Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZON Milletvekilleri Göreve.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Basta Sayin Faruk Özak olmak üzere; tüm Trabzon milletvekillerinin son günlerde yasanan olaylari üzerimizde oynanan oyunlari Meclise tasimalari gerekmektedir.

Maçta yasanan olaylara tüm Türkiye sahit oldu. Bunun akabinde 15 gün ceza alan daum'un , ani bir kararla yürütmeyi durdurma karari çikarilmasiyla takiminin basinda maça çikmasi. Hakeme tüküren Luciano'nun sadece 1 maç ile cezalandirilmasi ve bu tükürük olayini raporlarina dahi yazamayan kisilerin bunlari neden raporlarina ekleyemediklerinin arastirilmasi için soru önergeleri verilebilir. Ingilterede hakeme tüküren bir futbolcu 6 ay'a kadar ceza alabilirken , bizde Tv görüntüleri bile sabitken sadece 1 maçla nasil kurtulabiliyor. Bu Tv görüntüleri yeri geldiginde delil teskil ederken Luciano olayinda neden hiç bir sekilde bir anlam ifade etmiyor.

Kulübümüzün ekmegi ile oynaniyor, tepkimiz küçük olmamali , Ulusoy federasyonunu mumla arar olduk, bu olaylara çanak tutanlar arastirilsin.

Saygideger Trabzon Milletvekillerimiz ; Konuyu Meclis Gündemine tasiyip hakkimizi arayiniz. LÜTFEN !...

Nereden
    Uzak Doğu

faruk özak bu fenerasyona destek vermisti.Simdi fenerasyon Trabzon gibi Türkiye'nin en önde gelen futbol sehrini uefa listesine bile koymamis.Bunu halletse ben basaridir derim gerisi palavra....

Trabzon milletvekilleri Tayyipin karsisinda el pençe duruyorlar. Daha önce basbakan fener ile ilgili yaptigi açiklamalarda bile giklari çikmadi. Simdi ne diyebilirler ki. Yazik ki Çok basiretsiz vekillerimiz var. Tayyip ne derse o olur. Belkide vekillerimizde fenerli olmustur kim bilir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vekillerimiz seçilince ortalikta görünmüyor bu tip olaylarda. herkesin tuzu kuru....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AKP ve CHP üyelerinden olusan Belediye Meclisine alkislar..[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

TRABZONSPOR IÇIN KOALISYON
    Trabzon Belediye Meclisi de MHK ve federasyonu kinayan bir bildiri yayinladi. Meclis-teki AK Parti Grup Baskani Ismail Kemarkaya ile CHP Grup Baskani Orhan Ilarslan da Trabzonspor için koalisyona gitti. Ikilinin meclise verdigi ortak dilekçe (yanda) oybirligiyle kabul edildi. Kulüp basin sözcüsü Ibrahim Sahin bu durumu, "Trabzon bir futbol sehridir. Bu ifadeler sadece Trabzon'un degil dünyanin dört bir tarafindaki Trabzonsporlularin duygularidir" ifadesini kullandi.

"Süper Lig'de cumartesigünü Sükrü Saracoglu Stadi'nda oynanan Fenerbahçe-Trabzonspormaçinda yanli ve tarafli kararlariyla Trabzon-sporumuzun haksiz yeremaglubiyetine sebebiyet ve-ren hakem Cem Papila ile yardimcilari esefle kiniyor,söz konusu futbol katili hakem üçlüsünü bu maçaatayan illegal MHK'yi ve bu Bizans oyunlarinin basmimari Futbol Federasyo-nu'nu protesto ediyoruz."
    Trabzon Belediye Meclisi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Milletvekillerinde ben açikcasi hiç bir sey beklemiyorum! Basbakanin sayesinde seçilmis b ir federasyona karsi bizim vekiller mi bas kaldircak!

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bencede bizim vekillerimizden bise olmaz maalesef basbakan bile febe eziginin taraftari belediye secimlerinde bu yuzden TRABZONUMUZU alamadi ya intikam icin herseyi deniyordu zaten bu da onun icin bir firsat .ama insallah yanilirim ve vekillerimiz beni yaniltir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

becerip bir trabzon limani ihalesini halledemediler.simdi ne yapabilirlerki..hepsi hikaye.faruk özak tan bile ses çikmiyor ya bu nasil bir is anlamiyorum

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONSPOR'A SIYASI DESTEK...

Trabzon milletvekilleri, Trabzonspor'a tam destek verirken, Fenerbahçe-Trabzonspor maçindaki hakem kararlarina 'futbol cinayeti' nitelemesinde bulundular.
    Trabzon milletvekilleri bugün Parlamento'da bir basin toplantisi düzenlediler. Toplantiya, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Asim Aykan, Mustafa Cumur, Cevdet Erdöl, Kemalettin Göktas, Faruk Özak ile CHP milletvekilleri Sevket Arz ve Akif Hamzaçebi katildi. Her iki partiye mensup milletvekilleri Fenerbahçe-Trabzonspor maçinda Trabzonspor'un haksiz yenildigini savundular. Trabzonlu milletvekilleri adina açiklama yapan Faruk Özak, Süper Lig'in sampiyonunu belirleme özelligine sahip maçin, orta hakem ve yardimcilari tarafindan 'birilerine hediye edildigini' iddia ederek, "Resmen bir futbol cinayeti islenmistir" diye konustu.
    Trabzonspor'un sampiyonluk sansinin elinden alinarak magdur edildigini savunan Özak, "Trabzonspor'un itirazi, isyani, kaybetmeye degil haksizligadir, adaletsizligedir, çifte standardadir. Trabzonsporumuz, mücadelesini yillardir temiz ve onurlu bir sekilde sürdürmekte, sampiyon olamasa bile 'gönüllerin sampiyonu' olmaktadir" ifadelerine yer verdi. Federasyon ve futbol kurullarinin herkese esit mesafede ve adil olmasi gerektigine isaret eden Özak söyle konustu:
    "Bizim isimiz kisilerle degil sistemledir. Her alanda oldugu gibi futbolumuzda da güçlünün hakli degil, haklinin güçlü oldugu bir ortamin yaratilmasi Trabzonspor camiasi olarak en büyük dilegimizdir. Ligimizin adi 'Süper Lig' konmus ama kendisi 'Ayipli Lig' olarak tarihe geçmek durumuna düsürülmüstür" diye konustu.

Nereden
    Amasya

süper arkadaslar ts miz iyice bastiriyor bu baskiya dayanmayip pes edecekler isalah[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HERKES gücü nisbetinden Protostosunu yapsin VEKILERI ALKISLIYORUM ayrica INTERNET SPOR yazarlarindan GÜYA TRABZONSPORUN hakkini savunur görünüpte FB yi savunmaya kalkan ve TRABZONSPOR a 4 büyük yerine anadolu kulüplerini temsil ediyor Diyerek bana göre hakaret eden bir sahsa kendi uslubumla haddini bildirdimç

ISTE BENIM CEVABIM mail attim

BASLIGIN GÜZEL provakatörler Trabzonsporu rahat birakin,Ben Trabzonsporluyum ve hakkimi sonuna kadar savunurum.GS.dan BJK dan HELE hele HIRSIZ GASPÇI HAKYIYEYN ONURSUZ SAMPIYON OLAN FB lilerden akil alacak kadar onursuz degiliz.

ortada Türkiyeyi ilgilendiren bir gasp emek hirsizlari var ise tabiki Türkiyenin takimlarinin taraftarlari buna FB ÇAMHURIYETI takima karsi tabiki omuz omuza olacak,AZIZ YILDIRIM denen gasp çetesi baskani Futbol sadece sahada kazanilmiyor bunu ögrendik basarili olduk derken bunun üstünede CEM PAPILA denilen onursuz adam çikip maçi katlederse o zaman ben TÜRKIYELIM DIYEN herkesintepki göstermesi gayet dogal

KAZIM KANAT denilen onursuz haysiyetsiz adami Trabzonspor camiasi zerre kadar sevmez,BJK li olmasina ragmen BJK lilar sevmez ONU KIMSE sevmez ama ortada bir yanlis varsa bu yanlisa karsi kim ses çiakrtirsa amenna KAZIM KANAT denilen onursuz TRABZONSPOR 1.LIGDEN atilsin diyecek kadar gözü dönmüs sapikin birisi Trabzonsporlu ondan akil almaz,

Yazilarinizdan anladigim kadari ile siz FB lisiniz eger ALLAH KORKUNUZ VAR ISE FB nin hakemlerle gasp ettigi puanlari diger insanlarin çalinan emeklerini haklaini biz haram ediyoruz bakalim nasil haklar ödenecek.GBIRLIGI TRABZON maçlarinda alinan 6 haram puan FB sampiyon ondan sonra avrupada KÖY TAKIMLARINDAN FARK YER GELIR.

bu kafa ile TÜRK FUTBOLU ZERRE KADAR ileri gidemez

FUTBOL FEDARASYONU-FB -HAKEM mafyasi yaninada MEDYADAKI hokkabazlar oldugu müddetçe (fbnin amigo yazarlari-yalakalari) Türk futbolu bir adim ilerleyemez.

SIZIN YAZNIZDA belirttiginzi 3 büyük lafinida KINIYORUM büyüklügü siz dagitmiyorsunuz siz kimsiniki 3 büyük diyorsunuz 6 tane saibesiz sampiyonlugu senmi verdinde 4 büyük demekten utaniyorsun,sen kimsinki 3 büyük diye bahsediyorsun sen kimsinki Trabzosnporu savunma amaci ile yazdigin yazida Trabzonspora hakaret etmeye kalkiyorsun,

SIZDE TRABZONSPORUN ALDIGI 6 SAMPIYONLUGUN ACISI VAR SIZDE BU UKDE OLARAK KALMIS 4 BÜYÜK DIYEMIYORSUNUZ SIZ ÇATLASANIZDA PATLASNIZDA 3 BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK VAR ODA TRABZONSPOR.

TRABZONSPORUN SIZIN GIBILERE IHTIYACI YOK KENDI HAKINI KENDISI SAVUNMASINI BILIR SIZIN GIBI TRABZONSPORUN HAKKINI SAVUNUR GÖRÜNMEYE ÇALISIPTA 3 BÜYÜK DIYEREK TRABZONSPORU YOK SAYMAYA ÇALISAN INSANLARLARDAN AKIL ALACAK KADAR KÜÇÜLMEDIK ALÇALMADIK

03 Mayis 2005 Sali
    Provakatörler, Trabzonspor'u rahat birakin!

Trabzonspor, hakem hatasindan kaynaklanan önemli bir haksizliga ugramistir.

Bu nedenle Karadeniz ekibinin ve taraftarlarinin göstermis oldugu tepkileri anlayisla karsiliyorum.

Çünkü, Trabzsonspor?un cani yanmistir. Hem maddi, hem de manevi açidan zarara ugramislardir.

Ancak, bu Galatasarayli ve Besiktaslilara ne oldugunu ve niye bu kadar kendilerini heder ettiklerini de bir türlü anlamis degilim.

Hakem Cem Papila, Fenerbahçe-Trabzonspor maçinda istenmeyen hatalar yapti. Yani olan Trabzonspor?a oldu. Ama, her ne hikmetse en çok sesi çikan, ortaligi velveleye veren Galatasaray ve Besiktas kulüpleri oldu..

Bu kulüplerin, Trabzonspor?dan fazla konusmalarini ve kraldan daha çok kralci olmalarina ne demeli? Simdi bunlar kalkiyor, Bordo mavililere her firsatta taziyede bulunuyor. Bu bana çok garip geliyor. Inancimiza göre, bir evden cenaze çiksa 3 gün yas tutulur.. Aradan 4-5 gün geçmis. Cenaze sahiplerine kalsa yasi birakacaklar ama, hariçten gazel okuyanlar firsat vermiyorlar ki..

Galatasaray ve Besiktaslilar, sürekli timsah gözyaslari dökerek, üzüntülerini bildiriyor, adeta Trabzonspor?u kiskirtiyor ve tahrik etmek için tüm maharetlerini sergiliyorlar.

Bu provakatör yaklasim ses getiriyor..

Maalesef, bordo mavililer de bu art niyetli sözde destege inaniyor ve tahriklere kapilarak, agizlarina geleni söylüyorlar.. Bu yüzden, normale dönmesi gereken hakli tepkileri bir türlü dinmiyor. Birileri sonu nereye varacak olmayan kaosa bir an önce dur demelidir.

Hakem Cem Papila?nin yanlis yönetimi gerekçe gösterilip, hakemlerin günahini sadece Fenerbahçe?ye yüklemenin saglikli bir davranis, adil bir düsünce olmadigini daha öncede yazdim.

Özellikle Galatasaray ve Besiktaslilar?in, Trabzsonspor?un magduriyetini iyi adam rolüyle öne çikarip, Trabzonspor camiasini sürekli kiskirtarak, yangina körükle gitmelerinin altinda yatan gerçek nedir?

Gerçek sudur. 1 tasla 3 kus vurmak.. Yani;

1. Hakemler üzerinde baski kurarak, ligin bitimine 4 hafta kala Fenerbahçe maçlarini yönetecek hakemleri etki altinda birakmak. 2. Fenerbahçe?nin olasi sampiyonlugunu gayri mesruymus gibi gösterip, hakli basarisini gölgelemek. 3. Günahlari kadar sevmedikleri Karadeniz ekibinin arkasina siginarak, Fenerbahçe?yi vurmak.

Buna komplo teorisi diyebilirsiniz ama, bu gerçegi saklayamazsiniz.

Maç biter bitmez, Trabzonspor baskani, yöneticiler ve teknik direktör Senol Günes, televizyon dan televizyona, kanaldan kanala kosarak agizlarini geleni söylediler.. Sadece hakemi elestirseler neyse. Fenerbahçe Kulübünü, dolayisi ile Baskan Aziz Yildirim?i da hiçbir delil ve kanit olmadan, çok agir bir sekilde suçladilar.

Aglama duvarina dönen tv kanallari ise bu firsati iyi degerlendirdi. Reyting ugruna ortami gereksiz yere gerdiler. Geçmisten bu yana, aralarinca hiç bir problem olmayan taraflar arasinda kan davasi baslatmak kime ne fayda saglar..

Geçen aksam atv?de Besiktas?i olduklari tescilli olan Reha Muhtar, Sinan Engin ve Kazim Kanat ile adini bilmedigim Galatasarayli bir yorumcu sürekli Trabzonspor?un hakkinin yendigini, hakemin maçi sattigini, hatta Fenerbahçe?nin hakemi satin aldigini alenen söylemekten çekinmediler. Tam bir facia olarak gördügüm programda, yorumcular subjektif iddialarla yargisiz infaz yaptilar. Dar agaçlari kurarak, Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim ile koskoca Fenerbahçe Camiasini ve Cem Papila?yi idam sehpasinda sallandirdilar.

Özellikle Sinan Engin, o çok bilmis tavirlariyla, Fenerbahçe?ye karsi kin ve nefret dolu cümleleri sarf etmesi beni kahretti..

Onlar, Trabzonspor?u zerre kadar düsünmezler. Düsmanimin düsmani dostumdur zihniyeti ile hareket ederler. Isleri güçleri kendi takimlarinin basarisizliklarina kilif aramak olan bu ulema yazarlar ?benden sonrasi tufandir? zihniyetini ile hareket ederler.

Bütün bu gerçekler ortadayken, Trabzonspor camiasinin akli selimle ve sag duyuyla hareket etmesi gerekir... Oyuna gelmemelidirler.

Trabzonspor, oynadigi futbol ve bu güne kadar izledigi ilimli politikasi ile her zaman takdir görmüs ve her kesimin saygisini kazanmistir. Ve kim ne derse desin, Trabzonspor her takim taraftarinin sempati duydugu bir kulübümüzdür.

Trabzonspor, 3 büyükler dedigimiz camiada, Anadolu takimlarini temsil eden bir kulübümüzdür..

Karadeniz insani zekidir, sicakkanlidir, sevecendir. Ancak bir de çok asabidir. Haksizliga hiç gelemezler.

Iste, Trabzonspor?un bu zaafini bilen bazi art niyetli kisi ve kurumlar, bu kulübümüzü kullanmaya kalkiyor.

Bu provakatif hareketleri nefretle kiniyorum.

Sonu gelmeyen tartismalar, satasmalar, kulaga hos gelmeyen çirkin sözler ve iftiralar kimseye fayda saglamaz. Sadece düsmanligi ve kardes kavgasini körükler.,

Sayin Yildirim, Canaydin, Demirören ve Aktug.. Lütfen ortami gerecek açiklamalara bir son verin..

Artik futbolun güzelliklerini yazalim, Türk futbolu nasil kalkinir, onu konusalim
    Edited by: CAFER52

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=661

bizi savunur görünen fb li yazarin bir önceki yazisi

HAKEMIN KARARLARINDA HAKLI OLDUGUNU YAZAN SEREFSIZ ÇIKMIS GÜYA TRABZONSPORUN HAKKINI SAVUNUYOR.

BELKI MILLETVEKILLERI ILE ILGILI basligin altina uymadi ama bence tepkileri tek baslikta toplkayalim derim. O da burasi olsun

Protostoyuda tek baslikta illler basiznda toplayailim yoksa bir çok konu oldu

Nereden
    İstanbul

Yeni bir yol..fficeffice" />[/I][/B]
    [/I][/B]

Haksizlik karsisinda susanlari ?dilsiz seytanlar[/B]? olarak tanimlayan bir peygamberin dinine inaniyorum ben.. Cem Papila neye inaniyor, bilmem.. Ama bildigim bir sey var ki, bu dünyada hiçbir din, ya da ögretinin, hirsizligi kutsamadigi, ahlaksizligi yüceltmedigi!..

*

Trabzonspor, cumartesi aksami elbette katledildi.. Bakmayin siz bir taraflarindaki killari bile agaran Fenerbahçeli medya kazuratlarinin hakemi hakli çikarma gayretleri ve bu ugurda, kurallari dahi degistirme yüzsüzlüklerine.. Tüm Türkiye bu cinayete taniktir..

Katledilecegimize dair bütün belirtiler ortadaydi zaten.. Bir hakemin yüzüne hiç çekinmeden tükürebilen Luciano?nun bir maçlik ceza ile kurtulmasi (oysa Barthez ayni suçtan tam 3 ay ceza aldi.. Uygar ülkelerde hakemlerinin yüzlerinin daha degerli olusu ile açiklanabilir bu!..), ya da Daum?un yedek kulübesinden kendi meslektasi bir baska teknik direktöre alenen ve pervasizca saldirisinin cezasinin Tahkim Kurulu?ndan dönmesi, oldukça büyük ipuçlariydi federasyonun bu maç hakkinda ne düsündügüne dair.. Bakmayin siz, biz bu açik mesajlari alamadik..

Senaryo yazildi ve cumartesi aksami Trabzonspor?un figüran olarak kullanildigi bir film gösterisi tim ülkeye sunuldu..

*

Öyleyse, ?bundan sonra bizim yapacagimiz ne olabilir[/B]?in hesabini yapmak düsüyor simdi bize..

Trabzonspor camiasinin en çok birlige, bütünlüge, dayanismaya ihtiyaci oldugu su günlerde enerjimizi kendi adamlarimizi yemek için kullanmaktan vazgeçmekle baslasak diyorum ise..

Su asamada yapilmaya çalisilan Mehmet Ali Yilmaz ? Trabzonspor kavgasi oyununa gelmemekle mesela..

Ya da, Futbol Federasyonunu, hakemleri, Türk futbolunun içine düstügü bu sefil durumda ?ulusal[/B]?(!) medyanin payini tam da sorgulatmaya baslayabilecegimiz böylesi günlerde, bunlarla mücadele etmede kullanacagimiz enerjiyi, kendi çocugumuz Gökdeniz aleyhinde kullanmaktan vazgeçmekle..

?Yönetim uyuyor mu, bir seyler yapsinlar[/B]? popülizmi yapmak yerine, tam olarak destegimizi bu yönetim kuruluna verdigimizi deklare edip, tüm sehir olarak, yapacaklari her eylemde yanlarinda oldugumuzu tüm Türkiye?ye duyurmakla..

*
    Arkadaslar.. Bu artik saka degil.. Bir oyun olmaktan da çikali çok oldu.. Tam anlamiyla bütünlük içinde hareket etmemiz gerekiyor.. Bu bütünlük yapacagimiz eylemlere ve üretkenligimize yansiyacak çünkü.. Ve böylece çok daha etkili olabilecegiz..

Bu anlamda yerel medyaya da büyük görevler düsüyor.. Bütün bu sayilanlarin yapilabilmesinde halki bilinçli olarak ve dogru yönde yönlendirecek bir yerel medyaya su anda her zamandan daha fazla ihtiyacimiz var..

*

Ihtiyacimiz olan bir kisi de bugüne kadar bizleri büyük hayal kirikligina ugratan, Futbol Federasyonunun Trabzonlu üyesi sayin Erdal Atalay.. Bugün, onun için de büyük bir firsat.. Türk futbolunda yasanan bu çirkinlikleri, dönen bu tezgahlari ortaya dökme anlaminda bugün yapabilecegi seyler bir ömür boyu minnetle anilmasina sebep olacaktir. Ama dün oldugu gibi bugün de kafasini kuma gömmeye devam eder ve yasadigimiz su hakli isyana katilmayarak, kendi gücünü koymazsa ortaya, sadece bir zamanlar bir koltugu isgal eden bir adam olarak anilmaktan bir adim daha ileri gidemez.. Gün, onun da cesaret göstermesi günüdür..

*

Bir ormandayiz ve sikisip kaldik.. Hannibal?in de dedigi gibi, yapacagimiz ancak iki sey duruyor önümüzde.. Ya bir yol bulacagiz, ya da yeni bir yol açacagiz..

Bugüne kadar sürekli olarak, daha önce yollar açanlarin mirasini yedik.. Simdi vermemiz gereken karar su : Bir mirasyedi olarak yasamaya devam mi edecegiz, yoksa, torunlarimiz bizleri de ?yol açicilar[/B]? olarak mi hatirlayacak?

Karar sizin.. Karar bizim.. Karar tüm sehrin..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aktug: "Papila muhatabimiz degil"

"Biz bu maçi hakem hatasi olarak geçistirmek istemiyoruz. Muhatabimiz hakem degil, Futbol Federasyonu'dur" diyen Trabzonspor Baskani Atay Aktug, saha disindaki olaylara savas açtiklarini söyledi..

AK Parti Trabzon Merkez Ilçe Teskilati Baskani Ergin Aydin ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzonspor Kulübü'nü ziyaret ederek, baskan Atay Aktug ile bir süre görüstü.

Aydin, ziyarette yaptigi konusmada, Fenerbahçe maçinda Trabzonspor'a haksizliklar yapildigini savunarak, ''Her mecrada kulübümüze destek vermeye haziriz. Haksiz davranisa karsi Trabzon olarak tek vücut olacagiz ve kulübe destek verecegiz. AK Parti olarak üzerimize düseni yapmaya haziriz'' dedi.

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug ise AK Parti Merkez Ilçe Baskani ve yöneticilerinin kendilerine verdigi destege tesekkür ederek, ''AK Parti hükümeti kadar futbol ile ilgilenen hiçbir hükümet olmadi. Futbol kulüplerinin bir takim sikintilarini çözecek yasalar çikardilar. Onun gayreti içindeler. Spordan sorumlu devlet bakanimiz, basbakan bu isle çok ilgili'' dedi.

Sporun ahlak ölçülerinde yapilmasina inanan bir kulüp olduklarini ifade eden Aktug, söyle konustu:
    ''Futbolun sahada baslayip bitmesini istiyoruz. Futbolda güzelliklerin ön plana çikmasini arzuluyoruz. Eminim ki bütün Trabzonsporlular ve Türkiye bu görüstedir. Maalesef sahanin disinda bir takim oyunlar olabiliyor. Türkiye'de bu yeni degil. Bunlarin sonlandirilmasi için Trabzonspor, gerek futbol adamlariyla gerek seçilmis milletvekilleriyle, tüm degerleriyle mücadele etme karari almistir. Gerekirse yeni görüslerle Türkiye'de futbolu güzellestirme yönünde adim atma karari almistir.''

Aktug, Fenerbahçe maçinin hakemi Cem Papila'nin ligdeki en büyük hakemlerden biri olarak gösterildigini kaydederek, ''Herkesin gördügü ofsayti çalmadi. Maçin kirilma noktasiydi. Yardimci hakemin hatasina bagladi. Biz bu maçi hakem hatasi olarak geçistirmek istemiyoruz. Muhatabimiz hakem degil, Futbol Federasyonu'dur. Bu konuda sorusturma açilmasi için de yazi yazdik. Onlarin bu isi düzeltmesini istiyoruz'' diye konustu.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben birsey yapacaklarinin sanmiyorum...insanlah

Bu konuda ümidim yok açikça söyleyeyim hangi konuyu hallettilerki bu konuyu halledecekler onlarin isi seçilene kadar seçildikten sonra ugrasmazlar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ne yazik ki bugüne kadar milletvekillerimiz Trabzonspor'un ugradigi haksizliklara karsi,dise dokunur hiç bir sey yapmadilar.Bugün tam kapasite ile çalisan, bir tane fabrikasi bile olmayan Trabzon'un,bacasiz fabrikasi olan Trabzonspor'umuzun, ugradigi bu haksizliklara karsi milletvekillerimiz gerekeni yapmak zorundadirlar. Trabzonspor'un eski futbolcusu-baskani Sayin Faruk Özak nerede,ne yapiyor? Diger bir isim Sayin Akif Hamzaçebi, artik gs taraftarligini bir kenara birakin ve seçildiginiz sehrin takimina destek olun!

Not: Akif Hamzaçebi'nin galatasarayli oldugunu bana çok yakin bir arkadasim olan, Sayin Hamzaçebi'nin öz yegeni söylemistir.Hatta kendisi besiktasli olan bu arkadasim, galatasarayliligi yüzünden dayisiyla sürekli tartistigini söylerdi...

dün sanirim mecliste ortak bir basin duyurusu düzenlemisler ama daha etkin olmalilar bu konuda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)