Sayfa 279 Toplam 281 Sayfadan BirinciBirinci ... 179 229 269 277 278 279 280 281 SonuncuSonuncu
Toplam 7005 adet sonuctan sayfa basi 6,951 ile 6,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yonetim degismeyecegine gore,Sadri Baskanin Ersun Yanali gonderme olasiligini da cok dusuk goruyorum,Bence 1 yil daha sabredilmeli. Ne olursa olsun onumuzdeki yilda Ersun Yanalla devam edip, seneyede ayni tablo tekrarlanirsa yollar ayrilmali.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı :::61::: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Ersun yanal: sezon sonu gider.

benim yorumum bu.

Serkan: sezon sonu gider.
    Umut: Sezon sonu gider.
    Tayfun: sezon sonu gider.
    selçuk: hoca gittiği için gider.
    Colman: sezon sonu gider.
    Hüseyin: adam gibi hoca gelirse oynatılmaz,başka takımda da oynayamaz.
    Gökhan:kalır.
    isaac:kalır.
    yattara:kalmamalıdır ama kalmalıdır da bilemeyeceğim.
    alanzinho: kalır.

Tayfun: kalır
    Colman: kalır.
    Hüseyin: gitmeli
    yattara:kesinlikle gitmelidir. yeterr bizi sattığı

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mümkün mertebe duygusal değil realistik olacağım

1) 6-0, 7-0 bitmesi gereken maçı 3-0 bitirdikleri için Trabzonsporlu(!) futbolcuları tebrik ediyorum.

2) Kazayla bu maçı kazansaydık bile şamp. olamazdık bu futbolla.

3) İlk yarıda 4-5 galibiyetimiz şans işi

4)Seneye ersunla devam edersek bu yılın kopyasını yaşarız

5) Maalesef futbol ve mücadele olarak sıradan anadolu takımı görünümündeyiz.

6) Umut Bulut 2. ligde bile oynayabilecek futbolcu değildir.

7) İnşallah bijika şampiyon olur.

saygılar..

uzzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı selimatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin kesinlikle "lider futbolcu" vasfında biri. Huysuzluğu bundan. Enerjisi iyi yönde kullanılırsa Barcelonada oynaması da hayal değil.

Hamilerle, Metin Diyadinlerle, Tugaylarla top oynardık orta okulda. Bir görseydiniz onları hepsinin havası "beyaz Pele" gibiydi. Özkan Hocayı bırakın görmeyi sesini duydukları anda "hazırola" geçerlerdi.

Özkan Hoca genç futbolcularla sadece konuşsun yeter. Ya adam eder, ya futbol hayatlarını bitirir.
    hocam engin gibi bir çirkefin bizde ne işi var Allahını seversen yapma ya...Rıza kovacak biz alıp bel baplıyacağız.Bence kesinlikle gelmemeli..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    komdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Maçın sıcağı sıcağına yazmak istemedim. Malum pek çoğu gibi büyük bir üzüntü içinde çok sert ifadeler kullanabilirdim. O yüzden bu sabahı bekledim.
    Biz, kazanmamız durumunda çok ciddi bir sinerjiye sahip olacağımız bir maça çıkmıştık. Ama sahada maalesef hiç bir şey yapamadık. Tek tek oyuncuları eleştirmenin manası yok. Zira maçta Egemen'den başkasını görmedim. Sahi bize ne oldu?
    Biraz daha geriye gidelim. Ligin ilk yarısını üst düzey bir mücadele içinde lider tamamladık. İkinci yarıya Fener ve Ankara maçlarının coşkusu eklendi. Ama bir şeyler ters gidiyordu. Ankara maçını iyi top oynayarak almadık. Zaten bir sonraki hafta Ankaragücü maçı tam bir ders niteliğindeydi. Sorarım size, Ankaragücü maçında ne yaptık? Sonrası zaten çorap söküğü gibi geldi. 3 iç saha maçında 2 mağlubiyet ve bir beraberlik aldık. Futbol? Azim? Hırs? O savaşan takım nereeye gitmişti?
    Bu sorunun muhatabı Ersun Hoca, 2. yarının başından beri sürekli yokuş aşağı giden performansıyla maalesef sınıfta kaldı.
    Yıllar sonra bu kadar büyük bir coşkuyla yaklaştığımız şampiyonluk, kupa kucağımıza kadar gelmişken, uçup gitti. Artık "ahın vahın" faydası yok.
    Sivas maçını almak için hiç bir şey yapmayan takımın, daha önce havlu atan FB ve GS'den ne farkı vardı? Herkes tatile mi gitmişti?
    Ben takımım yenilse bile sonuna kadar mücadele etmesini isterim. En kötüsü yenilmek değil, yenilgiyi kabullenmektir. İşte buna dayanamıyorum.
    Ama lig henüz bitmemiştir arkadaşlar. Kalan haftalarda en azından yerimizi korumanın çaresini bulmalıyız. Olaya bir de diğer taraftan bakalım. Bu hafta BJK yenilirse yeniden şampiyonlar ligi şansımız doğar ve bu takımın şampiyonlar ligine katılması bile büyük başarıdır.
    Artık mantıklı düşünüp kalan tüm maçlarımıza avrupa kupasına katılma adına asılmalıyız. Unutmayalım! Hep destek tam destek!
    Lig bitsin, sonra açarız kara kaplı defterleri.
    her kim bu pisliğin cezasız kalmasına göz yumuyorsa....

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Maç sonunda yazamadım,hem imkanım yoktu hemde sinirden çok ağır sözler söyleyebilirdim.Maç günü İstanbul'daydım. Sinirden ağladım eşimin tuhaf bakışları arasında ağladım...

Yazıklar olsun hepinize...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kimse hatarı veya eksiklikleri inkar etmiyor ama birileri fena halde Ersun Yanal'a kafayı takmış durumda...

Sezon içinde zaman zaman biz de kızdık Ersun Yanal'a vs. ama bu kadar değil...

Neyse...

Bu saatten snr hakikaten kalmasın; gelecek sezon rahat çalışabileceğini sanmıyorum...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

tonyalı Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

sayın yanal saz arkadaşlarınıda al git.song,selçuk,umut,hüseyin,gökhan.yattara,tayfun ,serkan,tolga,artık trabzonspora kar değil zarar veriyorsunuz.defolup gittin.
    imzaya gerek yok dedik ya Tonyaliyiz...

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rezil olduk.daha dün kurulmuş takımdan 34 yıllık 1.lig tecrübesi olan takım üç yiyor.ben şahsen 3-0 lık sonuçtan taraftar olarak utanıyorum.bugüne kadar bjk ve sivas puan kaybetsin diye dua ediyordum.artık bjk puan kaybetmesin sivas kaybetsin bjk şampiyon olsun diye dua edeceğim.artık üçüncülük mücadelesi vereceğiz.umarım onuda kaybeymeyiz.arkadan gelen bir arap atı bursa var.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Abdullah Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her şeye rağmen Ersun Hocayla devam edilmelidir.Tamam bazı sorunlar yaşıyoruz ama bu sene zaten parolamız şampiyonluk değildi.Gidebildiğimiz yere kadar gidecektik.Biraz da bunları düşünün.Buralara kadar geldik hatta yenseydik büyük ihtimalle şampiyonduk ama olmadı.Şimdi Ersun hoca yı asıp kesmeyelim.Bence Ersun Hocayla devam edilmeli.Başka teknikk adam gelecek o sistem bu sistem takım iyice göçecek.Teknik direktör giderse inanın üzülerek söylüyorum Sadri başkanın da gidişi yakındır.Bence Ersun hocayla devam edilmeli.Aragones demek ki bizde olsa adamı linç ederdik.

Tamam herkes istiyor şampiyonluğu fakat akl-ı selim düşünerek yorumlar yapalım,çıkış yolu arayalım.Bu zamana kadar teknik direktörleri yolladıkta takım şaha mı kalktı düşünün hele.

Ersun hocaya yüklenmenin hiç bir anlamı yok.Yüklenilecek birileri varsa futbolculardır.Yediğimiz gollere bakın savunmada ki en güvendiğimiz isimlere bir bakın.Bunu da geçelim,onlarda en az bizim kadar istediler bundan zerre kadar şüphem yok ama olmadı işte.
    Çoğumuz maalesef skora göre taraftarlık yapıyoruz.Şu maçı alsaydık şayet,eminin Ersun hocayla en az 5 yıllık mukavele yapılsın diyecektik.Ersun hoca şöyle adam böyle adam diyecektik.Ama işte maalesef skor taraftarıyız.Herkes ister başarılı olabilmeyi fakat yeni bir kadro kurduğumuzu eksiklerimizin çok olduğunu bizlerde görüyoruz.

Sabır...Sabır...Sabır...
    HEDEFE YÜRÜYEN ADAM OL YETER

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tam rezalet

maçı izlemeye gittiğim için çok üzüldüm. hiç ses çıkaramadım bütün fenerliler galatasaraylılar sivaslı olmuş bağırıyorlardı.

trabzonlu arkadaşlardan hiç ses çıkmadı.

yediğimiz 2. gol herhalde ders olarak gösterilir artık futbol okullarında.

maçı izlerken nedense beşiktaşın şampiyon olacağını düşündüm.

bizde hiç takım gol atınca yerinden zıplayan başkan oldu mu?
    EN IYISI BIZIZ:

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersunla devam edelim diyen arkadaşlara;

bu adam ne yapıyor takımı nasıl çalıştırıyorsa hep ilk yarı süper gidiyor ikinci yarı çöküyor. bu gün gibi ortada...

eğer seneye de ersunla devam edersek yine aynısı olacak..

Nereden
    Ankara

bu ne yaw yeni kurulan takımın hepsini sezon sonu yolamaya kalkıyorsunuz hocanın ve yönetimin ipini zaten çekmişsiniz. biz sabır denen erdemi öğrenemedikçe daha çok madara oluruz. sivasa bak geçen seneye göre daha dirençli neden? tüm takımı ve hocayı değiştirdilerde ondan değilmi... yeter yaw bıktım ben bizim sabırsızlığımızdan tam meyve alacaken ağacı kesmemizden....
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    ÜLKERE HAYIR

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

colman için herkes gitmeli diyor neden gitmeli takımı komple gönderelim gökhan yedeğe çekilmeliymiş onun erine isaac isaacn oynadığı maçları gördük arkadaşlar anladık sinirliyiz ama sakin kafayla düşünmek gerek bu adamlar daha yeni geldi ve lk senesinde yinede baya iyi işler yaptılar sezon başında hangimiz bu duruma inanıyorduk ersun yanala gelince bencede gitmeli maçlara müdahale edemiyor bildiklerinden şaşmıyor selçuk kaç maçtır kötü 1 kere bile olsun değiştirmedi tek forvetede medya ve taraftar baskısıyla döndü taraftarla takışması filan böyle havaları kaldırabilecek hoca olmadığını gösterdi

RaİSTLİN610 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ersun hocayı savunanlar nerde acaba hatta bazılarımız gitsin diye elestırdıklerınde gunah kecısı olmuslardı siz ts yı sevmıyonuz diye simdi ise herkeste oratk kanaat ersun hoca gitsin İnsanoglu ne kadar tuhaf

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar ben hala ersun Hocanın Bir şekilde takımın başında kalması taraftarıyım..Hataları yokmu elbette var ama Bence istikrar adına en azından gelecek yılda takımın başında kalmalı hoca ne yapıp edip kalmalı yeni bir hoca yeni bir sistem sil baştan demek o yüzden herşeye sıfırdan başlamanın mantığı yok bence.Gelecek sene adam gibi 3 notka transferle bu iş biter biz şampiyon oluruz eğer seneye yapamazsa işte ozaman bu takımdan gitsind eriz ama dediğim gibi öncelikle istikrar olmalı...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her şeye sıfırdan başlayacak isek bu çabuk olmalıydı...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tüm istanbul takımlarını tutanların ve bizim taraftarın bir çoğunun söylediği gibi ersun yanal büyük takım hocası olamaz.
    tıpkı ertuğrul gibi o da gönderilecek.inşallah sezon biter bitmez tez zamanda olur bu iş.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Yalan oldu

Sivas'ta şampiyonluğa havlu atan Trabzon'da yönetimin gelecek sezon takımı yeni bir hocaya bırakacağı öğrenildi.

Fatura kesildi
    Trabzonspor'un şampiyonluk hayalleri, farklı Sivasspor yenilgisinin ardından suya düşerken, fatura teknik direktör Ersun Yanal'a kesildi. Bordo-mavili yönetimin bugün yapacağı toplantıda, kalan 5 maça tecrübeli hoca ile devam edileceği ancak sezon sonunda sözleşme yenilenmeyeceği doğrultusunda karar
    çıkacağı öğrenildi.

Tazminat farkı
    Yönetimin sezon sonuna kadar Yanal ile devam etme kararı almasının altında tazminat gerçeğinin yattığı ifade edildi. Tecrübeli hocanın sözleşmesinin feshedilmesi halinde yönetim 500 bin lira tazminat ödemek zorunda. Bordo-mavililerin yeni sezonda yine yerli bir hocayı takımın başına getirmeyi planladığı da belirtildi.

kardeşim kim ne derse desin trabzon 86 dan sonra kendi kültürüne değerlerine ihanet etti he unutmadan söliyim birde siyaset illeti bulaştırıldı kulübe trabzon bitmiştir evet trabzon sivasta çok kötü oynadı dikkat ettiniz mi 61 numarasına nasıl canını dişine takarak oynuyor trabzon kendi evlatlarını dışladığı sürece yer vermediği sürece bir 125 sene daha geçse şampiyonn olamaz bu takıma bu şehre inatçı yöre coğrafyasından oyuncular lazım rizeli giresunlu trabzonlu bizi en iyi onlar anlıyor çünkü yapı olarak mağlubiyeti kabullenememe hep galip gelmek isteme gibi bir hastalığımız var tıpkı geçmişte ki gibi trabzon her maçta ezsin geçsin rakip takım korner kullanmayı bırak ortasahayı geçemesin bu olmayacak işey değil belki rakip ortasahamızı geçer ama bu kadar rezil bir futbol oynanmaz kendi evlatlarımız oynarsa en azından gol yediklerinde şereflerini şehrinin namını 2 para etmemek için oynar olayı ciddiye alır bu takıma şenol güneş getirilmeli ve arsene wanger gibi ölene kadar takımın başında kalmalı çünkü o toptan anlıyor yöre çocuklarının dilinden en iyi o anlıyor bazı şeylerin değerini bilmeliyiz kaybetmeden sölemesi

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar isteksizs futbolcu topluluğu hayatımda görmedim..ligden düşmüz hacettepe belediyeye 2 tane çaktı gönderdi..bizm topçular aldıkları parayı akşam saymanın derdinde..allhh sziisn gibi topçuları bildiği gib yapsınn..bu takımın iyi bir hocaya iyi bir kaptana ihtiyacı var artıkk..lig bitsede bu azaptan kurtulsakk..şu beşiktaşa sivasa imreniyorum..helal olsunn..10 kiide kalsalar sldırıyolar..tarftarı arkasına almışşlarr saldırıyolarr..biz iki takıma karşı resmne ezilip büzüldükk..ulan insanda birzs şeref olurr..ayppp..birde maçtan sonra baskı var drsinizss..ne baskısı hangii baskı..beşiktaş taraftarı her maç baskı kuruyorr..sizde daha 2 metreden topu kaleye göndermeye acizsinizs(gökhan ünal)..kimse kendi kandırmasın cevat kol yazarken bn dahil herkese burun kıvırıyodu ama bu takım top oynamıyorrr..takımın gazı bittii havası söndüü..bu takıma traabzonlu ve karadenizli uşakları koyy bak nsl oynarlarr..en azından bizim göğsümüzü kabartarak oynarlar..ezilmezler..
    beşikdüzü_akkese

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun hocaya kızalım kızmasına da, peki sahada ruhlarını kaybetmiş futbolculara ne yapacağız? Yahu bir maç düşününki eğer alırsak ligin zirvesine yeniden ortak olacağız ve bu heyecanla sene sonunda en azından şampiyonlar ligine bile gidebilme imkanını yeniden yakalayacağız.Ama nerdeeee?

90 dakika boyunca şampiyonluk yarışındaki rakiplerinizin bir tanesiyle deplasmanda oynuyorsunuz ve koca 90 dakika 1 tane sarı kart görmeden maçı bitiriyorsunuz.Bu değilmidir sahadaki her şeyi anlatan aciz durum...

Bir takımın stoperi Song, 29 hafta'da çok az kesik yemiştir ve hala daha sarı kart görmemesiyle övünüyorsak bizleri birileri kandırıyor demektir.Song'un oynadığı mevki itibariyle saatli bomba gibi olması lazım, yani o mevkiide her an oyundan atılabilirsiniz ama bizim Song'umuz Allah şükür ligin bu haftasına kadar sarı kart görmeden gelmiş(!) Bumudur yani... yahu insan pozisyon icabı bir kart görür değil mi? O da yok! Çünkü ikili mücadelelerde Song ortada yok.Bu mücadelelerde olduğunda da zaten yanından atıp geçip gidiyorlar.Song'un kemik yaşı 40, bu adamla olurmu yahu...

Şu yenen gollere bakın Allah aşkına! Biz halı sahada bile böyle goller yemiyoruz.Bu nasıl bir defans anlayışıdır? Tac'dan gol yiyoruz! rakiplerin sağ beki, sol beki gelip kalemizde gol atıyorlar, bir tanede attırıyorlar! Hele o 3. gol, aman Allahım yani olacak iş değil.Serkan, Mehmet Yıldız'ı durdurmaya çalışıyor, adamın beline kadar ancak geliyor boyu.Yahu nerde bu takımın stoperleri??? Gazetelere ilan vermek lazım görenlerin insanlık namına diye başlayan...

Ersun hocaya ben nerde kızıyorum biliyormusunuz? Israr'la Song'u oynatmasına çok kızıyorum.Bu takımda Giray diye bir çocuk var, hocam Allah aşkına ver şu formayı bu çocuğa da oynasın.Song artık ununu elemiş, duvara asmış vaziyette.Giray aç bir çocuk, sonra Barış, Göksu ve Papy bu adamları kazanmak için neyi bekliyorsun? Kulübe yetersiz olabilir ama olanlarada bir şans tanı daaa...

Sonra her maçta genelde yenik durumda ya da berabere olduğumuz maçlarda 3 oyuncu hakkımızı kullanırken Sivas maçında neden 3. oyuncu hakkımızı kullanmadığımızı çok merak ediyorum.Bu skora razımıydık? Daha fazla yemeyelim diye mi Isaac'ı oyuna alamadın?

Ersun hocanın yaptığı yanlışları anlayabilirim ama takımın oynadığı ruhsuz futbolunu bir türlü anlayamıyorum.Velevki diyorum hoca baştan aşağıya bu maçta hatalı bir kadro ve sistemle başladı.İyide böyle bile olsa futbolcular çıkıp futbol adına doğruları yapmak zorunda değilmidirler?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet Abi 1 tane sarı kart görmeden maçı tamamlamamız ve çok yumuşak oynamamız konusunda tespitlerine bir örnek vereyim, bir pozisyonda Gökhan Ünal topu rakibine kaptırdı , rakibi topu almış giderken Gökhan elleriyle formasına dokunacak oldu sonra baktı ki adama ayıp olur ellerini çekti...onun yerinde Sivassporlu oyuncu olsaydı formasını yırtardı...Egemen dışında isyan eden hiçbir oyuncu yoktu....

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı :::61::: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Ersun yanal: sezon sonu gider.

benim yorumum bu.

Tayfun: sezon sonu gider.
    Colman: sezon sonu gider.
    Hüseyin: adam gibi hoca gelirse oynatılmaz,başka takımda da oynayamaz.
    yattara:kalmamalıdır ama kalmalıdır da bilemeyeceğim.
    burdan gönderılecek bı oyunc varsa umut buluttur artı huseyınn
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

leventturksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazzz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burdan gönderılecek bı oyunc varsa umut buluttur artı huseyınn
    abi huseyin sivas macında yedekti)))) hic ismini duydunmu macta))

hemen sutlanması lazım futbol faciası adam yaa boyle bir oyuncu gormedim anca hacettepede oynar bu huseyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)