Sayfa 84 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 74 82 83 84 85 86 SonuncuSonuncu
Toplam 2132 adet sonuctan sayfa basi 2,076 ile 2,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 0 Gençlerbirliği

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

edit.......
    Konu DKaraduman tarafından (18.04.2009 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Islık vardı ama kolbastı oynamadı diye değil. Maçtan hemen sonra sayunma odasına gidip çıkmadıkları için. Onları dışarı çıkarmak için..
    dediğimiz gibi televizyon başından çok da anlaşılmıyor ne olduğu. Sadece ıslık duyduk. Neyse sonuçta kimse bu durumdan etkilenmediğine göre (takım) sorun yok demektir. Haftaya kaldığımız yerden devam ederiz kolbastıya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes Yattara diyor, bense Isaac, Selçuk, Gökhan dakika 90!.. 18 Nisan 2009
    Yattara'nın attığı gol, ve oyunu çevirmesi mutlaka çok önemli, yeteneğine de kimse bir şey diyemez. Bende herkes gibi keyifle izliyorum ama size bir şey hatırlatmak istiyorum, İspanya grup eleme maçı, Ali Sami Yen'de oynanan. Bir çoğumuz dedik ki mağlubiyeti haketmedik. İspanya'dan çok daha etkili oynadık. Dün yorumlara bakıyorum LigTv'de Gençlerbirliği oynamış ama Trabzon şansıyla kazanmış! Kendinizi avutmayın diyorum bende;
    Gençlerbirliği oynamaya çalıştı, futboldan iyi örnekler vermeye çalıştı, Türkiye gibi eyvallah, ama Trabzon sonuç almak ve bir sonranın hesabını yapmak için akıllı oynadı ve bence rahat kazandı, İspanya gibi...Artık bu işlere bu açıdan bakmaya başlamak zorundayız, futbol neticesinde sonuç oyunudur. Trabzonspor maçlarını farklı gözle seyretmenizi istiyorum bundan sonra, bireysel hata ya da duran top dışında set hücumundan, hiç gol yemiş mi? Takım savunmasını nasıl uyguluyor.
    Trabzon ortasahasında 4 isim dikkat çekiyor, özellikle son 2 maçta, Selçuk, Alanzinho, Yattara, Colman... Bu oyuncular çok özel oyuncular, tek topta pozisyona girebilecek ya da verkaç özelliği olan 2'ye 1leri iyi uygulayabilecek yetenekteler. Ayrıca topa çok iyi vurabiliyorlar. Arkada kademe anlayışları çok iyi olan, Hüseyin, Song, Serkan, Egemen, Cale ve kaleci Sylva var. Üst düzey yardımlaşma özelliklerinin yanında, ters kademe anlayışını Turkcell Super Lig'de en iyi uygulayan takım. Ayrıca bu takım için bence Gökhan olsun, Umut olsun ya da Isaac olsun yeterli seviyede yıpratıcı forvetler.
    Peki daha ne gerekiyor helva yapmak için, tek şey gol yemeden atılacak ilk gol, ne kadar erken olursa o kadar iyi, aynı İspanya gibi... Bu yıl ilk golü attığı maçlarda Trabzon hiç kaybetmedi, İspanya'da son maça kadar hep ilk golü atan oldu ve hep kazandı. İspanya, dünya klasmanında birinci ama bu futbolcu topluluğunun kaçıncı yılları beraber bir araştırın lütfen, Trabzonspor taraftarına biraz sabır diyorum, Ersun Yanal modern futbolu iyi bir takımla uyguluyor. Daha çok genç bir takımlar. Önümüzdeki yıl pas bağlantıları daha iyi olacak, kazanmaya daha çok alışacaklar, daha çok kenetlenecekler, çok daha güçlü olacaklar. Bu anlayışa uygun iyi bir kulübe de var, Savunmada Giray, orta alanda Ceyhun, Papy, ileride Göksu, Isaac, lütfen yaşlarına dikkat edin bu oyuncuların! Sabır edilirse 2 veya 3 yıl sonra Turkcell Süper Ligi'ni sürklase edecek bir takım geliyor.
    Son olarak, dakika 90, Güiza sağdan giriyor, görerek orta Riera'nın tek vuruşu süperdi, dün akşam Isaac müthiş bir derin top, Selçuk''tan harika bir kaçış, topa giderken Gökhan'ı kontrol etmesi ve o yorgunlukla tam isabet bir tek pas, Gökhan'dan iyi yere koşu ve ölü noktaya tekvuruş, ne düşünüyorsunuz gelecek için? Tebrikler Ersun Hoca, henüz futbol olarak tam olmasada, en azından bu modern anlayışı bize seyrettirdiğin için.

Atılgan Korkmaz - Tekvurus.com maç yazısı

Süleyman Sofu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

güzel yazı tebrikler atılgan
    arkadaşlar yanlız YATTARAYA sahip çıkma zamanı geldide deçiyor adamı 8 aydır bekletiyolarmış nereye tepki koyulcaksa koyalım bu iş çözülsn bi izleyin adama ne kadar koymuş...
    http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...?r=1&hid=55364
    61} ŞENOL GÜNEŞ & FATİH TEKKE {9
    RUHUNUZ YETER

Nereden
    İzmir

Alıntı KaRaKaN61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aptalca bir olay, bazen ne dangalak adamlar oluyor bu taraftarflarin arasinda ya ?
    orda farklı bi olay var ama anlayabilene...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yaz...r-tavsiyem-var

hayri beşer...zaman gazetesi spor müdürü.aslen yomralı...bence doğru ve önemli tesbitlerde bulunmuş

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pekossbill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar Balinin yönetici olduğu zamanı da biliyoruz...
    Bilen bilir takım nerelerde sürünüyordu...
    Hadi ordan Serdar diyorum hadi ordan...
    Düş yakamızdan...
    Evet Antep'de 30 dakikada kalemizde 4 gol yediğimiz günleri bende unutmadım.

Alıntı Canİlker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ne yaaa? Ne tarafından bakarsan bak 3'lü değil bu Daha çok 5'li, 6'lı gibi duruyor.Birde kardeşim şu fotoğraf makinasını dik dutamadın mı? Boynum zaten tutulmuştu, sende bu görüntüleri buraya koyunca iyice kilitledin

Maça genel olrak baktığımızda takımın üzerinde bir ürkeklik olduğunu görüyoruz.Bu ürkekliğin nedeni, haftalardır Avni Aker'de maç kazanamamızdan dolayıdır.İşte maç bu psikolojide devam ettiğinden ayağa pas yapamadık.Gençlerbirliği sahada ne yaptığını bilen bir takım görüntüsü sergiliyordu.Açıkcası sanki deplasman takımı bizdik.Gençlerbirliği takımı organize olmuş, her hattıyla oyunun içindeydiler.Biz öyle pres yedikki, ayağımızda top tutamadık.Hal böyle olunca devreye Alanzınho'nun bireysel becerileri devreye girmeye başladı.Buna Yattara'da eklenince maç Trabzonspor adına kişisel becerilere kaldı.Alanzinho dikine topu sürüklemeye başlayıp uzaktan şutu çekip tehlike oluşturunca, anladıkki bu maçın kiliti ancak bu şekilde açılacak.Organize bir atak ile golüde bulmadık zaten.Rakip takımın kaçırdığı %100 bir gol pozisyonun ardından top dönüp Yattara'nın önüne geldiğinde kimse olabilecekleri düşünmemişti.Yattara, rakip sahanın solunda topla buluşup driplinglerle kaleye doğru hızla ilerlerken, herhalde kendiside böyle güzel bir gol atacağını düşünmemiştir.

Evet bu gole şapka çıkartmak gerekir.Açıkcası hiç beklemediğimiz bir anda 1-0 öne geçtik.İşte futbol bu yüzden güzel.Karşı takımın sahada ne yaptığını bilen oyun anlayışına karşılık uzaktan atılan nefis bir gol ile dengeler bir anda değişti.

Gençlerbirliği adına dün gece sahada 4 defa gol atma fırsatı ellerine geçmelerine rağmen değerlendiremediler.Cale ya da Egemen'in (tam hatırlayamadım şimdi) hatalı verilen bir geri pasında Troisi'nin topla buluşmasında, araya giren kaleci Tony Sylva'nın yatarak topu nefis bir şekilde kurtarışı, sonra Gençlerbirliği adına uzaktan çekilen şutun direkten dönmesi ve tabiki Yattara'nın attığı golden önceki pozisyonları.Son dakikalarda yandan kesilen ortaya Egemenin vuramadığı top Kahe'yide geçince Song vurup topu arkaya aşırtması. Bunlar gol olmayınca anladımki bu Gençler sabaha kadar da oynasa bize gol atamayacak.Olmayınca olmuyor demekki

Gençlerbirliğini ben dün çok beğendim.Özellikle sağ tarafta oynayan Hakan Altuntaş, sağ taraftan çok iyi bindirmeleri oldu.Hem hızlı hemde isabetli ortalar kesti.Yorulmadı bile... Kahe desen hemen hemen ilerde her topu ayağında tutarak, hücuma kalkan takımının pozisyon almasını sağladı.Sırtı kaleye dönük oynarken ayağındaki topu çok iyi sakladı.Özellikle Song ile girdiği hava toplarını aldı. Mustafa Pektemek, ilerde bence çok iyi bir forvet olacak.Hem süratli hemde yetenekli bir çocuk.Bu çocuğu izlemeye devam edin derim...

Egemen, dün eğer sarı kart görüp Sivas maçında cezalı duruma düşmediyse, bunu hakeme borçludur.Özellikle Kahe'nin ayağına arkadan basmasını bence hakem görmezden geldi.Song'un oyunun son dakikalarında oyundan düştüğü çok barizdi.Giray'ın bu takımda çok rahat oynayabileceğini düşünüyorum.Zaten kendisi oyuna girince bir oh çektim.Çünkü Song, çok yorulup oyundan düşmüştü.Bırakın koşmayı havaya olduğu yerde zıplayamıyordu.O yüzden Giray girince tekrardan hava hakimiyetini kazandı takım.

Umut, bal yapmayan arı gibi... Koşuyor, iyi niyetiyle mücadele ediyor ama tek forvet oynama konusunda çok fazla becerikli değil.Gençlerbirliğindeki Kahe'nin sahada yaptıklarına bir bakın.Topu ayağında ilerde nasıl tutuyor?Birde bizim Umut'a bakın, topu ayağında nasıl tutamıyor.Özellikle kendisine havadan kesilen adrese teslim ortalarda bu konuda ne kadar yetersiz olduğunu hep beraber gördük.Zamanında Tanju'yla ilgili bir hikâye dinlemiştim.Ona sormuşlar: ''bu boyla bu kadar çok nasıl zıplayıp bu kadar çok ve güzel kafa golleri atabiliyorsun?'' diye .O da cevap olarak bir tane topu yüksek bir yerden aşağıya doğru bağladığını, sonra iki omuzuna araba lastiği koyarak zıpladığını söylemiş.Bu iki lastik'de rakip defans oyuncusularını sembolize edermiş...

Umut, havaya doğru zıplarken hem zamanlama (tayming diyor gavurlar) hatası yapıyor hemde yanlış zıplıyor.Topun gelişine göre arkadan koşarak topu havaya doğru nasıl vurduğunu ben daha çözemedim.Bu konuları çalışması lazım.Gerçi bu konu birazda Allah vergisi bir yeteneğin olması lazım.Zira, Fatih Tekke'nin boyu'da 1.77cm'dir. Ama o topa zıpladığında çok uzun defans futbolcuları arasında çok rahat bir şekilde gollerini atıyordu.

Yanlız Umut'un ilk golde Yattara'nın önünü açarken yaptığı çapraz koşuyuda görmezden gelemeyiz.Yattara bu topa bu kadar rahat vurduysa bunda Umut'un da çok büyük payı var...

Gökhan'ın gol atması güzel oldu.En azından içerdeki maçlarda taraftarların her kaçırdığı golden sonraki homurdanmaları kendisinde baskı oluşturuyordu.Golü atınca rahatladığını düşünüyorum.Golün ofsayt olup olmaması belki tartışılabilir ama Samet Aybaba'nın maçtan sonraki imalı konuşmasını Gençlerbirliği takımının düşme potasındaki durmuna bağlıyorum.Sanki biz bu maçı hakem hatalarıyla almışız gibi konuşmasını açıkcası çok yadırgadım.Allah'dan maç 2-0 bitti.Yoksa basın bu açıklamalarını üzerine balıklama atlardı.İçerde futbolcular ağlıyormuş, eğer bu golü hakem vermeseymiş her an 1-1'i yakalarlarmış v.s... Sen önce eline geçirdiğin fırsatları değerlendirseydin Samet hocam.Ne konuşuyorsun?

Atamayana atarlar...
    Konu Badaloğlu tarafından (18.04.2009 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

dun guzel oynamadik ama yenmesini bildik. onemli olanda budur zaten. super ligte hala en fazla pozisiyona giren ve en fazla sut atan takimiz. demekki bunu gosteriyorki biz pozisiyon yaratmakta problem yasamiyoruz sadece gol atmakta problemimiz var. bence bunun sebebide forvetler. belki iyi niyetliler ama gol atamiyorlar.
    dikktlice bakin fatih tekke ve gokdeniz varken yattrara en fazla asist yaptigi sezon o sezonlar. yattaranin en kotu oynadigi macta bile genede en az 2-3 tane ortasi var. ama maalesef umut ve gokhan bunlari degerlendiremiyorlar.
    iste burda fatih tekke gercegi cikiyor ortaya. bence seneye tek bir transfer yapalim oda fatih tekke olsun. fatih olsaydi bu sene kesin sampiyonduk. insallah bidahaki sezon basinda gelir ve sampiyon oluruz. alanzinhoyada ayri parantez acmak lazim. gercekten super topcu, resmen yuruyerek calim atiyor. super transfer bence. hele sutlari cok guzel ve degisik bir vurus stili var. ama mactan cikarilmasina hala bir anlam veremiyorum.
    seneye alanzinho-yattara-colman ve fatih tekke ligin tozunu attirirlar.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbolculari bosver hoca baskiyi kaldiramiyor. 45 dakika baki yedik yedek klubesinden bon bon bakti. Allahim ne yapacagim ben simdi dedi. Nutku tutuldu. Goldeki sevincide bundan kaynaklaniyor. Yirttik dedi artik kazandik maci. Hocanin oyuna mudahalesi 0. bu is boyle yurumez. Giden hicbirmaci ceviremeyiz boyle.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü maçta Troisi'ye bir kez daha hayran kaldım,Gençler'de ona ayak uydurabilen biri olsaydı halimiz dumandı...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı KorayHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünkü maçta Troisi'ye bir kez daha hayran kaldım,Gençler'de ona ayak uydurabilen biri olsaydı halimiz dumandı...
    öylede kahe de baya begendim ilk defa...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

sagolsun ankara
    baskent ten 24 puan aldik
    asaga yukari her 2. puanimiz baskent takimlarindan

Bahtiyar Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar ÇILDIRDI, Şampiyonluk İSTİYOR !!!

Maç sonu ve Egemen (Videoda 1 saniyelik galiz bir küfür var, elalemin ağzı torba olmadığı için büzemedik )

Vallahi gözlerim yasardi. Tesekkürler Gökcebey

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

maçın ikinci yarısını seyredebildim ve çok kötü oynadık ikinci yarıda ama kazanmasını bildik...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

selimatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir kolbası ve Egemen 3lüsü videosu da benden. Yepisyeni

http://www.vimeo.com/4203119
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Seneye A.Aker her sene olduğundan daha fazla " Fa-tih Tek-ke " diye inleyecek. Fatih alınsa da, alınmasa da... Çünkü A.Aker daima en büyük ihtiyacı dile getirmiştir...

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trt 3 şimdi maçın geniş özetini verecek yılmaz vural da yorumlayacak

Samsun İl Temsilcisi aktan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı uzzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-0 bitecek maç.Goller Gökhan (2) ve Yattaradan.
    helal olsun
    iyi tahmin
    sivas maçı?
    TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor - Gençlerbirliği maçından

Kolbastı

Futbolcu Anonsları

Murat Başkandan 3'lü

Kaptanın takımı tribüne götürmesi

War Chant

hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şunu bekliyorum ya.Hele şükürEline sağlık kanga
    T R A B Z O N S P O R

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ne abi ya takımın kazandığı maçtan sonra bile moralini bozuyo seyirciler.Takım kolbastı oynamadı diye ıslıklanır mı yahu?? Gerçekten çok yazık bu futbolculara üzüldüm yani.. Onlar kendilerini kolbastıya layık görmedikleri için oynamadılar bunu anlamayacak ne var. O kadar mağlubiyet şokundan yeni kurtulmadan dolayı oynanmadı nasılki 61. dakika kutlamalarını da seyirci sönük kutladıysa bu da onun gibi...

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar ÇILDIRDI, Şampiyonluk İSTİYOR !!!

Maç sonu ve Egemen (Videoda 1 saniyelik galiz bir küfür var, elalemin ağzı torba olmadığı için büzemedik )

Eline saglik Ustam!!! Seyret seyret bikmak ne mümkün, iste bu trabzonspor sevgisi olsa gerek, keske orada olabilseydim;(

Erdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

BIrseyi sizde fark ettiniz mi bilmiyorum ama her zaman merak ettigim bir olay acikliga kavustu. Kadinlar stadyumda bagirirsa nasil ses olur diye
    Bir ara maraton ile karsilikli bordo mavi bagirdilar bayanlar in sesi cok acayipti helal olsun gercekten. Ilk kez bayanlarin topluca tezahurat yaptigini duydum.
    Trabzonspor

adem73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takimimizi alkisliyorum mücadele ettiler kazandilar

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erdi_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BIrseyi sizde fark ettiniz mi bilmiyorum ama her zaman merak ettigim bir olay acikliga kavustu. Kadinlar stadyumda bagirirsa nasil ses olur diye
    Bir ara maraton ile karsilikli bordo mavi bagirdilar bayanlar in sesi cok acayipti helal olsun gercekten. Ilk kez bayanlarin topluca tezahurat yaptigini duydum.
    evet maraton utanmıştır umarım halinden,bayan evdeki yemeğini bırakmış maça gelmiş takımı destekliyor,koskoca adamlar maratında çıtır çıtır çekirdek çitliyor...
    çekirdekçi maratona
    t-sira alayına .......
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı M.S.SOFU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet maraton utanmıştır umarım halinden,bayan evdeki yemeğini bırakmış maça gelmiş takımı destekliyor,koskoca adamlar maratında çıtır çıtır çekirdek çitliyor...
    çekirdekçi maratona
    t-sira alayına .......
    Valla bayanlari bende tebrik ediyorum ayrica tesekkurde ediyorum. ellerinin hamuruyla gelmisler Trabzonsporu desteklemeye. Maratondaki diger arkadaslarda cekirdek citlayip mac izliyorlar. Bayanlara her mac 2000 kisilik yer ayrilmali. Hatta seneye kombinelerin yarisini bayanlara versek daha cok ses cikar eminim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)