Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 205 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tesislerin Adi TRABZONSPOR olsun

MAY!!!!

BIZIM IÇIN BIRSEYLER YAPTIGINI SANABILIRSIN,ANCAK YAPTIGINI SANDIGIN SEYLERIN KARSILIGINI KAT BE KAT ALDIN!!!MADDI OLARAK ALMAN YETMEMIS GIBI EN AZ 10 YILLIK BIR DÖNEME DAMGASINI VURABILECEK BIR KADROYU DAGITTIN!!! TRABZONSPORUMU 3 istanbulun KAPISINDAN KOVDUGU 5 PARA ETMEZ TOPÇU BOZUNTULARI ILE DOLDURDUN!! BU ALDIGIN ADAMLAR 5 MILYON $ ETMEZKEN KLÜBE 76 MILYON $ HESAP ÇIKARTTIN!!! SENIN KARSINA DON KISOT MISALI ÇIKAN ÖZKAN SÜMER VE O KONGREDE GERÇEKLERI GÖREN KONGRE ÜYELERIMIZ OLMASA EMINIM BU TAKIM LIGDEN DÜSMESEDE KONYASPOR AYARINDA BIR SIRA TAKIMINA DÖNECEKTI!!1996 DA2 KARDESIMIZIN HAYATINA MAL OLAN TEZGAHLARDA PARMAGIN OLDUGU ÇOK KONUSULDU AMA BIZLER BUNA INANMAK ISTEMEDIK!! SIMDI GÖRÜYORUZ KI 1996 TEZGAHINDA BASROLÜ OYNAMISSIN!! YETER ARTIK BUNDAN SONRA ISMININ BIZIM IÇIN KUTSAL OLAN TRABZONSPORUMUZLA ANILMASINI ISTEMIYORUZ!!!!!

YAZIKLAR OLSUNEdited by: andrei07

ARKADASLAR,

BU BASLIKTA SADECE DEGISTIRILMESI IÇIN ISTEKTE BULUNALIM...

YERINE NE OLACAGI ZAMANI GELINCE TARTISILIR.....

ILK HEDEF DEGISTIRTMEK.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar bu konuda herkes gibi yöneticiler ve Divan kurulu üyeleride hassasdir,gerekeni yaparlar! Ama bence bundan sonra tesislere sahis ismi vermektense Trabzonspor Tesisleri olsun bitsin!

Nereden
    Belçika

serefsizin tekiymisd ehaberimizde yok vay anaisni DERHAL DEGISMELI!

SEREFSIZ M.A.Y

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı
    konu basliginda niye TAM DESTEK kelimlerini kullaniyoruz ?

rakibimizin kullandigi sözleri burada görmek beni rahatsiz ediyor.

HEMEN yazilabilirdi misal.

Fenerin antu.com una girerseniz hemen sag en üst kösede söyle yazar vede medyada hep bununla destek ararlar. ''Hep destek, tam destek!''. Bazi arkadaslar bunu çok kullaniyor ama kendimize özgü baska ifadelerde bulabiliriz. Fenerinki yada dierininki onlara kalsin.

Zaten sevmezdim M.Ali YILMAZ'i ama bu açiklamalarindan sonra basimiza ne büyük bi bela sardiimizi simdi daha ii anliyorum. Allah'tan Özkan SÜMER gibi bi deli vardida bizi onun elinden kurtardi. Artik suna eminim bu adam 96 senesinden sonra takimi kesinlikle sabote etti. Kulübü maile, mesaja boomamiz lazim. Bu adamin tesislerden ismini silip atmamiz lazim. Bi fenerlinin bizim tesislerde isi yok. Allah'im Yarabbim ya! Nelerle nelerle uurasiyoruz suraya bakin hele.

http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp

MUHALIF KARDESIM BU TOPICTEKI YAZILARINI GÖRMEK ISTIYORUM

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ozkan sumer olsun bence

bu may denilen Trabzon düsmaninin röportaji tam olarak hangi dergide yayinlandi söylebilir misiniz? internetten okuma imkanimiz var mi bu röportaji?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tesislerin ismi trabzonspor tesisleri olsun...no name bile olabilir ama artik bundan sonra may olamaz , olmamali...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Mehmet Dalman Tesisleri olsun.. intihar eden kardesimizin adi..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

severdim ama bitmistir

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

96 da sehit olan kardesimizin isminin konulmasini cok isterdik ona olan borcumuzu odemeliyiz eger o olmayacaksa veye diger kardeslerimin onerdigi isimlerden biri olmayacaksa ismsiz bi tesis olsun bu may denen adamin isminin oradaki tabelalardan hemen silinmesi lazim boyle serefsizlik olmaz yaziklar olsun

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

gercekten saka gibi ya biz yillardir onun faik in programin da ali sen denen dallamayi tek bir el harekwetiyle susturmasindan ovunuyoduk ne yalan soylim seviyodum da ama su an sok oldum ya hic yakismadi hele febeye karsi haksiz da olsa yenilmemizsdenn sonra bu resmi gormek sinirlerimi alt ust etti

YAZIKLAR OLSUN NE DIYELIM BASKA

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bogazim Dügümlendi simdi..
    degissin!
    hatta Ali Sen tesisleri olsun..

Onurlu Düsman,
    Serefsiz Onursal Baskan'dan iyidir!...
    gerekirse yiksinlar a.k. tesislerini!..

Tarihimizin en rezil en talihsiz olayidir.
    ALLAH BELASINI VERSIN!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulan bir insan bu kadarmi serefsiz olur be ..bencede bu olaydan sonra acilen tesislerinin ismini degissinler serefsiz utanmadan bide fener formasiyla çekilmis..adi karaktersiz herif bide takimimiz o kadar borc artinda birak gitti.bende keske mehmet ali yilmaz gelseydi diyordum basimiza allahtan gelmemis onunbunun cocugu ne olacak

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

acilen kulübün "Onursal Baskan" sifatini bu adamdan almasi için
    maille, faksla, telefonla, yürüyüsle, postayla yani yasal her yolla eylem yapalim derim. Platformumuzun idarecilerini göreve çagiriyorum! Arkadaslar hiç bu kadar arkadan vurulmadi bu takim, hiç bu kadar peskes çekilmedi, yaltakçilik için bu takim hiç bu kadar ucuza satilmadi. Ben 50 sene de olsa ömrüm yettikce bu taskimi destekleyecegim.

Belki hiç sampiyon olamayacagiz, belkizafer turlari atamayacagiz, belki müzede yüz kupa, formada 5 yildiz olmayacak ama ben elimde bastonum, sirtimda formam, torunlarima Trabzon'un, Trabzonspor'un, basi dik yürümenin, onurun ne demek oldugunu anlatacagim! ve bunlari anlatirkentesislerimizin adinin neden MAY oldugunu açiklayamamak bana koyacaktir. Gitsin oçok sevdigi FB tesislerine adini versin.. Ve onu bu kadar severken neden nefret ettigimizigörünce sasirmasin o adam!.. Çünkü dönekler herzaman unutulur.. S*ktredilir!......
    Arkadaslar valla kusura bakmayin ama yazik size yazik bana ve binlerce TS asigi kardeslerimize...
    Tekrar söylüyorum:
    ALLAH BELASINI VERSI!!!

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı

acilen kulübün "Onursal Baskan" sifatini bu adamdan almasi için
    maille, faksla, telefonla, yürüyüsle, postayla yani yasal her yolla eylem yapalim derim. Platformumuzun idarecilerini göreve çagiriyorum! Arkadaslar hiç bu kadar arkadan vurulmadi bu takim, hiç bu kadar peskes çekilmedi, yaltakçilik için bu takim hiç bu kadar ucuza satilmadi. Ben 50 sene de olsa ömrüm yettikce bu taskimi destekleyecegim.

Belki hiç sampiyon olamayacagiz, belkizafer turlari atamayacagiz, belki müzede yüz kupa, formada 5 yildiz olmayacak ama ben elimde bastonum, sirtimda formam, torunlarima Trabzon'un, Trabzonspor'un, basi dik yürümenin, onurun ne demek oldugunu anlatacagim! ve bunlari anlatirkentesislerimizin adinin neden MAY oldugunu açiklayamamak bana koyacaktir. Gitsin oçok sevdigi FB tesislerine adini versin.. Ve onu bu kadar severken neden nefret ettigimizigörünce sasirmasin o adam!.. Çünkü dönekler herzaman unutulur.. S*ktredilir!......
    Arkadaslar valla kusura bakmayin ama yazik size yazik bana ve binlerce TS asigi kardeslerimize...
    Tekrar söylüyorum:
    ALLAH BELASINI VERSIn!!!

ALKIS VE IMZA!!!!

Fener dergisinde ropartaji okumadim. M. Ali Yilmazla ilgili olumlu görüslere sahip degildim. Parnizla adinizi tesislere vermenin onurunu baskanligini anlamisda degilim. Daha fazla parasi olan daha iyi tesis yapar kendi adini altin harflerlede yazdirir tesis girisine.

trabzona maddi açidan tek bir kurus verebilenle milyon veren arasinda olsa olsa boy farki kilo farki olur. onursal olarak trabzon adina biri onurlandiralacaksa trabzonsporlu olmak kime niye yetmiyor.

BIZ SAMPIYONLUKLARI PARAYLA KAZANMADIK

ONURUMUZLA ASKLA

Nereden
    Amasya

Nereden
    Ankara

V.edat kardesim, yeni katilmissin, hosgeldin,
    ilk mesajina katilmiyorum.

O adam tesisi ve verdigi tüm paralari gerçekten Trabzonspor sevgisinden mi verdi?
    Verdigi sey para, peki ne aldi, bunlara bakalim bir de...
    ve de kim karli çikmis bu isten ona bakalim...

1- yillarca spor programlarinda "Mehmet Ali Yilmaz tesisleri" lafini söylenmesinin reklam geliri nedir peki.

2- Türkiye çapinda taninan bir sima haline geldi, bu sekilde devlet ihaleleriyle kaynagi süpheli yaptigi servetini yasallastirmis olmadi mi?

3- baskanligi sayesinde isim yapip milletvekili seçildi, hatta spor bakanligi bile yapti. Trabzonspor baskani olmasa bunlari olabilir miydi?

Kim karli çikmis bu isten.

üstelik yaptigi baskanligi da sanki bir seye benzese, fahis hatalarindan bir örnek : Fatih Tekkeyi Antepe verip, hatta üstüne para sayarak Erhan Namliyi alan o degil mi?
    Onun Trabzonspor'a borçlu hissetmesi lazim degil mi kendisini?

kendisi bilerek trabzonspor u batirmis asagilik bir adamdir...

YAZIK...

ATAY BASKAN GIBI BIRININ OTURDUGU O YÜCE KOLTUGA ZAMANINDA HANGI SEREFSIZ OTURMUS.......

YAZIKLAR OLSUN.........

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MAY in ne mal oldugunu anlamak için bu röportaji beklemeye gerek yoktu ama olaya iyimser gözle bakan arkadaslarin gerçekleri görmesine vesile oldu.. Allah MAY zihniyetindeki insanlarin serrinden kulübümüzü korusun...

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

BIZIM MEMLEKETTE (TR-37)BIR GRUP TARAFTAR ARKADASLARLA BASKAN KONUSUNU HEP TARTISIRIZ.SY.SÜMER LE ÇAKTIRMADAN YARISTIGI SECIMI KAZANSAYDI HIÇ BIR MAÇINI SEYRETMEM DIYE YEMIN ÇIKMISTI AGZIMDAN.BIZIM ADAMLARDA NIYE BUKADAR NEFRET ETTIGIME MANA VEREMIYORLAR BANA KIZIYORLARDI..

YINE IDDIA EDIYORUM "BU TAKIM PARADAN ÖNCE, KENDISI IÇIN GÖZ YASI DÖKEBILENLERINDIR"

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu ne piskinliktir, ne terbiyesizliktir... o fotograf nedir öyle!

daha önceki yazimi yazdigimda durumun bu kadar vahim oldugunun farkinda degildim.

zaten baskan oldugunda da biz de mayfa kulübü olduk diye üzülmüstüm. ama kardesim pis bi herif olursun, kanunsuz olursun bilmemne de trabzon baskani olursun hadi diyelim ama artik fenerbahceli olup da trabzonspor baskani olmak cok daha abarti bir nokta.

trabzonspor'a yakismayan bu ismin adinin mümkün oldugunca kulübümüzden uzaklasmasidir dilegim....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.