Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sampiyon Trabzonspor

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Birakin Lig deki puan durumuzu böyle giderse biz ne yaparsak yapalim istersek Real gibi kadromuz Olsun Sampiyon olmamiz Zor. Trabzonspor Eziklere Karsi oynadigi futbolla Gerçek Samypiyonun kim oldugunu Gösterdi. Kagit üstünde Ezikbahçe 2-1 Önde Gözüküyor ama biz biliyoruz ki Durum Böyle Degil. Normal sartlarda TS - 2 Fb - 1 olmasi lazim.

Ligde fenerin böyle kazandigi çok maç var en bariz örneklerden biride Gençler maçi ve iki penalti. Anliyacaginiz Trabzonspor Topladigi puanlarla Su an Fenerin Önünde Lider Olmasi Lazim Asil lider biziz.

Sezon Sonun da da Sampiyon Biz Olacagiz... Sampiyon Sampiyon Sampiyonn

Bordo mavi En büyük Trabzon Sampiyon Trabzon !

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

konya maci ve son 3 maci sampiyonluk havasinda gecirmemiz lazim.

bu sezonu ne olursa olsun moralli bir sekilde bitirip trabzonsporumuzu gelecek sezona hazirlamamiz lazim.

taraftara büyük is düsüyor,

en büyük trabzon.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

seneye hasreti dindirecegiz insallah

Nereden
    Amasya

sampyionlar ligine gideriz isalah

Nereden
    Trabzon

Böyle bir ligde sampiyon olmamiz imkansiz gerçekten.

Önerim su : Istanbul takimlarinin niyeti madem spor baris kardeslik degil , para pul san söhret; öyleyse alsinlar yanlarina beykoz sariyer kartal, kursunlar kendi liglerini federasyonlarini, bizde anadolu takimlari olarak TÜRKIYE LIGI kuralim adam gibi devam edelim. Daha iyi bi alternatifiniz varsa söyleyin...

Nereden
    Belçika

20 senedir sampiyon olamadin diyeitlere karsi oynadigin maclari yenilsen bile seni birakacagimizi saniyorsan yaniliyorsun bilki biz seninle OLUME GIDERIZ TRABZONSPORUM!

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı hakantpl Nickli Üyeden Alıntı

Birakin Lig deki puan durumuzu böyle giderse biz ne yaparsak yapalim istersek Real gibi kadromuz Olsun Sampiyon olmamiz Zor. Trabzonspor Eziklere Karsi oynadigi futbolla Gerçek Samypiyonun kim oldugunu Gösterdi. Kagit üstünde Ezikbahçe 2-1 Önde Gözüküyor ama biz biliyoruz ki Durum Böyle Degil. Normal sartlarda TS - 2 Fb - 1 olmasi lazim.

Ligde fenerin böyle kazandigi çok maç var en bariz örneklerden biride Gençler maçi ve iki penalti. Anliyacaginiz Trabzonspor Topladigi puanlarla Su an Fenerin Önünde Lider Olmasi Lazim Asil lider biziz.

Sezon Sonun da da Sampiyon Biz Olacagiz... Sampiyon Sampiyon Sampiyonn

Bordo mavi En büyük Trabzon Sampiyon Trabzon !

[img]smileys/smiley32.gif[/img].....

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar ligde sampiyon olana sonuna kadar devam, hep birlikde.

En dogru yoldayiz. Bu sene olmadi. olsun. Sampiyonluk icin varimizi yogumuz taraftar olarakda ortaya koyalim.

Biz Trabzonsporuz. Pes etmeyiz. Basaracagiz. Yikacagiz Bizansi yine.

Gün gecdikce gücleniyoruz. Devam edelim.

Tavukbahcenin 100 yilinda trabzonsporumu sampiyon olarak görmek istiyorum. 100 yil boyu unutamayacaklari bir sampiyonluk icin. Hem gelecek sene hem 2007 de. Pes etmek yok. Inanmak var.Edited by: sanatik

Nereden
    Kuzey Amerika

Bugun Trabzonspor'lu olmaktan coooook gurur duydum. Sonuna kadar yonetime, teknik heyete, futbolculara destek.... Camia olarak bir araya gelirsek hasretbir kac yil icinde biter insallah.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef...

Genel basligindaki bütün topiclere assagi yukari ayni seyleri yazdin pespese. Anliyorum sinirlisin ama hepimiz sinirliyiz, üzgünüz, kirginiz vs.vs.vs. Bu topicte yazilanlar senin için bisey ifade etmiyor olabilir ama biçok insan için çok sey ifade ediyor. Sanirim sen diyorsunki sampiyonluk gelsinde nasi gelirse gelsin. Bende diyorum ki YETERKI ONURSUZ OLMASIN ASK. Böyle sampiyon olacaksak olmayalim daha iyi. Bizi biz yapan degerlerin basinda onurlu olmak geliyor. Yoksa bizde hakem satin alir federasyonu yönlendiririz. Yeterki Senol hoca taktik hatasi yapsin, canimiz feda. Ziya hocaya da canimiz feda idi. Ama degerlerimizin disina çikan adam silindimi bidaha 1000 yil geçse giremez aramiza. Olay bu kadar basit.Edited by: mahir_kuzey

muhallif muhalifsen trabzonspor muhalifi olma.. cem papila açik bi sekilde taraf tuttugunu gösterdi.Bunu maçi izleyen 5 yasindaki çocuk bile anlar

Trabzonum insallah istanbula saltanatinayenilmeyecegiz. Her zaman yanindayiz.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

tarih fenerbahçe'yi yazsin varsin.sen bu maçta fener'i eze eze yendigimizi unutacak misin?

Nereden
    Ordu

Arkadaslar yanlis anlasilma felan olmasin, gönüllerin Sampiyonu felan degiliz, gerçekten Sampiyon biziz. kim ne derse desin Hakkin Hukukun verdigi haklara dayanarak Bu sezon Trabzonsporumuz Sampiyon olmustur. Gönüllerin Sampiyonu felan hikayesini Geçin.

Ibrahim Sahin aksam çok güzel konustu ve neredeyse agladi.

Ibrahim Sahin: Bizim yarista olup sampiyon olmamiz istenmiyor. Biz Istanbul'un arka bahçesi degiliz. Haken Antep'te haftanin hakemi oldu. Simdi yilin hakemi olur.

Arkadaslar sonuçta yine 1 yilimizi ve emegimizi çaldilar. Ama bu ülkede bu kadar sessiz kalinmamali ve ciddi protestolar yapilmali. Ve yine bunun baslangici bmn olmali. Ama sadece mail ve fax ile degil. Gerekirse sokaklara çikilmali.

Nereden
    Ordu

mr. Fa dogru söylüyorsunda bunun organizasyonun olmasi lazim Çok degil 100 kisi bir araya gelse yeter. maillerle olacak is degil. Yalniz dikkat edilmesi gereken husus, sokaklara çiktigimizda Dengesiz sekilde davranirsak hakliyken haksiz duruma düseriz. Çok iyi bir Organizasyon olmasi gerekir.

Eger Ibrahim SAHIN düsündüklerinde samimiyse;

ISTANBUL takimlarinin ligi olmasi istenen bir ligde TÜM TÜRKIYE'nin takimi olan MILLI TAKIMA artik OYUNCU vermeyecegimizi açiklasin.......

Bizlerde tüm TÜRKIYE'de sokaklara çikip DESTEKLEYELIM.....

Gercekci olmak lasim bence bu sene daha sampiyon olamayiz seneye diyorum bir kac iyi takviye yapalim bakin görün biz bu kadroylan suan bu kadar iyi sey basariyorsak bir kac takviyelen daha iyi seyler basaririz, bu sene ama ikinci olabiliriz oda elli elli diyorum

Nereden
    Ordu

istedigin kadar takviye yap ne olcak. gine ayni seneryo. bizimde hakem Transfer etmemiz gerekir ama. böyle bir transfer Trabzonumuza yaramaz. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

ne zamanki türkiye süper sike ligi, dürüst temiz bir lig olur biz o zaman kagit üstünde de sampiyon oluruz

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Alıntı SKY-GUARD Nickli Üyeden Alıntı

ISTANBUL takimlarinin ligi olmasi istenen bir ligde TÜM TÜRKIYE'nin takimi olan MILLI TAKIMA artik OYUNCU vermeyecegimizi açiklasin.......

tamamen katiliyorum buna ayri bi topic acarmisin...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

bu haftaki konya maçinda taraftarlara çok is düsüyor.Kadiköy savasçilarini yalniz birakmamaliyiz

ELBET BIR GÜN TRABZONSPORUM ELBET BIR GÜN

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı SKY-GUARD Nickli Üyeden Alıntı

hayir kardes hayir. Hernekadar canimizi yakiysalarda hakkimizi yine yediyselerde ve böyle bir düsüncenin bile gündeme gelmesi kesinlikle yanlis.

biz taraftar olarak protesto etmemiz gerek. Takim futbolcu topunu oynasin calissin devam etsin.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadasim hakli bu hafta ki macta taraftarimizi gormek istiyoruz her zaman ki gibi bize de bu yakisir [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bu sene gerçek sampiyon olamasak bile bu adaletsiz ortamda verdigimiz onurlu ve hakli mücadelemizle benim gözümde en büyük sampiyon TRABZONSPORUMDUR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)