Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbol sadece sahada kazanilmiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BASKA ÜLKEDE OLSA BU LAFLAR FB YI KÜME DÜSÜRÜR YILDIZINI SÖKTÜRÜR.AMA BURASI HUKUK DEGIL GUGUK DEVLETI

SPOR
    05.05.2005PERSEMBE

Ali Sen: 1995-96?daki sampiyonlugu masa basinda kazandik

Fenerbahçe?nin eski baskanlarindan Ali Sen, Futbol Extra?ya ilginç açiklamalarda bulundu. Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un, ?Iki türlü sampiyon olursunuz. Bir, sahada güçlü takim kurarak; iki, F.Bahçe gibi masa basinda.? sözlerine Sen, ?Atay dogru söylüyor. Yönetici kulübü yönetirken yerde mi, siltede mi oturacak? Tabii ki masada oturacak, masadan yönetecek. F.Bahçe tabii ki masa basinda kazaniyor.? dedi.

Ali Sen, 1995-96 sezonunda Trabzonspor?u deplasmanda 2-1 yenerek sampiyon olduklari karsilasmayla ilgili, ?Sehirde yer yerinden oynuyordu. Sembolik cenaze törenleri yapiliyor, ellerde tabutlar gezdiriliyor, ?Ali Sen öldü. Allah rahmet eylesin.? diye sloganlar atiliyordu. Bu isin esprisi ve girgiri ama futbolcularim olumsuz etkileniyordu. Aygün?ün basina gelen tas sonrasi kanlar içinde kalmisti. Doktora durumunu sordum. Mühim bir sey yok cevabini alinca, ?Derhal kafasini sarin, Aygün mumyaya dönecek. Bir tek gözlerini görecegim. Bu vaziyette otelin içinde bir tur atacak.? talimatini verdim. Doktor hâlâ ?Efendim sargiya gerek yok.? diyor. ?Ya doktor, ne diyorsam onu yap.? dedim. Dönemin Basbakani Mesut Yilmaz, o gün Tekirdag?daydi. Trabzon?dan kiyameti kopariyorum, ?Maçi oynamiyoruz, Trabzon?un sampiyonlugu hayirli olsun.? diye. Çünkü Ankara?nin emir vermesi halinde jandarmanin Trabzon?a gelecegini biliyorum. Neticede istedigim oldu. Bir gecede 3 bin 500 jandarmanin kente gelmesini sagladik. Gazetelere ve televizyonlara ?Benim tanidigim Senol, F.Bahçe?yi yenmeden kazanilacak sampiyonlugu Trabzon?a yakistiramaz.? diye beyanatlar verip olayi provoke ettim. Bunlar zeka isidir, masalarda alinan kararlardir. Bunlari yapmasaydim, sampiyon olamazdik.? diye konustu. Spor Servisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Tabi su yukardaki ALI SEN in laflarida SAMPIYONLUGUN SENOL GÜNES yüzünden kaçtigini söyleyenlere ithaf olunur.

Bu ülkede hiçbisey hakkiyla kazanilmiyoki futbol sahada oynayarak kazanilsin.

Nereden
    Almanya

Sanatik yazmis...

ligden cekilmeymis yok milli takima futbolcu yokmus. Arkadaslar bunlari hic dogru bulmuyorum. Dogru olamaz böyle düsünceler.

Valla cok dogru, ayni düsüncedeyim hemsom. Mahalli ligden cekilmiyoruz ki pat diye cikalim ligden. Trabzonspor Süper Lige hakkiyla cikti. Bir kac kendini bilmez sahsiyetler yüzünden hakkimizi geri verecek degiliz.

Taraftarimiz sag olsun, son olaydan sonra bilinclendi ve takima sahip cikti. Seneye bu takimdan korkulur. Ben bile korkuyorum rakiplerimiz adina :-)

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı trabzonlu_ Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

Maç sahada kazanilir arkadaslar.. 2 hafta önce Bjk hakeme ragmen fb yi yenerek bunu gösterdi.. büyük takimlar her türlü olumsuzlugun üstesinden gelmesini bilir.. ama bizim gibi bazen kaybettikçe büyürsünüz felsefesine sahip takimlar ömür boyu kaybetmeye mahkumdur.. hakemmis makemmis hikaye.. büyüksen kazanirsin degilsen kaybedersin budur..

nassi yani mac sahada kazaniliyor sen mac seyretmiyorsun herhalde hakemler utanmasa fener formasiyla cikip yönetecekler be. hakem senin legine macin kaderini degisecek kararlar veriyor sonradamac sahada kazaniliyor diyorsuncoksaçma..söylesene fener köpegihakkinlamialdi bu maci yani..gülerim iste buna.ama ibrahim sahinin dedigibi hakemleri yencek bir trabzon yaratacagiz....o zaman hakemleri satin alsalar bile bisey farketmeyecek

birine ayak ucuna dokundukdan sonra ( o bile olmadi belkide )havaya firlayarak yere düsdügünden frikik caliyor, digerini mac boyu ölümüne tekmeliyorlar foul bile calinmiyor ( 70 inci dakikaya kadar sari kart bile yokdu macda ).

say say bitmez. Bu macda besiktasdan cok daha iyi oynaydik. aksini söyleyen gidip iki maci tekrar segretsin.

aksini kimse ispatliyamazki ..gerçek o zaten

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    SEN DE HAKLISIN BE KARDES..

Nereden
    İstanbul

O Sampiyonlugumuzu fb ye kimin hediye ettigi daha net ortaya çikmadimi ? Biz o maçdan önce seref tribününde bulunan,Sadan kalkavan , Alisen 'in dünürü ORHAN bilmemne , ve MESUT YILMAZ'in ,ALI SEN'in laflarina inanarak TRABZON halkini terorist olarak görmelerini protesto ettik. ALI SEN ,Rizedeki DEDMAN otelinden MESUT YILMAZ'i arayarak destek istedi, sehirde sikiyönetim ilan edildi, sorumlusu ALI SEN e inanan kendi bölge halkina inanamayan MESUT YILMAZ'in ÇOK HATASI vardir. Tarih hepsini tek tek yok etti, AYGÜN ,nerde, MESUT nerde, orhan nerde , SADAN nerede ,v.s neredeler, SENOL HOCA, TRABZONSPOR ,TRABZONSPOR TARAFTARI VE TRABZON HALKI DIMDIK AYAKDA .BIZI BITIREMEDILER BITIREMEYECEKLER.

SENOL HOCA SENEYE FUTBOLU YANLIZ SAHADA OYNAYAMAYABILIRIZ DIYOR. !!

BUGÜN TRABZONDAKI MITINGI GÖRENLER DÜSÜNECEK ,DÜSÜNECEK BIR DAHA DÜSÜNECEK ,TRABZONSPORLA KIMSE OYUN OYNAYAMAZ.ASLINDA BIZLE FUTBOL BILE OYNAYAMAZLAR YA.

Saygilarimla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hukukun Gücü degil! Gücün Hukuku! uygulaniyor Türkiyede Senol Hocanin meshur bir sözü.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ligden çkilme olmaz biz trabzonsporsuz yasayamayi<

ama milli takima kesinlikle oyuncu gönderilmemeli

FUTBOL SAHADA KAZANILMIYOR tek cümleyle türkiyede futbol diilde nedir...

Bu yillardir böyle beyler sampiyonlugun nasil kazanildigini her sene görüyoruz ne yazikki...

yillardir futbolu biz oynuyoruz ama masa basinda nasil oyun oynandigini
    bir türlü bilmiyoruz yada beceremiyoruz yada o masanin neresindeyiz
    türk futboluna yön verenler batiyorsunuz türkiyeyi batiriyorsunuz bunun
    günahi size ait burda en temiz olan trabzonlum ve trabzonsporum
    batacaksiniz hemde çok kötü batacaksiniz ama batarken bizi pesinize
    götüremiyeceksiniz siz rezilliginizle kalacaksiniz biz ise serefimizle
    kalacagiz

özcilngir orda unuttugun biride var mehmet ali yilmaz trabzonun basina gelmek için yaptigi oyunlar var ve o maçada gelmedigini herkez biliyo

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Günü gelecek Trabzonspor'umuzu TFFyi birak FIFA istese bile durduamayacak

onurlu mücadelen icin tesekkürle Trabzonum

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler bu arada bi sey ögrendim.Bilenler de vardir illaki ama yine de söyliim.

Fenerliler Pendik yenilgisinden sonra[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]o malum taraftar sitesini kapatmislar bi süreligine.

Burdan anlayin ne mal ne korkak olduklarini.

Heralde bu maçtan sonra masa olaylarina giristiler.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

onlar her önemlimac yenilgisinden sonrasitelerini kapatirlar.

Biliyorlar herkes öyle maclarin ardindan sitelerinde misafir olarak yazilari takip ettiklerini ve kahkaha attiklarini ve tabiiki kendi taraftarlarinin depressiv yazilarini yazamamlari icin.

pendik macindan beri yapiyorlardir belki bunu ama bu tür hareketler onlara yakisdigi kesin.

aksam maclarinda geriye düsdükden sonra Stad isiklarini kapatmalari ve cakdirmadan karanlikda gol atma istekleridegelenek olmus [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Edited by: sanatik

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben öyle bi sey yapsam çarsiya pazara çikacak halim kalmaz.

Ama dogru adamlar fb li.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Rekorlari altüst eden Orduspor Ilhan Cavcavin Takimi Asasla yarisiyorya SIMDI MASA basi oyunlar basladi ORDUPOR un önünü nasil keseriz diye ugrasiyorlar

Orduspor federasyonu topa tuttu

11 Mayis 2005 11:39

Çankiribelediyespor ile yaptigi maçin hakem tarafindan sabote edildigini, ve oyuncularina haksiz yere kart gösterdigini söyleyen Orduspor Yönetimi isyanda.

Iste Orduspor yönetiminin gönderdigi isyanin ayrintisi...

08.05.2005 tarihinde oyanan Çankiribelediyespor ile Orduspor müsabakasinda hakemin yanli ve yanlis kararlari sonucu 2 futbolcumuz sari kart cezalisi oldular. Bu da yetmezmis gibi amçtan sonra Çankiribelediyespor oyunculari Orduspor futbolcularina tekme tokat saldirdilar. Hem dayak yiyen futbolcular bizim futbolcular hem de federasyon bizim futbolucularimiza ceza verdi. Bu karar resmen Orduspor'u 15 maçtir yenemeyen zihniyetin masabasi oyununya Orduspor'un sampiyonlugunu masabasi kirli oyununuyla engellemeye çailisiyorlar.
    Saygilarimla. Ordusyor.

Bu haber toplam 10 defa okunmustur.

dogru söze ne denir tebrik ederim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bukadar.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Talking

onurumuzla anlımızın akıyla aldığımız 6 şampiyonluk onlardaki 600 şampiyonluğa bedeldir.Geçenlerde ankara kızılayda sarıkırmızı bir tişört üstüne biri anlımızın akıyla yazan bir tişört giymiş görünce bastım kahkayı adam ne oluyo demeye kalmadı alnınız araba dönmüş nerde bunun akı dedim.tekrar koptum orda bi tişörtüne baktım bi suratına sonrada yine koptummm....
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlar herkesin bildiği herkesin yaptığı şeyler gücü yettikçe yaptığı şeyler

kudddisi artık görevalması zor

ama cem papila ile devam bunu yenmemiz sadece 1 yol war oda bir olmak trabzonspor taraftarıyla, yönetimiyle, teknik adamıyla bir olacak, trabzondan çıkan millet vekilleri sadece maça gelmeyecek gerekli yerlerde takımın arkasında duracak, yoksa burda evet bişe yapmalıyız demeyle olmaz
    [ille d' 7]

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

başka ne denebilir ki!
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

ENKRALTS
    Ziyaretçi

peki herşeyin hakkıyla olması için ne çaba gösteriyorsunuz.herkes önce kendini düzeltmeye çalışsın.en öncede ben kendimi düzelteyim.madem ki bundan yakınıyoruz o zaman hakkımız olmayan hiçbirşeye dokunmayalım.önce kendimizi düzeltelim sonra etrafımızdakilere örnek olalım sonra onlar düzelsin.bunun başka yolu yok.boşuna kimse suçlu aramasın.ben zannetmiyorum ki burada birisi bugüne kadar hakkı olmayan hiçbirşeye ama hiçbirşeye dokunmadı.istemiyor olabilirsiniz istemeden yapmışta olabilirsiniz ama bu yapmış olduğunuz gerçeğini değiştirmez.o yüzden boyle hiçbişey hakkıyla olmuyor lafı edenlerin bugüne kadar hiç haksız yere bişe elde etmemiş olması gerekir.kendi davranışlarınızı gözden geçirin ondan sonra başkalarını eleştirirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)