Sayfa 85 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 75 83 84 85 86 SonuncuSonuncu
Toplam 2132 adet sonuctan sayfa basi 2,101 ile 2,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 0 Gençlerbirliği

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Aytaç Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı M.S.SOFU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet maraton utanmıştır umarım halinden,bayan evdeki yemeğini bırakmış maça gelmiş takımı destekliyor,koskoca adamlar maratında çıtır çıtır çekirdek çitliyor...
    çekirdekçi maratona
    t-sira alayına .......
    valla o maratonda otorup çekirdek yiyen arakdaşalr yazık valla birde trabzonsporluyum diyorlar. biz tv başında oturamıyuoruz onlar orada destek yerine herşey yapıyorlar.

ben de bir ara bayanların karşılıklı tezahüratları duyudum ve helal olsun dedim. maraton sağolsun gol de bağırıyorlar başka yok. neyse ne yapalım bu sene destek yok maratondan anlaşılıan.

BİZE HER YER TRABZON

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takim 3. siradayken kolbasti oynamak Trabzonspor'a yakismazdi bence de.. 2-3 hafta sonra lider oldugumuz zaman (insallah) eminim cok guzel oynayacaklar.. Bence futbolcular oynamamakta cok hakli, buyutmemek lazim..
    İnadına Trabzonspor !

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

takım seyirciyer küsmüş, haklılar mı bence evet. .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Süleyman Sofu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

insanoğlu etten kemikten yaratılmış birde kırılması kolay bi kalple yaratılmış sen adama bi hata yaptı diye sülalesinden girip anasından çıkarsan o adamda haliylen tepki koyar herkes elini vicdanına koyup düşünsün sahadaki kendisi olsa veya abisi kardeşi olsa geçse tv karşısına maçı seyretse o küfürleri duyunca ne hisseder tamam bizim yöre sövme işinde baya bi çağ atlamış bunu kabul ediyorum ama unutmayın sahada bizim yöreden en fazla 2 kişi oluyor diğerleri hep yabancı şehirlerin çocukları ve yaşlarıda o küfürleri kaldıramayacak kadar genç
    61} ŞENOL GÜNEŞ & FATİH TEKKE {9
    RUHUNUZ YETER

Süleyman Sofu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

2 Mayıs Cumartesi:
    20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

şimdiden diyebilirimki bu maçıda aldık nedenmi çünki maç gece maçı bu arada cumartesi federasyon bizi tek geçmiş başka maç yok tüm maçlar pazar sayılır sadece gays maçı cuma...
    61} ŞENOL GÜNEŞ & FATİH TEKKE {9
    RUHUNUZ YETER

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takim 3. siradayken kolbasti oynamak Trabzonspor'a yakismazdi bence de.. 2-3 hafta sonra lider oldugumuz zaman (insallah) eminim cok guzel oynayacaklar.. Bence futbolcular oynamamakta cok hakli, buyutmemek lazim..
    6 hafta sonra tribundeki taraftarlarda sahaya inip futbolculara katılır insallah kolbastıda, ve tüm Türkiyedeki Trabzonsporlularda caddelerde
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Yazıklar olsun böyle taraftara resmen utanıyorum ,bir takım kazandığı maçtan sonra hangi mantık dahilinde ıslıklanır anlamak nümkün değil.Saahadakiler folklor ekibinden elemanlar değil futbolcu bunlar .Kolbastı oynamak gibi bir mecburiyetleri mi var yahu!
    O kadar eleştiririm Gökhan ı Umut u ama şu videolarda izledim ya bu taraftarın akılalmaz ıslıklarını,artık forvetlerimizi ve diğer futbolcularımızı eleştirirken çok daha fazla insaflı davranacağım...
    Yazık gerçekten yazık şu yönetime,şu takım için çalışanlara.Gelecek yıl için öncelikli transferimiz farklı bir taraftar portresi yaratmak olmalıdır...
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    Aksaray

Ben buradan bütün maç boyunca takımını desteklemeye çalışan, hop oturup hop kalkan taraftarımıza alkışlarımı bir kez daha yolluyorum

Takım kolbastı oynamayacaksa bile, içeri gitmeden toplanıp alkışlayabilirlerdi bizleri. Sonra Egemen üçlüyü çektirir, herkes evine giderdi. Yani bilmiyorlar sanki onlar gelmeden taraftarın oradan çıkmayacağını Nitekim de öyle oldu. Takım sahaya çıktı içeri girdikten sonra

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Hişşşşşşştttttttt 1-2-3
    Sıradaki Sivas...
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni anlıyorum ben zaten her maça bu orta saha ile çıkalım demiyorum sadece dünkü maçın 60. dakikasından sonra kötü oldukları aşikar 2 kişiyi oyundan çıkarmamak ve onların yerine koyabileceklerini yanında oturtmanın takıma faydası ne oldu onu merak ediyorum bu gençlerbirliğine ben orta sahayı sana verdim gel beraberlik golünü at demek değil mi deneme yapamazmıydı veya ferhatı ceyhunu antremanlarda hırslandıramazmıydı eğer ferhat ve ceyhun senin dediğin gibiyse ki ferhat tam bir askerdir benim gözümde trabzonspor yedek kulübesini niye işgal eder de aldığın gençler paftan çıkardığın gençler hazırlanmaz bence dünkü maçta ersun hocanın savunulacak tek bir tarafı yok ama fikirlerine saygım var teşekkür ederim kesinlikle ne ersuncuyum nede anti ersuncuyum BEN KENDİMİ BİLDİM BİLELİ TRABZONSPORLUYUM
    bu yorumnuna katılıyoeum kesınlıkle bu macta colman selcuk huseyın cok kotuydu orta sahayı en azından bunlardan ıkısını degıstırerek revıze etmesı gerekırdı. gırende kotu oynuyacak sonucta bırakda gıren kotu oynasın ıyı oynama sansıda var tabıkı

Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta sahan düşmüş colman canı istemiyor (kendi açıklaması bazen sahada yürümek bile istemiyorum) maçta var mı yok mu belli değil selçuk sadece 2. golde var takımında zaten defansa pek yardım etmeyen yattara var alan var selçuk ile colman ile bu maçı bitirmek tam bir fiyasko rakip geldikçe geliyor sen ne yapıyorsun gökhanı alıyorsun songu çıkarıp girayı alıyorsun ve ısaacı alıyorsun gülmek ten öldüm dün yazık yanında oturtuğun ferhata yazık yazık ceyhuna yazık bizden utanmıyorsan onlardan utan bari

sylva
    serkan-song-egemen-cale
    hüseyin
    yattara-CEYHUN-FERHAT-ALAN
    GÖKHAN

bu değişiklikleri yapsan orta sahanıda rahatlatacaksın defansını da Allah rızası için biri ersun yanala sorsun colmana nasıl tahammül etti
    eğer tek forvet oynayacaksak forvetimiz kötünün iyisi gökhan olmalı umut lütfen git takımdan yok ya yetenek oyk tam bir duvak kafaya çıkışlara bakarmısınız komedi tel tel dökülen colman selçuk 92 dakika sahada hanginiz çıkıp ta bana ersun yanal oyunu okuyabiliyor derse telefonunu versin sabaha kadar onunla tartışacağım çok şükür ki beceriksiz gençler forvetleri sayesinde dünki maçı kazandık ama ya sonra ne olacak

bunada kısmen katılıyorum. dunku macın hakkı futbol olarak beraberliltir. ama ilk 11 den colman kesilmemelidir cunku bu adam gercekten yetenekli bir adam sadece bazen kotu oynuyor. kotu oynadıgı zamanda cıkarmıyor ersun yanal hatta tam tersine iyi oldugu zaman cıkarıyor. valla azıkcası ben ersun yanalın cıkardıgı kadroyada yaptıgı degısıklıklere de bazen anlam cıkartamıyorum. umut konusundada umut defans yapmaktan hucum yapmayı unutmus. ankaragucundekı ne hızı kalmıs ne de gucu cok dusuk formu bu ara ama ben bu konuda gene ersun yanalı sucluyorum umutu degıl formsuz adamı oynatarak hem futbolcuyu taraftarın onune yem atıyorsun hemde kotu futbolcuyu oynatıyorsun 75 de akıl almaz bır degısıklık yaptı zaten alan cıkardı gokhanı koydu artık kontra dusunulen bı macta hızlı ve top tutabılen bır oyuncuyu cıkarmasınada anlam vermeedım......... ama herseye ragmen galıbıyet cok guzeldı... yattara nın golude cok guzeldı. stresle macı ızledık ama guzel galıbıyettı herseye ragmen

dll.AxpY* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar ÇILDIRDI, Şampiyonluk İSTİYOR !!!

Maç sonu ve Egemen (Videoda 1 saniyelik galiz bir küfür var, elalemin ağzı torba olmadığı için büzemedik )

elıne saglık super vıdeo
    Rahatsız Etmeyin Hayatıma Anlam Yüklüyorum ████████_____| %61 Lσadiηq

Mehmet S. Pervan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yattara, Alanzinho, Cale, Sylva Hepsini ayakta alkışlıyorum

Hadi kaplanlar çok az kaldı !

"Uluslar, egemenliklerini geçici bile olsa, bırakacağı meclislere dahi gereğinden fazla inanmamalı ve güvenmemelidir."

Mustafa Kemal Atatürk

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı outoftheshadows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökhan atmıştır gerginliğini.. ama umut uda kaybetmeyelim tabi kaybetmemek içinde 90 dk oynatmak zorunda değiliz. taraftar yattara ya yaptığı tezahüratın yarısını ona yapsın yeter.
    abii bırak kaybedelım umuduu bu adamın bu takımda işi yok kısılıgıne bısey sölmıyorum ama tek kelımeyle becerıksız bı forvet aslında forvet demeye bıle dılım varmıyorr
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Engin Türkyılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı dll.AxpY* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elıne saglık super vıdeo
    super vıdeo ya egemen futbol hayatını bıtırdıkten sonra ıyı bır amıgo olur
    Hastikoz

Saltuk Buğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Talking

Alıntı lazzz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abii bırak kaybedelım umuduu bu adamın bu takımda işi yok kısılıgıne bısey sölmıyorum ama tek kelımeyle becerıksız bı forvet aslında forvet demeye bıle dılım varmıyorr
    bende öyle düşünüyorum ama sezon sonuna kadar elimizde bu adam onun için es geçemeyiz son dakkalarda sokmalıyız yine gökhan yorulunca. gerçi ben bile daha oynarım ondan ama neyse
    Tonya/İskenderli-Beylikdüzü/İstanbul

ugurozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazfather61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yorumnuna katılıyoeum kesınlıkle bu macta colman selcuk huseyın cok kotuydu orta sahayı en azından bunlardan ıkısını degıstırerek revıze etmesı gerekırdı. gırende kotu oynuyacak sonucta bırakda gıren kotu oynasın ıyı oynama sansıda var tabıkı
    yani giren kotu oynasa; kim hocaya bunu niye soktun diye kizarki; selcuk yine fena degildi ama huseyin ve colmanin 90 dakkayi tamamlamasi hataydi;

colman gecen haftada boyle oynadi; her topu kaybetti; hoca biraz kenara alsa; haftaya kendini toparlardi gibi geliyor bana. simdi sivas macinda da ayni isteksiz futbolunu devam ettirirse isimiz yas; cunku orta sahda kosan bir tek o vardii; o da durdu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta totem yapalım.

Yenersek Sivas ve Bjk puan kaybeder.
    Totem diye buna derim.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Totem diye buna derim.
    Tam isabet olmuş
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Nereden
    Adana

Radyodan maci dinliyorum. Gökhan oyuna giriyor, taraftar oldugunu iddia eden bir grubun yuhlamasi radyo yayinindan gayet acik, net ve gür olarak duyuluyor. Ayiptir, günahtir, yaziktir. Biz de taraftariz bizim neden aklimiza gelmiyor, bizim neden icimizden gelmiyor böyle seyler yapmak. Biz "cakma" taraftar miyiz? Ondan sonra bazi renkdaslar cikip "taraftara cok yükleniyorsunuz, yapmayin" diyorlar. Onlar taraftarsa biz neyiz ?
    Arkadasim varsa protesto niyetin, insanca, medenice yap. Ne bileyim takim yeterince mücadele etmiyor mu, sus mesela, tezahurat yapma, alkislama, 5 dakika arkani dön falan. Yaratici bir seyler bulun. Vur ama öldürme, tepkini koy ama oyuncunun motivasyonunu arttirici bir sekilde olsun bu tepki. Haaa "Yog argadash ben bu takiminin topunun .. " deyip küfredersen, aldiklari paralardan dem vurup, milyonluk esekler tarzi imalar yaparsan, isliklarsan olmuyor iste olmuyor, bu sekilde karsindakini yola koyamiyorsun.
    Neyse, anlayan zaten anlamiyor, anlamayan, bu yolda kendini hakli gören düsüncesinde ve hareketinde sabit kaliyor. Bosuna konusuyoruz burada zaten, bos laf bizimkiler.

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gokmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radyodan maci dinliyorum. Gökhan oyuna giriyor, taraftar oldugunu iddia eden bir grubun yuhlamasi radyo yayinindan gayet acik, net ve gür olarak duyuluyor. Ayiptir, günahtir, yaziktir. Biz de taraftariz bizim neden aklimiza gelmiyor, bizim neden icimizden gelmiyor böyle seyler yapmak. Biz "cakma" taraftar miyiz? Ondan sonra bazi renkdaslar cikip "taraftara cok yükleniyorsunuz, yapmayin" diyorlar. Onlar taraftarsa biz neyiz ?
    Arkadasim varsa protesto niyetin, insanca, medenice yap. Ne bileyim takim yeterince mücadele etmiyor mu, sus mesela, tezahurat yapma, alkislama, 5 dakika arkani dön falan. Yaratici bir seyler bulun. Vur ama öldürme, tepkini koy ama oyuncunun motivasyonunu arttirici bir sekilde olsun bu tepki. Haaa "Yog argadash ben bu takiminin topunun .. " deyip küfredersen, aldiklari paralardan dem vurup, milyonluk esekler tarzi imalar yaparsan, isliklarsan olmuyor iste olmuyor, bu sekilde karsindakini yola koyamiyorsun.
    Neyse, anlayan zaten anlamiyor, anlamayan, bu yolda kendini hakli gören düsüncesinde ve hareketinde sabit kaliyor. Bosuna konusuyoruz burada zaten, bos laf bizimkiler.
    Orada yuhlanan Gökhan degildi. Alanzinho´nun oyundan alinmasi protesto edildi, cünkü sahada takimini 10 kisi birakan bir Umut ve ortasahada dökülen bir Colman varken...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gokmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ön yargılar ahh Bir üstteki mesajda arkadaş söylemiş ıslıkların sebebini

Maçın başında bizim kale arkası Hüseyin takımı buraya getir diye tezahürat yaptı. Kaptan takımını tribüne yöneltti, alkışlattı. O an Ersun hocaya baktım. Bize dönmüş alkışlıyordu.

Ayıptır, günahtır, yazıktır...

Nereden
    Adana

Anlayamadim, yani ?

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ön yargılar ahh Bir üstteki mesajda arkadaş söylemiş ıslıkların sebebini

Maçın başında bizim kale arkası Hüseyin takımı buraya getir diye tezahürat yaptı. Kaptan takımını tribüne yöneltti, alkışlattı. O an Ersun hocaya baktım. Bize dönmüş alkışlıyordu.

Ayıptır, günahtır, yazıktır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Anlaşılmayan yer neresi?

Nereden
    Adana

Yani, Gökhan'in oyuna dahil olurken isliklanmasi Ersun Yanal'i protesto etmek amaclidir ve sebebi de bahsettiginiz Ersun Yanal'in kale arkasi tribününü alkislamasi hareketi midir? Ayrica bahsettiginiz hareketin (Ersun Yanal'in alkisi) ne anlama geldigini de anlamadim. E malum, 3000 km uzaktan radyodan dinliyoruz maci.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)