Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 205 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tesislerin Adi TRABZONSPOR olsun

mehmet ali birand var bi de ne geldiyse bu memleketin basina mehmet aliler yüzünden geldi.....

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

çok dogru bence de tesislerin ismi degismeli!

FATIH SULTAN TEKKE !

degissin

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

eger may öyle bisey yapmissa derhal ismi degismeli. bence özkan sümer olabilir

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

TRABZONSPORUMUZ SADECE TRABZONSPORU SEVENLERIN OLAMALI. BIR YÜREKTE IKI ASK OLAMAZZZZZZZZZZZ.

CILLOP GIBI TAKAMI ALDI.LIG DE 2.SIRADAYDIK. ANTEP SIFTAH MAÇIYDI TAKIM MAGLUP OLDU. LIG 2.TAKIMIM DEVAMINDA SEFILLERI OYNADI.

SHOTA OLAYINDA YANLIS POLITIKA IZLEDI.O JENERASYONU DINAMITLEDI.

BELKI TESISLERI CEBINDEN YAPMIS OLABILIR AMA EMINIM BABASININ HAYRINA DEGILDIR.ONA O PAYE KOLAYINA VERILMEZDI .FAZLASINI ALMIS OLMASI MUHTEMEL.BELKI MADDEN OLASADA MANEN BU BÖYLE OLMUSTUR.

TAKIMIN ZOR ZAMANLARINDA ONUN KAPISI ÇALININCA KABUL ETMEYIP,ISIK GÖRÜNCE ORTAYA ÇIKMISTIR.

BASTADA DEDIM TRABZONSPORUMUZ YALNIZCA TRABZONSPORLULARINDIR. TAKIMLA AGLAYIP TAKIMLA GÜLENLERINDIR.

ISMI MUTLAKA SILINSIN BIZ ONO YÜREGIMIZDEN SILDIK ....HA ALI SEN HA M.A.YILMAZ

EGER ISIM HAKKI VARSA KENDINE IADE EDILSIN.

O TRABZONSPOR DAN ALDIGINI VEREMEZ AMA ....

ILLA KISI ISMI VERILECEKSE 96 DA INTIHAR EDEN VE BU DERECE GÖNÜL VEREN TARAFTARLARIMIZIN ISMI VERILSIN.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Tek kelimeDOZER CEMIL olsun......!

Rahmetliyi fakirlik garibanlik btirdi. ALLAH Rahmet eylesin

Trabzonu soyan m.ali den daha fazla emegi oldugu tartisilmaz

Nereden
    Amasya

haminin ve özkan sümer olsun

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onursal Baskan olayi Trabzonspor'dan uzak tutmak için bulunmus bir çözümdü bence.

Ama yaptigi açiklamalar ve verdigi demeçler ile bu onurun kiymetini bilemedi.

Trabzonspor'un onursal baskani olacak birkisi olacaksa bu kesinlikle M.A:y degildir.

Tesislerden isimleri silinsin derim.

Ali Sen Trabzonspor maçi için ne açiklamalar yapti bizim onursal baskan ne yapti.Görmedim bir sey.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

isim verilecek o kadar imkan varki. su anki ismi olmamasina hic gerek yok bencede fakat biz böyle bir degisiklige gidersek ortam gerilecek elde ettigimiz birlik beraberlik yok edilebilir.

böyle bir istek karar yüzünden trabzonsporumuza büyük zarar gelebilir.

Trabzonspor Özkan Sümer Tesisleri. Özkan Sümer bunu hakediyor. Zamaninda bizden bile yeteri kadar destek alamadigi oldu. Hala zoru görünce kaçti diyen arkadaslar da var maalesef. Ama Özkan Sümer giderken söyledikleriyle bu vefayi çoktan hakketti. Bunlari söylerken adi geçen diger insanlarinda hakkini yemeyelim tabii. Süphesiz ki onlarin hepsi de Trabzonspor için unutulmaz insanlardir. Hepsini saygiyla aniyorum.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

zaten önceden de biliniyordu fenerli oldugu bencede deegismeli zaten Trabzona ne verdi yaptisa trabzon parasinla yapmistir yoksa kendi parasinla yapmamistir artik hem onursal baskanli kaldirilmalidir M.a.Yilmaz out

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Zaten gerektiginden bile uzun süredir tesislerde adi var. Zaten uzun süredir ,Fenerli bir kongre üyesinin bizim tesislerimize adini vermesi hazmedebildigim bir sey degil.

hazret 96 yilindaki efsanekadroyu dagitirken maalesef hrkes sus pus neler olacak diye bekliyordu. Neler oldugunu çogumuz sonradan anlayabildi. 8 senelik bir gerileme hatta çöküs dönemi...Ancak geçen sene kendimize gelebildik.

Trabzon'da bile diger eziklerin tutulmaya baslanmasi bu 8 senelik çöküs döneminin sonucudur. Tarihimizdeki bu en basarisiz dönem de MAY'in marifetidir.

Bir an önce klüple bütün irtibati kesilmeli ve adi ortadan kaldirilmalidir.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bence o ismin degistirilmei gerekiyor, baskanligi biraktiktan sonra kulüpten 15 milyon dolar alacagi oldugunu iddia ederek kulübe mahkeme karari ile temlik koydurdu.

Spordan sorumlu devlet bakani oldugu zaman ne hayrini gördük, elalem kendi takimini sampiyon yaparken o, hakkimizi bile savunmadi.

Bence o ismin degistirilmesi gerekiyor.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

konu basliginda niye TAM DESTEK kelimlerini kullaniyoruz ?

rakibimizin kullandigi sözleri burada görmek beni rahatsiz ediyor.

HEMEN yazilabilirdi misal.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

SEREFSIZ[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

SÖYLEDIKLARINE BAKIN ALLAH ASKINA

"Hiç saklamadim. Fenerbahçeliyim

Trabzonspor camiasi, Türkiye Süper Ligi'nin 30. haftasinda deplasmanda lider Fenerbahçe'ye maglup olmanin sokunun yanisira Trabzonspor eski Baskani ve Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz'in Fenerbahçe Alt Yapi Dernegi Dergisi'nin nisan sayisina Fenerbahçe formasi ile verdigi pozlarin ve demeçlerin sokunu yasiyor.

Mehmet Ali Yilmaz'in dergiye verdigi demeçte, "Hiç saklamadim. Fenerbahçeliyim" sözleri ve sari - lacivertli forma ile vermis oldugu pozlar, Trabzonspor camiasinda büyük tepki uyandirdi.

Dergide Yilmaz'in "Fenerbahçeliligimi hiç gizlemedim. Su an için erken ama bir gün Fenerbahçe için adayligimi koyabilirim. Ali Sen'in ilk baskan oldugu dönemde ramak kalmisti. Trabzonspor baskanligina aday olmamistim. Beni seçmislerdi, kabul etmemekte ayip olurdu. Hemsehrilerim agir basti ve Trabzonspor baskani oldum. Ileride Fenerbahçe baskani olabilirim ama ben bunun için bir çalisma yapmam" demeci dikkat çekti.

Dergideki röportajinda, "Fenerbahçe'nin baskani Diyarbakirli olabiliyor ama Trabzonspor'un baskani baska bir ilden olamiyor" mantigina katilmadigini kaydeden Mehmet Ali Yilmaz, "Bu çok yanlis. Bunu yikmak için çok ugrastim, dünya kulübüyüz dedim. Ama o bagnazlik henüz bitmedi. Sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe rahat çünkü Trabzonspor'un basinda Senol Günes var. Bir ara Senol Günes'i Fenerbahçe'ye veriyorduk ama anlasamadik.

Nereden
    Avrupa Diğer

Bence baskanlik döneminde Trabzonspor'u sampiyon yapmak icin degil bilkis yapmamak icin ugrasti.

Guests
    Ziyaretçi

son açiklamaya bakin senol günesi veriyorduk. ulan zaten bi hocamizi vermedin bide stadimizi devretmedin adamlara serefsiz

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizi vurdu resmen bu açiklama artik baski yapip bi sekilde mali ismini trabzonsporumuzla ilgili heryerden silmeliyiz nunun tarifi yok sadec o.ç.uklugu

nasil da üzüldüm severdim köpegi

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Derhal silinsin ismi.Korkularla yasayacak degliz.Bozulacak birlik falan yok ortada.Bazi iki yüzlüler aramiza girmis ve Trabzonspor'u kullanmis.

Simdi gerçek yüzleri ortaya çikmissa Trabzonspor camiasi bunun cevabini vermelidir.Sonra sokaktaki adama sen niye baska takimi tutuyorsun diye soramazsin.

Git tesislerinden baska takimi tutan adamin ismini sildir der.

Bu adam bitmistir hala anlamayan varsa yazik.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

SEREFSIZ[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

"Hiç saklamadim. Fenerbahçeliyim

Su resimi gördügüm zaman bana biseyler oluyor[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kulübe nasil bildirecegiz bunu?? Tesislerin ismi derhal degismeli

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MAY o röportaji yaparak zaten ortami germistir bu açiklamalarin üzerine tesislerin ismini degistirirsek ve onursla baskanligini alirsak MAY'a sebep olarak bunlar gösterilebilir.

Bence tesislere Trabzonspor Tesisleri ya da Samil Ekinci Trabzonspor Tesisleri de denilebilir.

Özkan Sümer,Fatih Tekke isimleri gitmez gibime geliyor

Nereden
    Uzak Doğu

yaziklar olsun zaten MAY fenere daha çok yakisiyor.Bütün mafya zihniyetli,para aski sahibi insanlar trabzonlu da olsa fenere daha çok yakisiyor.

Söyledigi tek dogru ise;

"Fenerbahçe'nin baskani Diyarbakirli olabiliyor ama Trabzonspor'un baskani baska bir ilden olamiyor" mantigina katilmadigini kaydeden Mehmet Ali Yilmaz, "Bu çok yanlis. Bunu yikmak için çok ugrastim, dünya kulübüyüz dedim. Ama o bagnazlik henüz bitmedi."

Çünkü Trabzonsporsadece Trabzonlularin degil Köroglu ruhuna sahip bütün Trabzonsporlularin takimidir.ve ne yazikki herseye ragmen güzel Trabzonumuzdan da ruhu satilmislar çikabiliyor.....

Kesinlikle kulübümüzü içten çökerten biri varsa o da mehmet ali yilmaz dir ÖZKAN SÜMERE dil uzatanlar simdi onun degerini anliyordur sanirim mehmet ali yilmaz o kadar borç takti gitti kulübümüze onun yüzünden kulübe haciz geldi bunlari unutmadik hemen degissin ya ÖZKAN SÜMER tesisleri olsun ya da 96 yilnda kaybettigimiz kardesimizin ismi olsun

Nereden
    Avrupa Diğer

96 yilinda intihar eden sahisin isimi olsaydi gercekten ailesine son derece büyük bir jest olmus olurdu.

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    evet mehmet ali yilmazin fenerli oldugunu söylüyorduk, klübü çökerttigini söylüyorduk. en son febe dergisine verdigi açiklamalardan sonra artik ne onursal baskan olarak anilmali nede trabzonda bir noktada adi olmali. imzami topluyoruz kampanyami yapiyoruz ne yapiyoruz bilmiyorum ama bu isimleri artik degistirelim. yönetimede ilettim bu yazimi.

HEP DESTEK TAM DESTEK.................

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.