Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadiköy’de arbede

serefsiz tavuklarrrrrrrrrrrrrrr

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Üvey evlat muamelesi görmekten biktik.Vallahi biktik,billahi biktik ya...

Olimpiyat Stadi'nda da polisten dayak yiyecek miyiz baskanim?Stada kelepçeleyip mi götürecekler bizi?Gece maç tahminen
    gece yarisi bitecek.O saatte bizi Federasyonun servisi mi evlerimize birakacak.Yoksa ekip arabasiyla karakola gidip orda
    mi sabahlariz.

Kime sirin görünmenin pesindeyiz Baskanim.Biz ne yaparsak yapalim suçluyuz,serseriyiz,teröristiz...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Adamlar herseyi kabullenmisler... Hem sahada hemde saha disinda ezdik adamlari... Adam yazisinda tek aglamadigi kalmis...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hangi is düzgün ki bu da düzgün olsun.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

okuyun keyf alin arkadaslar

benim bi bejeke li arkadasim trabzonlulari takip etmis bilio tabi trabzon demek olay demek stada kadar takip etmis bizimkileri bizimkiler gördüü febe lilere laf atmis hep sonra o zavalli febe liniin olayini görmüs febe taraftari accaip kaçmis helal siz ussaklar

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

omlari heryerde doven biziz zaten [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK BIZIZ BUNU BÖYLE BELLEYIN ORASI DA TRABZON

Bende olaylari tvden takip ettim febe formali biri yerde kivraniyodu bizimkilerde acimasizca vuruyolardi [img]smileys/smiley36.gif[/img]o an gözlerim doldu aglayacaktim valla taraftarimizla gurur duyuyorum.

Nereden
    Belçika

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı

muhauuhahauhauhauhauhauhaahuhauha [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı

Hangi is düzgün ki bu da düzgün olsun.

bu fenerlilere yuvarlak olmak ne kadar yakisiyor bee muhhaaaa.zaten kacarakte bunu onayladilarr[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ula usaklar valla o goruntuleri izleyince moralim acayip duzeldi ALLAH sizden razi olsun hele bi tanesinden bi kan akiyodu o gitmistir bence kan kaybindan has kodunuz analarinin .mina

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ezrail kufur yok

abi ben bunlari dün ve bu sabah yazdim...sonradan tribünde kalan bi arkadasimi aradim o dedi arkandan polisle kavga ettik bi abi müdürle konustu filan diye...yani bunlari yaptiginizdan haberim yoktu...ilk alindigimda kimse bisey demedi ben onun için yazmistim ben gördügüm kadariyla yazmistim ama sonradan ögrendigim de size minnet duydum çok sagolun zaten ben çikartildigim da baya azdik belki de onun için cesaret etti güvenlik ama neyse gerçekten çok sagolun dün bir ara hayalkirikligina ugradim ama simdi ögrenince çok sevindim abilerimiz bizi kollasin yeterki yalniz kalmayalim her maçtan sonra alsinlar içeri...buarada karakola geldiinizi bile bilmiyodum çok sagolun çok minnettarim...orada biletleri polisce elinden alinan bi ton Trabzonlu kardesim abilerim vardi...zaten bizi çikarirlarken o küfrettigimiz tribüne soktular beni güvenlikte önden gitti ben bi anda yalniz kaldim fener tribününde formayla bayrakla atkiyla...herkes yuhlamaya basladi bi dalsa 15bin kisi vardi ama iste trabzonluyuz ya güvenlik takmiyor bizi...sanirim 1 milyar ceza ve 1 sene maçlara girememe cezasi söz konusu koltugu benim kirdigimi sölüyolar ben kirmadim ama neyse insallah anlasilir gerçekler...

Nereden
    İzmir

valla simdi de ben okudum acayip gurulandim yok efendim genc febeliler olsa veya olaylar migrosun orda olsa kan akarmis evet akardi genc febelilerden baya bi kan akardi bi de neymis polis kovalamis febelileri bizi de korumus polis yoksa oldureceklermis yok ya halamin ta..aklari olsa amcam olurdu dayaginizi yediniz oturun kicinizin ustune adam gibi yada trabzona gelip intikaminizi arayin da biraz daha dovelim sizi la gulmekten yazamayrim ya

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

bende az önce arkadasimla konustum

içeri alinmislar maçtan sonra sabah birakilmislar

bi lavugun 3 disini kirmislar biri suratindan agir yara almis falan filan ama bizimkiler ezikleri baya kovalamis.

Nereden
    İzmir

abi kusura bakma gaza geldim ozur dilerim zaten puanimiz da gasp edildi sinirlendim

bi de bisey daha abi benim konusmalarim farkindaysan o anin hayalkirikligiyla yazilmis yoksa ben ne bileyim sizin beni savundugunuzu...hepimiz canimizi veririz Trabzon için...eger siz benim Trabzonlu abilerimizseniz sizin için de yaparim bunu...Yani size ters bi laf sölemeyi birak,söleyen birini görürsem affetmem...Emniyette de polisle kavga ettik laf etti taraftarimiza diye...Yanlis anlasildiysam çok özür dilerim...

Nereden
    Bursa

eze eze yeniLdik! Trabzondada ayni sekiLde MisafirperverLik yapacagiz.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı

eze eze yeniLdik! Trabzondada ayni sekiLde MisafirperverLik yapacagiz.

Eze eze de dövdük, alin onlarin linkine tiklayin okuyun gülün.

http://forum.antu.com/showthread.php...886&page=1&amp ;pp=15

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EHEHE ONLAR TRABZONA GELECEKLER O ZAMAN HEPSININ A.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı

Evet Antu'daki yorumlari okuyunca insan halilye hoslaniyor[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ayrica Fatih abi hangi gazeteye çikti

iste resim burada Fatihi 3 polis zor zaptediyor.
    Edited by: tigin

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neyse Fatih Abi geçmis olsun

Nereden
    İstanbul

[QUOTE=ezrail61]

valla simdi de ben okudum acayip gurulandim yok efendim genc febeliler olsa veya olaylar migrosun orda olsa kan akarmis evet akardi genc febelilerden baya bi kan akardi bi de neymis polis kovalamis febelileri bizi de korumus polis yoksa oldureceklermis yok ya halamin ta..aklari olsa amcam olurdu dayaginizi yediniz oturun kicinizin ustune adam gibi yada trabzona gelip intikaminizi arayin da biraz daha dovelim sizi la gulmekten yazamayrim ya

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

/QUOTE]

migrosun önünde olsa muhabbetini bende okumustum.sanki sadece migrosun önünü kadiköydesayiyorlar.numaralinin önü maras caddesinde falanmiydi acaba[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Uzak Doğu

ya arkadaslar eger bu kardeslerimiz maddi olarak bir külfetin altina sokulursa aramizda bir kampanya yapalim magdur etmeyelim kardeslerimizi.Zaten eddy kardesimiz lise 2'ye gidiyormus.Herkes iki kurus verse magdur olmaz...Eger öyle bir durum olursa ve kampanya yapilirsa ben haftaligimi vermeye hazirim....

Nereden
    Uzak Doğu

flas..flas..flas...

Fenerliler trabzon taraftarindan bizi koruyun diyolar iste antudan bir yazi.....

<<<ayrica olayin serefrli emniyetimiz!! yönüne deginicem.. Fenerbahçe taraftari deplasmana gittiginde en az 3 çemberle çevrilirken, kadiköye gelen deplasman taraftarlarinin yakininda polis falan bulunmuyor.. bu nasil bir emniyettir? sizin emniyet anlayisiniz sadece saha içindemidir? yaziklar olsun diyorum baskada birsey demiyorum>>>>

yazik adamlar kadiköy de bile polis istiyo..eee tabi samar oglani oldular..gelen vuruyo giden vuruyo.....

Nereden
    İstanbul

alintidir..

""Geçmis olsun arkadasim ne diyelim keske ben de orada olsaydim. Adimiz "dayak yedi" ye çiksaydi da, "godos" a çikmasaydi...""

okudukca eglendim, eglendikçe okumaya devam ediyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)