Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 204 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Revizyonun Tam Zamanı!!

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[quote=arimseli;2116244]Arkadaşlar boşuna kafanızı ağrıtmayın deriz.

Kaleci ve Cale haricinde ki futbolcuların tamamını sahanın sağ tarafına tıkıştırıp oynatmaya çalışırsanız sahaya Liverpol'un futbolcularını da sürseniz değişen birşey olmaz.

Kimse bizim söylediklerimizi ciddiye almıyor olabilir ama 11 futbolcunun 9'u sahanın sağ tarafında oynuyor Ya Hu. Üstelik sadece bir maça özel değil, hemen her maçta aynı durum yaşanıyor ha.

Mesela işte size Ts'nin Belediye maçında ki dizilişi.

Ersun hocanın taktiği çözülmüş artık. Bütün toplar yattarada toplanıyor. sol kanat ve orta saha yok gibi bir şey. rakipler yattaranın üzerine çullanıyorlar. sezon başından beri en iyi topunu oynadı yattara. ama beceriksiz forvetler yüzünden yine gol atamadık.

ersun hocanın hatası şurda. artık herkes görüyorki bu forvetler gol atamıyor. ne diye 2 forvetle sahaya çıkarsın hala daha. al bir sol kanat alanzinho yada barış memişi sahaya. hem soldan hem sağdan saldır. bütün oyun boyunca soldan atağımız olmadı. ha yine gol atamazsak dersin ki kardeşim ben bu kadroyla yapabileceğimi yaptım. kimsede sana suç bulmaz.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Nereden
    Aksaray

Alıntı arimseli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ciddi ciddi takım bir ara böyleydi. Kapalı'nın çatısının oluşturduğu gölgeyimi çok sevdiler. Yoksa maç başı böyle mi oynayın dendi, bilemiyorum...

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Huseyin İlkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi ciddi takım bir ara böyleydi. Kapalı'nın çatısının oluşturduğu gölgeyimi çok sevdiler. Yoksa maç başı böyle mi oynayın dendi, bilemiyorum...
    Hatta tribünden işaret gelene kadar öyle oynadılar tribün bağırmasa devam edeceklerdi
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

psikopat_hamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı serdar avcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    revizyon sadri şenerden başlamalı ,bu kadar gündüz maçı oynayan takım anca bank asya liginde olur ve hepsinde puan kaybettik gündüz maçlarında sadri şener ağırlığını koyamadı federasyona.
    bu konuda kesinlikle katılıyorum her maçımız 15.15 te. gündüz oynanan maçlarda hep bi antrenman havası olmuştur. gündüz oynanan maçların seyir zevki bile düşük oluyor kim oynarsa oynasın.
    ÇoCukLaR iNaNıN, iNaNıN ÇoCukLaR GüZeL GüNLeR GöReCeĞiZ GüNeŞLi GüNLeR

lazrail8989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

slyva

serkan song egemen cale

faty
    yattara colman göksu alanzinho

umut

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

arkadaşlar ne dediğinizin farkındamısınız tamam gübdüz maçı futbolcuyu etkiler ama bu %5 i geçmez

gündüz maçında biz oynayamıyoruz da denizli konya antep nasıl oynuyor

akıl var mantık var

güngüz maçına konsantre olmaz zormuş

ula bizim futbolcular gökhan ünal selçuk inan

bu adamlar yılda 4-5 defa gece maçı oynarlardı şimdi bizde mi gündüz maçına motive olamıyorlar

başarısızlığın sebebini başka yerlerde aramayalım

evet bi revizyon şart ve bu revizyone ersun yanaldan başlanması lazım
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun Yanal doğru bildiği buysa vazgeçmesin !
    Yok değişim yaparsa kendi suçunu kabullenmiş olur ki ihtimal vermiyorum !

Yani anlıcanız üzere 8 maç daha böyle devam eder, tabi daha da kötüye gitmek var Bursa'nın üstümüzde yer aldığını düşünsenize !
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Nereden
    Trabzon

sebebin sadece gündüz oynanan maçlar olduğunu iddaa etmiyorum ama bunun da etkisi var. selçukla gökhan gündüz oynamıyor muydu diyorsun ama onlar 5000 kişi önünde maç oynuyorlardı ve yaptıkları her hatada ıslıkla ve yuhalanmayla karşılaşmıyorlardı.

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uğur61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru diyorsunda fener-bjk final oynarsa zaten 2 takım şampiyonlar ligine 3takım uefaya gidmiyecekmi sivas-bjk şampiyonlar ligi desek gs-fb-ts uefa olmuyormu
    ankaraspor turkiye kupasi'ni kazanmadigi surece lig 5.si uefa europa league'e katiliyor. uefa kupasi ve intertoto kupasi diye birsey artik yok.
    "ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. teşekkürler dünya." kazim koyuncu

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökhan yedek kalmalı takımı 10 kişi oynatıyor. Selçuk formsuzsa onun yerine Serkan oynayabilir. Orta alan: Hüseyin, Serkan, Colman, Yattara ve Alanzinho. Forvette Umut Bulut. 2 forvet ve Yattara( veya Alanzinho) olunca takım iyi oynayamıyor. Sene başından beri böyle. Her maç sanki Şampiyonlar Ligi finalinin son anı gibi geçti, hep heyecan hep heyecan. Rahat bir maç izlediğimi hatırlamıyorum. Hep orta saha kurgusu yüzünden. 3 adam ileride orta saha da 3 adama kalmış. Rakip çok rahat geçiyor orta sahamızı. Selçuk veya Colman gününde olmadığı zaman takım dağılıyor. Orta saha kurgusu daha sağlam olmalı. Ceyhun Gülselam, Göksu ve Barış Memiş daha fazla oynamalı.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı psikopat_hamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebebin sadece gündüz oynanan maçlar olduğunu iddaa etmiyorum ama bunun da etkisi var. selçukla gökhan gündüz oynamıyor muydu diyorsun ama onlar 5000 kişi önünde maç oynuyorlardı ve yaptıkları her hatada ıslıkla ve yuhalanmayla karşılaşmıyorlardı.
    bak aynı şeyi söyledik

bende gündüz oynamanın etkiisi var diyorum ama bu %5 i geçmez

benzetmek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama ingilterede trabzonsporla kıyaslama yapamayacağımız takımlar gündüz maçı oynuyorlar onlar etkilenmiyorda biz mi etkileniyoruz

kardeşim meselenin özünü yazmışsın işte taraftar baskısı var diye

futboldan anlamayan stada çekirde yeyip küfretmek için giden problemli bir taraftarımız var

futbolcular ve hoca sütten çıkmış ak kaşıkmı değil elbette ama o ayrı bir tartışma konusu
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İBB maçında bekliyordum şahsen revizyonu.Hala geç değil ama önümüzdeki sene alternatif olma ihtimali olanlar oynasın artık...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazrail8989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slyva

serkan song egemen cale

faty

umut
    umut ne yaptı son maçta
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yavuz Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak aynı şeyi söyledik

bende gündüz oynamanın etkiisi var diyorum ama bu %5 i geçmez

benzetmek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama ingilterede trabzonsporla kıyaslama yapamayacağımız takımlar gündüz maçı oynuyorlar onlar etkilenmiyorda biz mi etkileniyoruz

kardeşim meselenin özünü yazmışsın işte taraftar baskısı var diye

futboldan anlamayan stada çekirde yeyip küfretmek için giden problemli bir taraftarımız var

futbolcular ve hoca sütten çıkmış ak kaşıkmı değil elbette ama o ayrı bir tartışma konusu
    taraftara diyecek bişeyim yok zaten onlar süper taraftar. 61. dakkada balon uçurtur geri kalan 89 dakkada çekirdekle uğraşır boş kaldığı zamanlarını da futbolcularla uğraşmakla değerlendirir. gündüz maçlarına gelince sadece ingilterede değil almanyada ispanyada italyada maçlar gündüz yapılıyor ama hemen hemen hepsi aynı saatte yapılıyor. ( birtek ayrıcalıklı olarak barça ile real madridin maçları akşam oluyor yanlış hatırlamıyorsam )

Tolga_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı lazrail8989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slyva

serkan song egemen cale

faty

umut
    Bencede bu kadro olmalı forvette belki değişiklik olabilir.Isaac belki...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

............... Sylva................
    Song....... Egemen.....Giray.....Cale

.............Colman..Papy...........
    Yattara...........................Alanzinho

...............Göksu Gökhan................
    -1461 TRABZON-

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben revizyon umudumu Belediye maçında kaybettim.Hiçbir beklentim yok bu sezondan..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BerkTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben revizyon umudumu Belediye maçında kaybettim.Hiçbir beklentim yok bu sezondan..

Aynen bende...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

------------Sylva-----------

Serkan--Song---Giray---Cale

-------Hüseyin--Ceyhun----

--Yattara---Colman----Alanzinho

------------Gökhan-----------

Yattara ve Alanzinho'nun aynı anda oynayabilmesi için arka ikilinin defansif yönden güçlü olması gerekir bu ikinci oyuncu savunma konusunda yeterli değil bu açığı takım içinde ancak Ceyhun ve Hüseyin'le gideririz.
    Antremanları izleyemediğimiz için Ceyhun'un ne durumda olduğunu bilmiyoruz ama iyi bir Ceyhun hem defansif yönden takımı rahatlatır hem de duran toplarda, kornerlerde takımına gol kazandırabilir.
    Giray'ın artık stopere geçmesini bekliyorum çünkü defans hattında topa basan ve defanstan oyun kurabilen tek oyuncumuz o, diğer oyuncularımızın bu konuda zaafları var ayrıca Giray kornerlerde ve serbest vuruşlarda hava hakimiyetiyle takımına gol kazandırabilecek bir isim nitekim geçen sene 5 golü vardı.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hüseyin'in yerine Faty Papy, Umut'un yerine Barış Memiş ile başlanabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gökhan belediye maçında iyiydi....adam eksiltti, iyi koşular yaptı, pozisyona girdi atamadı.....Umut ise ne yaptığını kendi bile bilmiyor ,ayrıca maç içinde gökhanıda bozduğunu düşünüyorum...tek forvet tercih edecekse eğer ersun hoca bu gökhan ünal olmalı....umarım hacettep maçında gerekli değişiklikler yapılır....song'u sağbek olarak düşünebilir mesela, papy selçuk ve hüseyin ceyhun değişikliğinden 1 tanesi ni yapabilir orta sahada, göksuyu maçın 2. yarısında kullanabilmeli artık....

.................sylva..............

...........giray....egemen.........
    song..............................cale

..............ceyhun...............
    .........papy.....colman...........

barış......................alanzinho
    ..............gökhan...........

bu kadar marjinal değişiklikler yapılmasa bile takımda oynama yapacaksa eğer bu tür değişiklikler yapmalı....bu şekilde olabilecek değişiklikler takımdaki havayıda değiştirebilir...
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

simavii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

her maça aynı 11 ile çıkıyoruz birazda değiştir be hocam herkes bizi ezberledi.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ............... Sylva................
    Song....... Egemen.....Giray.....Cale

.............Colman..Papy...........
    Yattara...........................Alanzinho

...............Göksu Gökhan................
    keşke 1 maç böyle oynasak...gerçekten bu kadroda benim hayalim ama ersun hoca her maç aynı adamları oynatmaya devam!!!!!
    OSCAR CARDOZO

noone.19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belli bır takımla butun sene gecmez dığer oyunculara da sans verılmelı.colman bnce bu takım ıcın tamamen zarar adam bır mac oynuyo on mac yatıyor resmen bıze devamlılıgı olan futbolcu lazım.song son maclarda gercekten cok kotu performans gosterıyo dınlendırılmesı gereken bır futbolcu Giraya sans vermelı gercekten gelecek vaadeten bır futbolcu.takım gol pozısyonuna gırıyo ama gol atamıyoz gokhan ve umut ıkılısını dınlendırmesı lazım.adamların dusuncelerı bellı saten kotude oynasak banko oynuyoz sorun yok dıyo hocanın goz dagı vermesı lazım.alanzınho gercekten cok ıyı bır futbolcu trabzonspora katkı da buluna bılır.tekrar soyluyom colman gelecek vaadeten bır futbolcu degıl bıze devamlılık saglayan futbolcu lazım colman takıma tamamen zarar.eger sampıyonluk ıstenıyosa mehmet topuz,mehmet yıldız,bilica bunlar gercekten cok ıyı futbolcular alına bılır para varmı dıceksınız trabzonspor kulubunde olan para kımse de yokdur bence saten bu donem adam akılı harcadık o paraları o da sadrı baskan sayesınde takıma yararlı olabılcek futbolcu alınsın takas fılan sunsunlar ama ıyılerı alınsın sampıyon olmak ıstıyosak tabıı.
    NooNe.19 TRABZONSPOR

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Birakin her maca ilk onbirle cikmayi neredeyse kimin hangi dakikada cikip yerine kimin girecegi bile belli dakikasina kadar.Otomatige bagladi hoca.Istikrar adina...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)