Sayfa 2 Toplam 376 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 9386 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005-2006 l Transfer Dosyası

Nereden
    Trabzon

KAYSERI > MEHMET TOPUZ ...

LÜTFEEEENNNNNNNNN

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

samsundan caner çok ama çok isabetli olur!!!!

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

valla Denizlisporda Ömer riza da müthis bir futbolcu. bu kadar secenek var, yönetim secsin alsin iste.

Nereden
    Belçika

forvete zurawski, sag aciga alti tandogan, orta sahaya omer riza, defansa kaliteli isim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaslar Trabzondan yönetime yakin bir arkadastan aldigim bilgilere göre takimdan szymek ve yattara haricinde ( yanliz yattara tartismali imis) bütün yabancilar gönderilerek yerlerine iki brezilyali ve polonyaliyi alacaklarmis.yeni sezon yabanci kontenjaninin belirlenmesinden sonra bu sayi artabilir.Bence en çok sikinti çektigimiz mevki kaleci, petkoviç son iki sezonun fener maçlarinin hepsinde hatali gol yedi.Sag kanat ve stoperde de sikinti var aslinda sola da adam almak lazim ama mili takimin bile oradaki durumu ortada...gökdeniz bence esas yeri orta sahaya çekilmeli ve forvete takviye yapilmali.Ibrahim yattara da böyle sahanin 1/10undan oynayacaksa kenarda otursun.Hüseyine alternatif sart...onu da nerden bulacaksak.Allah kolaylik versin bize...

arkadasalar bu takima sart bunlari bizim kadar senol hocada görüyor. bende bu takimda ömer riza ve konyasporda yunus'u görmek istiyorum.

Ya akadaslar bu isler yunuslarla filan olmaz. transfer edilecek sporcular takima direk katkida bulunacak topçu olmali. Birakalim su yunus, adnan, caner, maner islerini 3 tane alinsin ama adam gibi alinsin. Fuzuli adam alip kadroyu sisirmenin bir anlami yok.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Szymek kalacak ve Yattara'nin da kalmasi gerekir kesinlikle.Bu oyuncuyu satmak intihar olur.Türkiye'de seveni çok var.

Kaleci kesinlikle alinmali ayrica solkanata hiç kimseyi bulamiyorsak Wederson'u alabiliriz.

Nereden
    İstanbul

Gelecek sezonu sabirsizlikla bekliyorum. Hani hersene aynisi olurya seneye bambaska bir trabzonspor hayali kurariz. ama geçekten gelecek sezon bambaska bir Trabzonspor bekliyorum. Dün Ibrahim Sahinin açiklamalarini dinledim Taraftarimiz üzülmesin yakinda hakemleri de yenebilen bir takim yaratacagiz dedi.

Mutlaka bir kaleci, defansin ortasina çok tecrubeli oyunu kurabilen bir defans, ve kesinlikle klasik bir golcü takimimizin ihtiyacidir.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

galatasaray dan ergün, fenerbahce den serhat akin, zurawski,ve orta sahaya aurello gibi bir futbolcu alirsak degil turkiyeyi avrupayi bile inletiriz bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sametaydin Nickli Üyeden Alıntı
    galatasaray dan ergün, fenerbahce den serhat akin, zurawski,ve orta sahaya aurello gibi bir futbolcu alirsak degil turkiyeyi avrupayi bile inletiriz bence.

Serhat akin konusunda saka yaptigini düsünmek istiyorum... Ts kulübünün yapisina, kültürüne uygun bir futbolcu degil,,isterse zidane kadar yetenekli olsun yine de istemem..Türkiyenin en çirkef futbolcularindan birisidir ve provakatörlük konusunda da rakipsizdir...

Nereden
    Trabzon

SAKA YAPTIN HERALDE. ERGÜN VE SERHAT'I ÜSTE PARA VERSELER ISTEMEM. AURELIO MÜKEMMEL OLURDU AMA.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonsporda en sevdigim futbolcu gökdeniz ve bence artik avrupaya gitme zamani geldi....çünkü kafa olarak rahat degil bu sene futbolunun üzerine hiçbirsey koyamadi ve geriledi...onun adina üzülüyorum...birakalim avrupada oynasin , kendini gelistirsin...nasilsa birgün o da hami gibi geri döner.....hami dedim çünkü ona trabzonun yeni hamisi diyorlarmis...etrafindaki futbolculari baski altina alma durumu varmis....

ayrica bu isler 2. sinif futbolcularla veya emektar ergünlerle olmaz....caner denilen adamin bizim yozgatta oynayan emre aygünden ne fazlasi var....

kaleye hem tecrübeli hem de büyük maçlarda büyük oynayan ömer çatkici almaliyiz..ziya dogan vermez ama ...

wedersona kim hayir diyebilir....

ayrica paraya kiyip tecrübeli seyirciyi sahaya çekecek dünya çapinda bir orta saha oyuncusu almaliyiz...(rui costa ne güzel olurdu)

Nereden
    Kocaeli

nasil yani. bence ergün su an türkiye nin en iyi sol oyuncusu. yasli olabilir ama bizi hedefimize ulastirabilir. serhat içinse, ben serhatin futbolunu begeniyorum. trabzin maçinda görmüssündür.topla 2 kere bulustu ve çok güzel seyler yapti. iyi bir oyuncu benim görüsüm böyle

Nereden
    Kocaeli

serhat profesyonel futbolcu. kültür yapisiyla ilgili düsünürsek BERAT TEKKE kardesim. symek de trabzonun kültür yapisina uymuyor ama takimin göz bebegi. yattara örnek verilebilir. kültür yapisiyla kastettgin seyi dogru anlamissam yattara sene basinda alemden aleme akiyodu. yani...

BIZANS ARTIGI 2 EZIKLE BIZI SATAN AURELIOMU??? YAPMA ALLAH ASKINA!!!

Nereden
    Kocaeli

arkadasim aurello demedim. aurello gibi bir futbolcu dedim .dikkatli okursan göreceksin.ANDREI07

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

serhat profesyonel futbolcu. kültür yapisiyla ilgili düsünürsek BERAT TEKKE kardesim. symek de trabzonun kültür yapisina uymuyor ama takimin göz bebegi. yattara örnek verilebilir. kültür yapisiyla kastettgin seyi dogru anlamissam yattara sene basinda alemden aleme akiyodu. yani...

kültür yapisiyla kastettigim seyi yanlis anlamisin; bizim takimda 1 tane çirkef adam var mi su anda?? kendini yerden yere atan, taraftari provake eden,,hakemi taraftarin önüne atan,,takimi zor gününde birakip Almanyaya kaçan(serhat yapmisti9,... daha birsürü sey sayarim ama bunlar bile yeterli sebeptir Serhatin gelmemesi için..

Nereden
    Kocaeli

anliyorum ama bu profesyonellikle alakali bisey.yani futbolcu ömür bayu ayni takima hizmet etmek zounda degil. yada istedigi para verilmedigi için gitmek isteyebilir. bu baska bisey. provokasyon olayinda sana katiliyorum. ama bu olayda çirkef oldugu anlamina gelmez. sadece mac aninda hakemi baski altina almak için yapilan profesonel bir harekettir. ayni ümit özatin giray bulak i taraftarin önüne atarak 3 saat küfür ettirmesi gibi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

kardesim daha uzatirim tartismayi ama Serhat Akin için çok bile yazdim...tartisacak adam var, tartismaya degmeyecek karakterde adam var.. Serhat 2. kategoride.. neyse...

Nereden
    Kocaeli

saygi duyuyorum. sende haklisin bi manada

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonsporun simdiki kadrosunu bir degerlendireyim.

Kaleci-->Petko: Cepheden gelen sutlarda mükemmel reflekslere sahip. Fakat yan toplarda inanilmaz kötü. Petkoyu savunuyordum ama gerçekten yan toplarda iyi bir kaleciye ihtiyaç var. Fakat bu kaleci Petkodan kötü olmamali...

Stoper-->Erdinç-Tolga: Birbirini iyi tamamlayan bir ikili oldular. Fakat Erdinçin sürekli sakatlanmasi bir handikap. Ayrica oyunu iyi kuramiyorlar. Yine de birbirlerine uyum saglamalari, hava hakimiyetleri ve ilk top üstünlükleri nedeniyle yeterliler bence. Lakin Tolganin sözlesmesibitiyor bu sene. Imza atmazsa elimiz mahkum iyi oyun kurabilen (popescu gibi) bir defansa ihtiyacimiz var. (Yedek defansimiz olmadigini hepimiz biliyoruz. O yüzden onu yazmiyorum bile..)

Sagbek-->Emrah: Vücut yapisi savunma oyuncusu olmaya engel. fakat oldukça hizli. Zaten defansta bekler genelde hizli tercih edilir.(Robarto carlos, Cafu...) Esasen orta saha oldugu için mental yönden zayif. Ileriye destek vermemesinin sebebi Senol hoca bence. Adama ileri çikmamasini söylüyordur. Çünkü önündeki Yattaranin savunma yönü yok ve ileri çikarsa alani çok bos kalir. Fener maçinda önünde Adem oynarken gördünüz onu. Yedegi de Tayfun. Bence yeterli

Sol bek-->Celo: Bazilari görmek istemese de Türkiyenin en iyi sol beki. tartismaya gerek yok. Gerek hizli gerekse mental olarak iyi. Lakin yine fizigi zayif.

Ön libero--> Hüseyin-Szymek: savasma arzusu, mentalite... Hüseyin mücadele edip top kazansin Szymek dagitsin. Takimin en kusursuz mevkisi bence. Fakat Hüseyin de teknigini biraz gelistirse, Szymek de çabuk yorulma özelliginden arinsa daha iyi olurdu. Ayrica Hüseyinin kafa topu hakimiyeti saçmaligi da ilginç. Adamin 1.85 boyu var ve kafa hakimiyeti yok. Yedek kulübesi zayif.. Hasan üçüncü ve Adem Koçak

Sol açik--> Volkan: Eski Volkan geri dönüyor sanki. maç eksigini kapatiyor galiba. Eger yine eskisi gibi olursa transfere gerek yok ama Volkan yine yedek kalacaksa Lee yetersiz. Yedek kulübesi içinse biçilmis kaftan lee...

Sag açik-->Yattara: Ibrahima Yattara! Aslinda çok degisik bir oyuncu. Takimda pek sevilmeyen, savunma yönü 0(sifir) ve top ayagindaykendirek gol attirabilen, geçemeyecegi defans oyuncusu olmayan bir adam. Ne kadar sevsem de yedek oturmali. Maç sikistigi zaman açmak için girecek müthis bir silah. Onun gibi bir yedek oyuncusu bulmak zor. Eger Yattara yedek oturursa Gökdeniz buraya geçer.Gökdenizden baska alternatif yok zaten..

Forvet-->Gökdeniz-Fatih: Sultanin hava hakimiyeti mükemmel. Teknigi de yeterli. Lakin hücum pres özelligi yok ev topla birlikte yavas. Yeri tartisilmaz ama. Gökdeniz de hizli vebiraz egoist bir orta saha. Bu yüzden de forvette verimsiz. Son 10 maçta 1 gol atmis zaten. Ayrica forvetin bir eksigi de son vuruslar. Son vurus özürlülügünden kaybettigimiz maç sayisini saymak güç. Fatihin yanina Fatihin zit özelliklere sahip bir adam almak lazim.Bu Zurawski olabilir. Hizli ve son vuruslari iyi(BEn izlemedim ama öyle diyorlar.) fatih- Zurawski ikilisi birbirini iyi tamamliyor. Szymekle anlasmasi da cabasi. onun handikapi da yasi. 30 o kadar da genç bir yas degil... Yedekte Mehmet duruyor. Bence o kadar da kötü bir yedek degil. Nihayetinde as oynamayacak.

Bütün bunlardan sonra bir özet yapayim.

Gidecekler--> Petko, D'haene

Gelecekler-->Kaleci ve Forvete direk oynayacak bir adam, stoper ve sag açiga yedek bulmak gerek. Eger Volkan toparlamazsa as oynayaca bir sol açik, Tolga giderse de stoper bulmamiz gerek ayrica...

SaygilarimlaEdited by: eOMER

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

1 COKI IYI BIR KALECI OZELLIKLE YAN TOPLARDA

2IYI BIR SAGBEK EN AZINDAN EMRAHIN ORTA YAPABILENI

3GERIDEN ILERIYE OYUN KURABILECEK (POPESCU) GIBI STOPER OYUN KURMASININ YANINDA MUZMIN SAKAT ERDINCIN YERINE OYNAR

4ORTA SAHADA HUSEYIN OLMADIMI HALIMIZ ORTADA BELKI SZYMEK ONUNN YERINE OYNUYO AMA COK TEKNIK BI OYUN KURUCU LAZIM BIZE

5. VE SONUNCU ZURAWSKI TABIIKI

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı

dilimde Tüg bitti 2 Senedir soyluyorum yine soyluyecegim

MURAT HACIOGLU!!!!!!!!

MEHMET AL!!!!!!!!!

OKAN YILMAZ!!!!!!

Samsundan ADNAN!

Samsundan CANER!!!

bu söyledigin adamlar bizim takimda kimi kesebilir? bu adamlara nereye oynariz biz?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence Iyi bir kaleci lazim...Artik Petkovicle bu isler olmuyor...

Saygilarimla...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)