Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 148 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fb maçinin hakemi Cem Papila.. yorumlar?

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

ben o kadar iyimser degilim, önemli olan gerçekleri kazanirken görmek, söyleli;

-gaziantep'e deplasmanda kaybettik, sorumlusu cem papiladir. gökdeniz'e verdigi sari kartla cezali duruma düsürmüs ve çifte standardi ile gökdeniz'i çildirtmistir.senol hoca gökdeniz'i sarilarak durdurmus ve bir yanlisi önlemistir. gökdeniz'in isyani hakliydi, zira ayni hakem gökdeniz'inkinden ayan beyan çok daha agir bir faule maruz kalan fatih'eyapilan harekete kart çikarmamistir.

-yine ayni maçta oyun 2-2 giderken mehmet yilmaz cezasahasinda bir hava topuna çikarken düsürülmüs ve istanbul medyasinin "gözünden kaçan" bu ayrinti, "delikanli hakem" papila'nin gözlerinin önünden de "kaçmistir"

- 2-0 kazandigimiz cincon maçinin 17 . dakikasinda son adam song fatih'i yaka paça indirmis ve "delikanli" hakem cem papila kirmizi kartini çikar(a)mamistir. bu mudur gördügünü çalan hakem??? üzülerek söylemek zorundayim ki, cem papila da kendini "istanbul'a affettirme ve yaranma" psikolojisine girmis ve kisiligini kaybetmeye baslamistir. kendisine hiçbir güvenim yoktur artik. adam olmakla siradanlasmak arasindaki tercihini yapmistir papila. efendilerine sadakat göstermis ve yavas yavas , "beni affedin ,aslinda ben de sizdenim" demeye baslamistir.

çok sey istedigimin farkindayim, evet " ruhunun efendisi kendisi olmus" adam gibi bir hakem istiyorum, gerçeklesmesi ne kadar zor bir düs biliyorum

aslolan sudur, biz rakip kadar hakemi de "büken" bir takim olmak zorundayiz. ve buna gücümüz var. hakem su olmus bu olmus, su türkiye ve istanbul "bataginda" ne farkederki...

Daha öncede dile getirmistim bunlari. Tamamiyla katiliyorum. Cem Papilanin delikanliligini ligdeki GSaray maçinda gördük. Ama farketmez öyle ya da böyle fenerin kurtulusu yok elimizden.

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

bence de iyi bir hakem vermisler tarfsiz atmosferin etkisi altinda kalmadan mac yonetcektir bu maci ne olursa olsun kazanalim ya fbyi yenmekten daha guzel bi mutluluk olur mu

veriLEbilecek en iyi hakemdi ..

artIk i$ takIma du$uyor .. Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Verilebilecek en iyi hakemdi diyenlere katilmiyorum.. Türkiye'de pisliklere bulasmayan 2 hakem var kanimca; Selçuk Dereli ve gelecek vaadeden Firat Aydinus.. Selçuk Dereli yi Denizli maçinda yasananlardan sonra zaten veremezlerdi.. Bence en iyi hakem Firat Aydinus olurdu... Cem Papila da ortama ayak uydurmaya basladi çünkü...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kadiköy'de etkilenmeyecek tek hakem bence(eger artniyetli olmazsa)

ama genel olarak belirttigmiz gibi hakemmis stadmis ot püsürmüs hiç önemi yok

bu maçi alacaz baska da yolu yok !!

Nereden
    İstanbul

Bencesu anda seyirci baskisindan en az etkilenecek hakem,bu yüzden bence en iyi tercih

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    gördügü çalsin yeter baska birsey istemiyoruz

FazLa söze gerek yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

kötünün iyisi

BAHANE ARAMAYALIM BASTAN!! ISTERSE DAUM HAKEMLIK YAPSIN YENMELIYIZ !! VARMI BASKA YOLU??

SON 49,5 SAAT

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bekledgimiz gibi cem papila çikti. hakem bizim için önemli degil. kendi oyunumuzu oynadiktan sonra kim gelirse gelsin..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakem makem iste takim oynasin kazansin.Edited by: Utku61

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

ben o kadar iyimser degilim, önemli olan gerçekleri kazanirken görmek, söyleli;

-gaziantep'e deplasmanda kaybettik, sorumlusu cem papiladir. gökdeniz'e verdigi sari kartla cezali duruma düsürmüs ve çifte standardi ile gökdeniz'i çildirtmistir.senol hoca gökdeniz'i sarilarak durdurmus ve bir yanlisi önlemistir. gökdeniz'in isyani hakliydi, zira ayni hakem gökdeniz'inkinden ayan beyan çok daha agir bir faule maruz kalan fatih'eyapilan harekete kart çikarmamistir.

-yine ayni maçta oyun 2-2 giderken mehmet yilmaz cezasahasinda bir hava topuna çikarken düsürülmüs ve istanbul medyasinin "gözünden kaçan" bu ayrinti, "delikanli hakem" papila'nin gözlerinin önünden de "kaçmistir"

- 2-0 kazandigimiz cincon maçinin 17 . dakikasinda son adam song fatih'i yaka paça indirmis ve "delikanli" hakem cem papila kirmizi kartini çikar(a)mamistir. bu mudur gördügünü çalan hakem??? üzülerek söylemek zorundayim ki, cem papila da kendini "istanbul'a affettirme ve yaranma" psikolojisine girmis ve kisiligini kaybetmeye baslamistir. kendisine hiçbir güvenim yoktur artik. adam olmakla siradanlasmak arasindaki tercihini yapmistir papila. efendilerine sadakat göstermis ve yavas yavas , "beni affedin ,aslinda ben de sizdenim" demeye baslamistir.

çok sey istedigimin farkindayim, evet " ruhunun efendisi kendisi olmus" adam gibi bir hakem istiyorum, gerçeklesmesi ne kadar zor bir düs biliyorum

aslolan sudur, biz rakip kadar hakemi de "büken" bir takim olmak zorundayiz. ve buna gücümüz var. hakem su olmus bu olmus, su türkiye ve istanbul "bataginda" ne farkederki...

Birkac arkadas Antep maci maglubiyetini cem papilaya baglamis ama (bende fazla begenemedigim o macta) sucu cem papilaya yuklemek biraz ayip olur. sen bos kalelere gol atama ayagindan kacirdigin basit bir toptan gol ye sonra hakeme suc at bence bunlari gecmemiz lazim. Cumartesi aksami en dogru yorumu yapariz...

Hakim kim olursa olsun biz iyi oynadikmi ve golleri attikmi kimse birsey yapamaz, biz gol atarsak heralde golu iptal edemez

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya hakem bazen sapitiyo ama hkem bizim lehimszde olack gibi görünüyo

çünkü hakem maçi katkedip febe takimini kazandirirsa febe sampiyonluunu ilan eder ve lig biter böyle biseyin olmasini ne digiturk ne federasyon ne gese ister o yüzden febe yi tutamaz tutarsa bizi tutacaktir o yönden bi kuskuzu olmasin sonusta kedilerin bu sene 100. yili

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

selçuk dereli olmaz di beyler bence en uygun hakem selçuk dereliydi ama trabzondaki maçta yasananlar yüzünden adam bu sefer baski latinda kalicak ve düdükleri çalamiycakti böylesi inanin bizim için en iyisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

HIÇ BIR HAKEM BIZI TUTMAZ...TUTMASINDA BIZ OYNAYIP KAZANACAGIZ KARDES

BENI ENDISELENDIREN TEK SEY..fenerin SON DAKIKALARDA KEDI GIBI 4 BACAGININ ÜSTÜNE DÜSMESI BUNUN ÖRNEKLERINI ÇOK GÖRDÜK DE

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hayirlisi olsun diyelim zaten benn derbi mclarda hakeemlerin bizden yana bi tavir sergiledigini gormedim hakem kim olursa olsun yalandan yere en az 10 tane yan top veye frikik calarlar temennim bunun en asgari duzeyde olmasi gerci her ne yaparlarsa yapsinlar olara az da atmayacaz ama yine de herihtimale karsi febe ye yalakalik yapmazlar insallah ozellikle yardimcilar

Nereden
    Amasya

ben cemi cok istedim cünkü fnerliler hep bize ööküz gibifaul yabior faul bile calinmiyor simdi sarilar yerler arkadan kirmizi smdi gelibde faul yabsin

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    ben cemi cok istedim cünkü fnerliler hep bize ööküz gibifaul yabior faul bile calinmiyor simdi sarilar yerler arkadan kirmizi smdi gelibde faul yabsin

Bende öle düsünmüstüm ama hiç öle olacagini sanmiyorum..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah iyi bir maç yönetir

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iyi yönetsinde kim olursa olsun vark etmez adaleti elinden birakmasin

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakem degilmi hepsi ayni. bosverin bu isleri. hiçbirine güvenim yok. olay bizde biter. hem hakemi hem feneri yeneceeeez.

tamer__61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

yaaa arkadaslar bizim hakemle isimiz

olmaz kim olursa olsun bizim

futbolcularimiz yüreklerini ortaya

koyduklari zaman isterse serefsiz

bicakci ciksin hakemlik yapsin biz maci

yine aliriz

yûrekli olalim yeter

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben acikcasi bu hakemden umutlu degilim, cünkü kendisi Fener taraftaridir.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

wallaa bende pek sevmiyorum bu hakemi insallah adam gibi mac yönetir..ya bence daha iyi hakemler varken neden bunu sectiler..insallah düsündügüm gibi hakem katliam yapmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)