Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 148 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fb maçinin hakemi Cem Papila.. yorumlar?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hayirlisi adam gibi yönetsin oda taraftar etkilenmesin bence etkilenecek bir adam degil ama ,,,!!

hadi hayirlisii

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CEM PAPILA denen köpek ve yadrimcilari resmen maçi aldi FB ye teslim etti Kimse Trabzonspora kizmasin Trabzonspor mükemmel oynadi bana göre Cem Papila denen köpek ve yadrimcilarinin hatalari saymakla bitmez

1-FB nin attigi gol kesinlikle Ofsaytti Nobre ile kafaya çikan oyuncu ofsaytti,

2-bizim girdigimiz 2 tane posizyon ofsaytal alakasi yok ofsayt diye kesildi.

3-Fatih Tekkeye Rüstünün yaptigi posizyon kesinlikle Ofsayt degil Penati ve Rüstüye kirmizi kart

4-FB nin kazandigi penalti kesinlikle penalti degil.

Bunlar maçin kaderii etkileyen poziyonlar

Nobre nin isareti ile EL diye düdük çalan emek hirsizi azize yildirim köpegi serefsiz anasi belli babsi yüzelli olan bu piç papila acaba zerre kadar vijdan azabi duyuyormudur.

FB ye köpeklik yaparak Fb ye aslinda düsmanlik yaptigini böyle kolay maçlar kazanan FB nin avrupadada ayni durumda hakem yardimi olmadan Sifir puan çekerek geldigini biliyormu.

ALEX kendini yere attiginda topu eli ile aldiginda sari kart göstermeyen serefsiz hakem acaba kendini hakem olarak görüyormu.

Bir maç resmen FB nin köpegi olan Hakem tarafindan katledilmistir.

hakemin sirtinda bir tek eziklerin formasi eksikti

Haluk Pehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

fb maçinin hakemi diil;fb hakemi serefsiz papilla olcakti konu basligi

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya abai ben dedim zaten bu adam ii diyil diye adamlarin üztünde bi fener formalar eksikti eyer federasyon izin verse forma giyip yönetcekler maci adamlar resmen hakkimizi yediler..ulan ne zaman hakkinizla mac alacaksin serefsiz köpekbahçe

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı tamer__61 Nickli Üyeden Alıntı

yaaa arkadaslar bizim hakemle isimiz

olmaz kim olursa olsun bizim

futbolcularimiz yüreklerini ortaya

koyduklari zaman isterse serefsiz

bicakci ciksin hakemlik yapsin biz maci

yine aliriz

yûrekli olalim yeter

yürekli olmak yetmiyor kardes.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bazi seyler için iyi olmak yetmiyormus(manga'nin yalan adli sarkisi)

17 tartisilan pozisyon 17 yanlis karar. Daha fazla söze gerek yok heralde.

israil amerika ermenistan nasil insanlik katiliyse

bu serefsiz bölücü,yahudi kirmalari da aynen futbol katilleri...

hakemlerle, sansla,medyayi kendi lehine kullanip diger takimlara kuduz köpek gibi saldirarak, kendi serefsizliklerini elestirenleri provakasyon yaipi suçlu gösteren serefsiz, çirkef Alllah korkusu olmayan igrenç ötesi varliklar..

avrupada ayni seyleri ise yaramayinca nasil uyuz köpek gibi rezil oluyorlar... nasil serefsizlikleri yüzünden dünya aleme rezil oluyorlar...

maçi katleden hakemleride Allah nasil biiyorsa öyle yapsin..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ben o kadar iyimser degilim, önemli olan gerçekleri kazanirken görmek, söyleli;

-gaziantep'e deplasmanda kaybettik, sorumlusu cem papiladir. gökdeniz'e verdigi sari kartla cezali duruma düsürmüs ve çifte standardi ile gökdeniz'i çildirtmistir.senol hoca gökdeniz'i sarilarak durdurmus ve bir yanlisi önlemistir. gökdeniz'in isyani hakliydi, zira ayni hakem gökdeniz'inkinden ayan beyan çok daha agir bir faule maruz kalan fatih'eyapilan harekete kart çikarmamistir.

-yine ayni maçta oyun 2-2 giderken mehmet yilmaz cezasahasinda bir hava topuna çikarken düsürülmüs ve istanbul medyasinin "gözünden kaçan" bu ayrinti, "delikanli hakem" papila'nin gözlerinin önünden de "kaçmistir"

- 2-0 kazandigimiz cincon maçinin 17 . dakikasinda son adam song fatih'i yaka paça indirmis ve "delikanli" hakem cem papila kirmizi kartini çikar(a)mamistir. bu mudur gördügünü çalan hakem??? üzülerek söylemek zorundayim ki, cem papila da kendini "istanbul'a affettirme ve yaranma" psikolojisine girmis ve kisiligini kaybetmeye baslamistir. kendisine hiçbir güvenim yoktur artik. adam olmakla siradanlasmak arasindaki tercihini yapmistir papila. efendilerine sadakat göstermis ve yavas yavas , "beni affedin ,aslinda ben de sizdenim" demeye baslamistir.

çok sey istedigimin farkindayim, evet " ruhunun efendisi kendisi olmus" adam gibi bir hakem istiyorum, gerçeklesmesi ne kadar zor bir düs biliyorum

aslolan sudur, biz rakip kadar hakemi de "büken" bir takim olmak zorundayiz. ve buna gücümüz var. hakem su olmus bu olmus, su türkiye ve istanbul "bataginda" ne farkederki...

hakli çiktigimi göstermek için degildir kendi yazimi paste edisim. erman toroglu, serefli bir hakemi dakikasinda istifa ettirecek çok sey söyledi, ama serefli bir hakemi, papila'yi degil.

trabzonsporumuz, bir futbol takiminin sahada verebilecegi mücadeleyi hiçbir ahlaksizliga siginmadan verdi ve hakemlerin açik destek verdigi rakibine karsi maçi kaybetti. kaybederken büyüyen bir takim varsa su yeryüzünde, o trabzonspordur. tüm sporcularimizi içtenlikle tebrik ediyorum.

cem papila'ya gelince..ya da ismet arzuman, ya da erol ersoy, akliniza hangisi gelirse..maalesef türk hakemligi efendilerinin kapisinda köpeklik etmeyi aliskanlik haline getirmis ve ruhlarini satmislardir. ruhunu satan adamlardan korkulur arkadaslar, ruhunu satan herseyini satar..hatta...neyse, terbiyemiz bizimle kalsin.

kaybeden türk futbolu, bu açik.. ama gelecek de bizimdir, bu daha da açik. bu arada senol günes'e maç sonrasi açiklamalari için ayrica tesekkür ederim. su futbol arenasinda bir "adam" var ise, o da bizim hocamizidir. tüm futbolcu kardeslerime bir kez daha tesekkür ederim. neticeyi elimizde tutamadik yine, olsun..ama, hatice; ki biz ona haysiyet diyoruz, yine bize kaldi. ne mutlu bize

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Cem papilanin tek dogru düdükleri Baslangiç ve bitis düdükleri... ne diyeyim sana cem... allah belani versin... çocugun varsa onlarin yüzüne bakipta nasil büyüteceksin... eger biraz onlarin adina vicdanin varsa çikip istifa edersin... senin yüzünden sesim kisildi.. gözlerim yasla doldu... EY ALLAHIM bugün beni aglattin.. yarinda cem papilayi aglatirsin... en azindan tek sevindigim çikip serefli bir mücadele ettik. feneri yendik cem papilayi yenemedik... olsun bugünün yarini var. düsmez kalkmaz bir ALLAH... herzaman oldugu gibi seninle bir kez daha gurur duyuyorum TRABZONUM... eY FEDERASYON unutmaki bu futbolcular yarin senin koltugunu kollamak için maç yapacaklar... fatih'i çok ararsin orda... bir futbolcuya bu kadar faul yapilip ta es geçilir mi....

ALLAH BELASINI VERSIN BU ADAMIN! ALLAH BELASINI VERSIN!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulan alin parala zehir zikkim olsun serefsiz..

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Gönderen: 28-Nisan-2005 Saat 14:00 | Kayitli IP

Deplasman takimlarinin tercih ettigi bir hakem. Ancak deplasmanda oynadigimiz Gaziantepspor maçini katleden yine ayni hakem. Inasallah düzgün bir maç yönetir. Eyyamcilik yapmaz... Çünkü artik cümle alem biliyor Fener elimizden uçsada kaçsada kurtulamayacak. Yeter ki hakem düzgün maç yönetsin..

Emorfo kardes malesef çok hakli çiktin! maçi katletti, eyyamcilikta yapti yoksa fener uçamadida kaçamadida.....

cem papilaALLAH SENI BILDIGI GIBI YAPSIN[img]smileys/smiley7.gif[/img]

SENIN DE INADINA TRABZON!

Nereden
    Amasya

ne mi diyeyim allah belani versin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

IDDIA EDIYORUM CEM PAPAZINA GÖZLEMCILER YÜKSEK NOT VERECEKTIR.

ADAM GÖREVINI FAZLASIYLA YAPTI... NE YAPMALIYDI YANI PENALTIYI DA KENDI ATACAKTI. YADA GOLDEN SONRA TIMSAH YÜRÜSÜMÜ YAPACAKTI.. BIZIMKILERI TOPLAYIP "KAFAYI YEDINIZ LAN FEBE NASIL EZERSINIZ "DEYIP HEPIZE K.YARIM DEYIP OKUYACAK MIYDI

Allah belasini versin! Tekrar ediyorum! Allah belani versin senin CEM SEREFSIZ KÖPEK!!!!

Ilk poziyson ofsite! Aurellio nun eli resmen penalti. Fatihin pozisyonu
    ofsite degil, Rüstünün hareketi kirmizi kart olmasi gerekiyordu!

Tekrar ediyorum, senin ALLAH BELANI VERSIN!!! KÖPEK!!!!

Nereden
    Amasya

Alıntı Mecelle Nickli Üyeden Alıntı
    Allah belasini versin! Tekrar ediyorum! Allah belani versin senin CEM SEREFSIZ KÖPEK!!!!

Ilk poziyson ofsite! Aurellio nun eli resmen penalti. Fatihin pozisyonu ofsite degil, Rüstünün hareketi kirmizi kart olmasi gerekiyordu!

Tekrar ediyorum, senin ALLAH BELANI VERSIN!!! KÖPEK!!!!

NE KADAR DESENDE AZ DIR ALLAH BELANI VERSIN CEM KÖPEGI

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Sen Rahat Uyu Papila Rahat uyu ! 9 milyon taraftarin Ahini ALARAK RAHAT UYU!!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

iste o cem papila o... çocugu. insallah trabzona yolun düser..

Trabzon adinaherseyi önledi. Fatihin muhtesem golünü önleyemedi.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir de febe formasi giyseydi tam olurdu.Yakisirdi o serefsize

Nereden
    Amasya

Alıntı madheart17 Nickli Üyeden Alıntı
    bir de febe formasi giyseydi tam olurdu.Yakisirdi o serefsize

altina giymisdir 100%[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardeslerim söylediginize aynen katiliyorum. Gün gelir devran döner. Düsmez kalkmaz bir allah. Biliyorum ki rabbim haksizlik yapanlari sevmez ve onlari hakettikleri sekilde cezalandirir. Ben bu Fener Rum patrikanesi Papazi Cem papilayi Allaha havale ediyorum. Bir Trabzonspor taraftari olarakda hakkimi helal etmiyorum. Ahirette iki elim yakasinda olacak. Bu dünyada ise dilimden beddua düsmeyecek...... Resmini gördügüm yerde tükürecek ismini duydugum yerde küfüredecegim..............

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

MAÇTAN SONRA SEREFSIZIN OTURDUGU TÜRÜBÜNE ÇIKIP GÖREVIMI BASARIYLA YERINE GETIRDIM KOMUTANIM DIYE TEKMIL VERMISMIDIR.

YOKSA YETERINCE ZAHMET VERDIK DEYIP ASAGIDA SOYUNMA ODASINDAMI TEKMIL ALMISLARDIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)