Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuzu alkislayalim

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben de Trabzonspor'a suc bulmuyorum ve alkisliyorum, aslan gibi mücadele etiiler, Trabzon'un yerinde kim olursa olsun bu papila köpegi varken mac kazanamazdi.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu olayin bizi ateslemesi lazim avni akerin tam bir cehennem havasina bürünmesi lazim artik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar,

Eminim dünkü maç sonrasi hepimiz üzgün, kizgin ama gururluyuz. Biz bize yakisani yaptik ama maalesef, fenerasyon buna müsade etmedi.

Simdi türlü defalar protesto kampanyasi düzenleyen BMN olarakklübümüze tesekkür kampanyasi düzenlememiz gerektigi kanaatindeyim.Bu topicüzerinden asagidaki metin destegiyle bir kampanya baslatalim diye düsünüyorum. Hem de derhal, hiç zaman kaybetmeden.

Mesaj söyle olabilir:

Trabzonsporumuzu basariyla temsil eden ve geçmisten gelen tüm degerlerine sahip çikan siz degerli yönetimimize, futbolcularimiza ve teknik yönetimimize tesekkür ediyoruz.fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />

30/04/2005 tarihinde Fenerbahçe Saraçoglu Stadi?nda oynanan ve türlü hakem rezillikleriyle sonucu belirlenen maç için, bu takimin gönüldaslari olarak sizlere tesekkür ediyoruz.

Klübümüzü kurumsallastiran, gönüllerdeki teknik adamlari göreve getiren ve borsayi Karadeniz Firtinasi ile bulusturarak vizyon genisleten siz degerli yönetimimize,

Deplasmanda oynattigi basarili ve cesur futbol için Senol Hocamiz ve yardimcilarina,

Rakibe sahayi dar eden ve kedinin cigerle oynadigi gibi oynayan Gururumuz Trabzonsporlu futbolculara,

Tesekkür Ediyoruz.

Biz basarili olacagimiza, sampiyonluklara inaniyoruz. Onursuzca hak yiyenlerin, sizlerin emegine gölge düsüremeyecegini de biliyoruz.

Biz hak etmeden kazanilan yildizlarin yerine emek karsiligi kazanilan, helal tek yildiz istiyoruz.

O yildizi kalbimizde en özel köseye koyuyoruz.

YETER KI ONURSUZ OLMASIN ASK!

Simal Yildizi
    ve tüm BMN ÜYELERI

Herkes bunun altina kendi adini ya da nick name'ini yazarak klübe gönderebilir!

Saygilarimla,

Simal Yildizi

Nereden
    Uzak Doğu

tesekkürler simal yildizi sana tamamen katiliyorum....

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

YANI BU MUDUR ARKADASLAR...az bir taraftar,gece takimi karsiladi"..bunu mu yazmaliydi gazeteler..ayip ya!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar,

Eminim dünkü maç sonrasi hepimiz üzgün, kizgin ama gururluyuz. Biz bize yakisani yaptik ama maalesef, fenerasyon buna müsade etmedi.

Simdi türlü defalar protesto kampanyasi düzenleyen BMN olarakklübümüze tesekkür kampanyasi düzenlememiz gerektigi kanaatindeyim.Bu topicüzerinden asagidaki metin destegiyle bir kampanya baslatalim diye düsünüyorum. Hem de derhal, hiç zaman kaybetmeden.

Mesaj söyle olabilir:

Trabzonsporumuzu basariyla temsil eden ve geçmisten gelen tüm degerlerine sahip çikan siz degerli yönetimimize, futbolcularimiza ve teknik yönetimimize tesekkür ediyoruz.fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />

30/04/2005 tarihinde Fenerbahçe Saraçoglu Stadi?nda oynanan ve türlü hakem rezillikleriyle sonucu belirlenen maç için, bu takimin gönüldaslari olarak sizlere tesekkür ediyoruz.

Klübümüzü kurumsallastiran, gönüllerdeki teknik adamlari göreve getiren ve borsayi Karadeniz Firtinasi ile bulusturarak vizyon genisleten siz degerli yönetimimize,

Deplasmanda oynattigi basarili ve cesur futbol için Senol Hocamiz ve yardimcilarina,

Rakibe sahayi dar eden ve kedinin cigerle oynadigi gibi oynayan Gururumuz Trabzonsporlu futbolculara,

Tesekkür Ediyoruz.

Biz basarili olacagimiza, sampiyonluklara inaniyoruz. Onursuzca hak yiyenlerin, sizlerin emegine gölge düsüremeyecegini de biliyoruz.

Biz hak etmeden kazanilan yildizlarin yerine emek karsiligi kazanilan, helal tek yildiz istiyoruz.

O yildizi kalbimizde en özel köseye koyuyoruz.

Simal Yildizi
    ve tüm BMN ÜYELERI

Saygilarimla,

Simal Yildizi

IKI GÜNDÜR AGLIYORUM[img]smileys/smiley19.gif[/img]..SU LOGOYU GÖRÜNCE YINE TUTAMADIM KENDIMI[img]smileys/smiley19.gif[/img]..VE ÖYLE BÜYÜÜÜÜK BIR GURUR DUYDUMKI TRABZONSPOR'UMLA [img]smileys/smiley20.gif[/img]..HALA AGLIYORUM ÇOCUKLAR YAAA..KIMSENIN HAKKI YOK BUNA YAA[img]smileys/smiley7.gif[/img]...LANET OLSUN BU DÜZENE

ISIM YAZIP NASIL GÖNDERECEZ KI

Nereden
    İstanbul

Herseye ragmen böyle bir takimi tutmayi bana nasip ettigi için Allaha binlerce kez sükrediyorum.Tüm olumsuzliklara ragmen sevgimiz hiçbir zaman azalmayacak aksine bu kara maçlar Trabzonspor camiasinin daha da kenetlenmesine katkida bulunacaktir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardesim ellerine saglik çok güzel yazmissin. Bu yaziyigiris sayfasindanBMN üyeleri imzasiyla duyuracagim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Simal Yildizi
    ve tüm BMN ÜYELERI

Saygilarimla,

Simal Yildizi

Copy paste yaparak e-mail atabilirsiniz.

IKI GÜNDÜR AGLIYORUM[img]smileys/smiley19.gif[/img]..SU LOGOYU GÖRÜNCE YINE TUTAMADIM KENDIMI[img]smileys/smiley19.gif[/img]..VE ÖYLE BÜYÜÜÜÜK BIR GURUR DUYDUMKI TRABZONSPOR'UMLA [img]smileys/smiley20.gif[/img]..HALA AGLIYORUM ÇOCUKLAR YAAA..KIMSENIN HAKKI YOK BUNA YAA[img]smileys/smiley7.gif[/img]...LANET OLSUN BU DÜZENE

ISIM YAZIP NASIL GÖNDERECEZ KI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)