Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TNN Tepkisi...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hamsi Kadiköy'den çikabilecek mi?

Yaziciya
    Gönder!

Arkadasina
    Gönder!

Yorum Yaz

Bu habere 35 adet yorum yazilmistir.

TNN Spor Servisi - Ligin finali yaklasiyor ve heyecan derbilerle yükseliyor. Bu sefer sahneye çikan Fenerbahçe ve Trabzonspor... Ligin kaderi belki de Cumartesi saat 21:00'de bambaska bir noktaya kayacak ya da yaris Pazar gününden itibaren iki takimla devam edecek. Yani sahada Fenerbahçe-Trabzonspor oynarken, Sari Kirmizililar da maça en az onlar kadar dilek yatirimi yapacak.

Maç futbol kalitesi açisindan da büyük bir potansiyel tasiyor. Bir yanda ligin kendi sahasinda en çok puan alan ekibi diger yanda ise deplasmanlarin en basarili takimi var.

Her iki takimin da bu büyük maç için birkaç gün öncesinden kampa girdigi ve tüm sorunlarini karsilasmayi kazanmak için dondurdugu göz önüne alinirsa maçin önemi daha bir anlasilir.

Fenerbahçe sakat olan Servet ve kart cezalisi kaptanlari Ümit Özat'tan yoksun çikacak karsilasmaya. Yine de lig lideri, genis kadrosuyla onlarin yoklugunu çok yasamayacak gibi ve bu maça mutlak galibiyet parolasiyla çikiyor.

Trabzonspor ise tam kadro geliyor Istanbul'a. Adem Koçak'in ve Fatih Tekke'nin hafta içinde verdigi demeçlere bakilirsa son derece iddiali Karadeniz ekibi. Özellikle Szymkowiak ve Hüseyin'in üstün formuna Fatih Tekke ve Gökdeniz de ayak uydurmasini uman Trabzonlular maça galip gelmek için çikacaklar.

Trabzonspor alti yildir Fenerbahçe'yden Kadiköy'de puan alamiyor. Ligin ilk yarisindaki maçta da galip gelen yinr Fenerbahçe olmustu.

Copyright © 1998-2005 Sabanci Telekomünikasyon Hizmetleri A.S. Istanbul / Türkiye
    Telefon: (212) 337 77 77 Faks: (216) 576 38 34
    Kullanici Öneri Hatti - Yardim Merkezi - Kullanim Sartlari

Arkadaslar SABANCI grunu bildiginiz gibi yalaka bir FB'lidir.Gece gece bu haberi gördüm sinir oldum.Hemen o belirttigim telefona sarildim agzima geleni söyledim..Bunlara lütfen arayarak tepkiniz koyun..Adama ben rest çektim 1 saat içinde EDITÖR bozuntusuna söyle o yaziyi oradan silsin,adam tamam efenin ben hemen gerekli yerlere sikayetinizi iletecegim dedi..

Bu kadar da serefsizlik olmaz ya hu lütfen tepkiniz iortaya koyun bu sahsiyetsiz insanlara gereken cevabi verin.Yönetici arkadaslarda af etsinler ulu orta yaziyi kafama göre koydum buraya onlara yanlis yapmissak düzeltirler.

http://spor.tnn.net/haber_detay.asp?ID=1167785&cat=SPO

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

haydaa. adama bak. ulan tam dayaklik bunlar ya

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

laa bu ne la.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Öneri ve sikayetler bölümüne fikirlerimi belirttim. Ama umursayacaklarini sanmiyorum bu serefsizlerin.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

vallah bos verin bu serefsizleri

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar cok yanlis bir tepki veriyorsunuz aslinda ve trabzonumuzun tarihinden de bir haber oldugunuzu gösteriyor. hamsi karadeniz'in karakteristik özelligi, trabzonspor'un renklerininkaynagidir, farkinda degilsiniz.

evet biz hamsiyiz, kivrak cevik ve güzel bir baliktir hamsi. utanilacak bir benzetme degildir. bunu bizi asagilamak icin kullananlar utansin, hamsi kadar adam olsalardi keske;

asagidaki metni de dikkatlice okuyun lütfen:

Artik bütün resmi islemler tamamlandiktan sonra sira gelmisti Trabzonspor'un renklerine. Renk bulmak öyle kolay olmadi. Trabzon'da uzun yillar süren Idmanocagi-Idmangücü rekabetinde Sari-Kirmizi ve Yesil-Beyaz renkler hakimdi. Trabzonspor'un renkleri bu renklerin disinda olmaliydi. Trabzon'u ve Karadeniz'i simgeleyen renkler araniyordu. Bu konuda yarisma açilmasi da gündeme geldi ancak sonra vazgeçildi. Renk için geceli gündüzlü toplantilar düzenleniyordu. Dört toplantidan sonuç alinamamisti. Besinci toplantida her sey bitecekti. Artik taraftarin da sabri kalmamisti. Sonunda Trabzon ve Karadeniz'in sembolü olan Hamsi üzerinde duruldu. Hamsinin gümüs mavisi rengi ve gözlerinin bordosu dikkate alindi. Kimileri buna karsi çikti. Neymis efendim bordo renk kirmiziya kaçiyormus, öyle ya Idmanocagi renkleri de Sari-Kirmizi ya. Iste bu nedenle bordonun rengi biraz koyu tutularak Idmanocagi'nin kirmizisindan kaçinildi. Böylece bir haftadir sehirde süren renk kavgasi sona ermisti ve Trabzonspor Bordo-Mavi renklere kavusmus oldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/bolum....inID=448&PID=4 81&HaberID=27645

trabzonsporun resmi sayfasindan alinmistir.

Arkadaslar tepkilerimizi ya üye olarak yorumlarla belirtelim ya da sayfanin en altinda "Kullanici Öneri Hatti" diye bir bölüm var orayi kullanalim. Ama tepki gösterelim.

http://spor.tnn.net/haber_detay.asp?ID=1167785&cat=SPO

Nereden
    Ankara

ben bu haberin altindaki yorum bölümüne gerekenleri yazdim. bmn ordaki yorum bölümüne bir çikartma yaparsa bir daha böyle baslik atamazlar;!!!!

Nereden
    Ankara

yetmedi bi de telefon etttim rahatladim simdi....

telefona çikan adam ban kizmayin benden kaynaklanan bise yok biz gerekeni ilettik ama bu saatte degistiremiyruz sabah halledilecek dedi! galiba bi sürü kisi aramis bu konuda baya tepki varmis !!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onlarin ben taaaa ...........

Yani o destek hatti falan numara! Ben de Jun-Juan2in yaptigi gibi yapmistim ilk telefon açip söylemistim..Ben 1 saat vermistim düzeltin diye ama 2 saat geçti..Belirtilen telefondan sikayetinizi medenice yapalim.

Nereden
    Ankara

Alıntı NoPain-NoGain Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar cok yanlis bir tepki veriyorsunuz aslinda ve trabzonumuzun tarihinden de bir haber oldugunuzu gösteriyor. hamsi karadeniz'in karakteristik özelligi, trabzonspor'un renklerininkaynagidir, farkinda degilsiniz.

evet biz hamsiyiz, kivrak cevik ve güzel bir baliktir hamsi. utanilacak bir benzetme degildir. bunu bizi asagilamak icin kullananlar utansin, hamsi kadar adam olsalardi keske;

Artik bütün resmi islemler tamamlandiktan sonra sira gelmisti Trabzonspor'un renklerine. Renk bulmak öyle kolay olmadi. Trabzon'da uzun yillar süren Idmanocagi-Idmangücü rekabetinde Sari-Kirmizi ve Yesil-Beyaz renkler hakimdi. Trabzonspor'un renkleri bu renklerin disinda olmaliydi. Trabzon'u ve Karadeniz'i simgeleyen renkler araniyordu. Bu konuda yarisma açilmasi da gündeme geldi ancak sonra vazgeçildi. Renk için geceli gündüzlü toplantilar düzenleniyordu. Dört toplantidan sonuç alinamamisti. Besinci toplantida her sey bitecekti. Artik taraftarin da sabri kalmamisti. Sonunda Trabzon ve Karadeniz'in sembolü olan Hamsi üzerinde duruldu. Hamsinin gümüs mavisi rengi ve gözlerinin bordosu dikkate alindi. Kimileri buna karsi çikti. Neymis efendim bordo renk kirmiziya kaçiyormus, öyle ya Idmanocagi renkleri de Sari-Kirmizi ya. Iste bu nedenle bordonun rengi biraz koyu tutularak Idmanocagi'nin kirmizisindan kaçinildi. Böylece bir haftadir sehirde süren renk kavgasi sona ermisti ve Trabzonspor Bordo-Mavi renklere kavusmus oldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/bolum.asp?MainID=448&PID=4 81&HaberID=27645

güzel kardesim sana gerekli cevabi özel mesajdan verdim diye düsünüyorum lütfen sende protesto et. belki almanayadasin arayamassin ama en azindan mail at. bisey yap.biz trabzonsporun renklerinin kaynagini bilerek protestomuzu ettik!!! merak etme bu forumda herkez bilir bunu!!! bilmisligi birakip protesto lütfen!!!!

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

haklisin özelden tartisma yürütmenin manasi yok.ama burda yanlis üsluplarla birbirimizin kalbini kirmaya da gerek yok. sonucta hepmizi trabzonspor sevgimizden burada bulusuyoruz.

ben kimsenin protesto etmesine mani olmaya calismiyorum, kaldi ki o basligin o sekilde yazilmasinin amacinin da en az senin kadar farkindayim. bunu yazdigim mesajlarda da belirttim. fakat hem tepkilerimizi düzeyli bir sekilde vermedikce kimse bizi ciddiye almaz, hem de hamsikelimesinin bizi asagilar bir manaya getirilmesinde bizim o simgemize sahip cikmamiz, ondan utanmamiz da yatiyor. belirtilen sayfada bu mantikla yok efendim biz kaplaniz, firtinayiz da hamsi nasil dersiniz diye sacma bir savunma mantigi güden yazilar da var.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

kardesim bu adamlar kimdir neyin nesidir ? ciddiye almaya degmez!! adamlara reklam yapiyoruz. Bunlarlada hesap gorecegiz birgun! Allahin adaletimutlaka birgun isliyecektir!!

Nereden
    İstanbul

UTKU bu herifler amaçlarina ulasmaya çalisiyorlar, Ganyot ismiyle yazdim . Küfür edemedim, ma bunlarin mecburiyeti var,AZIZE den maas aliyorlar. Oraya su ÖZKAN in ITÜ de yaptigi konusmayi koymamiz gerekir . Birde utanmadan sayfanin basinda SPOR KARDESLIK dir ibaresi var.Neyse yarin 3 farkli galibiyetimizden sonra hamsi yeriz. Onlarda ancak kokusunu alirlarimrenirler.Ama onlar baska birsey yiyecekler.

( yani GOL )

Nereden
    Ankara

haklisin özelden tartisma yürütmenin manasi yok.ama burda yanlis üsluplarla birbirimizin kalbini kirmaya da gerek yok. sonucta hepmizi trabzonspor sevgimizden burada bulusuyoruz.

ben kimsenin protesto etmesine mani olmaya calismiyorum, kaldi ki o basligin o sekilde yazilmasinin amacinin da en az senin kadar farkindayim. bunu yazdigim mesajlarda da belirttim. fakat hem tepkilerimizi düzeyli bir sekilde vermedikce kimse bizi ciddiye almaz, hem de hamsikelimesinin bizi asagilar bir manaya getirilmesinde bizim o simgemize sahip cikmamiz, ondan utanmamiz da yatiyor. belirtilen sayfada bu mantikla yok efendim biz kaplaniz, firtinayiz da hamsi nasil dersiniz diye sacma bir savunma mantigi güden yazilar da var.

ben o sayfada sesimi yükseltirken insanlarin savunma mantigini gözönüne almadim! kendi düsüncelerimi belirttim. telefon ettim ve bizi asagilayanlari agagiladim!

özelden konuyu uzatmak istemedim.üslubuma gelince son derce sinirle yazilmis bir mesajdi! sürç-ü lisan ettiysem affola!

neyse ben herkesinbu serefsizlere hadiini bildirmesini öneriyorum!bir sekilde sesimizi duyurmaliyiz.mail le mesajla yada telefon ederek faks çekerek. tnn sitesinde yapilan serefsizlikilk dafa degil! biz takimimiza sahipçikmassak son olmayacak!
    Edited by: Juan_Juan

Ahmet abi belli zaten bir amaçalri oldugu,bu tip pervassizca yazilarda bir iyine bu tnn de Gs maçi ile olmustu digeride türkmesenger da deplasman.com da bir cahil yazmisti.Gerçi o deplasman.com da yazan vatandas sonradan özür yazisini da yazdi ama bu TNN yazdiklarini yutmuyorlar! biz bu yazilanlari onlara yutturmaliyiz.Gecenin bir vakti ders yaparken ben bu basligi görünce haleti ruhiyemi kimse hesap edemezdi herhalde.Ne mail atmasi direkt evden de degil cepten aradim süresi önemli degil oradaki arkadasa derdimizi anlattik,bu bir yanlislik sonucu dogdu bunu en geç yarin sabah düzeltebiliriz dediler bana! ben de dedim ki kardesim Gs maçi arefesinde de ayni tür bir baslik attiniz asagiladiniz belkide bizleri ama sonuç ortada! Dilerim bu asagilanma girisiminin sonucuda Gs lih maçina benzer bir skorlar sonuçlanir..Bu tipleler anladiklari dilden konusacaksiniz ne yazik ki! Bunlarin zaten Sabanci grubundan bir vatandasda Fb yönetiminde acaba bilerek mi yapiliyor diye adamin aklindan geçmiyor degil hani! (Bayan bir Sabanci Fb yönetiminde olan ama ismi aklimda degil simdi)

Nereden
    İstanbul

Neyse protestoya devam edlimde ,admlar vazgeçdik zannetmesinler.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TNN'nin spor editörü FB'li oldugundan böyle bir saçmalik yapmis...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.trabzonspor.org.tr/bolum.asp?MainID=448&PID=4 81&HaberID=27645

Iyide güzel kardesim,Trabzonspor'un divan baskaninin; Trabzonspor dergisindeki röportajinda,Trabzonspor'un renkleri nasil dogdu? muhabbetinde hamsiden hiç bahsetmiyor.Aklimda yanlis kalmadiysa...Eski sayilari kurcaliyacagim,tekrardan okuyayim ama aklimda kaldigi kadari ile renk kisminda hamsi falan diye birsey yok!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çocuklar bu neye benziyor biliyor musunuz?

BJK maçinda açilan pankart"RIZA 1 SISE SÜT 2 EKMEK"

Ne oldu bu rizayi gururlandidi da fenere 4 gole [img]smileys/smiley19.gif[/img]mal oldu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bekleyin bu aksam o HAMSILER neler yapacak kanaryaya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ALEMIN KRALI GELIYOR [img]smileys/smiley31.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Araryin ihmal etmeyin. Bayan çikti bu ne saçmaliktir dedim. Efendim hata olmus bilmem ne... Bu haberi buraya giren arkadal kimdir necidir. Adres telefon alabilir miyim dedim. Malesef adres ve telefon veremeyiz dedim. e o zaman hala neden degismedi o baslik ne bekliyorsunuz. Zaten sitede 3 istanbul takiminin logolari var 3 büyük muhabbeti yapiyorsunuz bu baslikla haddinizi astiniz dedim. Düsüncelerinizi ilgili yerele bildirecez dedi. iyi dedim hadi bakalim...

arayin 0 212 337 77 77

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baslik degismistir hayirli olsun....

KESER DÖNER SAP DÖNER,GÜN GELIR HESAP DÖNER...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

simdi özür bekliyoruz.tahmin etmiyorum ama

adam olacaklar heralde...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)