Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Degil, TÜRKIYE Kaybetti

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

üzüldük ama ezilmedik.

gün gelecek devran dönecek, bizans imparatorlugunu tekrar ezecegiz.

tepkimizi sürdürmemiz lazim, gelecek haftaki macta lütfen trabzon taraftari tepkisini koysun.

arkadaslar tepkimizi mail atarakta göstermeliyiz ( digitürk, tff, show, vs.)

serefsiz papila ve yan cizgide bekleyen köpekleri

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

papila sen bu gece Rahat uyu, 9 milyon taraftarin Ahini alarak rahat uyu !

Bir tepki göstermenin zamani çoktan geldi geçiyor bile. Çikmasin bakalim Anadolu takimlari bir hafta maçlara neler oluyor Türkiye'de. Ama maalesef o kulüplerin bir çogu da birer masadan ibaret. Abilerinden gelen bir telefona bakar çogu. Ancak ne olursa olsun biz tek de olsak taraftar ve yönetim olarak bir sekilde tepki göstermemiz lazim. Açikcasi su an sinirden aklima yapilabilecek hiçbir sey de gelmiyor bu igrençlige bir son demek için. Neler yapilabilir bunu tartisalim derim.

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar: Ben bugün trabzonsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bizim anlimiz ak vicdanimiz rahat. Kimsenin hakkini yemedik. Ama fenerbahçe gibi haramzade takimlar türkiyedeharam yemeden maçkazanamiyorlar. Maça 11 kisi baslayip 14 kisi ile bitiriyorlar. Geçen besiktas maçindaki hekem faciasini tüm türkiye gördü. Hakem fenerbahçenin yenmesi için herseyi yapti. Ancak allahin yardimiyla Besiktas maçi aldi. Bugün yine ayni senaryo. Gariban Trabzonsporumun üstüne çullandilar. Fenerbahçe(Hakem) iki gol atti ikiside saibeli. Birincisi ofsayt ikincisi Kofti penalti... Ben böyle hakemlerina............Ayrica Levent biçakçi köpeginin veOMerkez hakem komitesi baskani olacak o serefsiz sabri çeligin, ve yine onlarin masaligini çok iyi yaparak maçi fenerbahçe taraftari gibi yöneten Fener Rum Patrikanesi papazi Cem Papilanin (Bir tek Fenerbahçe formasini giymedi)analarina selam söylüyorum.....

Böyle rezaleteler ancak Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerinde olur. Fenerbahçe takimina gelince Onlarada basarilar diliyorum. Bu Haksizligin hesabini ise Basta Allah olmak üzere Avrupali Zaragoza gibi gazoz takimlar Fenerbahçe ve TFF'ye sorar. Bu is böyle devam ederse Türkiyenin Avrupada puani muani kalmaz. Benim hem fenerbahçeye hemde TFF'ye bir önerim var. Aslinda Bu lig maçlari bosuna yapiliyor. Hersene Fenerbahçeye Sampiyonluk kupasi verilsin. Diger takimlarda Aralarinda Gazozuna maç Yapsin.... Hem Böylece Gariban takimlar Rahat eder. Sizde bosu bosuna Bu Fenerbahçeyi nasil sampiyon yapariz diye hayiflanmazsiniz..................

Fenerbahçelilerede bir sözüm var. Bu galibiyeti içinize sindirebiliyormusunuz. Eger cevabiniz evet ise Allah yardimciniz olsun........

Alıntı Vektra58 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar: Ben bugün trabzonsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bizim anlimiz ak vicdanimiz rahat. Kimsenin hakkini yemedik. Ama fenerbahçe gibi haramzade takimlar türkiyedeharam yemeden maçkazanamiyorlar. Maça 11 kisi baslayip 14 kisi ile bitiriyorlar. Geçen besiktas maçindaki hekem faciasini tüm türkiye gördü. Hakem fenerbahçenin yenmesi için herseyi yapti. Ancak allahin yardimiyla Besiktas maçi aldi. Bugün yine ayni senaryo. Gariban Trabzonsporumun üstüne çullandilar. Fenerbahçe(Hakem) iki gol atti ikiside saibeli. Birincisi ofsayt ikincisi Kofti penalti... Ben böyle hakemlerina............Ayrica Levent biçakçi köpeginin veOMerkez hakem komitesi baskani olacak o serefsiz sabri çeligin, ve yine onlarin masaligini çok iyi yaparak maçi fenerbahçe taraftari gibi yöneten Fener Rum Patrikanesi papazi Cem Papilanin (Bir tek Fenerbahçe formasini giymedi)analarina selam söylüyorum.....

Böyle rezaleteler ancak Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerinde olur. Fenerbahçe takimina gelince Onlarada basarilar diliyorum. Bu Haksizligin hesabini ise Basta Allah olmak üzere Avrupali Zaragoza gibi gazoz takimlar Fenerbahçe ve TFF'ye sorar. Bu is böyle devam ederse Türkiyenin Avrupada puani muani kalmaz. Benim hem fenerbahçeye hemde TFF'ye bir önerim var. Aslinda Bu lig maçlari bosuna yapiliyor. Hersene Fenerbahçeye Sampiyonluk kupasi verilsin. Diger takimlarda Aralarinda Gazozuna maç Yapsin.... Hem Böylece Gariban takimlar Rahat eder. Sizde bosu bosuna Bu Fenerbahçeyi nasil sampiyon yapariz diye hayiflanmazsiniz..................

Fenerbahçelilerede bir sözüm var. Bu galibiyeti içinize sindirebiliyormusunuz. Eger cevabiniz evet ise Allah yardimciniz olsun........

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    ben biizm oyunculara aciyorum bu kadar emeginin karsiligini allamiyorlar su an türkiyenin en iyi kadrosuna sahip süper oyuncularimiz var ama hakkimizi alamiyoruz...................artik is cidiii ligden cekilmeler düsünülsün bu böyle devam etmes

ligden cekilme fikri hic birsey degistirmez. Düsünmeye bile degmez.

Takim degil, Taraftar Protesto etmesi gerekiyor !

daha organize, daha uygun, daha zamaninda, daha güclü. Su anki durum yeterli degil, olamaz.Edited by: sanatik

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

özgür fenerasyon-gençler maçinda türkiye kaybettiydi zaten demissin.. tamam gençleri hakemle yendiler... hep kendi açimizdan bakiyoruz.. ben de b.b ankara maçini sorayim size.. 10.dk da kirmizi kart ve attigimiz ilk gol de mehmet in wederson u iterek auta çikarmasi falan.. sonuçta biz de 1 puan i haksiz aldik.. fb 2 puani... aman yahu.. her önemli maçi kaybettikten sonra dönüp dönüp bu bahanelere siginmaya o kadar alistik ki ne yazsam herkes karsi çikacak...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    özgür fenerasyon-gençler maçinda türkiye kaybettiydi zaten demissin.. tamam gençleri hakemle yendiler... hep kendi açimizdan bakiyoruz.. ben de b.b ankara maçini sorayim size.. 10.dk da kirmizi kart ve attigimiz ilk gol de mehmet in wederson u iterek auta çikarmasi falan.. sonuçta biz de 1 puan i haksiz aldik.. fb 2 puani... aman yahu.. her önemli maçi kaybettikten sonra dönüp dönüp bu bahanelere siginmaya o kadar alistik ki ne yazsam herkes karsi çikacak...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=3199& amp;PN=1&TPN=1

Nereden
    İstanbul

Muhalif; Her tarafa saçma sapan yazilar yazmissin. Senin herhalde Cem papila ile akrabaligin var. Yada Fenerbahçelisin. Senin gibilerin bizim aramizda yeri yok. Burasi çöplük degil, KendineHakiki birçöplük bul. Burasi trabzon taraftarini formu. Ajanlar ve satilmislar giremez. umarim ne demek istedigimi anlamissindir...................

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ewt.. 1000 küsür mesaji ajan olmak için doldurdum zati.. satilmis kelimesini ise aynen iade ediyorum.. bu aradaalim satim dananladigina göre98 model opel vektra nin 2. el fiyati ne kadar yahu? Edited by: Muhalif

Nereden
    İstanbul

Gördügünü okuyaman salak. 98 degil, 58 çünkü ben sivasliyim............Senin gibi ruhunu istanbul dükaligina satmislardan çok var bu ülkede. Sen trabzonspor taraftari istesende olamazsin. Biz haksizlikla maç kazanmayiz. Sen git Fenerbahçe forumlarina yazi yaz.. Orda senin gibi çok eleman var..............

Analyzer
    Ziyaretçi

Gördügünü okuyaman salak. 98 degil, 58 çünkü ben sivasliyim............Senin gibi ruhunu istanbul dükaligina satmislardan çok var bu ülkede. Sen trabzonspor taraftari istesende olamazsin. Biz haksizlikla maç kazanmayiz. Sen git Fenerbahçe forumlarina yazi yaz.. Orda senin gibi çok eleman var..............

Forumda terbiyesizlik yapilabilecegini nereden çikardin yahu? Ayrica vectra yazilir o vektra yazmissin. Be durumda sen süzme salak mi oluyorsun?

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

arkadasim herseye muhalefet etmek sonunda hicbirseye muhalefet etmekle esdegerdir, bugun can bartu gibi fb yazarlari bile oynamadan kazandik, trabzonspor daha iyiydi diyorken. Sen maglubiyeti neyle acikliyorsun. Bir bbbelediye macini ornek vermissinde, hakem hatasi olur, kasitli yonetim olur. Ben diyorum ki papila gayet ince dusunuyordu verdigi kararlarda.Birde artik fbnin sahadisini nasil kullandigi gozle gorulurken, daha iki gun once denizliler ayni seyden sikayet ederken gelin biraz daha mantikli yorum yapalim. Mesela bu fbnin cok organize gelistirdigi kac atak vardi? Bence bugun bu hakemle ne giray hoca, ne senol, nede real madrid kadikoyden cikabilirdi.Ayrica her elestiri getirenede satilmis matilmis diye yorum yapmayalim. Lutfen fikirlerinizle tartisin

Nereden
    Trabzon

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Forumda terbiyesizlik yapilabilecegini nereden çikardin yahu? Ayrica vectra yazilir o vektra yazmissin. Be durumda sen süzme salak mi oluyorsun?

Afferin muhalif. Ortami germeye çalisiyosun. Bu forumun en sagduyulu adamlarindan birini bile muhabbete ortak etmeyi basardin. Bravo. Sirf muhalefet edecem diyemesnetsiz suçlamalarda bulundun. Yaz analyzer gibi elestirilerini bizde cevap yazalim. Ama seninki üzüm yemek degil bagciyi dövmek. Sevgili analyzer sen bosver ya. Ayrica vektra o salak hiçmi hiç yakismadi. Burda papillaya bile salak demiyoruz biz.

Nereden
    İstanbul

Kardesim ne alaka. "Her elestiri getirene satilmis" diyormusuz. Buraya elestiri yapan arkadas durmunu adam gibi izah eder bizde eyvallah deriz. Yok kabadayilik taslayarak,Meydan okuyarak, ortami gererek elestiri yapilmaz. Ancak kiskirticilik yapilir. Ben de kiskirticilik yapanin cevabini veririm...........

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bende bu gereksiz tartismadan rahatsiz olmaktayim.Bu olaydan dolayiForuma katilan diger arkadaslardan sahsim adina özür diliyorum.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Afferin muhalif. Ortami germeye çalisiyosun. Bu forumun en sagduyulu adamlarindan birini bile muhabbete ortak etmeyi basardin. Bravo. Sirf muhalefet edecem diyemesnetsiz suçlamalarda bulundun. Yaz analyzer gibi elestirilerini bizde cevap yazalim. Ama seninki üzüm yemek degil bagciyi dövmek. Sevgili analyzer sen bosver ya. Ayrica vektra o salak hiçmi hiç yakismadi. Burda papillaya bile salak demiyoruz biz.

Öncelikle hiçkimse beni muhabbetine ortak edemez onu söyleyeyim. Dogru bildigimi yazarim her zaman. Sevgili Cenk (Muhalif) forumda en begendigim yazarlardan biridir. Yazilarinin mesnetsiz oldugunu düsünmüyorum. Her maglubiyetten sonra buraya gelip gerçek anlamda mesnetsiz yazilar yazan birçok insan oldu burada. Onlara bu kadar tepki gösterilmedi. Ayrica 1000 mesaj barajini geçmis bir Trabzonspor'luyu fenerlilikle suçlamak ve üstüne hakaret etmek kimseyi yüceltmez. Sagduyu konusuna gelince. Seyrantepe'nin gs'ye peskes çekilmesinin fb maçindan daha önemli oldugunu düsünüyorum. O baslikta Cenk'in yazisi var. O basliga yazi yazabilecek kalitede sagduyulu arkadaslari bir göreyim ben önce. Sonra sagduyudan konusmaya devam ederiz. Sevgiler.

Nereden
    İstanbul

Analyzer: Bak güzel kardesim. Sen Cenk(Muhalif)'i iyi taniyor olabilirsin. Bu arkadasa özel hürmette gösterebilirsin. Ama bu beni baglamaz. Ben bu arkadasin yorumlarina bakarim. Cevabinida ona göre veririm. Hiç kimse bu formda Trabzonsporla dalga geçemez. (Örnek: Muhalifin yazisisu sekilde; "bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef..." Bu sekildeki bir üslupla yazilan yazidan iyi niyetle söz etmek mümkün degil. Yine bu arkadas her topige asagi yukari ayni seyleri yazmis. Birde bu 1000 mesaj meselesi çok mu önemli. Ben 10 mesaj yazdigim için daha az trabzonsporlumu oluyorum yani. Gerçek trabzonsporluluk haddini bilmektir. 1000 mesaj yazmakla Trabzonsporlu olunmaz. Ben Hiç kimsenin Trabzonsporu tutmadigi yerde trabzonsporu tutmusum. Hiç Kimseye Ezilmemisim. Maçlarini Tek basima Fenerlilerin içinde gögsümü gere gere izliyorum. Kahvede Trabzonspora laf söyletmedim ki burda Söyleteyim. Saygilarimla..........

Analyzer
    Ziyaretçi

Analyzer: Bak güzel kardesim. Sen Cenk(Muhalif)'i iyi taniyor olabilirsin. Bu arkadasa özel hürmette gösterebilirsin. Ama bu beni baglamaz. Ben bu arkadasin yorumlarina bakarim. Cevabinida ona göre veririm. Hiç kimse bu formda Trabzonsporla dalga geçemez. (Örnek: Muhalifin yazisisu sekilde; "bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef..." Bu sekildeki bir üslupla yazilan yazidan iyi niyetle söz etmek mümkün degil. Yine bu arkadas her topige asagi yukari ayni seyleri yazmis. Birde bu 1000 mesaj meselesi çok mu önemli. Ben 10 mesaj yazdigim için daha az trabzonsporlumu oluyorum yani. Gerçek trabzonsporluluk haddini bilmektir. 1000 mesaj yazmakla Trabzonsporlu olunmaz. Ben Hiç kimsenin Trabzonsporu tutmadigi yerde trabzonsporu tutmusum. Hiç Kimseye Ezilmemisim. Maçlarini Tek basima Fenerlilerin içinde gögsümü gere gere izliyorum. Kahvede Trabzonspora laf söyletmedim ki burda Söyleteyim. Saygilarimla..........

1000 mesaja gerek yok. 10 mesajin notunu vermeme yetti de artti zaten.

Nereden
    İstanbul

Sen kimsin ya........ Ne notu........... Burasi okul Degil....... Sen hala Ögrencisin galiba.......... Ayrica Küstahsin..................................

Nereden
    İstanbul

Sen Degil senin gibi düsünenlerin Topu gelsin.... Ben trabzonsporluyum........... Sizin gibi Karadenizde dogup anadan babadan trabzonsporlu olmus degilim............. Ben karsiliksiz sevdim...........

Nereden
    İstanbul

Kendini Çok Bilmis Sanan Muhalif ve Onun Yardakçisi Analyzer Lütuf ederlerse Cevap Versinler?

Iste Sorular: Fenerbahçe - Trabzonspor

1 Maçin hakemi Cem Papilanin Yönetimi Nasildi?

2 Türkiyede Maç Sadece Sahada mi Kazanilir?

3 Senol Günes Yanlis Taktik Uyguladi Diyorsunuz. Buyrun Dogrusunu Anlatin ?

4 Trabzonsporun Gönüllerin Sampiyonu Olmasi Dalga Geçilecek Bir olay mi?

5 Fenerbahçe baskani Azizenin Söyledigi "maçlar sadece sahada kazanilmiyor" sözden Ne anladiginizi ögrenebilirmiyiz.

6 Senol Günes Maçlardan Sonra Hakemler hakkinda Açikla Yapmamaliymis. Nedenini ögrenebilirmiyiz?

7 Senol Günesten duydugunuz rahatsizligi Sebebini Açiklarmisiniz?

8 Kendisinden en az 10 kat daha zengin Klüplerle Sampiyonluk Yarisina Giren Trabzonsporu Sahipsiz mi Saniyorsunuz?

Ayrica Bir insani Mesaj Sayisina Göre Nasil Yargiliyorsunuz?

Buyrun cevap Verin. iddalariniz Ispatlayin. Kolay gelsin....

Guests
    Ziyaretçi

BAZI YAZILARDA BEJEKE FENERI HAKEME KARSI YENDI DEMISSINIZ BIRAKIN BU ISLERI. O MAÇTA NE KADAR INCE AYAR ÇEKILDIGI BU MAÇTA ORTAYA ÇIKTI. NIYETLERI BEJEKEYI 3. YAPMAK. FENERI ZATEN SAMPIYON YAPTILAR.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

LIGDEN ÇEKILELIM.

SEREFSIZ BICAKÇI TEPKIMIZ GÖSTERELIM SESSIZ KALDIKÇA IÇIM IÇIMI YIYOR.ADI HERIFLER

Arkadaslar aramizda geçen bu seviye yoksunu tartismalar ortami germekten baska bir ise yaramiyor maalesef.Aksam gördükki gerçekten Türkiye kaybetti.Birakin milli takima oyuncu göndermeyelim zaten bizide bu ülkenin bir takimi kabul etseler hersey farkli olmazmiydi??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)