Sayfa 3 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1124 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TB2L l Trabzonspor 85 - 87 ÝTÜ l 28.04.2009 l Final Four 1. Maç

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

doðrudur uyum61, bu sene özellikle belediye takýmlarý çok zor durumdalar öyle ya da böyle 1. ligdeyiz diye düþünüyorum ben de

Ýtü'ye gelirsek Ýbrahim 50 sayý da atsa maçlar baþa baþ geçecektir...ilk maçý almamýz seriye moralli baþlamamýz açýsýndan çok önemli...

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

umut yetiþecek mi acaba sakatlýðý ciddiymiþ
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

tofaþ diðer takýmlardan bir adým önde, normal þartlarda tofaþ ve itu çýkar gibi gözüksede bu durumu tersine çevirebilmek konya ve antalyadaki taraftarlarýmýza düþüyor. Basketbolda taraftar faktörü çok önemli maçlarda 3yüz beþyüz de olsa taraftar desteðiyle denk görünen takýmlarýn arasýndan sýyrýlabiliriz diye umuyorum.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

ilteriþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

eleme usulünden lig usulüne geçmemiz iyi olmuþ.beykozu zar zor eledik.itünün grubuna bakýnca beykozdan çok daha iyi bir takým olduðu ortaya çýkýyro.içerde üçte üç dýþardada bir galibiyet yetermi acaba?baþ belamýz bornovadan çok týrsýyorum açýkcasý.
    Artýk 7'yi istiyoruz.Þenol Güneþ ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceðiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hiç iþimiz yoktu birde Trabzonspor Basketbol takýmý çýktý karþýmýza.Geçen hafta Ýstanbulda oynanan Beykoz maçý sýrasýnda telefonum çaldý.Arayan eþimdi.Bu ne gürültü dedi.Bende Trabzonsporun basket takýmýnýn maçýndayým dedim.Onun ne dediðini yazmayayým.

Sebebini bilmiyorum ama ben binici lige çýkacaðýmýza can-ý gönülden inanýyorum..

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

ITÜ, Ütü mütü anlamam kardesim

cikacagiz 1. Lige, o kadar !

*
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý selazurlu ismail Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen öyle nihal
    Onlarda bir ibo varsa,bizde her maç farklý bir ibo ortaya çýkýyor kaldýki ibonun peþine tak Birkaný bak bakalým ibodan eser kalýyormu

Çetinin dediði gibi,ibo ve harun hergün final maçlarýný kaldýramazlar ama bizim oyuncular bu tarz final maçlarýnýn oyuncularýdýr (Alaeddin hocanýn söylemi)
    Bench,
    Yukarýda alýntýsýný yaptýðým önceki yazým sanýrým yanlýþ anlaþýlmýþ,senin gibi Alaeddin hocamýzda yanlýþ anlamýþ,düzeltmekte fayda var.

Alaeddin hocamýzýn söylemi olan yukarýda iþaretlenmiþ olan kýsmý radyo programý sýrasýndaki sohbetimizde final fourdan bahsederken kendisi oyuncularýna güvendiðini ve oyuncularýnýn bu tür turnuvalarýn oyuncularý olduðunu söylemiþti,öncesindeki "Ýbo ve Harun final maçlarýný kaldýramazlar" sözü Alaeddin hocamýzýn deðil,yazýmdada belirtilmiþ olduðu gibi çetinin önceki yazýsýdýr

Alýntý bench Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çetin'i bilmiyorum ama Alaeddin Hoca'nýn böyle bir þey diyeceðini sanmýyorum.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Bench,
    Yukarýda alýntýsýný yaptýðým önceki yazým sanýrým yanlýþ anlaþýlmýþ,senin gibi Alaeddin hocamýzda yanlýþ anlamýþ,düzeltmekte fayda var.

Alaeddin hocamýzýn söylemi olan yukarýda iþaretlenmiþ olan kýsmý radyo programý sýrasýndaki sohbetimizde final fourdan bahsederken kendisi oyuncularýna güvendiðini ve oyuncularýnýn bu tür turnuvalarýn oyuncularý olduðunu söylemiþti,öncesindeki "Ýbo ve Harun final maçlarýný kaldýramazlar" sözü Alaeddin hocamýzýn deðil,yazýmdada belirtilmiþ olduðu gibi çetinin önceki yazýsýdýr
    nelere yol açtým böyle yahu

tekrar söylüyorum sert savunmayý yaþlý oyuncular kaldýramaz bench bu benim fikrimdir kendim yazýyorum bak
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Ben arkadaþlara bazý konularda katýlmýyorum . 1. si harun için belki ama ibrahimin ardarda maç kaldýramama ihtimali yok . Adam yýllardýr bu tempoyla oynadý. haftada 2-3 maç temposuyla. Onu 30 sayýnýn altýonda tutmak çok ama çok zor bunu baþarmamýz çok zor. 2. katýlmadýðým konu tofaþtan itüden daha fazla gözlerinde büyütmeleri.Tamam Ýtü de tofaþta çok büyük kulüpler ama itü de ibrahim ve harun tecrübesi varken bu oyuncular final maçlarýný hayatlarý boyunca çok iyi oynamýþken kalkýpta tofaþtan daha çok çekinmek kesinlikle yersiz.
    sadist trabzonsporun mazoþist yaptýðý taraftarý

Eren Karaahmetoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Scott'un durumu nasýl acaba? Yetiþebilecek mi bu maça?
    -------BÝZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý Mustafa Uzuner 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben arkadaþlara bazý konularda katýlmýyorum . 1. si harun için belki ama ibrahimin ardarda maç kaldýramama ihtimali yok . Adam yýllardýr bu tempoyla oynadý. haftada 2-3 maç temposuyla. Onu 30 sayýnýn altýonda tutmak çok ama çok zor bunu baþarmamýz çok zor. 2. katýlmadýðým konu tofaþtan itüden daha fazla gözlerinde büyütmeleri.Tamam Ýtü de tofaþta çok büyük kulüpler ama itü de ibrahim ve harun tecrübesi varken bu oyuncular final maçlarýný hayatlarý boyunca çok iyi oynamýþken kalkýpta tofaþtan daha çok çekinmek kesinlikle yersiz.
    arkadaþlar rahat olalým Alaeddin hocamýz hepsine önlemini alýr play-off'larda inanan kazanýr, herkesin birbirine göre üstünlükleri ve dezavantajlarý olabilir aslolan bu gibi maçlarda inanç ve mücadele. bizim takýmýmýz mücadeleci bir takým hocamýz da gerekli inancý, taktiði ne gerekiyorsa oyuncularýmýza verir.

ayrýca tamam Ýbrahim'de Harun'da çok önemli oyuncular kesinlikle doðru ama biz de onlarla ayný yerde yani play-off'larda mücadele edeceðiz. herkes birbirini yenebilir onlarda Ýbrahim, Harun varsa bizde de Ogün, Scott, Tyrus, Can, Birkan gibi oyuncular var. ben takýmýmýza güveniyorum hocamýza ayrý bir güveniyorum
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Eren119 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Scott'un durumu nasýl acaba? Yetiþebilecek mi bu maça?
    Þu anda antremanlarda gördüðümüz Scott'un final four maçlarýnda oynýyabileceðini sanmýyorum,
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Çetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar rahat olalým Alaeddin hocamýz hepsine önlemini alýr play-off'larda inanan kazanýr, herkesin birbirine göre üstünlükleri ve dezavantajlarý olabilir aslolan bu gibi maçlarda inanç ve mücadele. bizim takýmýmýz mücadeleci bir takým hocamýz da gerekli inancý, taktiði ne gerekiyorsa oyuncularýmýza verir.

ayrýca tamam Ýbrahim'de Harun'da çok önemli oyuncular kesinlikle doðru ama biz de onlarla ayný yerde yani play-off'larda mücadele edeceðiz. herkes birbirini yenebilir onlarda Ýbrahim, Harun varsa bizde de Ogün, Scott, Tyrus, Can, Birkan gibi oyuncular var. ben takýmýmýza güveniyorum hocamýza ayrý bir güveniyorum
    Katýlýyorum çetin,

Aslýnda birazda fazla abarttýk gibi

Yahu biz harunu ibrahimi tofaþý düþünene kadar onlar ogünü caný kýsacasý Trabzonsporu nasýl durduracaklar onu düþünsünler

Salonlara fýrtýna geliyor fýrtýna
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Nereden
    Uzak Doðu

Katýlýyorum çetin,

Aslýnda birazda fazla abarttýk gibi

Yahu biz harunu ibrahimi tofaþý düþünene kadar onlar ogünü caný kýsacasý Trabzonsporu nasýl durduracaklar onu düþünsünler

Salonlara fýrtýna geliyor fýrtýna

hiç sorma Ýsmail abi ya herkesin gücü var anladýk ama neden biz kendimizi böyle konumlara sokuyoruz. ben demiyorum ki biz bütün maçlarý kolay bir biçimde kazanacaðýz ama þunu diyebiliyorum ki her maçta gücümüzü sonuna kadar kullanacaðýz. ha yeneriz yeniliriz orasý ayrý konu. ama baþtan karamsar olmak da neyin nesi anlamadým en basiti beykoz maçlarýný düþünelim. burda yenilindikten sonra beykoz'da harika bir oyunla maçý kazanan hangi takýmdý? ha burda yenilen de ayný takýmdý, demek ki olay inanç ve istek ve mücadelede bitiyor. tabi bir de hakem faktörü var ama onu es geçiyorum

her mesajýn sonuna ekleyeceðim ki ben hocamýza ve takýmýmýza güveniyorum

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Bu maçý kazanabilmemizin tek þartý var savunma yapmak. Ýbrahim'i tuttuðumuz anda güçlerini %30'dan fazla keseriz.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Çetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

her mesajýn sonuna ekleyeceðim ki ben hocamýza ve takýmýmýza güveniyorum
    Bugün BBL de bir sürü takým sürekli hoca deðiþtirmekten sebep bir türlü istikrarý yakalýyamadýklarýný görüyoruz,ayrýca 2 nci ligdeki hocalarý gördüðümüz zaman ise mütevazi ,alçak gönüllülüðü ve bilgi birikimiyle sebep Alaeddin hocamýzý uzun vadeli düþündüðümüz zaman bizim için gerçekten doðru bir tercih olmuþ.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Beni çok fena sardý basketbol takýmýmýz. Avatarýmdan da anlaþýlýyordur. Beko Basketbol ligi bizi bekliyor. Ýnanýyoruz ve baþaracaðýz.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Evet ilhan,avatarýn çok güzel gerçekten
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Nereden
    Ýzmir

Buraya koyalým, dikkat çeksin.

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok nadiren bir þeyler talep eden Ýsmail Abi'ye ve Basketbol Takýmýmýz'a sevgilerle...

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    Ýzmir

Devamý var..

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Ýzmir

Son parti buýnlar

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

playa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

itü maçýnda ogüne büyük bir görev düþüyor.Takýmýn 3 lükçüsü olduðu için.Can ile Volkanýnda Ogüne yardým etmesi lazým 3lük atýþlarýnda.

playa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýnanýyoruzzz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Ýtü maçýyla ilgili yorumuma tartýþmaya katýlarak baþlayayým.Özellikle Ýbrahim Kutluay'ýn yaþýndan etkileneceðini hiç sanmam, helede bu seviyede.Euroleaguede bile en az 20 dakika ortalama ile oynar ve iyi oynar.Ýbrahim'e karþý yapýlmasý gereken þey show up'lu(gölge) savunma.(Bilmeyen arkadaþlar için, uzun oyuncunun dýþarý çýkarak sahte bir savunma ile þutörün savunmacýsýna yardým ederek þutörün topu elinden çýkarmasýný ve þut atamamasýný saðlamak ama zamanýnda kendi oyuncusuna geri dönmek).Baþka türlü Ýbo’nun durdurulmasý zor.Birkan’ a iþ düþecek bayaðý.

Ama genel anlamda Ýtü’nün yaþlý bir takým olduðu doðru,ibo, Harun,Tolga Tekinalp,Serdar Çaðlan.Amerikalý oyuncularý Dixon da 31 yaþýnda.Bizimde genç takým olduðumuz düþünülürse maçta tempo yapmak çok önemli.Bence çembere atýlacak top sayýsýnýn ve koþ koþun artmasý lehimize.Bu nedenle fastbreak(hýzlý hücum) ve translation(sete geçmeden yapýlan geçiþ hücumu) sayýlarý çok önemli.Bunun içinde maçýn büyük kýsmýnda yarý ve tam saha pres yapmak gerekir.Bu yaþlý Ýtüyü yoracak ve yýpratacaktýr.Kilit son çeyrekte çözülür ve burada tecrübe ön plana çýkar.Yorgun ama tecrübeli Ýtü’mü yoksa tecrübesiz(itü’ye göre) ama dinamik biz mi?Göreceðiz…
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

bence ibrahimi birkan yerine can ile savunmak daha etkili olabilir fizik avantaj bize geçer ve ibrahimin þutlarýný zorlaþtýrmada can'ýn boyu ve kollarý daha iþe yarar
    tabi bu eþleþme sonrasý birkanýn savunacaðý oyuncuda fazla sýkýntý yaþamamak þartýyla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)