Sayfa 51 Toplam 376 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 9386 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005-2006 l Transfer Dosyası

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı
    Seiditaridis mi ne var onu da alalim bari

cska moskau ile 5 yillik mukavele imzaladi...hem emrah ondan iyidir...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayir o adamin kökeni de Trabzonlu da ondan söyledim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece Trabzon kökenli oldugu için alionmasini düsünmedigimi belirtmek için özellikle "2004 Avrupa Sampiyonasi'nin en iyi kalecisi" seçildigini belirtmistim... Ayrica begenmediginiz Seyitaridis te 10 milyon euro ya transfer oldu..

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biraz önce senol günes konustu trt1de bu sartlarda zurawski yi almamizin mümkün olmadigini aldigimiz taktirde hem transfer bütçesini bitirip hemde trabzonspoe un gelecegini sikintiya sokacagimizi söyledi.

Gerçekten transfr bütçemiz o kadar darsa bizim sl ne girmemiz yine zor gözüküyor

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Prens-32 Nickli Üyeden Alıntı

Zurawski konusunun Tolga dan ne farki var. Adamlar da bir yildir istiyor Tolgayi ama fiyattan dolayi almiyorlar.

Bence de tolga olayi ile ayni .Tolga da zurawski kadar olmasada gitmek istiyor.Yani gözüken biz fiyat yükseltmedikçe bu transfer olmayacak.Bizde yükseltmiyecegimize göre...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar futbolu birazda ticari gözle bakarak olaya yaklasin,Senol Hoca da çok güzel söylemis. Yani Ziro'nun bundan sonra yapacagi bu son transferi olacaktir.Sonra bu vatandasa 2mil.Avro ve kendisine yillik 1 mil. avro verecen! Bence de Brezilyada yetenekli topçulara yönlenmede fayda var.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trt 1 de senol günes zurawskiden vazgeçildigini söyledi.. iyi bir oyuncu, çok yetenekli ancak maliyeti çok yüksek dedi.. Fiyat düsürme amaçli olabilir.. Ama bana ciddi gibi geLdi.. Edited by: QuakeviL61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

nikopolidis konusunda berat'a katiliyorum. trabzonlulugu bir yanai adam harika bir kaleci..bize uyar..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Sadece Trabzon kökenli oldugu için alionmasini düsünmedigimi belirtmek için özellikle "2004 Avrupa Sampiyonasi'nin en iyi kalecisi" seçildigini belirtmistim... Ayrica begenmediginiz Seyitaridis te 10 milyon euro ya transfer oldu..

rüstü'de 2002 dünya kupasi'nda en iyi kaleci seçilmisti [img]smileys/smiley36.gif[/img]

anti-berat akimina aynen devam.....

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

her babasi trabzonlu olan bizde oynasa zaten tozunu attiririz ligin..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ANLAYAN ANLAR

KALECI TRANSFERI BIZE GEREKMEZ BENCE HASAN SÖNMEZ COK IYI BIR KALECI,ÖZGÜVENINI KAZANDIMI TAMADIR BU ISVE YEDEK KALECI DE TOLGA!!!!!!!!!!!!!!!!!

hER KALECI IYIDIR O KORKUYU VE STRESSI ÜSTÜNDEN ATTIMI O BIR DEV OLUR AMA ATAMADIMIDA BIR BOKA YARAMAZ; BEN HASANa COK GÜVENIYORUM ; DÜSÜNÜN RÜSTÜ IYI KALECO OLMASINA RAGMEN BARCELONADAKI YAPTIGI HATALARIGÖRMÜSÜNÜZDÜR, tam bir rezil gibi vallahi.

mesut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ya ne zaman biz de adi sani duyulmus bi transfer yapicaz. millet figo ile ilgileniyo bilmem kimi aliyo biz kume dusmus takimdan oyuncu aliyoruz. bu taraftarin artik sampiyonluga ihtiyaci var . gecen sene de savun ma oyuncusu almadik sampiyonlar ligini kil payi elimizden kacirdik. 5 paralik tasarruf etcez dediler 15 paralik gelirden oldular. artik bunu sokaktaki cocuk anliyo.

sampiyonlar ligine gidiyoz beyler . boru degil. GS uefa kupasini alirken borcu yokmuydu. eeeeee .devlet sildi hepsini. borc yapmaktan niye kaciyoz ki. yeterki devlet e borcumuz olsun. hep ist takimlarinin borcunu sildiler biz catir catir borc odedik. bu sefer onlarinkini silerseler bizim kinin de zike zike silecekler. olay bu kadar yani. artik Trabzonspor da buyuk futbolculara talip olmali. hatta ist takimlarinin futbolcularina.maksat almamak olsa bile. onlar yapiyolar ya. bizde bu sekilde onlarin sampiyonlugu icin futbolcu yetistiren diger anadolu takimlari gibi olmayiz. ''''''''!

Nereden
    Trabzon

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı
    Seiditaridis mi ne var onu da alalim bari

Seyit ali ogullarindan ...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ILLE DE DEIVID...!

TEMASLAR HIZLANDI
    Trabzonspor, yabanci oyuncu transferinde rotasini Brezilya'ya çevirdi. Bordo-Mavililer'de sezon basindan beri takip edilen ve Santoslu Deivid Cruzeiro, transferdeki öncelikli isim oldu. Kendisini izleyenlerin Brezilyali golcü hakikinda olumlu rapor vermesinden sonra Teknik Direktör Senol Günes'in transfer edilmesini istedigi Deivid ile temaslar hizlandirildi.
    PAZIRLIK BASLIYOR
    Yeni sezon öncesindeki kamp dönemine kadar transferi bitirmek isteyen Bordo-Mavili yönetim, golcü oyuncu Deivid'in transferinde büyük mesafe katetti. Bordo-Mavili yöneticilerin, "Zurawski'den daha iyi bir golcü" dedigi Deivid ise, Türkiye'ye gelip gelmeme konusunda kararsiz. Bezilya'ya giden Trabzonsporlu yöneticilerin ise bugün Santos kulübü ile pazarlik masasina oturacagi ögrenildi.
    HER MEVKIYE 5-6 OYUNCU
    Trabzonspor'un transfer çalismalariyla ilgili konusan Bozoglu, "Trabzonspor olarak transferde arastirma sürecini bitirdik. Her mevki için elimizde 5-6 alternatif oyuncu var. Trabzonspor, tarihinde en genis çapli arastirmayi gerçeklestirdik. Menajerler vasitasiyla degil kendimiz bizzat oyuncularla gidip görüstük ve izledik. Kimse bize oyuncu önermedi. Görüstügümüz oyunculara da sözlesme imzayacakmisiz gibi teklifler ve öneriler sunduk" dedi.

-------------------------

Güney Amerika çikarmasi

EN IYISI IÇIN
    Trabzonsporlu yöneticiler, Güney Amerika ülkeleri ile Türkiye arasinda edeta mekik dokuyor. Brezilya, Uruguay, Arjantin gibi ülkelerde belirlenen oyunculari takip eden Bordo-Mavili yöneciler, önümüzdeki günlerde tekrar bu ülkelere gitmeye hazirlaniyor. Bu ülkelerde tesbit ettikleri oyunculari teknik direktör Senol Günes'e sunduklarini söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu, "En iyisini almak için ugrasiyoruz" dedi.
    7. KEZ GIDIYOR
    Sezon ortasindan beri Güney Amerika?ya 6 kez gittigini ifade eden Murat Bozoglu, "Hocamizin istedigi transferleri gerçeklestirmek için önümüzdeki günlerde 7. kez Güney Amerika?ya gidecegim. Bu ülkelerde ok kaliteli oyuncular tespit ettik. Transferde hata yapmamak için ugrastik. Bu ugraslarimizin da karsiligini görmek istiyoruz" diye konustu.

----------------------------------

Zuro'da geri adim atildi

OYUNCU TAMAM AMA
    Trabzonspor yönetimi, Polonyali oyuncu Zurawski'nin transferinde beklemeye geçti. Bordo-Mavili yönetim, uzun süredir pesinde oldugu Zurawski ile her konuda anlasma saglamasina ragmen, kulübü ile anlasamamasi nedeniyle transferde geri adim atti. Trabzonsporlu yöneticiler, bu sartlarda Zurawski'nin transferini gerçeklesmesinin kulübün menfaatleri dogrultusunda olmayacagini söyledi.
    6 MILON AVRO LÜKS
    Zurawski?nin bugüne kadar Avrupa?da transfer yapamadigina dikkat çeken Bordo-Mavili yöneticiler, "Zurawski için su anda bizden istenen bonservis bedeli 3 milyon Avro. Futbolcuya da her yil 1 milyon Avro vermemiz halinde trnasferin gerçeklesme olasiligi va. Dolayisizla 29 yasinda son transferini yapacak bir futbolcu için 3 yilligina 6 milyon Avro vermek lükstür" dediler.

karadenizgazete.com | 07.06.2005

----------------------------------------------------

gunebakis.com.tr

Forvete Santos takiminin golcü futbolcusu Deivid, Sao Pauli?nin basarili futbolcusu Grafide, Brezilya?nin Juventude takimindan Ze Carlos ve Visla Krakow?dan Zurawski ile Legia Warszawa ya da Saganowski isimlerinden biri üzerinde karar verilerek gerekli girisimlerin hizlandirilmasi kararlastirildi.

Kaleye yapilacak takviye konusunda Botafogo?nun file bekçisi Jefforson De Oliveria Galveo, Brezilya?nin Flamengo takiminin kalecisi Nascimento, Danimarka ekiplerinden Brondy takiminin kalesini koruyan Casper Ankergren ve Sao Paoli kalecisi Rogerio Ceni alternatifleri degerlendirmeye tabi tutuldu.

Savunmaya yapilacak takviye için yine Flamengo takimindan C.Henrigue ve Botafogo takiminda forma giyen Rafael Marguez Pinto için de birkaç gün içinde karar verilmesi bekleniyor. Edited by: sanatik

Nereden
    İstanbul

Bu nedir simdi?Borç batagi içinde yüzen kargalar bir futbolcuya el atiyorlar öbürsü gün sözlesme imzaliyorlar.
    Bizimkilerse geçen sezonun devre arasindan beri ugrastiklari adama hala sözlesme imzalatamadilar.Hergün hergün ayni haber Zurawskide sona yaklasildi! Ne oldu simdi? her firsatta bize gelmek istedigini söyleyen adam 2milyon euro istiyormus!! Okadar zamandir futbolcunun alacagi para söz konusu edilmedide simdi transfer isi yatincami ortaya çikiyor.
    Transferi bitiremeyen yönetim futbolcunun yüksek para istedigini öne sürerek tepkilerden kurtulmakmi istiyor yoksa???

Nereden
    Ankara

önemli olan transferi ederi üzerinden mümkün oldugunca çabuk yapmaktir. gs-bjk zamaninda çuvala para ödedide ne oldu adi sani duyulmus oyuncu getirdide ne oldu yok fran yok de boer hiç biri tutmadi. yönetim sirf bu yüzden bir yildir adam izliyo ve yapilmasi gerekende budur. avrupada da sistem bu sekilde çalisir gerekirse bir kaç yil oyuncu izlenir. zurawski hepimiz için kapali kutu symko çok iyi diye ona bu para verilmezmi diyoruz. peki ederi nedir hangimiz biliyoruz? sonuçta transfer sezonu daha yeni basladi ve bu sene adam gibi transfer yapilacagina inaniyorum

gazetede Rui COsta haberini okudum ve müthis heyecanlandim demekki istenince yildizlarada kanca takilabiliyormus

ayrica Güven ve YAlçinda takima kazandiriliyormus yanilmiyorsam

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

KImse daha dogru dürüst transfer yapmadi acele etmeyelim derim...Ki
    bizim alacagimiz oynucular zaten bize gelmekten yana...Unutmayalim ki
    MAdrid Ronaldoyu transferin son gününde aldi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Zuraw in bence fiyatini düsürmeye çalisiyorlar...2.500 dan 800 e
    düstüklerine göre 3.000 den 1000 e iner...Ben güveniyorum yönetime
    geçen sene bjk topladi yoldan geçen topçulari da ne oldu korayin
    parasini kredi çekip yolladilar..[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Melrok'a katilmamak mümkün degil.Arkadaslar sabir lütfen.Trabzon tarihinin en uzun soluklu transfer arastirmasi yapilmis.Isini bilen bir yönetimimiz var.Kulübüzün maddi menfaatlerini lütfen gözardi etmeyelim.Geçmis yillardaki pahali ve fos transferleri unutmayalim.Dikkat edilmesi gereken 2 nokta:

1-Yapilacak transferler mutlaka sezon basi kampinayetistirilmeli.

2-Bu kadar arastirmadan sonra alinacak oyunculardan maksimum verim alinamamasi halinde hesap sorma hakkimiz olacaktir.

Zurawski yasli diye vazgeciliyor. Senelerdir adami transfer edemezsen adam tabiki yaslanacak. Biz daha cok okuruz 8. brezilya seferi 9. brezilya seferi bu seferler uzar gider. Yonetimden tek ricam bu sefer transferi elinize yuzunuze bulastirmayin.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

En sabirsiz Taraftar anketi yapilsa açik ara kazaniriz herhalde.....[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunun sabirsizlikla alakasi yok daha ligin bitimine 3 hafta varken baskan çikip 10-15 gün içinde transfer bitecek dedi. su ana kadar aldigimiz bir güven var birde emrah tekrar sözlesme yeniledi. sezonu haziranin sonunda açiyoruz galiba. hazirlik kampina gelmezse transferler ne ise yarar? o pahali geldi su pahali geldi diye herkesten vazgeçtik. büyük takimsak büyük transfer yapalim. herkesin borcu var. besiktasin borcu yok mu adamlar hala transfer yapiyor. taraftar olarak somut seyler görmek istiyoruz. devamli brezilyaya git gel sanki 1 saatlik yol.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Lütfen kimse bizimle Istanbul kulüplerini kiyaslamasin burada. Bizim üç-üç buçuk trilyonluk vergi borcumuzun pesine düsen devlet onlarin milyonlarca dolarlik borçlarini hasir alti yapiyor. Adalet diyoruz, hakkaniyet diyoruz, neden acaba bi düsünün!

Istanbul kulüplerinin transferde har vurup harman savurmasina olanak saalicak bütçeleri var. Biz ise kisitlibütçemizleaz ve öz transfer yapabiliriz. Ince leyip sik dokumaliyiz. Bu yüzden sabir arkadaslar. Yönetimimize, hocamiza güvenmek zorundayiz.

Bende 29 yasinda bir sporcuya 6 milyon avro verilmemesi taraftariyim. Bizde 2-3 yil top oynasa daha sonra bu sporcuyu satarakparakazanma ihtimalimiz yok. O yüzden 6 milyon avroyadaha genç ve yetenekli topçu veya gerçekten yildiz sayabilecegimiz (Rui Costa, Recoba gibi) takimimizi tek basina sampiyon yapabilecek kapasitede sporcu almak kesinlikle daha mantikliEdited by: mr.fa

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zurawski bile biz alana kadar yaslandi be[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zurawski konusunda gerçekten tek olumlu yani simek ile uyumu. yoksa o yastaki adama o para verilmez. brezilya pazari daha cazip. ama kaliteli isimler olmali. yönetim çok üzerinde durdu. iyi seyler olacak gibi geliyor bana. daha vakit var ama alinacaklarin kesinlikle kampa yetismesi lazim. hele tekke nin ön elemelerde oynayamayacagini düsünürsek mutlaka kampa gelmeli transferler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)