Sayfa 11 Toplam 376 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 9386 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005-2006 l Transfer Dosyası

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

osmanin zihniyetine hayranim helal olsun millet 2. 3. lig adamlarini sayarken o iyiyi degil en iyiyi istiyor

katiliyorum biz büyügüz en iyisi bizim olmali

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Kaleci,Sol bek,Sol açik,Defans orta,Forvet

Osman bunlardan hangileri ilk 11 için, hangileri alternatif transfer?? Sol bekte Celaleddin'den memnun degil misin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Karsilamada ben konusurken beni dinlemiyor muydun bence Celaleddinin yerine yeni bir adam alinmali[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Belki lig içindeki en iyi sol bekler arasinda olabilir ama daha iyisi olmasi gerekir

Bence Fatih'in yerine forvet alalim. Ligin en iyisi olabilir ama daha iyisi olmali[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ya biz toplam kaç transfer yapacagiz ki zaten? Niçin daha verimli yerlerde kullanmak varken zaten iyi olan bir bölgeye para harcayalim ki?

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Asagidaki haber Milliyet Gazetesinden... Ilk transfer bombamizi patlatmak (!) uzereyiz galiba...

Bordo - Mavililer'in, Bakirköyspor'un 19 yasindaki orta saha oyuncusu Ali ile her konuda anlastigi ögrenildi. Bu oyuncu ile sezon sonunda uzan vadeli sözlesme yapilmasi planlaniyor.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ali ile anlasmak için de zaman mi harcamislar.[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

bi tane fatih kadar kaliteli forvet sart gerisini senol hocam soler zaten

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Osman bunlardan hangileri ilk 11 için, hangileri alternatif transfer?? Sol bekte Celaleddin'den memnun degil misin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Karsilamada ben konusurken beni dinlemiyor muydun bence Celaleddinin yerine yeni bir adam alinmali[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Belki lig içindeki en iyi sol bekler arasinda olabilir ama daha iyisi olmasi gerekir

Bence Fatih'in yerine forvet alalim. Ligin en iyisi olabilir ama daha iyisi olmali[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ya biz toplam kaç transfer yapacagiz ki zaten? Niçin daha verimli yerlerde kullanmak varken zaten iyi olan bir bölgeye para harcayalim ki?

Fatih Tekke Avrupa'nin en iyi forvetlerinden bunu unutma

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diyarbakispor'lu Ali kimdir...

Yabancilardan çok iyi verim alabilmemiz için hepsinin ayni ülkede olmasi çok daha yararli olur. Bu nedenle Zurawski kesinlikle alinmali. Ve yine Polonya'li kaliteli bir defans oyuncusu... Polonya'li futbolcular hem teknik hemde mücadele yönleri oldukça iyi. Trabzonspor'un futboö yapisina çok uygun futbolcular. Bu sene transfer çok önemli. Akilli transfer yaparsak önümüzdeki sene sampiyonluk çok yakin.

tamer__61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

arkadaslar zurawski meselesinden haberi olan varmi acaba ?

bunu sormamin nedeni wisla krakowun hem resmi sitesine hemde taraftar sitesine baktim bu adamin resimlerini kaldirmislar . iki sitedede bu adamin resmi vardi onceden.

acaba bu transfer tamammi ??

yoksa baska bir takimmi aldi ??(gazetenin birinde everton istiyor diye yaziyodu)

bilgisi olan varsa beni aydinlatsin !!!

!!!! haaa bu arada sakin tolgayi satipta yabanci defans almaya kalkmasin bu yonetim vallahi yazik olur !!!

iyi bir yerli oyuncumuzu satip yerine yabanci almak pek mantikli degil gibime geliyor

yabanci kontenjanini daha verimli oyuna katkisi olan futbolcular alinmasi gerekir.

tolgadan daha iyisini alabileceklerinide sanmiyorumEdited by: Kaya

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Fatih Tekke Avrupa'nin en iyi forvetlerinden bunu unutma

Ben onu ciddi olarak yazmadim ki....

Eger Bakirköylü Ali tamamsa bu sene kesin sampiyonuz artik. Ama sanmam yalan haberdir herhalde. Ali Bakirköyspordan bize gelir mi hiç?[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tamer su an için bir gelisme yok wisla 3 milyon euro istiyor biz ise 2milyon euroya kadar çikmisiz gorusmeler sürüyor. yalniz devreye ingiliz everton klubu girmis ve bu adamlar isteseler aninda 5 milyon euroya felan alabilirler rooney ve gravesenden 40 milyon euro para aldilar o yuzden acele etmemiz gerekiyor. bu arada fatihle ilgili bence fatih bu sezon kendisi için avrupaya gitmeli kendi agzindan yaptigi açiklamaya göre chelsea ve barcelona fatihe talipmis fatihede bu yakisir zaten. eger fatih ts<de bir sene daha kalirsa muhtemelen sampiyon oluruz yapilacak transferle ancak kalirsa 2 sene sonra avrupaya gitmesi daha zor olur ve kendi dedigine göre futbolu biraktigimda sunuda yapsaydim demek istemiyorum avrupaya gidip daha sonraki yillarda geri gelebilir hakani goruyorsunuz 33 yasinda ama 20 golu var ligde . ayrica fatihten gelecek parayla onun kadar iyi olmasada iyi transferler yapilabilir. ayrica emrahida elimizde tutmaliyiz bence.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Yabancilardan çok iyi verim alabilmemiz için hepsinin ayni ülkede olmasi çok daha yararli olur. Bu nedenle Zurawski kesinlikle alinmali. Ve yine Polonya'li kaliteli bir defans oyuncusu... Polonya'li futbolcular hem teknik hemde mücadele yönleri oldukça iyi. Trabzonspor'un futboö yapisina çok uygun futbolcular. Bu sene transfer çok önemli. Akilli transfer yaparsak önümüzdeki sene sampiyonluk çok yakin.

bunun bazi riskleride war ama hepsi milli takima bi gidiyo kardesim döt gibi kaliyosun yoksa ayni ülke futbolculari oldumu daha iyi ama milli takim olayini unutmamak lazim

bazi arkadaslar sa fatihin en büyük forvet oldugunu bilmiolar galiba siz futboldan anlamiyosunuz kardesim hala daha fatih ten daha iyi bir santrafor oldugunu düsündügünüze göre..

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top bgColor=#ffffff>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top width="98%">
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%"><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=bottom width="97%" height=3>

<T>
    <TR>
    <TD>
    <T>
    <TR>
    <TD></TD></TR></T></T></TABLE>Defans icin transfer edilmesi gundemde olan Wisla Krakow`lu Glowacki.1979 dogumlu ve 1.86 boyunda. 16 kez milli olan oyuncunun yildizi her gecen gun parliyor. Su an Wisla`nin en onemli 3 oyuncusundan biri ve yurtdisi piyasasi da artiyor. Erken davranirsak ucuza kapatabiliriz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]</TD></TR></T></T></TABLE>
    </TD></TR></T></T></TABLE></TD>
    <TD width=100> </TD></TR></T></T></TABLE></TD>
    <TD vAlign=top width="31%" bgColor=#ffffff>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top></TD></TR></T></T></TABLE>
    <TABLE height=385 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="78%"><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: The Londoner

herkesin ortak görüsü neredeyse ayni bi stoper libero görevide yapabilen,sol açik,sag bek,forvet,kaleci vebi deorta saha..transfer deyince geçen sene geldi aklima tek üzüldügüm bi olaybizim geçen sezon kaçirdigimiz ailesi ve kendisi koyu birtrabzonsporlu olan ibrahim akin insallah bu tür adamlari bu sene kaçirmayiz genç gelecek vaadeden[img]smileys/smiley2.gif[/img]...ne olursa olsun üç tane 11e(kaleci,orta saha,forvet)üç tanede alternatif adam(stoper,sol açik,sag bek)almamiz gerekir

Alıntı mini FaNaTiK Nickli Üyeden Alıntı
    herkesin ortak görüsü neredeyse ayni bi stoper libero görevide yapabilen,sol açik,sag bek,forvet,kaleci vebi deorta saha..transfer deyince geçen sene geldi aklima tek üzüldügüm bi olaybizim geçen sezon kaçirdigimiz ailesi ve kendisi koyu birtrabzonsporlu olan ibrahim akin insallah bu tür adamlari bu sene kaçirmayiz genç gelecek vaadeden[img]smileys/smiley2.gif[/img]...ne olursa olsun üç tane 11e(kaleci,orta saha,forvet)üç tanede alternatif adam(stoper,sol açik,sag bek)almamiz gerekir

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Hasan'im, Ibrahim Akin konusunda sonuna kadar katiliyorum...Edited by: yattara11

Nereden
    Bursa

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı oflum61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı

MURAT HACIOGLU (fenerbahçe)

MEHMET AL (BURSASPOR)

OKAN YILMAZ (BURSASPOR)

ADNAN VE CANER (SAMSUNSPOR)

Kaleyede:

GÖKHAN TOKGÖZ En son Genclerdeydi cok begendigim bir kaleci te yozgatteyken bile takip ediyordum ama akibeti ne oldu bilmiyorum.

Abi sen ciddimisin ya??? Hacioglu Trabzona gezmeye gelsin ben Fnerli olurum [img]smileys/smiley7.gif[/img].

ISTANBULA KAPALIYIZ. YILLARDA BERI SÖYLÜYORUM: "ISTANBULUN KRALI GELSE ISTEMEM..."

Tabiri caiz ise (yanlis sey söylemek istemiyorum): Istanbul takimlarinda futbol oynamis futbolcular kirilan testiye benzer! [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu topçular gelsin ilk on için oynariz artik!!Hangisi ne yapmis? amatörde bunlar gibi 10 bin topçu var

Sasiyorum Size Ve gülüyorum [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ibrahim akin TRABZONSPORlu mu ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

bunun bazi riskleride war ama hepsi milli takima bi gidiyo kardesim döt gibi kaliyosun yoksa ayni ülke futbolculari oldumu daha iyi ama milli takim olayini unutmamak lazim

bazi arkadaslar sa fatihin en büyük forvet oldugunu bilmiolar galiba siz futboldan anlamiyosunuz kardesim hala daha fatih ten daha iyi bir santrafor oldugunu düsündügünüze göre..

Faruk abi sana bu seneki transferlerin çok önemli olmasi konusunda %100 katiliyorum.

Huso Polonya bir Avrupa ülkesi ve bizim ligimizde bu fikstürlere göre ayarlaniyor sorun olmaz yani[img]smileys/smiley1.gif[/img]

suhduc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzonsporun gerçekten takima çok faydali olacak transferler yapacagina inaniyorum...ortasahaya iiyi transferler yapilmali

Nereden
    İstanbul

MEHMET AL (BURSASPOR)

OKAN YILMAZ (BURSASPOR)

Kaleyede:

GÖKHAN TOKGÖZ En son Genclerdeydi cok begendigim bir kaleci te yozgatteyken bile takip ediyordum ama akibeti ne oldu bilmiyorum.

Abi sen ciddimisin ya??? Hacioglu Trabzona gezmeye gelsin ben Fnerli olurum [img]smileys/smiley7.gif[/img].

ISTANBULA KAPALIYIZ. YILLARDA BERI SÖYLÜYORUM: "ISTANBULUN KRALI GELSE ISTEMEM..."

Tabiri caiz ise (yanlis sey söylemek istemiyorum): Istanbul takimlarinda futbol oynamis futbolcular kirilan testiye benzer! [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu topçular gelsin ilk on için oynariz artik!!Hangisi ne yapmis? amatörde bunlar gibi 10 bin topçu var

gülünç olan sensin bence giresunlu bunlardn nebekliosun sen ilk 10 a bile giremeyiz bunlarla

Nereden
    İstanbul

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

MEHMET AL (BURSASPOR)

OKAN YILMAZ (BURSASPOR)

Kaleyede:

gülünç olan sensin bence giresunlu bunlardn nebekliosun sen ilk 10 a bile giremeyiz bunlarla

Bunlar yedekk olmak için mi?

Nereden
    İstanbul

ya tmm beki yedek olmasi için olabilirde insandirek hayalindeki transferleri açiklarken bu isimleri vermezki hayalimdeki yedek futbolcular[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nedir kardes bunlar mi bizi kurtaracak, Allah askina su okan yilmaz i seyredin adam ikinci lig de oynuyor, bos goller atiyor, dünya kadar top kaptiriyor, kaçiriyor, biz m. yilmaz i begenmiyoruz, fatih 'den bile iyisini istiyoruz.. Gökhan Tokgöz hikaye bir kaleci, yan topu zaafinin 1 numarali örnegi.. M. Hacioglu'nu üstüne para verseler almam.. Fb'nin artigiyla sampiyon olacaksak küme düselim daha iyi.. Adnan ve Caner ise ancak yedek olur.. hatta çogunlukla 18 e giremez.. bu saydigin adamlar bugünkü 11'imizden kimi keser söylersen sevinirim..

Nereden
    İstanbul

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı
    nedir kardes bunlar mi bizi kurtaracak, Allah askina su okan yilmaz i seyredin adam ikinci lig de oynuyor, bos goller atiyor, dünya kadar top kaptiriyor, kaçiriyor, biz m. yilmaz i begenmiyoruz, fatih 'den bile iyisini istiyoruz.. Gökhan Tokgöz hikaye bir kaleci, yan topu zaafinin 1 numarali örnegi.. M. Hacioglu'nu üstüne para verseler almam.. Fb'nin artigiyla sampiyon olacaksak küme düselim daha iyi.. Adnan ve Caner ise ancak yedek olur.. hatta çogunlukla 18 e giremez.. bu saydigin adamlar bugünkü 11'imizden kimi keser söylersen sevinirim..

Augustine olsa Augustine derdim ama[img]smileys/smiley17.gif[/img]

murat hacioglu gelsin isterim... tesislere paspasçi lazim... bence kendisi de gelmeyi kabul eder çünkü TS tesislerinde paspas yapmak, febe stadinda sidik(afedersiniz) temizlemekten iyidir... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Giresunlu sana lafim yok yanlis anlama... mesela Samsun'dan Caner'i ben de isterim...

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Augustine olsa Augustine derdim ama[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Hakkaten ya.. hala sasiyorum aslinda Romaschenko'yu gönder Augustine'yi tut.. Neyse ondan da kurtulduk..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)