Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadiköy’de arbede

Nereden
    Trabzon

50 taraftarimiz maç öncesi saat 17:00 sularinda stada girmek üzereyken fener taraftarinin saldirisina ugramis. biraz önce televizyonlar verdi. yarali yok sanirim. Bu arada görüntülerden anladigim kadariyla saga sola kaçisanlar fenerlilerdi. 50 kisiye karsi 50.000 kisi nasi olurda saga sola kaçisir akil-sir erdiremedim. Fener her zamanki gibi misafirperverligini göstermis oldu bize. En iyi cevabi futbolcularimiz sahada verecektir. Bu siddet olaylarini tekrar kiniyorum. Siddete yön veren, tesfik eden basta federasyon olmak üzere istanbul kulüplerini kiniyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

muahahha ezik fenerliler....

Nereden
    Trabzon

abi çok komikti ya. polis 50.000 fenerliyi elimizden kurtardi...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

az önce ahmet abi aradi.. metin abiden aldigi bilgilere göre stadin önünde fenerliler saldirmis tahmin edin ne oldu ezikler kendi mekanlarinda geri vites yapmis.... sasirmadiniz dimi [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sasirmak mi.belliydi da la.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı
    abi çok komikti ya. polis 50.000 fenerliyi elimizden kurtardi...

ILAHI ÇOCUKLAR NE KADAR GÜLDÜRDÜNÜZ BIZI [img]smileys/smiley36.gif[/img]

YANIMDA ARKADASIM VAR DA ONUNLA BIRLIKTE SERÇECIKLERE GÜLÜYORUZ[img]smileys/smiley36.gif[/img]

DEMEK 50 HAMSIYLE BASA ÇIKAMADILAR [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

simdi anlasildi bize niye 150 kisilik yer ayirttiklari vede bilet fiyatlarini böyle yüksek tutmalarini. demek 3.000 - 5.000 kisi gelsek bütün kadiköyü talan edip çikacagiz. simdi haklilar iste. muhahaha. komik azize bi-serefi Edited by: mahir_kuzey

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TV'de görüntüleri izledim ama mahir abi sende amma abartiyon 50.000 kisi falan[img]smileys/smiley36.gif[/img]Ama Fenerlilerin mekaninda o kadar febeliyi yere yatirip tokatlamak gerçekten yürek ister[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Tamam bizimkiler dövdü de asil benim dikkatimi çeken oradan bi yasli abi atladi tamam tamam dedi bizimkiler geri çekilinci bi kaç febeli durumu kurtarmak için havada falan zipladi yalandan sonra taraftarlarimiz polis nezaretinde tezahüratlar ile yürümeye devam ettiler[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ULAN KEMERIMI FELAN AYARLAMISTIM NE GÜZEL SALDIRIRIZ DIYE MAÇA GIDEMEDIK A.Q

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon adamin a.kor

sakasi yok trabzonma tutma yanarsin

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb mazisine bir müthis olay daha ekledi

bizans bir kez daha korkakligini ilan etti

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi yapmis bizimkiler geri vites bunlarin içine islemis serefsizler[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Mactan önce hayal görenler derslerini aldi.. Gurbetçi Gençler'e tebrikler..!

Nereden
    Trabzon

Onlar gurbetçi gençler miydi. Olayin asli ne acaba bilen varsa anlatirsa iyi olur. Bizim usaklar durup dururken dalmamistir sanirim. Dönen pislikleri yazin.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bu eziklerin her zamanki durumu bunlar hersene patakluyor biz be muhahahaaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BEn oradayken yoktu ama sonra cikti sanirim. Bu arada büfenin orada beklerken bi fenerlinin aynen dedikleri sunlardi aralarinda konusuyorlardi. 50 kisilik grup olarak misafir takim giris kapinin karsinda duvarin orada bekliyorduk. BEn okuldan geldigim için üstümde forma falan yoktu benim Ts oldugumu anlamadilar. Fenerliler ile iç içe idik. Aynen konusma " HEr gelen grup sunlara saldiralim ayagi cekiyor ama bunlara saldirilir mi be 50 kisi ama adamlar ölüm komandosu gibi tiplere bak.Bunlar milleti indirir be" abirti yok katki yok yorum yok. SIz bu konusmadan anlayin olayi iste.Edited by: AtalaY_BugrA

beni ve arkadasimi staddan çikardilar,kirik koltugu elime alip seyircilere gösterdim diye...emniyete gittik tam 6 saat orada kaldik...merak ettigim su neden stadda kimse bize sahip çikmadi...kimse laf etmedi bizi alanlara...ben lise2 ögrencisiyim 1 ayda trabzonum için 210 milyon harcadim tüm maçlara gideyim diye ama bize kendi taraftarimiz sahip çikmadi...neyse çok sinirliyim...

Nereden
    Trabzon

Hayirdir eddy noldu ki, nasi sahip çikmadilar. Vardir baska bi durum bizim usaklar kimseyi yalniz birakmaz.

abi dedigim gibi önümde bi koltuk kirilmis,ben oraya geldim de kirikti zaten bende aldim fener tribününe gösterdim...neyse 15 dakka sonra görevliler beni ve arkadasimi aldi emniyete götürdü saat 11 de serbest biraktilar p.tesi savciliga ifade vermeye gitcem,yani hiçbisey yapmadan suçlu olduk...tribünden de kimse demedi nereye götürüyosunuz bu çocuklari,ona çok üzüldüm iste...hayatimiz istanbul tribünlerinde geçiyor dedigim gibi ögrenci halimle borç harç tüm maçlara gittim ama bizim tribünde bana ve arkadasima sahip çikan olmadi...ki düsün yani her maç tribündeyiz...neyse saglik olsun...

Nereden
    Amasya

seneye gelsinler bi yok öyle fair play valan hemen gözünün üstüne birtane[img]smileys/smiley7.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TAVUK bunlar TAVUK

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    beni ve arkadasimi staddan çikardilar,kirik koltugu elime alip seyircilere gösterdim diye...emniyete gittik tam 6 saat orada kaldik...merak ettigim su neden stadda kimse bize sahip çikmadi...kimse laf etmedi bizi alanlara...ben lise2 ögrencisiyim 1 ayda trabzonum için 210 milyon harcadim tüm maçlara gideyim diye ama bize kendi taraftarimiz sahip çikmadi...neyse çok sinirliyim...

kardes sen yanlis türübündeydin herhalde sizi almak için polise yumruk attim mactan sonra hemen karakola geldik sizi cikarmaya daha ne yapalim varsa baska birsey söyle bilib bilmedende yanlis kelime konusma

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley2.gif[/img]50 taraftarimiz maç öncesi saat 17:00 sularinda stada girmek üzereyken fener taraftarinin saldirisina ugramis. biraz önce televizyonlar verdi. yarali yok sanirim. Bu arada görüntülerden anladigim kadariyla saga sola kaçisanlar fenerlilerdi. 50 kisiye karsi 50.000 kisi nasi olurda saga sola kaçisir akil-sir erdiremedim. Fener her zamanki gibi misafirperverligini göstermis oldu bize. En iyi cevabi futbolcularimiz sahada verecektir. Bu siddet olaylarini tekrar kiniyorum. Siddete yön veren, tesfik eden basta federasyon olmak üzere istanbul kulüplerini kiniyorum.

HAÇLI SEFERI[img]smileys/smiley2.gif[/img]

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı
    Onlar gurbetçi gençler miydi. Olayin asli ne acaba bilen varsa anlatirsa iyi olur. Bizim usaklar durup dururken dalmamistir sanirim. Dönen pislikleri yazin.

gurbetciler adamin a.q bir 50degil sadece 19 kisiydik iki biz onlara saldirdik onlardegil üç stadin önünde adamlara küfür ettik tarihte ilk defa okadar fenerliye dalan takimtaraftari olduk ölümüne bordo mavi yanarim yanarimda 100dolara bellonni saat almistim onu sinirden türübüne attim kirmadan attima yanarim ibneler kullanir simdi saati

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)