Sayfa 45 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 43 44 45
Toplam 1124 adet sonuctan sayfa basi 1,101 ile 1,124 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TB2L l Trabzonspor 85 - 87 ÝTÜ l 28.04.2009 l Final Four 1. Maç

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Saðlýk olsun tecrübesizliðin kurbaný olduk Ancak hýrsýmýzla birinci lige çýkarýz öyle de yapacaðýz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý TheRapZoNe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada TVdeki yorumcu ilk yarý herkesi çýldýrttý. Adamýn 2 lafýndan birisi Ýbrahim Kutluay hakkýndaydý. Allahtan ikinci yarý kendini düzeltti ve biraz daha Trabzonspor hakkýnda konuþmaya baþladý.
    Bir ara televizyona kafa atacaktým. sanki dersin elema maçý deðil ibrahimin gösteri maçý. bir pozisyonda adam o topu ibrahimden alamz gibi bir laf etti. utanmasalar maçý býrakýp tum kameralarý ibrahime zoomlayacaklardý. Yok ibrahim þöle oyuncu yok ibrahim böle oyuncu.

Bu itü nasýl bir takým ya ibrahim kutluay, harun erdenay felan. Dedim bir ara acaba eski maçlarýmý gösteriyor.

maç 1-2 dakika vakit olsa idi alýrdýk.

Fatih KIRAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

ÝTÜ bu maçý Harun ve Ýbrahim gibi tecrübeli oyuncularýnýn sayesinde kazandý.Maçýn baþýndan beri 10 sayýlýk farký düþürmediler ancak TS 3.periyotta farký 4 sayýya kadar indirdi ancak öne geçmesini beklediðim anda bireysel hatalardan kaynaklý ve de tecrübe eksikliðinden dolayý fýrsatý kaçýrdýk ÝTÜ tecrübesiyle farký açtý tekrar.4. periyotda iyi baþlamýþtýk sürekli farký azaltma çabasýndaydýk son dakikalar içinde farký3 sayýya kadar indirdik hatta son saniyelerdeki müthiþ mücadele ettik 2 sayý fark kalmýþtýatacaðýmýz 2 sayý maçý uzatmaya yetecekti çok net bir pozisyonda yine bireysel hata ve tecrübesizlik kurbaný olduk ve sayý yapamadýk..Ama inþ. Beko ya gideceðiz.
    TS'nin Bursa'daki sesiyiz...Sesimiz hiç susmadý asla susmayacak, asla susturulamayacak!!!!
    Bmn|Bursa Trabzonsporlular Birliði

BEYTEKÝN61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartýn

çok heyecanlýydý. sonsaniyede o basketi atsaydýk. bu itü takýmýnda bir þey yok. ibo ve harunu koy kenara geriye birþey kalmaz. bizim takýmý ilk defa izledim. çok iyi bir takým.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Harun ve Ýbrahim kaþarlarýna raðmen genç kadromuzun mücadelesi ve kazanma azmi iþte salondaki Trabzonspor.Ba-þa-ra-ca-ðýz...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Alptuð - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    38

itü yü bi daha ki maçta geçeriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

O üçlükleri atmalarýna izin vermeseydik,Bu maçý önde bitirebilirdik.Birde üçlük ve serbest atýþ çalýþmalarýný yapmamýz lazým.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Fatih KIRAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

Kesinlikle üçlük ve serbest atýþ oranarýmýzý artýrmamýz gerekir hele serbest atýþ konusunda çok beceriksiziz dün akþam kaçýrdýðýmýz serbest atýþlarýn yarýsý sayý olsaydý yenmiþtik.
    TS'nin Bursa'daki sesiyiz...Sesimiz hiç susmadý asla susmayacak, asla susturulamayacak!!!!
    Bmn|Bursa Trabzonsporlular Birliði

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok güzel saðlam bir maç oldu. Acemice atýþlar kaçýrdýk,onlarý atsak farkla bitirecektik. Saðlýk olsun.
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

samet aslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

bu sezon takýmýn en iyi maçlarýndan býrýný ýzledým gerçekten cok ust duzey bý maç oldu ama ne yazýkký tecrubesýzlýgýmýzýn kurbaný olduk ibrahimi durdurabýlseydýk farkla kazanacagýmýz bý mactý beykoz macýnda son basketý yapan recaý bu sefer beceremedý saðlýk olsun dýger maclara azým oldu oyuncular ýcýn neler yapabýleceklerýnýn farkýna vardýlar bekle bizi beko bl..
    Ben Size Torunlarýnýza Anlatabileceðiniz Bir Hikaye Yazdým, Nasýl Anlatacaðýnýz Size Kalmýþ !!!

Þenol GÜNEÞ

TAHSÝN 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Konya'da 3 maç yapacaðýz ...
    Sonra 3 maçta Antalya'da sanýrým ..
    Bize kaç maç yeter? 3 maç alsak çýkarmýyýz...
    6 üstü 1 Aþk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

ilteriþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ben ilk kez basket takýmýmýzý izledim.maçýn ikinci yarýsýný izleme fýrsatý buldum.ogün ve can süper oynadýlar.zenci oyuncunun bir katkýsýný göremedim.bence çok faul atýþý kaçýrdýk ve tecrübesizlik yüzünden maçý kaybettik.faul atýþlarýmýzý acil olarak düzeltmeliyiz.ayrýca taktik faullerde çok iyiydik.iki sayý gerideydik ve son hücum hakkýný çok kötü kullandýk.þut için doðru adamý bulabilseydik maçý uzatmaya götürebilirdik yada kazanabilirdik.iþte tecrübesizliðimiz burada ortaya çýktý.ben ogünü çok beðendim.inanýlmaz üçlükler attý.helal olsun uþaða.
    Artýk 7'yi istiyoruz.Þenol Güneþ ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceðiz.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý TÖ61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konya'da 3 maç yapacaðýz ...
    Sonra 3 maçta Antalya'da sanýrým ..
    Bize kaç maç yeter? 3 maç alsak çýkarmýyýz...
    3 maç büyük ihtimal yeter gibi gözüküyo bence. ama ikili averaj da çok önemli tabiki.
    mesela rövanþta itü yü 3 farkla ynersek itü ile puan eþitliði durumunda avantajlý biz oluyoruz. o nedenle her sayýnýn çok deðeri var.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Maçýn baþýný seyredebildim. Ýlk peryotta skoru, Kutluay ve Erdanay'ý görünce "geçmiþ olsun" demiþtim ama bu skorla bittiðini öðrenince çok üzüldüm. Çok yazýk olmuþ.

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Kesinlikle Serbest Atýþ çalýþmamýz lazým serbest atýþlarla yýktý ÝTÜ bizi...

Gene yýkýlmazdýk da iþte...
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Evet yenildik ama bir kiþi çýkýp da diyebilir mi ki "bu takým mücadele etmedi"? Belki takýmýmýz bugün de yenilir kim bilir, ama þu var ki takýmýmýz sonuna kadar mücadele ediyor. Sonuçta yenmek de var yenilmek de ama aslolan mücadele isteði ve arzusu ki bu bizim takýmýmýzda var, o yüzden ben oyuncularýmýz kutluyorum.
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Çok iyi mücadele ettik ama sezon baþýndan beri en büyük hastalýðýmýz olan faul çizgisinde büyük problem yaþadýk.Gerçi maçýn kaybedilmesinin ana nedeni bazý oyuncularýmýzýn fundemental olarak yetersiz olmalarý(isim vermek istemiyorum) ve tecrübesizlikti bana göre.Seneye 2. ligde bile olsak bu dediðim özelliðe sahip olmayan oyuncularýn kadroda olmamasý gerektiðini düþünüyorum.

Geçen maçta görmediðim set oyunlarýna bugün sýkça rastladýðýmý düþünüyorum.Set hücumunu biraz daha geliþtirirsek bu gençlerin mücadelesiyle biz bu turu geçip BBL'ye çýkarýz.

Can Özcan bana bir anda geçen sezon canlý olarak izlediðim Efes Pilsen Alpella maçýndaki performansýný hatýrlattý.Adeta Ömer Aþýk'la birlikte yýkmýþlardý Efes'i.Bu maçta da çok zor hücumlarda baþarýlý oldu ve maçý bize kazandýrabilirdi.Onu caný gönülden tebrik ediyorum ve baþarýlar diliyorum.

Ogün Sevinç izlediðim kadarýyla Türkiye liginde þutu bu kadar dengeli olan nadir isimlerden biri.Ýlerleyen yýllarda büyük bir þutör olabilir.Maça çok tutuk baþlamasýna raðmen inanýlmaz zor þutlarla takýmý oyuna geri getirdi.5 faul almasý son hücumu çok etkiledi diye düþünüyorum.Bugün Bornova'ya karþý dünkü oyunun 2. yarýsýndaki Ogün'ü bekliyorum.

Son sözüm de Engin Algýn için.Tecrübe bugün kendini gösterdi.Keþke 4-5 yaþ daha genç olsaydý da oyunda biraz daha kalabilseydi.Pota altýný mükemmel kullandý.Dixon ezdi adeta.Umarým pota altýnda bugün etkili olacaktýr.
    Colmandante

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yorumcu sonra devre arasýnda Trabzonsporlular beni yanlýþ anlamasýn Trabzonsporun beko basketbol ligine çýkmasýnýistiyorum itüyü filan tutmuyorum ibo ve harun erdenayla 40 milli maç yaptým duygusallýktan böyle konuþuyorum dedi

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Öncelikle takýmýmýzý kutluyorum.

ÝTÜ karþýsýnda gerçekten çok iyi mücadele ettik ama oyunun bazý bölümlerinde tecrübe eksikliði ve basit atýþlarý kaçýrmamýz kazanacaðýmýz maçý bize kaybettirdi.Bu yenilgiye raðmen þansýmýzýn hala çok yüksek olduðunu düþünüyorum.Bu mücadeleyi sahaya yansýtalým, karþýmýzda ne Bornova ne TOFAÞ kalýr..
    ''Belki hiç birþey yolunda gitmedi ama hiçbir þey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bence Ýtü rakiplerimizle oynayacaðý bütün maçlarý kazansýn.O garantilesin 1. olmayý.Biz de 4 galibiyet 2 maðlubiyetle BBL'ye çýkarýz diye düþünüyorum.
    Colmandante

Ballistic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

konyadan görüntüler

DAGLARIN KARTALI OVALARIN KAPLANI DENIZLERIN HIRÇIN DALGASI TRABZONSPORUM

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Alýntý Osman Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence Ýtü rakiplerimizle oynayacaðý bütün maçlarý kazansýn.O garantilesin 1. olmayý.Biz de 4 galibiyet 2 maðlubiyetle BBL'ye çýkarýz diye düþünüyorum.
    Gerçekçi olalým, bu takým bu tecrübesizlikle Beko Basketbol Ligine çýkamaz.
    Scott ve Umut'un eksiklikleri tuz biber oldu üstelik.
    Futbolcu abilerinin izinden emin adýmlarla gidiyor gençler.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

crazyman_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

kýsaca tecrübesi olan kazandý

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Þu maçý bi kazanabilseydik..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)