Sayfa 2 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1124 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TB2L l Trabzonspor 85 - 87 ÝTÜ l 28.04.2009 l Final Four 1. Maç

onur-ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

zor olacak ama mücadelemiz sürüyor.inanýyoruz, güveniyoruz.biz takým oyunu oynuyoruz.ve Bize Her Yer Trabzon...yani taraftar avantajýmýz olacaktýr.kazanmak ümidiyle maçý bekliyoruz...

Nihal Ayvaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bizim için çok zor bi maç olacak.Ama bugun de gördük basketbol hiçbirþey belli olmuyor.
    Þimdiye kadarki en yüksek performansý gösterirlerse neden geçmeyelim bu turuda.
    Ýbo da neymiþ bizde çok var ondan
    Yeterki ONUR'suz
    olmasýn
    aÞk
    !

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Ýnanmak baþarmanýn yarýsý deðil mi biz inanýyoruz o zaman desteðe devamm...
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Mehmet Zeki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zor mac. Basarilar TRABZONSPOR'um.
    1

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Nihal Ayvaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim için çok zor bi maç olacak.Ama bugun de gördük basketbol hiçbirþey belli olmuyor.
    Þimdiye kadarki en yüksek performansý gösterirlerse neden geçmeyelim bu turuda.
    Ýbo da neymiþ bizde çok var ondan
    Aynen öyle nihal
    Onlarda bir ibo varsa,bizde her maç farklý bir ibo ortaya çýkýyor kaldýki ibonun peþine tak Birkaný bak bakalým ibodan eser kalýyormu

Çetinin dediði gibi,ibo ve harun hergün final maçlarýný kaldýramazlar ama bizim oyuncular bu tarz final maçlarýnýn oyuncularýdýr (Alaeddin hocanýn söylemi)
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Onur Þeref - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Harun'un nerdeyse torunu olcak hala basket mi oynuyor býraksýn artýk.
    uff msglsn glba .s.s.s

Öztürk Adem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

En zor takýmla baslýyoruz acýlýsa Insallah yenerýz ama zor gýbý gorunuor bence .Bundan sonrasý cok daha zor umarým cýkarýz ya
    Rejime el koyamadýgýmýz anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYÝN ÇOCUKLARI)

ÝSTANBUL AREL ÜNÝVERSÝTESÝ

Gökhan KAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Kaç maç yapýcaz Ütüyle...
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

1. MAÇ: Trabzonspor - ÝTÜ llllllllllllllllllllllllllll l 28 Nisan Salý - Saat: 00:00

2. MAÇ: Bornova Belediye - Trabzonspor l 29 Nisan Çarþamba - Saat: 00:00

3. MAÇ: Trabzonspor - Tofaþ lllllllllllllllllllllll l 30 Nisan Perþembe - Saat: 00:00

4. MAÇ: ÝTÜ - Trabzonspor llllllllllllllllllllllllllll l 05 Mayýs Salý - Saat: 00:00

5. MAÇ: Trabzonspor - Bornova Belediye l 06 Mayýs Çarþamba - Saat: 00:00

6. MAÇ: Tofaþ - Trabzonspor lllllllllllllllllllllll l 07 Mayýs Perþembe - Saat: 00:00

Konya - Selçuklu Belediyesi
    Antalya - Kepez Belediyesi Spor Salonu

HEDEF: BEKO BASKETBOL LÝGÝ !!!

Takýmýmýz Final Grubu'na yükseldi.
    Konya'da 28-30 Nisan'da ve Antalya'da 5-7 Mayýs'ta oynanacak Türkiye Basketbol Ýkinci Ligi Final Grubu müsabakalarýna takýmýmýzýn yaný sýra Bornova Belediyesi, Tofaþ ve ÝTÜ katýlacak. Maçlar sonunda ilk iki sýrada yer alacak takýmlar Beko Basketbol Ligi'nde mücadele etme hakký kazanacak.
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

ezgi cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Umarim gruptan cikan iki takim Trabzonspor ve ITU olur
    Futbol taraftardýr!

Ýsmail ALÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Tofaþ: Adamlarýn bi yenilgisi var.
    Ýtü: Bu maçlarý kesin almak lazým. eþit güce sahibiz.
    Bornova: Bu sene 2 maçtada yendiler. Gecen yýl yani apelladan önce yükselme gurubunda yarý finalde sanýrým 2 maçtada yenmiþtiler bizi.

Çok zor geçecek cok zorr. 3 maç alalým gerisi gelir.

bench - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý selazurlu ismail Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen öyle nihal
    Onlarda bir ibo varsa,bizde her maç farklý bir ibo ortaya çýkýyor kaldýki ibonun peþine tak Birkaný bak bakalým ibodan eser kalýyormu
    Ýsmail kardeþimizin burda latife yaptýðýný düþünüyorum,hayýr ben Ýbo hayraný filan deðilim ama 2.lig bir yana 1.ligdede tutacak fazla bir oyuncu olduðunu da sanmiyorum.Evet Birkan iyi savunmacý her ne kadar ayaklarý yavaþ olsa da ama ibo gibi bir skoreri savunmak sadece birkan'lýk bir iþ deðil,yani Ýbo çýkýp bize 30 atarsa burda Birkan'ýn bir kabahati olmaz zaten adamýn ortalamasý buna yakýn o yuzden Ýbo'yu savunmak bana göre biraz teknik ekibin iþi özel önlemler almazsak Ýbo'ya Birkan'a da yazýk ederiz maça da...

Çetinin dediði gibi,ibo ve harun hergün final maçlarýný kaldýramazlar ama bizim oyuncular bu tarz final maçlarýnýn oyuncularýdýr (Alaeddin hocanýn söylemi)
    Çetin'i bilmiyorum ama Alaeddin Hoca'nýn böyle bir þey diyeceðini sanmýyorum.Kaldý ki Türkiye'de bu final maçlarýný kaldýracak iki oyuncu ismi sorsanýz birincisi Harun ikincisi Ýbo'dur 3.isim için aklýma Ersan Ýlyasova geliyor ondan sonra da baþka isim gelmiyor,Kerem Tunceri,Hidayet Türkoðlu,Mehmet Okur'u bile saymýyorum o kadar yani.
    Ha þu da var bizde Can Özcan,Ogün,Volkan,Birkan'da bu tip oyuncu yani final oyuncusu olabilir..evet katýlýyorum..ama onlarýn da bir ibo ya da harun olmalarý için biraz deðil baya bir zamana ihtiyacý var.
    Þunu da uutmayalým madem bu kadar iddialý oluyoruz final maçý oyuncularýmýz var diye Umut'u da katarsak hesaba bu oyuncularýmýzýn takýmlarý geçen sene küme düþmüþlerdi,o zamanki final maçlarýný kaybetmek "bu tarz final maçlarýnýn oyuncularý" olduðu anlamýna gelmez,onun için bu söylemlerin Alaeddin Hoca'ya ait olduðuna inanmýyorum

-Harun'un nerdeyse torunu olcak hala basket mi oynuyor býraksýn artýk-
    Onur arkadaþýma da þunu hatýrlatayým harun 42 yaþýnda ve her maç ortalama 9-12 dakika arasý oyunda kalýyor ve onun skor yeteneðini engelleyecek savunma kimse de mevcut deðil...bununla beraber HArun'u savunmada teke tek yakaladýðýmýzda da bizim Roman bile sayý kralý olur
    o yuzden ibo ve harun oyundayken Ýtü'nün yapamadýðý iki þey var 1-hýzlý hücuma çýkabilmek . 2-pres ya da sert mudafa
    Bu maçlarla ilgili detaylý yazýlarýmý onumuzdeki hafta yazacagim.Beykoz serisi ile ilgili seri öncesi deðerlendirme yazýlarýma olumlu eleþtiriler alýyorum,çok teþþekkürler hepinize .Ýtü ile ilgili ilk söyleceðim þey þu ki; biz de ibo ve harun eksiði var Onlarda ise antrenör eksiði,yani ibo&harun bize ne kadar aðýr basarsa Alaeddin Yakan'ýn tecrübesi de Recep Þen gibi bir basiretsiz antrenöre o kadar aðýr basar.unutmadan ilave edeyim o takýmda Orçun Tunca diye bir oyuncu var bence hepsinden daha deðerli bir oyuncu ve biz ona daha önce Ted maçýndaki Ýlkay Okay muamelesi yaparsak hýrsýmýzý yine "aslan postuna bürünmüþ eþek gibi" gibi forumdan almaya çalýþýrýz...

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zor bir mack olucak ama yenicez insallah
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Y-DRMS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ÝTÜ de kutluay var ayný zaman ilk 2 takým birinci lige çýkýyor alýrsak büyük olasýlýkla 1.ligdeyiz.
    Türk | 28-Tirebolu | Yeþil Giresun Belediyespor | Trabzonspor Sevdalýsý | Just Want Justice | Is Match Fixing Legal in TURKEY

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Umarým güzel baþlar, güzel bitirir, BBL'ye çýkarýz.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý bench Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çetin'i bilmiyorum ama Alaeddin Hoca'nýn böyle bir þey diyeceðini sanmýyorum.Kaldý ki Türkiye'de bu final maçlarýný kaldýracak iki oyuncu ismi sorsanýz birincisi Harun ikincisi Ýbo'dur 3.isim için aklýma Ersan Ýlyasova geliyor ondan sonra da baþka isim gelmiyor,Kerem Tunceri,Hidayet Türkoðlu,Mehmet Okur'u bile saymýyorum o kadar yani.
    Ha þu da var bizde Can Özcan,Ogün,Volkan,Birkan'da bu tip oyuncu yani final oyuncusu olabilir..evet katýlýyorum..ama onlarýn da bir ibo ya da harun olmalarý için biraz deðil baya bir zamana ihtiyacý var.
    Þunu da uutmayalým madem bu kadar iddialý oluyoruz final maçý oyuncularýmýz var diye Umut'u da katarsak hesaba bu oyuncularýmýzýn takýmlarý geçen sene küme düþmüþlerdi,o zamanki final maçlarýný kaybetmek "bu tarz final maçlarýnýn oyuncularý" olduðu anlamýna gelmez,onun için bu söylemlerin Alaeddin Hoca'ya ait olduðuna inanmýyorum

-Harun'un nerdeyse torunu olcak hala basket mi oynuyor býraksýn artýk-
    Onur arkadaþýma da þunu hatýrlatayým harun 42 yaþýnda ve her maç ortalama 9-12 dakika arasý oyunda kalýyor ve onun skor yeteneðini engelleyecek savunma kimse de mevcut deðil...bununla beraber HArun'u savunmada teke tek yakaladýðýmýzda da bizim Roman bile sayý kralý olur
    o yuzden ibo ve harun oyundayken Ýtü'nün yapamadýðý iki þey var 1-hýzlý hücuma çýkabilmek . 2-pres ya da sert mudafa
    Bu maçlarla ilgili detaylý yazýlarýmý onumuzdeki hafta yazacagim.Beykoz serisi ile ilgili seri öncesi deðerlendirme yazýlarýma olumlu eleþtiriler alýyorum,çok teþþekkürler hepinize .Ýtü ile ilgili ilk söyleceðim þey þu ki; biz de ibo ve harun eksiði var Onlarda ise antrenör eksiði,yani ibo&harun bize ne kadar aðýr basarsa Alaeddin Yakan'ýn tecrübesi de Recep Þen gibi bir basiretsiz antrenöre o kadar aðýr basar.unutmadan ilave edeyim o takýmda Orçun Tunca diye bir oyuncu var bence hepsinden daha deðerli bir oyuncu ve biz ona daha önce Ted maçýndaki Ýlkay Okay muamelesi yaparsak hýrsýmýzý yine "aslan postuna bürünmüþ eþek gibi" gibi forumdan almaya çalýþýrýz...
    tecrübeleri konusunda ayný fikirdeyim ama fizik-kondüsyon bakýmýndan böyle ardarda olan mücadeleleri kaldýrmalarýnýn zor olduðunu düþünüyorum. ha sonuçta biz onlarla ilk maçlarý oynayacaðýz iki seride de o yüzden bize dinlenmiþ harun ve kutluay gelecek orasý kesin. harun ve kutluay oyunda olduðu zaman sert savunma ve fast-break'lerle sonuca gitmemiz gerekir die düþünüyorum çünkü ikisi de geriye dönüþleri kötü oyuncular. ayrýca onlarda kutluay 521 sayý atmýþ sonra orçun ve tolga geliyor ikisinin toplamý ancak kutluay ediyor. yani kutluay a önlem alabilirsek - ki savunmamýz maalesef kötü olduðundan çok olasý deðil- bizim için iþler daha kolay olabilir. lakin bu zor bir ihtimal olduðuna göre yediðimizden fazlasýný atmamýz lazým. ayrýca hemen her mesajýmda belirtiyorum yine belirteyim Ýtü %72 serbest atýþ yüzdesiyle oynuyor biz %60 kutluay ise 137/157 yani %87.5 ile oynuyor. 19 maç oynamýþ yani her maç sadece 1 tane serbest atýþ kaçýrmýþ, ona göre faul konusunda dikkatli olalým.
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Gökhan KAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Ütüleyelim þunlarý..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Nereden
    Aksaray

Alýntý Çetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ona göre faul konusunda dikkatli olalým.
    Çetin abi, bu düt düt hakemler dokunmadan faul çalýyor. Çocuklar daha ne yapsýn

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý Huseyin Ýlkin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çetin abi, bu düt düt hakemler dokunmadan faul çalýyor. Çocuklar daha ne yapsýn
    Valla Hüseyin bu basketbol camiasý kokuþmuþlukta futbol camiasýndan geri kalmýyor
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Ýþimiz zor ama bizde zoru seviyoz
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

crazyman_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

buraya kadar gelmiþken baþarýrýz inþ.

Nereden
    Trabzon

Ýnþ baþarýrýz ancak daha önce elediðimiz 2 takým yani Genç banvitliler ile Beykozu açýkçasý zar zor eledik.Genç banvitliler 8. beykoz ise 4.ydü.Bu sefer daha güçlü bir rakibe karþý oynayacaðýz.Ama inanýyorum ki Beko Basketbol Ligine çýkacaðýz...

playa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu maçlarý naklen izleyebilecekmiyiz trt felan verir mi veya kadýrga tv felan

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Harun Erdenay artýk çok yaþlý. Ýyi savunmalara karþý pek birþey yapamaz ama Ýbrahim formda bir oyuncu. Ýyi bir savunmacý lazým ona.

Nereden
    Ýstanbul

itu'den degil de tofas'tan korkuyorum kendi adima. itu maclarinda sadece rakiple mucadele etmek gerekiyor cunku. tofas maclarinda ise milli takim yardimci anternoru nihat izic koc oldugu icin ne ile mucadele etmek gerektigine siz karar verin!

ayrica 2. olamazsak bile 3. olmak cok onemli. cunku basketbol liginde her sene ortalama 1-2 takim ligden cekilir. su kriz doneminde adim gibi eminim ki 1-2 takim yine lige maddi sebepler ile veda edecek. ama onceligimiz her zaman her maci almak olmali.
    yok imza, mimza

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)