Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 180 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ibrahim Ege

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Dinamo, Anadolu delikanlisi...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Karaoglan [img]smileys/smiley36.gif[/img]

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ARKADASLAR IBRAHIMI KAYBEDIYORUZtamam yaptigi cok kotu birsey ama!turkiyenin en iyi futbolcularindan biri olmaya aday ibrahim.bu hatayi dunyada birtek ibo mu yapti yapmayin. yaziktir hem TS'ye hem de ibrahime herkes elini vicdanina koysun.Boyle hirsli yurekli bir futbolcuyu nerden bulabiliriz sorarim size!!!!!!!ONUN YERINI DOLDURACAK FUTBOLCUMUZ DA YOK

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel degil demekki.,

Bunu geçen seneki demeçleriylede kanitladi...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

açilan konuya bir seyler yazdim da burada sunu söylemek istiyorum.. trabzonspor un menfaati açisindan ne yaparsa yapsin çaktirmadan ama yeter ki trabzonspor a zarar vermesin yaptiklari.. bir makas olayi gidiyor.. forumda ahlaki kriterler açisindan makas i dahi kaldiramayacak arkadaslar varken belki sevgilisiyle uluorta öpüsebilen ve bunu dogal karsilayan arkadaslar da vardir.. bu bir kültür meselesi.. politikaya benziyor futbol da biraz.. toplum önünde olunca hareketlerine dikkat edeceksin iste.. ha vazgeçilmez olursan skandallara da imza atsan yönetim de taraftarda görmezden gelebilir ama yeri doldurulabilecek biriysen hemen idam edilirsin..

nicelerinin dini bütün bildigi politikacilar basbasa kalinan dost ortamlarinda içki içebilir , veya nice sendika liderleri isçi-emekçi hakki derken çaktirmadan patronlarla çikar iliskisi içine girebilir.. ama halka açik yapmadiktan sonra bunlari sorun teskil etmez.. mükemmeliyetçi iseniz bunlar kabul edilemez.. ama siyaset, futbol gibi olusumlar maalesef bu tip gizli sakli isler çevirenlerle dolu.. (bir anadolu takiminda top kostururken ezikleri tutan futbolcular da var)

ama basta dedigim gibi bunlar topluma yansimazsa sorun teskil etmez.. maalesef ibrahim bunu basaramadi.. simdi bekleyip görecegiz.. asilacak mi beslenecek mi[img]smileys/smiley36.gif[/img]kanaatimce yeri doldurulabilecek biri oldugu için asilacaktir.. yoksa bir beckham, ronaldo olsa beslenirdi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

bir makasla asilmak da hos degil ama neylersiniz.. burasi türkiye yok öyle[img]smileys/smiley36.gif[/img]

selamlar..

Gömun gitsin...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir hata yapti diye insanin üzerine bu kadar da gidilmez ki. Valla ben rahatsiz oldum kimse bu adamin elinden tutmayacak mi. Üzülüyorum valla herkesin bu adami gönderin gitsin demesine.

BesinciMevsim abimiz güzel açiklamis olayi.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk olay biraz da geçen seneki üç sülükler hayalim lafindan dolayi büyüdü.Yoksa bu kadar büyümezdi belki ama Trabzonspor için ahlak herseyden önemli olmali.Gökdeniz de olsa ayni seyi yapmaliyiz bence.Gönderilsin mi? Agir kaçar.Ama iyi bir ceza sart.Daha dogrusu yönetim ne karar verirse kabulüm.Gönderilse de niye gönderildi demem.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı
    Faruk olay biraz da geçen seneki üç sülükler hayalim lafindan dolayi büyüdü.Yoksa bu kadar büyümezdi belki ama Trabzonspor için ahlak herseyden önemli olmali.Gökdeniz de olsa ayni seyi yapmaliyiz bence.Gönderilsin mi? Agir kaçar.Ama iyi bir ceza sart.Daha dogrusu yönetim ne karar verirse kabulüm.Gönderilse de niye gönderildi demem.

imza [img]smileys/smiley32.gif[/img]

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı

budur...

müthis bir oyuncu,,,,böyle isler yüzünden kaybedilmemeli..ben takimi düsünüyorum yoksa yaptigi hiç e hos degil..zaten orta sahamizda oyuncu yok..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Trabzon?un Almanya kampinda bir kizi taciz ettigi gerekçesiyle Türkiye?ye yollanan Ibrahim Ege gönderilmeseydi, 7 yil hapis istemiyle dava açilacakti

ADI Almanya kampinda skandala karisan ve Türkiye?ye gönderilen Trabzonsporlu Ibrahim Ege?nin hapisten son anda kurtuldugu ortaya çikti...

Olaya neden olan Alman bayan, sikayetçi oldugu için Alman polisi Bordo-Mavili futbolcuyu gözaltina alacakti. Bunu farkeden Trabzonlu yöneticiler Ibrahim?i hemen Türkiye?ye gönderip, 7 yila kadar hapsi sözkonusu olan futbolcuyu kurtardi. Otel yönetimi de tacize ugradigini ileri süren bayani, Trabzon kamptan ayrilana kadar izne çikartti.

Öte yandan Ibrahim kendini, ?Almanca bilmemenin kurbani oldum. Evli oldugunu bilmiyordum? diye savundu. Bu arada Yönetici Süleyman Atal, kimsenin yara almamasi için olayi gizlediklerini belirterek, ?Ibrahim bir hata yapti ama onu kazanacagiz? dedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ibrahim Ege talebi
    KAMP yapilan otelde bir kadina tacizde bulundugu gerekçesiyle kadro disi birakilan Ibrahim Ege için Trabzonspor'a teklifler gelmeye basladi. Diyarbakirspor'un Asbaskan Nevzat Sakar'i arayarak, Ibrahim'e talip olduklarini bildirdikleri ögrenildi. Genç oyuncu için Ankaraspor ve Kayserispor'un da devreye girmeye hazirlandigi bildirildi.

Kaynak: Milliyet (14.07.2004)

arkadaslar ibrahim ege daha çok genç elbetteki hatalari olacaktir bunun cezasinida görecektir AMA BU CEZA KLÜPTEN GÖNDERILMEK OLMAMALI simdi onu klüpten göndermek isteyenlere sesleniyorum. siz hiç hata yapmadinizmi? lütfen klüpten gitmesin burdan yönetime sesleniyorum bu fidani kirmayin .

simdi su istanbul basinindaki zimbirtilara sesleniyorum geçen yil fatih'i bir kalemde astiniz bu sene gökdenizi 150 kere sattiniz simdi sirada ibrahim ege var, onunda kafasini koparmaya çalisiyosunuz ALLAH'TAN KORKUN BIRAZ

EY TRABZONSPOR CAMIASI GELMEYELIM GAZA ...

Nereden
    Avrupa Diğer

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
    <BLOCKQUOTE id=16c3940a>
    Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzon?un Almanya kampinda bir kizi taciz ettigi gerekçesiyle Türkiye?ye yollanan Ibrahim Ege gönderilmeseydi, 7 yil hapis istemiyle dava açilacakti

ADI Almanya kampinda skandala karisan ve Türkiye?ye gönderilen Trabzonsporlu Ibrahim Ege?nin hapisten son anda kurtuldugu ortaya çikti...

Olaya neden olan Alman bayan, sikayetçi oldugu için Alman polisi Bordo-Mavili futbolcuyu gözaltina alacakti. Bunu farkeden Trabzonlu yöneticiler Ibrahim?i hemen Türkiye?ye gönderip, 7 yila kadar hapsi sözkonusu olan futbolcuyu kurtardi. Otel yönetimi de tacize ugradigini ileri süren bayani, Trabzon kamptan ayrilana kadar izne çikartti.

Öte yandan Ibrahim kendini, ?Almanca bilmemenin kurbani oldum. Evli oldugunu bilmiyordum? diye savundu. Bu arada Yönetici Süleyman Atal, kimsenin yara almamasi için olayi gizlediklerini belirterek, ?Ibrahim bir hata yapti ama onu kazanacagiz? dedi.
    </BLOCKQUOTE>

Bizde avrupada yasiyoruz fakat boyle el hareketleri 7 seneden baslasaydi herhalde icerdekiler disardakilerden fazla olurdu bu is olmus bitmis artik isi susurluk meselesine cevirmeden takimin havasini bozmayalim su andan itibarengundemi sampiyonlar ligine odaklamak lazim ortada kulturel sosyal vetoylugun ve dil bilmemenin karsi tarafin ilgisini yanlis yorumlama kamp yerinin secimi ve yanlis zamanlama!!!(her gencin basina gelebilir) durumlari var.bu meseleye biz bir nokta koyarsak yonetimde sakince kararini verir.birakalim ibo topunu oynasin evlenirkende gorucu usulu ileevlensin yoksa yine acemice bir zamanlama! hatasiyla basini belaya sokabilir! saygilar

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atip tutuyoruz ama isin altinda baska sebeblerde olabilirmi?

Trabzonspor sudan sebeblerle kiymetli oyuncusunu bence kaybetmememli.. Geçen sene fatih Tekke'de olay çikarmisti!
    basinin verdigi gazla bizlerde disladik ama sonra tekrar FATIH'i bagrimiza bastik...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<H1>Ege, Erzurumspor'la antrenmanda..</H1>
    Trabzonspor'un Almanya kampinda Alman bir kadini taciz ettigi gerekçesiyle apar topar Türkiye'ye geri gönderilen Ibrahim Ege eski takimi Erzurumspor ile antrenmana çikti.. Oldukça moralsiz oldugu gözlenen genç futbolcuya takim arkadaslari da destek oldu..

Trabzonspor'un Almanya kampinda, Alman bir kadini taciz ettigi iddiasiyla Türkiye'ye gönderilen Ibrahim Ege, Erzurumspor ile antrenmana çikti.

Erzurumspor Tesisleri'nde, mavi-beyazli takimin antrenmanina çikan Trabzonsporlu Ibrahim Ege, antrenmanda düz kosu yapti. Idman öncesi Erzurumspor Kulüp Baskani Necmi Akalin, Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Kaya ve Erzurumsporlu futbolcularla sohbet eden Ege, Trabzonspor'un Almanya kampinda yasanan taciz olayiyla ilgili konusmaktan kaçindi.

Trabzonspor yönetiminin kendisine konusma yasagi getirdigini belirten Ibrahim, Trabzonspor'un Almanya kampini tamamlamasinin ardindan, olayla ilgili açiklama yapilacagini ifade etti.

Ibrahim, antrenmanda eski Trabzonsporlu futbolcu Ender ile birlikte düz kosu yaparken, diger mavi-beyazli futbolcularin da Ibrahim'e yasadigi olaydan dolayi destek olduklari gözlendi.

Bu arada, Erzurumspor Kulübü Baskani Necmi Akalin ise Ibrahim'in çok genç ve yetenekli futbolcu oldugunu ve her gencin hata yapabilecegini belirterek, ''Ibrahim, Erzurumspor'un yetistirdigi ve Türk futboluna kazandirdigi yetenekli bir oyuncudur. Almanya kampinda üzücü bir olay yasanmistir. Trabzonspor'un yönetiminin ve teknik heyetinin de Ibrahim Ege ile ilgili en saglikli karari vereceklerine inaniyorum'' diye konustu.

Ballistic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskanimiz kesin bir ifadeyele ibrahimin takimla ilskisini kesildigini söyledi

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ballistic Nickli Üyeden Alıntı
    Baskanimiz kesin bir ifadeyele ibrahimin takimla ilskisini kesildigini söyledi

Ibrahimi yollarsa büyük hata yapar Ibrahim ege cok yetenekli bir Futbolcu ve bize lazim....

hem zaten Futbolcu almiyorlar hic olmazsa futbolculari tutalim

Guests
    Ziyaretçi

bence ibrahim hata yapti ama onu böyle kaybetmemiz hic yakismaz gelecek de iyi bir futbolcu olacak ileride onu fenerde görürsek icimiz yanmazmi yönetim ona para cezasi verip af etmesi lazim

Nereden
    İstanbul

mrb arkadaslar ben sitenizi uzun süredir takip ediyorum ve en az sizin kadar fanatik TRABZONSPORLUYUM ibrahim ege konusunda birseyler söylemek istiyorum ibrahim gelcegin en iyi futbolcularindan birisi olacaktir bu genci bu tip talihsiz bir olay yüzünden dislamanin dogru olacagini düsünmüyorum yaptiginida kesinlikle tasvip etmiyorum yaptigi davranis kesinlikle cezasiz kalmamalidir ama cezasida takimla iliskisini kesmek olmamalidir

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yazik etti kendine ümitlerine hayallerine...

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı

Geçen sene fatih Tekke'de olay çikarmisti!
    basinin verdigi gazla bizlerde disladik ama sonra tekrar FATIH'i bagrimiza bastik...
    ayni sey mi kardes?

Guests
    Ziyaretçi

Aktug, Almanya'da bir bayani taciz ettigi iddia edilen Ibrahim Ege'nin affedilmesi gibi bir durumun sözkonusu olmadigini söyledi.
    Aktug, bu konunun artik konusulmamasini istedigini de kaydederek, ''Yönetim kurulunun bu futbolcu hakkinda toplanip karar verecegi biçimindeki söylentiler dogru degildir. Bu konuda zaten karar verilmistir ve kararimiz kesindir. Trabzonspor, büyük bir kulüptür ve alinan karar çocugun çikarinadir. Artik bu konunun konusulmasi da Ibrahim Ege konusunun büyümesine, Trabzonspor'un da zarar görmesine neden olur.'' Trabzon'a bu gece gelecegini kaydeden Aktug, yönetim kurulu toplantisinin da büyük olasilikla gelecek hafta yapilacagini, ancak su anda gündemde herhangi önemli bir konunun bulunmadigini bildirdi.

Biz Bu zihniyetle basarili olamayiz. basinin verdigi gaza baskanda gelmistir. ve çok büyük yanlis yapiyor.

Nereden
    Ankara

merheba bu benimde ilk mesajim. tabiki bende koyu TS'liyim.

Esenlerli_61'e katilmamak mümkün degil. kardesim bu olay niye basina sizdi bu nasil bir beceriksizlik. kendi içinde çöz agir para cezasini kes olay bitsin. simdi asagi tükürsen biyik yukari tükürsen sakal.

ayrica transferde lee'den sonra bir oyuncu daha alip kapatacaklarmis. kimi aldikta bir oyuncu daha alip kapatacagiz.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

takimin tamamina sen 20-30 milyon euro öde 3-4 milyon daha harcamaya çekinip sampiyonlugu herseyi kaçir. yazik degilmi o zaman ödenecek bu yeküne kisacasi denizi geçip derede bogulcaz gibi gözüküyor yazik insallah böyle olmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)