Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 385 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 Listesinde TRABZON yok

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biçakçi'nin kini

BIÇAKÇI'DAN 2.DARBE
    FUTBOL Federasyonu Baskani Levent Biçakçi'nin Trabzon'a olan kini bitmek bilmiyor. Gürcistan ile oynanan Dünya Kupasi Grup Eleme maçi sonrasinda Trabzonlular'i, 'Statta Türk bayragindan çok Gürcü bayragi vardi' seklinde elestiren ve büyük tepki alan Biçakçi, simdi de, 2012 Avrupa

Sampiyonasi için UEFA'ya verdigi stat ve sehir listesinde Trabzon'u göstermeyerek, Trabzon'a olan kinini ortaya koydu.
    TRABZON'U ALMADI
    BIÇAKÇI'nin listesine göre, Türkiye'nin 2012 Avrupa Sampiyonasi Finalleri'ne ev sahipligi yapmasi halinde bir çogu yenilenecek statlarin oldugu 7 sehirlik liste söyle: Istanbul (Olimpiyat Stadi-Sükrü Saraçoglu Stadi), Bursa (Yenilenecek), Izmir (Yenilenecek), Ankara (Yeni stat), Konya (Yeni stat), Kayseri (Yeni stat), Antalya (Yeni stat). Biçakçi'nin Trabzon'a yer ayirmadigi listeye, memleketi Kayseri'yi de yeni bir stat projesiyle eklemesi tepkiyle karsilandi.
    ÖZAK&ATALAY DEVREDE
    TRABZONLU üst düzey bürokratlar basta olmak üzere, pek çok Trabzonlu vatandas Biçakçi'ya telefon, fax ve e-mail yoluyla tepki koymak için harekete geçti. Öte yandan Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ve AKP Trabzon Milletvekili Faruk Özak'in da, Biçakçi'ya bu tepkileri iletmek ve listeye Trabzon'u da ekletmek için yogun bir trafik içinde oldugu belirtildi.

sayin !!!!! biçakçinin en son magrifeti

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su adami bir yerde görsem bogarim ya da kiçina tekmeyi basarim..

Ne kil ne embesil bir adamdir.. tam bir kukla tam bir futbol vahili. adam hukukçu ama federasyonun kararlarinda adalet yok. bu kötü hukukçu adam futboldan çakmiyor federasyon baskani oluyor. Allah bize sabir versin.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biçakçi denen mahlukat,

sen 2012'yi o koltukta görecegini mi saniyorsun??

ya inanamiyorum... kayseri nedir ki oraya stad yapiyolar?!? turistler gelip pastirma mi yicek orda? salak herif burda Sümela Manastiri yok mu? gerizekali herif kafasina göre turistik mekanlar seçmeye çalismis...

neyse sinirlenmeyelim ne de olsa biz düzenleyemeyecegiz 2012'yi...

ya tutamiyorum kendimi...

biçakci sen git o yeni stadlari baska bi yere diktir...

maymun herif, aptal herif seni!Edited by: yattara11

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'u ve Trabzonu vatanperverlik açisindan sinamaya, degerlendirmeyene Fenerbahçe Beylerbeyi Temsilcisi Levent Biçakçi'nin ne de baskalarinin haddi vardir. Eger Türkiye'nin TEK FUTBOL KENTI olan Trabzon'u listeye koymamislarsa bu onlarin kaybi, ayibidir.

Avrupa Sampiyonasi için Türkiye'ye gelmesi olasi; Ingilizler, Almanlar, Fransizlar, Hollandalilar sormazlar mi Trabzon nerede diye.

Ne zaman yurtdisindan misafirim gelse ve konu futboladönse, bana önce Galatasaray'i sonra Trabzonspor'u soruyorlar. Çünkü elin Almani, Ingiliz'i nereden hatirlayacak Fener'i, Besiktasi. Avrupa'da bir halt ettikleri mi var!

Yeter ki o sampiyonayi Türkiye alsin. O maçlar Trabzon'a seve seve (s..e s..e) gelir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu fderasyonun bu kararina sasiran var mi?? sahsen ben sasirmadim...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Adam Tam bir O...u C....u Ikinci lig takimlarinin statlarini yaptiracaklar ve bu stadlardan 3-4 tanesinde 2.lig maclari oynanacak[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Utanmadan kandi memleketi olan Kayseriyi listeye almis...

Bu arada federasyonun Bursaya ikinci stad Jesti oluyor[img]smileys/smiley7.gif[/img]

hem Bursa ve Istanbulun arasinda kac km fark varki orayi listeye aliyor bu serefsiz...

kARADENIZ INSANI FUTBOLLA YATIP KALKIYOR...HANI KARADENIZ SEHIRI????

Yeni bir Protesto zamani arkadaslar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BEN BIR BAYANIM

ONUN IÇIN LANET HERIFE MAALESEF HIÇ BIR SEY SÖYLEYEMIYORUM....[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img].........

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

Usta öyle deme.. birde baktin 2012 biz aldik o zaman ne olacak?? konya kayseride mac mi itleyecegiz???

Trabzon sehirine yapilan ayiptir...Türk futbolunun EN ÖNEMLI sehiridir TRABZON...

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serefsizzzzzzzzzzz biçakçiiiiiiiiiiiiiii allah belani versin ne yapti trabzon sana [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

Usta öyle deme.. birde baktin 2012 biz aldik o zaman ne olacak?? konya kayseride mac mi itleyecegiz???

Trabzon sehirine yapilan ayiptir...Türk futbolunun EN ÖNEMLI sehiridir TRABZON...

orasi öyle ama ben sinirlerimi yatistirmak için bahane ariyorum...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

biçakçi kazayla görürsem ist.bir yerde ....

kim lan o,Edited by: tigin

BENDARLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abicim ne demisler...

NAMUSLULAR NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA HIÇBIRSEY DÜZELMEZ...

BURDA BIR TARAFIMIZI YIRSAKTA NAFILE...BIR YERLERE ADAMLARIMIZI GETIRMEMIZ LAZIM....

BIÇAKÇI ITINE NE SÖYLEYEYIM BUGÜN ONU KEMIKLE BESLEYENLER YARIN TEKMEYI BASAR O ZAMAN GÖRÜSELIM.....

Guests
    Ziyaretçi

ben bu onun bunun çocugu biçakçinin verdigi karara sasirmadim. ama çokta lazim degil trabzonda maç, aktug eger baskanin yerinde ben olsam bu onun bunun çocugu yüzünden milli takimlardaki bütün oyunculari çekerim. bu serefsiz geldiginden beri bizi eziyor.

BIÇAKÇI ANNENI ÖPSÜN SENIN TRABZONLULAR TAMAMMI...

DISHONOURABLE, BASE, STUPID, FAT BRUTE PEOPLE,

BU YAZIYI SAKIN OLA KIMSE EDIT'LEMESIN. PLEASE..

serefsizin ta kendisi[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

özgürreisesenler arkadasima katiliyorum ende olsam milli takimdaki bütün trabzonsporlu futbolculari milli takimdan alirim.bu adam öyle nankör ki galiba gürcistandaki macta takimi hangi oyuncularin kurtardiginin farkinda diil. ben söyliim.fatik tekke ve tolga. federasyon baskani hala o koltukta oturuyorsa bu iki futbolcunun attigi goller sayesindedir. nankçr yaratik nolcak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

Bu Adam Tam bir O...u C....u Ikinci lig takimlarinin statlarini yaptiracaklar ve bu stadlardan 3-4 tanesinde 2.lig maclari oynanacak[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Utanmadan kandi memleketi olan Kayseriyi listeye almis...

Bu arada federasyonun Bursaya ikinci stad Jesti oluyor[img]smileys/smiley7.gif[/img]

hem Bursa ve Istanbulun arasinda kac km fark varki orayi listeye aliyor bu serefsiz...

Bursa Istanbul'a 236km;Izmir'e ise 310 km mesafededir.Oysa uçakla Trabzon 1,30 saatte gidilen bir yerdir.Yani Istanbul'a;Bursadan daha yakiniz.Istanbuldan uçaga binip Bursaya uçakla gitmek ne kadar mantiklidir?Bursaya mecburen karayolu ile gideceksiniz.Yani Bursa;Istanbul'a;Trabzondan daha uzakta bir sehirdir.Ya da Izmirden uçaga binip Bursaya gitmek ne kadar akillicadir?

Trabzon'u isterseniz haritadanda silin,ama unutmayinki bu oynadiginiz oyunun altinda ezileceksinz.Sizin gücünüz Trabzona yetmeycektir.Atanmislar sonunda defolup gideceklerdir.O koltugun gerçek sahipleri nasil olsa oraya oturacaktir.Fener'in kuklasi olmus lavuklar orayi isgal ettiniz ama bu oyunu eninde sonunda bozacagiz.Arkadaslar, dikkat edelim! özellikle önümüzdeki sene çok önemlidir.Zira bu rezilbahçeliler son ataklarini önümüzdeki sene yapacaklardir.Çünkü 2007'de onlarin 100.yil muhabbeti baslayacak,ve her bransta sampiyon olmak en büyük hedefleridir.Bu yüzden her brans spor dalinda kendi adamlarini o mevkilere getirme pesindeler.En basit örnegi Levent Biçakçi soytarisidir.Adam diye ortalikta dolasiyor.Simdi tepki zamanidir.Tek ürek tek vücut olalim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ussak ruhlular sade efendilerine yaranmak için yasarlar..

biçakçi bir ussak olduguna göre; neye sasiriyoruz?

bildigim su; bu ülkede bir avrupa sampiyonasi finali düzenlenirse, stadlardan biri de trabzon olur. bataklik ifrazatlariyla fazla vakit harcamayin, derim

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yüksek müsadenizle yorum yapmak bile istemiyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Serefsizlikten baska bir sey degil bu. Ne yapmak istiyor bu kisiliksiz tip.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Amasya

ben sinirlendim vemesinler avrupa sampyonasini bize bu ne be ayrica bjk gs de vermediler hemen belli oluyor fenerli birlik oldugunu kö.....er[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

abi bu adam herhalde 2012 de o koltukta olacagini zannediyor! adamin futboldan anlamadigi kesin neymis kayseriye yeni stat yok yaaaa!bizim yönetimin bir an önce bu konuyla ilgilenmeleri lazim türkiyede futbolun merkezi trabzon dur bu böyle biline sayin biçakçi!

FATIH SULTAN TEKKE ![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ARNAVUT61 Nickli Üyeden Alıntı

Biçakçi'nin kini

BIÇAKÇI'DAN 2.DARBE
    FUTBOL Federasyonu Baskani Levent Biçakçi'nin Trabzon'a olan kini bitmek bilmiyor. Gürcistan ile oynanan Dünya Kupasi Grup Eleme maçi sonrasinda Trabzonlular'i, 'Statta Türk bayragindan çok Gürcü bayragi vardi' seklinde elestiren ve büyük tepki alan Biçakçi, simdi de, 2012 Avrupa

Sampiyonasi için UEFA'ya verdigi stat ve sehir listesinde Trabzon'u göstermeyerek, Trabzon'a olan kinini ortaya koydu.
    TRABZON'U ALMADI
    BIÇAKÇI'nin listesine göre, Türkiye'nin 2012 Avrupa Sampiyonasi Finalleri'ne ev sahipligi yapmasi halinde bir çogu yenilenecek statlarin oldugu 7 sehirlik liste söyle: Istanbul (Olimpiyat Stadi-Sükrü Saraçoglu Stadi), Bursa (Yenilenecek), Izmir (Yenilenecek), Ankara (Yeni stat), Konya (Yeni stat), Kayseri (Yeni stat), Antalya (Yeni stat). Biçakçi'nin Trabzon'a yer ayirmadigi listeye, memleketi Kayseri'yi de yeni bir stat projesiyle eklemesi tepkiyle karsilandi.
    ÖZAK&ATALAY DEVREDE
    TRABZONLU üst düzey bürokratlar basta olmak üzere, pek çok Trabzonlu vatandas Biçakçi'ya telefon, fax ve e-mail yoluyla tepki koymak için harekete geçti. Öte yandan Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ve AKP Trabzon Milletvekili Faruk Özak'in da, Biçakçi'ya bu tepkileri iletmek ve listeye Trabzon'u da ekletmek için yogun bir trafik içinde oldugu belirtildi.

sayin !!!!! biçakçinin en son magrifeti

serefsiz köpek!!!!allahsiz kitapsiz herif....su herife bak ya....[img]smileys/smiley7.gif[/img]basacam küfürü simdi ama olmayacak[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kayseri var Trabzon yok.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)