Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Degil, TÜRKIYE Kaybetti

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakemlerede hak vermek lazim adamlar naapsin maç basina aldiklari para
    az geliyor simdi kahpe faner verdiyse 250 bin dolar serefsiz hakemler
    gidip analarini bile tüm türkiyeye satarlar

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler Hakemler çok çok iyi para aliyorlar kafanizi yormayin ama bakin aklima ne geldi..Biraz komik ama...

Isviçreli hakem (adi aklima gelmiyor yanlis yazmayayim) Barcelona - Chealsea maçinda Drogbayi atti diye..Hakemligi birakti neden acaba..ABRAHAM OVIC yüzünden Türkiye'ninAbraham ovici de AzizBey olduguna göre daha fazla yoruma gerek yok.

Türkiye ligi için ne kadar üzüldüysem Trabzonspor için o kadar sevindim..

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1000 mesaj yazmakla Trabzonsporlu olunmaz.dogru diyorsun 58vektra.

forumda cok 1000 mesajli serefsiz dolasiyor lütfen dikkatli olalim .ben demiyoru muhalif fb li diye ama yinede süpheli.

muhalif iyi gerdin vallahi,bir ajansan isini iyi yapiyorsun gercekten

MILLI TAKIMA OYUNCU GÖNDERMEYELIM...

HIÇ VICDANIMIZ SIZLAMAZ... YETER ARTIK...

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

61hamsi61: eyvallah kardes. koskoca formda derdimizi bi sen anladin ben sivasliyim seneye fenerbahçeye SIVASI dar edecez. Forza anadolu birligi.SAMPIYON TRABZONSPOR.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yeeeter kafayi yiyorum bunlari biçakçi nin yanina birakmayalim.ölmeyi tercih ederim 95|96 ölenlerin bizden neyi eksikti gerekirse bende ölürüm yeterki bize hakettimiz seyler verilsin hakkimiz yenilmesin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

hangi bicakci kopegi it oglu it birak artik yakamizi birak.

birakinda herkes hakkiyla kazansin bazi seyleri. sizi desteklemedik diye nedir b dusmanlik. HALUK ULUSOYU begenmeyenler bugun kararlar kendi lehlerine dondugunde begeniyorlarmi bicakciyi.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

türk futbolu agir yara almistir arkadaslar..

su ülkede 3takimmi var ki bu ibneler boyle dans ediyor..

ligteki 18takimin 15.i çekilsin ligten bakalim nerede at kosturacak pezevenk herifler...

hadi 15anadolu takimi gostersin kendini trabzonspor,g.birligi , antep sakarya malatya d.bakir ... çekilsinler da..

bu 15takimin 12de 3takimin yandasi masasi...

bu Anadoludanda istanbuldanda adam olmaz...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Yahu aglayacam sinirimden satasmak için fenerli bulamiyom.Kafayi yiyecem

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    Alıntı Vektra58 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar: Ben bugün trabzonsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bizim anlimiz ak vicdanimiz rahat. Kimsenin hakkini yemedik. Ama fenerbahçe gibi haramzade takimlar türkiyedeharam yemeden maçkazanamiyorlar. Maça 11 kisi baslayip 14 kisi ile bitiriyorlar. Geçen besiktas maçindaki hekem faciasini tüm türkiye gördü. Hakem fenerbahçenin yenmesi için herseyi yapti. Ancak allahin yardimiyla Besiktas maçi aldi. Bugün yine ayni senaryo. Gariban Trabzonsporumun üstüne çullandilar. Fenerbahçe(Hakem) iki gol atti ikiside saibeli. Birincisi ofsayt ikincisi Kofti penalti... Ben böyle hakemlerina............Ayrica Levent biçakçi köpeginin veOMerkez hakem komitesi baskani olacak o serefsiz sabri çeligin, ve yine onlarin masaligini çok iyi yaparak maçi fenerbahçe taraftari gibi yöneten Fener Rum Patrikanesi papazi Cem Papilanin (Bir tek Fenerbahçe formasini giymedi)analarina selam söylüyorum.....

Böyle rezaleteler ancak Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerinde olur. Fenerbahçe takimina gelince Onlarada basarilar diliyorum. Bu Haksizligin hesabini ise Basta Allah olmak üzere Avrupali Zaragoza gibi gazoz takimlar Fenerbahçe ve TFF'ye sorar. Bu is böyle devam ederse Türkiyenin Avrupada puani muani kalmaz. Benim hem fenerbahçeye hemde TFF'ye bir önerim var. Aslinda Bu lig maçlari bosuna yapiliyor. Hersene Fenerbahçeye Sampiyonluk kupasi verilsin. Diger takimlarda Aralarinda Gazozuna maç Yapsin.... Hem Böylece Gariban takimlar Rahat eder. Sizde bosu bosuna Bu Fenerbahçeyi nasil sampiyon yapariz diye hayiflanmazsiniz..................

Fenerbahçelilerede bir sözüm var. Bu galibiyeti içinize sindirebiliyormusunuz. Eger cevabiniz evet ise Allah yardimciniz olsun........
    aynen abi aynen çullandilar takimin üzerine ama naapsin bizimkiler aslanlar gibi oynadilar ama olmadi serefsiz federasyon serefsiz hakemler o.....çocuklari [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

vektra 58e tam destek

anadolu ligi kurulsun 10 senede sampiyonlar ligi sampiyonu çikartmazsak namerdim.

denizliye verilen para 4 milyon dolar civarinda

adamlar 100 milyon dolarlik feneri adeta s......r

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

VEKTRA 58 kardesim söylediklerinin harfi harfine hepsinin altina imzami atiyorum Sana destek %100

Öyle langir lingir konusmakla 1000 mesaj atmakla trabzonsporlu olunuyor.Iyi taraftar olmanin kistasi bumu arkadas herkes konustugu kelimenin nereye gittigini bilecek...!

Arkadas(muhalif) gergin olan ortami daha fazla germe,yanlis kelimeler kullanma o amiyane konusmalari yapan trabzonsporlunun nekadar trabzonsporlu oldugu tartisilir

Nereden
    Amasya

Alıntı bachar Nickli Üyeden Alıntı

anadolu ligi kurulsun 10 senede sampiyonlar ligi sampiyonu çikartmazsak namerdim.

denizliye verilen para 4 milyon dolar civarinda

adamlar 100 milyon dolarlik feneri adeta s......r

saten türkiyedi ligler basaladigindan beri insan gibi dagitilim insan gibi davranilsaydi anadolu takimlarina fener su an 3-4 lige oynardi ve cok eminim bir anadolu takim avrupa kupasi getirebilirdi ama nerde onlarda akil[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı

VEKTRA 58 kardesim söylediklerinin harfi harfine hepsinin altina imzami atiyorum Sana destek %100

Öyle langir lingir konusmakla 1000 mesaj atmakla trabzonsporlu olunuyor.Iyi taraftar olmanin kistasi bumu arkadas herkes konustugu kelimenin nereye gittigini bilecek...!

Arkadas(muhalif) gergin olan ortami daha fazla germe,yanlis kelimeler kullanma o amiyane konusmalari yapan trabzonsporlunun nekadar trabzonsporlu oldugu tartisilir
    aynen kardes aynen katiliyorum

vektra 58 söylediklerini aynen destekliyorum.ben KAHRAMANMARAS'liyim ama birçok karadenizliden daha iyi TRABZONSPOR'luyum ben suanda isim dolayisiyla RIZE'deyim aksam maçi bir kahvede izledim kahvede TRABZONSPOR'ludan çok rezilbahçeli vardi.yazik çok yazik.

dogrudur rizeliler bize zit ama bizim onlara her zaman sempatimiz vardir ligden düsürsek bile biz satilmis degiliz ki mac verelimdegil mi arkadaslar

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Bana destek verdiginiz Için hepinize tek tek Tesekkürlerimi sunuyorum. Bu Forumlarda kimse trabzonsporla Dalga geçemez. Trabzonsporun sahipsiz olmadigini herkese gösterelim. Birlik olalim. Yumrugumuzu masaya vuralim. içimizdeki hainleri tespit edip disari atalim......Forza trabzonnnnnnnnnn Forza Anadolu.................

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Fb Ligde sike iLe aLiyor maçLari Avrupaya gidiyorLar ve hemen eLeniyorLar.Sonrada biz niye eLendik diyorLar.BunLar da az kafa bassa anLiyacakLAr nerede hata yaptikLarini ama basmiyor ki.Ligde siz zorLanmadan sike iLe sampiyon oLun gidin oraya.NAsiL sizden bir b.. oLur.AdamLar oraya Büyük LigLerde aLinLArinin akiyLA sampiyon oLup gidiyorLar.Ondan hemen eLenmiyorLar.

Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sözüm ona Fb baskanlari hani eze eze yenecektiler ya!.. hani nerede? Biz bilirdik onlari eze eze yenmeyide ne yapalim iste 12 ye 11 bu kadar oynaniyor günümüz Türkiye Süper Liginde. Bu serefli davamizda kendimle ve taraftarlarimizla gurur duyuyorum Trabzonsporlu oldugum için. Kaptanida tebrik etmek lazim yine her zamanki gibiydi gol öyle atilmaz böyle atilir dedi adeta. Alkislar Trabzonspora...

seneye febe maçinda Avni Aker'i atmosere sokmayan taraftara yaziklar olsun!

Febeyi böyle 2-3 sene daha sampiyon yapip avrupaya göndersinler iddaa ediyorum türkiye sampiyonunu bile sampiyonlar ligine almazlar puanimiz düsük oldugu için.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley7.gif[/img]insallah sampiyonlar liginde gene sifir çekerler.ben cok merak ediyorum sampiyonlar liginde hakemleri satin alabileceklermi..bunlar bu futbolla anca gazoz kupasina giderler..ulan dua etsinler federasyonaa

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ne zaman Türkiye kazandiki zaten!!! Hangi birinin sampiyonluunda sike, tesvik, saibe yokki. Her birinin ayri bi hikayesi var. Para sike diye baslayan tezahüratlar hep onlar için yapilmiyormu bu ülkede. Bunu o kulüplerin destekçisi taraftarlarida bilmiyorlarmi sanki. Dost sohbetlerinde hep bunlar konusulmuyormu bu ülkede. Ya Trabzon hakkinda konusulurken bunlarin hiç birinden bahsediliyormu!? Bizim dönemimizdi Türkiye'nin, ülke futbolunun kazandii yillar. Bizden bahsedilirken firtina yüzlü çocuklar diye bahsediliyordu. Lanet olsun böyle düzenede, buna destek çikanada, çanak tutanada!!!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

AGAOGLU :''bööle futbolculari alistirirsiniz basit faullere, penaltilara sonra Edirne'nin disina çiktinmi Avrupa'nin 3. sinif takimlarina yenilirsin''.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)