Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konya maçinda Tribünler Dolsun

Nereden
    Uzak Doğu

Arkadaslar Burdan Trabzondakilere rica ediyorum.Lütfen bu maçta tribünleri doldurun.Ve Konya maçinda takimi ayakta alkislayalim..Pankartlarla tepkimizi belirtelim..

Maça gitmek isteyen ve Parasi olmayanlar kardesimiz varsa ben bu hafta bir ögün az yiyip kendi parami ona yollamaya hazirim..Bu konuda da çok ciddiyim.(Sosyete yerine degil ama[img]smileys/smiley1.gif[/img]).

Bu maç çok önemli çünkü o gün maç degil birlik,beraberlik ve isyan haykiris olmali...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tribün de dolacak pankart da asilacak.

ben pek inanmiyorum bi senedir bu tip topicler aciliyo nedense 6bin kisiyi gecmiyo ben gercekten utaniyorum ben orda olacaktim son kurusumu trabzonsporuma verirdim

Nereden
    Trabzon

Trabzon taraftarina güveniyorum. Türkiyenin en kaliteli taraftari pankarti pazar aksamindan hazirlamistir. SENI ONURLU MÜCADELENDEN DOLAYI SEVIYORUM TRABZONUM...

Nereden
    Uzak Doğu

Ya önceden de derdik ve olmazdi ama bu farkli burda tek mesele maç degil...O yüzden bu maç dolacak,tasacak,tepkimiz de sinirlari asacak...

Arkadas bu mactan sonra egr TS tarfatari takimi yanliz birakirsa ... yaziklar olsun der insan!

Nereden
    Belçika

ah ulan ah keske trabzonda olsaydim

ARKADASLAR LUTFEN BAKIN TARAFTAR BIYLE GUNDE BELLI OLUR NOLUR TAKIMA SAHIP CIKIN VE DOLDURUN SU TRIBUNLERI LUTFEN YA

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bütün yöneticiler zehir zemberek açiklamalar yapiyor. Aksamdan bu saate kadar her spor programinda bizim baskan ve yöneticilerimiz kanal kanaldolasip gaspedilmis haklarimizi savunuyorlar. 71 yasinda ki babam hakkimizi yediler diye aaladi yahu. Bu kadarmi serefsizlik olur, bu kadarmi kolay bu isler. Ortalik karismisken bizlerin gaspedilmis haklarini savunmakiçin varini younu ortaya koyan yönetimimizi Konya maçinda kesinlikle Trabzon'da ki taraftarlarimiz yalniz brakmamali. Onlara sahip çiktiini göstermek hepimiz adina Trabzon'daki taraftarimizin görevidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)