi aklinca disladi.

Istanbul merkezli basina zaten birsey demeye gerek yok. Spikerlerinden kose yazarlarina kadar hepsinde anti-Trabzonlu ruhu var. Firsat bulduklari heryerde taslamaya calisiyorlar. Ancak Trabzon'u taslayan asil kendini taslar, hepsininbunu ogrenmesi zaman alir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)