Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz nerde yanlis yaptik?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sevgi, pacci ve diger bayan taraftarlarimiza tesekkür; ship kardese de igne, hangi marka deterjan istersin söle de hazir edelim

esim,pek evden çiaksi biri dgeildir, is disinda tüm zamani evde geçer, bunun için maç sonrasi davete gelebilecegini sanmiyorum.

ama, en kisa zamanda hepinizi evimizde agirlama fikri onu heycanladiriyor, bilginize

Nereden
    İstanbul

Trabzonsporumuz'un basin tarafindan ''en az sevilen takim''oldugu yadsinamaz bir gerçek.Herseyi geçtimyillardir Spor haberlerinde bir takimin veyaistanbul zenginlerinden bir futbolcunun maç görüntülerisözkonusu oldugunda mutlaka Trabzonspor'a attigi goller gösterilir.(Psikolojideki ''algida seçicilik'' prensibi geregiben sadece bize atilan golleri mi görüyorum diye düsünürdüm ama son zamanlarda daha objektif izlemeye çalissam da sonuç degismedi)Son seçimler sonrasi federasyonun da bizi yaristan ekarte etmeye çalistigi muhakkak.

Ancak basligin adi ''BIZ NERDE YANLIS YAPTIK'' oldugunda özelestiri yapma geregi ortaya çikiyor.Bu sezon basinda kesinlikle sampiyon olacagimiza inandik mi?(Bana sorarsaniz ilk haftalar sonrasinda bile vaziyetin keyfini çikarmak yerine tökezleyecegimiz zamani bekliyordum maalesef) Peki ya kendi stadimiz Avni Aker'deki maçlar? Gerek istatistiklere,gerekse maçlardaki atmosfere baktigimizda Trabzonspor'un ''en zor deplasmani''nin Trabzon oldugugerçegini kabul etmemiz gerekir. Taraftar sayisinin azligina bir sey diyemem,çünkü sehrin ekonomisi çok bozuk.Zaten Konya ve Samsun maçlarinda indirime gidildiginde stat tamamen doluydu.Ancak tezahurat olarak 15 dakikalik çabalar ve ''Bagirmayan fenerli olsun''temennileri sonrasi bir bordo-mavi çekme disinda dogru dürüst tezahurat yapamayisimiz ve geciken gol sonrasi futbolcularin destek yerinesadeceiçerigi küfür dolu homurtular duymalari takimi oldukça olumsuz etkilemektedir.Trabzon'daki Kiev maçini ve sonrasinda yapilanlari da maalesef hatirlatmak durumundayim.Yönetimin iyi niyetinden ve baskanimizin da degerli bir sahsiyet oldugundan süphem yok ama taraftara sahip çikmak ve karadeniz lobisini harekete geçirmeknoktasinda basarli olduklarini pek zannetmiyorum. Futbolculari elestirmek için biraz da onlarin içlerinde olmak gerektiginden pek fazla sey söyleyemem ama-bazisini kazandigimiz- birkaç maçtaki kisiliksiz,hirssiz ve çekingen futbola ve son fenerbahçe maçinda F.S.T'nin muhtesem golü sonrasi birdenbire defansa çekilmemize pek anlam veremedim.

Hatirlarsaniz 93-94 sezonunda 7-1 kaybettigimiz besiktas maçi bizim için adeta bir milat olmustu ve osonrakisezonlardabiri fenerbahçe manipulasyonu olmak üzere ikitane ikincilik elde etmistik.InsallahTrabzon' da enaz 20.000 kisi ile yapilan büyük protesto yürüyüsü de bir baska miladimiz olur ve ''vuslat baska bahara kalmadan'' önümüzdeki sezon sampiyon oluruz.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı

Hatirlarsaniz 93-94 sezonunda 7-1 kaybettigimiz besiktas maçi bizim için adeta bir milat olmustu ve osonrakisezonlardabiri fenerbahçe manipulasyonu olmak üzere ikitane ikincilik elde etmistik.InsallahTrabzon' da enaz 20.000 kisi ile yapilan büyük protesto yürüyüsü de bir baska miladimiz olur ve ''vuslat baska bahara kalmadan'' önümüzdeki sezon sampiyon oluruz.

aynen dedigin gibi kardes. insallah bu olay bir milat olma ozelligini sampiyonluk gelene kadar kaybetmez.

zinos_zon: ben yikamaya degil durulamaya talibim abi lutfen kamuoyunu yanlis yonlendirmeyelim[img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: shipbroker61

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YANLISI BIZ DEGIL HAKEMLER YAPTI....

mezgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lütfen yanlisi dis etmenlerden çok kendimizde arayalim.Tüm sezona baktigimizda , fb maçina gelene kadar kaybedilmemesi gereken çok maç kaybettik.Herkes fb-ts maçinda masa basi oyunlarinin olacagini biliyordu.O maça en az 4 puan önde girmemiz gerektigini de.Sahan da kaybettigin puanlara bakarsan hakemlerden çok neyi elestirmemiz gerektigini görürüz.

gayet güzel noktalara deginilmis yukardaki yazilarda.Peki hepimiz madem bunlari görüyoruz da niye hala daha yanlis yapiyoruz? yada sadece biz mi görüyoruz bunlari klüp çevresinde ki insanlara bunlardan bihaber mi yasiyor?

o kadar çok yerde yanlis yaptik ki...

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaslar! Basin bize karsi iki yüzlü, federasyon tarafli, hakemler yanli, transferler yanlis olmus, idmanlar yetersiz, yönetim hataliydi felan filan bunlarin hepsi bizim disimizdaki konular. Tabiki bu konularda da görüsümüz olacak, fikirlerimizi söyleceyegiz ama esas konu biz yani taraftarlar olarak üzerimize düseni yapiyormuyuz?

Memur oldugumdan dolayi A.AKER'de 3 kere maç seyretme imkani bulabildim, yaz izinleri felan denk gelirse gelebildim fakat oradaki gruplasmayi bende farkettim. Ama çocuklugumun geçtigi Ankarada maç kaçirmazdim.Simdiye kadarda hiçbir taraftar grubuna üye olmadim belkide sartlar müsait olmadigindandir.Taraftar gruplarinin birlestirici rolü olmasi gerekirken nedense bizde(A.Akerdeki durumu forumdaki yazilardan ögrendim)ayirici rolü oluyor. Bu sorunu çözmek Trabzondaki grup liderlerine düsüyor;

Trabzonumuz deplasmanlarda kendi sahasindan daha basarili. Sampiyonu deplasman maçlari belirleseydi yanilmiyorsam 3-4 puan farkla sampiyon olacaktik. Artik futbolcularimiz ,A.AKER e çikarken yenilirsek veya berabere kalirsak ne olur, yanlis pas atarsam isliklanirim, gol kaçirirsam küfür yerim stresine girmesim. Sampiyonlugun yolu sahasinda daha basarili olmaktan geçiyor deplasmanda degil (Sampiyon oldugumuz yillara bakarsak bunun böyle oldugunu görürüz). A.AKER'i deplasmana gelen için cehenneme çevirmeliyiz kendi futbolcularimiz için degil. Ilginç bir not daha iki sezondur A.AKER'de yenildigimiz gs yi Istanbul'da yeniyoruz. Bence bir düsünmek lazim.

TRABZONDAKI ARKADASLARA SESLENIYORUM: ''TRABZON IÇIN, 20 YASINA GELMIS; SAMPIYONLUGU, TRABZON EFSANESINI BABALARINDAN -ABILERINDEN dinleyen GENÇ TRABZON TARAFTARI IÇIN BIR FEDAKARLIKTA BULUNUN, BIRLESIN. YARIN ÇOK GEÇ OLABILIR.''

shipbroker61 kardes galiba bunlari demek istedi.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

2 sezondur gümbür gümbür geliyoruz hiç biryerde hata yok öyle hersey bir anda sip diye olmaz sindire sindire hatalardan ders ala ala eksiklerimizi gördük maddi olarak biraz rahatladik nefes aldik.Yönetim uyumlu,futbolcular kaliteli ,taraftardan destekde arti sonuç olarak sampiyon olamasada 2 sezondur futbola damgasini vuran bir takim yaratildi.Eksik olan sampiyonlukoda seneye AÇIN YOLARI EFSANEM GELIYOR.................................

Ya tabii hatalar oldu takimimizda 5 haftadan sonra bi rahavet oldu takimda medyanin sisirmesiyle ama kisa zamanda toparlanmasini bildik daha sonra malum teknik direktör meselesi çikti yok gidecek yok kalacak diye bu da takimi etkiledi öne geçtigimiz b b ankara konya ve istanbul maçlarinda pisi pisine puan kaybettik 2 yarida yine antep ve ankara maçlarida bu cinsten puan kayiplariydi daha sonra hepimizin bildigi üzere o fener[img]smileys/smiley7.gif[/img]maçi fenerasyon maçi diger bir anlamla bunlar etkiliydi bence

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cem Papila köpegi maci satmasa Sampiyonduk!!!

:BEN ARTIK SOMPIYONLUK HIKAYESINI DINLEMEK ISTEMIYORUM

:BEN KENDIM ANLATABILICEM SAMPIYONLUKLAR GÖRMEK ISTIYORUM

:BEN ISTANBULUN SALTANATINI YIKILDIGI TARIHIN TEKERRÜR ETMESINI ISTIYUORUM

VE BEN TRABZON HER PLATFORMDA HER MAC OLMASADA GIDEBILDIGIM TÜM MAÇLARINDA (KARSILIKSIZ )DESTEKELEYECEGIMI BURDAN

HERKEZE ILAN EDIYORUM VE SAMPIYONLUGU GÖRMEK ISTIYORUMMMMM

VARMISINIZ?????

Biz sampiyonlugu tecrübesiz futbolcularimiz sayesinde gaziantep vefenerbahçe maçinda kaybettik. Antep maçi 2-2 iken çevrilebilirdi bu trabzonspor gibi bir takim için kolaydi ama beceriksizlik ön plana çikti. Fener maçida 2-1 deyken bile papila serefsizine ragmençevrilebilirdi ama inanmadik ve yapamadik.

InsALLAh bunlar seneye olmazda biz sampiyonlugu erkenden garantileriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)